Hoppa till sidans innehåll

Resultat 2019


Resultat Grupp A Fredag

17.00 HuFF-Marma              
17.30 Forsa--Bergvik              
20.00 Bergvik-HuFF              
20.30 Forsa-Marma              
23.00 Marma-Bergvik              
23.30 HuFF-Forsa              
Tabell Grupp A
             
               
               
               
               
               
Resultat Grupp B Fredag
             
18.00 Norrala-Bollnäs Kurd              
18.30 Kilafors-SIF International 1              
21.00 SIF International 1-Norrala              
21.30 Kilafors-Bollnäs Kurd              

00.00 Bollnäs Kurd-SIF International 1 

             
00.30 Norrala-Kilafors  
Tabell Grupp B              
               
               
               
               
               
Resultat  Grupp C  Fredag              
19.00 Iggesund 1-Näsviken              
19.30 Strand-SIF International 2              
22.00 SIF International 2-Iggesund 1              
01.00 Näsviken-SIF Internatinal 2              
01.30 Iggesund 1-Strand              
 Tabell Grupp C              
               
               
               
               
               
Resultat Grupp D Lördag               
09.00 Söderhamn-Bergsjö              
09.30 Årsunda-Iggesund 2              
12.00 Iggesund 2-Söderhamn              
12.30 Årsunda-Bergsjö              
15.00 Bergsjö-Iggesund 2              
15.30 Söderhamn-Årsunda              
 Tabell Grupp D              
               
               
               
               
               
Resultat Grupp E Lördag              
10.00 Bollnäs-Ilsbo              
10.30 Hällbo-Bislett              
13.00 Bislett-Bollnäs              
13.30 Hällbo-Ilsbo              
16.00 Ilsbo-Bislett              
16.30 Bollnäs- Hällbo              
Tabell Grupp E              
               
               
               
               
               
 Resultat Grupp F Lördag              
18.00 Edsbyn-Viggbyholm              
18.30 Hudiksvalls SK-Enånger              
20.00 Enånger-Edsbyn              
20.30 Hudiksvalls SK-Viggbyholm              
22.00 Viggbyholm-Enånger              
22.30 Edsbyn-Hudiksvalls SK              
Tabell Grupp F              
               
               
               
               
               
Resultat Grupp G Damer Lördag              
11.00 Gefle-Bergsjö              
11.30 Team Hudik-Bollnäs              
14.00 Bollnäs-Gefle              
14.30 Team Hudik-Bergsjö              
17.00 Bergsjö-Bollnäs              
17.30 Gefle-Team Hudik              
Tabell Grupp G              
               
               
               
               
               
Resultat Grupp H Damer Lördag              
19.00 Sandviken-Kovland              
19.30 Iggesund-Näsviken              
21.00 Näsviken-Sandviken              
21.30 Iggesund-Kovland              
23.00 Kovland-Näsviken              
23.30 Sandviken-Igesund              
Tabell Grupp H              
               
               
               
               
               
Slutspel Söndag              
Kvalmatcher Herrar              
09.00              
09.30              
10.00              
10.30              
11.00              
11.30              
Kvartsfinaler herrar              
12.15              
12.45              
13.15              
13.45              
Semifinaler Damer              
14.30              
15.00              
Semifinaler Herrar              
16.00              
16.30              
Final Damer              
16.45              
Final Herrar              
17.30              
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
Uppdaterad: 10 OKT 2018 20:05 Skribent: Härje Lindgren
Epost: Adressen Gömd






 

 

 

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0650-153 35
E-post: This is a mailto link

Se all info