Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Spelprogram - Träningsmatcher SöFF Domarklubb

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2013-02-02 15:00 163103021 Syrianska FC - IF Brommapojkarna 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-03 13:45 163103022 Assyriska FF - Södertälje FK P98 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-03 15:00 163103007 Syrianska FC - Enskede IK 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-09 12:00 163103030 Assyriska FF - IF Brommapojkarna 1 - 2 Geneta Sportfält
2013-02-10 15:00 Inställd pga väderförhållanden! 163103008 Syrianska FC - IFK Aspudden Inst. Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-16 15:30 163103005 Syrianska FC - Enköpings SK FK 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-16 16:00 163103042 IK Tun Dam - DFK Värmbol 2 - 2 Rosvalla IP
2013-02-17 13:00 163103012 Stallarholmens SK 2 - Björnlunda IF 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-02-17 13:00 163103044 Julita GoIF/Gropptorps IF - Flens IF-Södra Dam 0 - 0 Backavallen
2013-02-17 13:30 163103023 Syrianska FC - Boo FF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-17 14:00 163103045 Assyriska FF - Eskilstuna City FK P97 4 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-17 15:00 163103009 Syrianska FC - Djurgårdens IF FF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-17 15:00 163103024 IK Viljan Strängnäs Dam A - Arboga Södra IF Dam 0 - 0 Vasavallen
2013-02-17 15:00 163103043 Julita GoIF - Bie GoIF 0 - 0 Backavallen, konstgräs
2013-02-23 13:00 163103052 Assyriska FF - IFK Tumba FK 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-23 18:00 163103006 Syrianska FC - Älvsjö AIK FF 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-24 11:30 163103049 Syrianska FC - Syrianska FC 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-02-24 13:00 163103051 Stallarholmens SK 2 - IFK Mariefred 2 - 1 Vasavallen konstgräs
2013-02-24 13:00 163103057 Triangelns IK Dam - IF Eker Örebro Dam 0 - 0 Triangelborg
2013-02-24 15:00 163103061 Syrianska FC - Vasalunds IF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-02-24 17:00 163103038 Katrineholms AIK - Kilsmo IK 4 - 2 Backavallen, konstgräs
2013-03-02 13:00 163103050 Vagnhärads SK 2 - Gnesta FF 0 - 0 Häradsvallen-konstgräs
2013-03-02 18:00 163103020 Åkers IF - Flens IF-Södra J 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-03-03 15:00 163103070 Syrianska FC - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-03 15:30 163103053 Tystberga GIF - Malmköpings IF 2 0 - 0 Häradsvallen-konstgräs
2013-03-09 10:00 163103065 Åkers IF Dam - Triangelns IK Dam 9 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-03-09 10:00 163103078 Södertälje FK P99-1 - FC Hallunda 5 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-09 12:00 163103077 Södertälje FK F98 - Salem FF 2 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-09 14:00 163103046 Telge United FF - AIK DFF 4 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-03-09 15:00 163103076 Sjösa IF - Stigtomta IF 0 - 0 Rosvalla IP
2013-03-09 19:00 163103037 Åkers IF - Al Salam SK 0 - 0
2013-03-10 11:00 163103073 Södertälje FK Junior B - IFK Tumba FK 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-10 12:00 163103001 IFK Mariefred - Flens IF-Södra 5 - 3 Hammarängen
2013-03-10 12:30 163103072 Torshälla-Nyby IS Damer - Eskilstuna United DFF F 17 0 - 0 Torshargs IP KG
2013-03-10 15:00 163103010 Syrianska FC - Älta IF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-10 15:00 163103074 Hölö-Mörkö IF - Björnlunda IF 1 - 2 Geneta Sportfält
2013-03-10 17:00 163103026 IK Viljan Strängnäs Dam A - Fanna BK Dam 3 - 1 Vasavallen
