Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram 2019


OilQuick Cup 2019

Fredag 1/2


 

       
1 17.00 Herrar A HuFF-Marma         
2 17.30 Herrar A Forsa-Bergvik
3 18.00 Herrar B Norrala-Bollnäs  Kurd
4 18.30 Herrar B Kilafors-SIF International 1
5 19.00 Herrar C Iggesund 1-Näsviken
6 19.30 Herrar C Strand-SIF International2
7 20.00 Herrar  A Bergvik-HuFF
8 20.30 Herrar  A Forsa-Marma
9 21.00 Herrar  B SIF International1-Norrala
10 21.30 Herrar  B Kilafors-Bollnäs Kurd
11 22.00 Herrar C SIF International2-Iggesund1
12 22.30 Herrar C Strand-Näsviken
13 23.00 Herrar A Marma-Bergvik
14 23.30 Herrar A HuFF-Forsa
15 00.00 Herrar B Bollnäs Kurd-SIF International 1
16 00.30 Herrar B Norrala-Kilafors
17 01.00 Herrar C Näsviken-SIF International 2
18 01.30 Herrar C Iggesund 1-Strand

 

     
 Lördag 2/2        
 
19 09.00 Herrar  D Söderhamn-Bergsjö
20 09.30 Herrar  D Årsunda-Iggesund 2
21 10.00 Herrar E Bollnäs-Ilsbo
22 10.30 Herrar E Hällbo-Bislett
23 11.00 Damer G Gefle-Bergsjö
24 11.30 Damer G Team Hudik-Bollnäs
25 12.00 Herrar D Iggesund2-Söderhamn
26 12.30 Herrar D Årsunda-Bergsjö
27 13.00 Herrar E Bislett-Bollnäs
28 13.30 Herrar E Hällbo-Ilsbo
29 14.00 Damer G Bollnäs-Gefle
30 14.30 Damer G Team Hudik-Bergsjö
31 15.00 Herrar  D Bergsjö-Iggesund2
       
 
32 15.30 Herrar  D Söderhamn-Årsunda  
33 16.00 Herrar E Ilsbo-Bislett  
34 16.30 Herrar E Bollnäs-Hällbo  
35 17.00 Damer G Bergsjö-Bollnäs  
36 17.30 Damer G Gefle-Team Hudik  
37 18.00 Herrar F Edsbyn-Viggbyholm  
38 18.30 Herrar F Hudiksvalls SK-Enånger  
39 19.00 Damer H Sandviken-Kovland  
40 19.30 Damer H Iggesund-Näsviken
41 20.00 Herrar  F Enånger-Edsbyn  
42 20.30 Herrar F Hudiksvalls SK-Viggbyholm  
43 21.00 Damer H Näsviken-Sandviken
       
44 21.30 Damer H Iggesund-Kovland  
45 22.00 Herrar  F Viggbyholm-Enånger  
46 22.30 Herrar F  Edsbyn-Hudiksvalls SK  
47 23.00 Damer H Kovland-Näsviken
48 23.30 Damer H Sandviken-Iggesund  
           
           
           
           
       
 Söndag 3/2        
 
49 09.00

Herrkval  2A-2B                                                       

50 09.30 Herrkval 2D-2E
51 10.00 Herrkval 2B-2C
52 10.30 Herrkval 2E-2F
53 11.00 Herrkval 2C-2A
54 11.30 Herrkval 2F-2D
55 12.15 Herrkvart 1A-1C
56 12.45 Herrkvart 1D-1F
57 13.15 Herrkvart 1B-Kval D/E/F
58 13.45 Herrkvart 1E-Kval A/B/C
59 14.30 Damsemi 1G-2H
60 15.00 Damsemi 1H-2G
       
 61 15.30 Herrsemi K1-K3        
 62 16.00 Herrsemi K2-K4        
 63 16.45 Damfinal S1-S2        
 64 17.30 Herrfinal S1-S2        
 
Uppdaterad: 22 DEC 2017 11:16 Skribent: Härje Lindgren
Epost: Adressen Gömd






 

 

 

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0650-153 35
E-post: This is a mailto link

Se all info