2013-03-10 17:00 163103071 Syrianska FC - Vasalunds IF 0 - 4 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-15 18:30 163103066 Åkers IF Dam - IFK Nyköping 2 Dam 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-03-15 20:00 163103047 Telge United FF - Hammarby IF DFF 2 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2013-03-16 09:00 163103084 Nykvarns SK - IF Brommapojkarna 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-16 12:00 163103085 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-16 13:05 163103086 Nykvarns SK - Djurgårdens IF FF 4 - 0 Nykvarns IP
2013-03-17 11:00 163103031 Flens IF-Södra J - Baggetorps IF 0 - 0 Hammarvallen
2013-03-17 12:00 163103092 Vagnhärads SK 2 - Malmköpings IF 2 0 - 0 Häradsvallen
2013-03-17 12:15 163103089 Nykvarns SK - Södertälje City FC 0 - 8 Nykvarns IP
2013-03-17 13:00 163103013 Stallarholmens SK 2 - IF Verdandi 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-03-17 13:00 163103058 Triangelns IK Dam - Hällbybrunns IF Dam 1 - 2 Triangelborg
2013-03-17 14:30 163103054 Tystberga GIF - Hölö-Mörkö IF 0 - 0 Häradsvallen-konstgräs
2013-03-17 15:00 163103062 Syrianska FC - IFK Haninge 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-17 15:10 163103090 Nykvarns SK - Vagnhärads SK 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-17 17:00 163103027 IK Viljan Strängnäs Dam A - Telge United FF 2 - 1 Vasavallen
2013-03-17 17:10 163103088 Nykvarns SK Dam - Trosa-Vagnhärad DFF 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-18 18:00 163103103 Assyriska FF P99-1 - Södertälje FK P99-1 2 - 1 Geneta Sportfält
2013-03-22 18:30 163103100 Nykvarns SK - Enhörna IF 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-22 19:15 163103104 Torshälla-Nyby IS Damer - Arboga Södra IF Dam 0 - 0 Torshargs IP KG
2013-03-23 09:00 163103114 Triangelns IK 2 - AC Primavera 4 - 1 Triangelborg
2013-03-23 12:00 163103019 Nykvarns SK Dam - Hargs BK Dam 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-23 12:00 163103075 Södertälje FK Junior B - Enskede IK 0 - 6 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-23 12:00 163103101 Nykvarns SK Dam - Hargs BK 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-23 13:30 163103122 Assyriska FF - Nyköpings BIS 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-03-23 14:00 163103079 Södertälje FK Dam lag - IF Brommapojkarna 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-23 14:40 163103102 Nykvarns SK - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 3 Nykvarns IP
2013-03-23 15:00 163103002 IFK Mariefred - Kvicksunds SK 2 - 1 Hammarängen
2013-03-23 16:00 163103095 IF Verdandi 2 - Eskilstuna Södra FF J 0 - 0 Torshargs IP KG
2013-03-24 10:30 163103106 Nykvarns SK - Stuvsta IF 5 - 0 Nykvarns IP
2013-03-24 11:00 163103112 Åkers IF - Barva IF 0 - 0
2013-03-24 11:15 163103082 Södertälje FK P98 - AIK Fotboll AB 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-24 13:00 163103014 Stallarholmens SK 2 - Östermalms IS 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-03-24 14:15 163103113 Nykvarns SK - Syrianska FC 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-24 15:00 163103011 Syrianska FC - IF Brommapojkarna 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-24 15:00 163103064 Åkers IF Dam - Telge United FF 1 - 3 Vasavallen konstgräs
2013-03-24 15:00 163103107 Södertälje FK F98 - Norsborgs FF 4 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-24 15:00 163103111 Åkers IF - Fogdö IF 0 - 1 Hammarängen
2013-03-24 15:00 163103123 Assyriska FF - Enhörna IF 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-03-24 17:00 163103028 IK Viljan Strängnäs Dam A - Stenkvista GoIF Dam 13 - 0 Vasavallen
2013-03-24 17:00 163103055 Triangelns IK 2 - Älvsjö AIK FF U19 0 - 3 Triangelborg
2013-03-24 17:00 163103093 Julita GoIF/Gropptorps IF - Dunkers IF Damlag 5 - 3 Backavallen
2013-03-24 17:00 163103105 Södertälje FK P99-1 - Huddinge IF P14 0 - 0
2013-03-24 17:00 163103108 Al Salam SK - Babylon FK 8 - 2 Tunavallen
2013-03-24 18:15 163103099 Nykvarns SK - Gnesta FF Div 7 1 - 2 Nykvarns IP
2013-03-29 09:10 163103115 Nykvarns SK - IFK Eskilstuna 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-29 10:45 163103116 Nykvarns SK - IFK Eskilstuna 0 - 0 Nykvarns IP
2013-03-29 12:45 163103130 Nykvarns SK - IFK Tumba FK 1 - 7 Nykvarns IP
2013-03-29 14:00 163103032 Näshulta GoIF - Stora Sundby GoIF 0 - 0 Hammargärdet
2013-03-29 14:00 163103131 Assyriska FF - Syrianska FC 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-03-30 11:00 163103133 Syrianska FC - Södertälje FK P01-1 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-30 11:00 163103139 Triangelns IK Herr J - Södertälje FK Junior B 6 - 2 Triangelborg
2013-03-30 13:00 163103146 Eskilstuna United DFF F99 - Hällbybrunns IF Dam 0 - 0
2013-03-31 15:00 163103063 Syrianska FC - Djurgårdens IF FF 2 - 2 Geneta Sportfält
2013-03-31 15:00 163103117 Södertälje FK F98 - Rönninge/Salem Fotboll 0 - 9 Brunnsängs Idrottsplats
2013-03-31 15:00 163103120 Järna SK Jr - Eskilstuna City FK J 0 - 3 Geneta Sportfält
2013-04-01 11:00 163103142 Triangelns IK P98-1 - Eskilstuna City FK P98 0 - 0 Triangelborg
2013-04-01 12:00 163103132 Assyriska FF - Assyriska FF 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-01 13:00 163103137 VoIF Diana - Östermalms IS 4 - 1 Ekängens IP
2013-04-01 15:00 163103140 Barva IF - Fogdö IF 0 - 0 Hammarängen
2013-04-01 15:00 163103141 Triangelns IK Dam - Triangelns IK P98-1 0 - 10 Triangelborg
2013-04-01 17:00 163103124 Torshälla-Nyby IS Damer - Dunkers IF Damlag 3 - 2 Torshargs IP KG
2013-04-01 17:00 163103138 Eskilstuna United DFF F19 - DFK Värmbol 0 - 0 Tunavallen
2013-04-01 19:30 163103134 Eskilstuna Södra FF J - Stenkvista GoIF 0 - 0 Triangelborg
2013-04-03 15:00 163103136 Triangelns IK Herr J - Flens IF-Södra J 3 - 3 Triangelborg
2013-04-03 18:00 163103126 Assyriska FF - IF Brommapojkarna OW (0 - 3) Geneta Sportfält
2013-04-05 19:00 163103164 Al Salam SK P 97 - Malmköpings IF 97 Inst. Triangelborg
2013-04-06 00:00 163103041 Märsta IK - Järna SK 0 - 0 Midgårdsvallen
2013-04-06 10:00 163103169 Nykvarns SK - IFK Lidingö FK 2 - 2 Nykvarns IP
2013-04-06 11:00 163103147 Kvicksunds SK - Ärla IF 2 0 - 5 Hammarens IP
2013-04-06 12:00 163103080 Södertälje FK Dam lag - Rönninge/Salem Fotboll 1 - 4 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-06 13:00 163103015 Stallarholmens SK 2 - Flens IF-Södra 0 - 0 Toresunds IP
2013-04-06 13:00 163103059 Triangelns IK Dam - IK Sturehov Dam 5 - 1 Triangelborg
2013-04-06 13:00 163103145 Eskilstuna City FK P97 - Värmbols FC P97 0 - 0 Torshargs Idrottsplats
2013-04-06 15:00 163103144 Barva IF - VoIF Diana 3 - 1 Hammarens IP
2013-04-06 15:00 163103170 Skogstorps GoIF P 01 - Eskilstuna City FK P01 0 - 0 Ekängens IP KG
2013-04-06 17:00 163103033 IF Verdandi - Stora Sundby GoIF 2 - 1 Torshargs Idrottsplats
2013-04-07 10:15 163103167 Nykvarns SK - Vagnhärads SK 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-07 11:00 163103083 Södertälje FK P98 - Huddinge IF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-07 11:00 163103096 Södertälje FK P99-1 - AIK FF P99 0 - 0 Brunnsängs IP
2013-04-07 11:00 163103166 IFK Eskilstuna P 00 - IK Franke P00 0 - 0 Triangelborg
2013-04-07 11:45 163103168 Nykvarns SK - Hammarby IF FF 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-07 12:00 163103094 Vagnhärads SK 2 - Nykvarns SK 0 - 0 Häradsvallen
2013-04-07 13:00 163103067 Åkers IF Dam - Hässelby SK FF Dam 5 - 3 Vasavallen konstgräs
2013-04-07 13:00 163103118 Södertälje FK F98 - Vendelsö IK 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-07 13:00 163103165 Eskilstuna Södra FF J - Näshulta GoIF 1 - 7 Skogsängens IP
2013-04-07 15:00 163103017 BK Sport Dam - Hargs BK Dam 0 - 0 Skogsängens IP
2013-04-07 15:00 163103029 IK Viljan Strängnäs Dam A - Dunkers IF Damlag 1 - 2 Vasavallen
2013-04-07 15:00 163103129 Åkers IF - Stjärnhovs IK 0 - 0 Toresunds IP
2013-04-07 17:00 163103163 Södertälje FK Junior B - Järna SK Jr 3 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-07 17:00 163103171 Skogstorps GOIF P 99 - Hällbybrunns IF P 99 0 - 0 Skogsängens IP
2013-04-07 19:00 163103125 Torshälla-Nyby IS junior - Flens IF-Södra J 0 - 0 Torshargs IP KG
2013-04-11 18:00 163103034 Stora Sundby GoIF - Hällbybrunns IF 2 Inst. Hammargärdet
2013-04-12 19:00 163103069 Valla IF - Reijmyre IF 0 - 0 Backavallen, konstgräs
2013-04-12 19:00 163103174 IFK Eskilstuna P-99 - Södertälje FK P99-1 0 - 0 Triangelborg
2013-04-13 11:00 163103097 Vingåkers IF Dam - Lotorps IF Dam 0 - 0 Backavallen
2013-04-13 11:45 163103175 Nykvarns SK - Aspö IF 1 - 2 Nykvarns IP
2013-04-13 12:00 163103178 Gnesta FF Dam - Stenkvista GoIF Dam 0 - 0 Hagstumosse IP K
2013-04-13 12:15 163103188 Assyriska FF - Södertälje FK P04 Svart 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-13 13:00 163103035 Flens IF-Södra - Stora Sundby GoIF 0 - 0 Hammargärdet
2013-04-13 13:00 163103091 IFK Mariefred - Fjärdhundra SK 2 - 1 Hammarängen
2013-04-13 13:00 163103149 Kvicksunds SK - Näshulta GoIF 0 - 0 Kvicksunds Idrottsplats
2013-04-13 13:00 163103150 Hällbybrunns IF 2 - Barva IF Inst. Gustavsborg IP
2013-04-13 13:00 163103181 Eskilstuna United DFF F99 - Ärla IF Ärla-Stenkvista F Div 5 0 - 0 Torhargs IP, Torshälla
2013-04-13 13:00 163103183 VoIF Diana - Stenkvista GOIF 2 Inst. Ekängens IP
2013-04-13 13:45 163103176 Nykvarns SK - Södertälje FK P97 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-13 14:30 163103185 Torshälla-Nyby IS Damer - Hammarby IF DFF 0 - 2 Torshargs Idrottsplats
2013-04-13 15:00 163103060 Triangelns IK Dam - Arboga Södra IF Dam 2 - 2 Triangelborg
2013-04-13 15:00 163103151 Hällbybrunns IF Dam - Kvicksunds SK 0 - 0 Gustavsborg IP
2013-04-13 17:00 163103162 Al Salam SK - Motståndare ej klart 0 - 0 Triangelborg
2013-04-14 163103148 Hällbybrunns IF P 16 - Eskilstuna City FK P98 Inst. Gustavsborgs IP
2013-04-14 11:00 163103081 Södertälje FK Dam lag - Älvsjö AIK FF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-14 11:00 163103098 Sjösa IF - Hargs BK Hargs FC 0 - 0 Rosvalla IP KG A
2013-04-14 11:00 163103121 Järna SK Jr - Flens IF-Södra J 3 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-14 13:00 163103016 Stallarholmens SK 2 - Ärla IF 2 4 - 2 Toresunds IP
2013-04-14 13:00 163103048 Telge United FF - BK Tinnis 2 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-14 13:00 163103127 Aspö IF - Åkers IF 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-04-14 13:00 163103184 Skogstorps GOIF - Malmköpings IF 97 3 - 4 Ekängens IP KG
2013-04-14 14:00 163103177 Vingåkers IF 2 - Marsjö-Byle GoIF 0 - 0 Högsjö Idrottsplats
2013-04-14 15:00 163103003 IFK Mariefred - Västerljungs IF 6 - 2 Hammarängen
2013-04-14 15:00 163103152 Hällbybrunns IF Dam - Kolsva IF D3D 0 - 0 Gustavsborg IP
2013-04-14 15:00 163103179 Södertälje FK Junior B - Enskede IK 7 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-14 15:15 163103187 IFK Eskilstuna P 01 - Jäders IF 0 - 0 Ekängens IP KG
2013-04-14 17:00 163103068 Åkers IF Dam - Stuvsta IF Dam 1 - 1 Vasavallen konstgräs
2013-04-14 17:00 163103119 Södertälje FK F98 - Huddinge IF 0 - 9 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-14 17:00 163103186 Torshälla-Nyby IS division 5 damer - Kvicksunds SK 8 - 2 Torshargs Idrottsplats
2013-04-14 18:30 163103191 New Mill Indians SK Herr senior - Hölö-Mörkö IF 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-14 19:00 163103173 Torshälla-Nyby IS junior - Eskilstuna Södra FF J 0 - 0 Torshargs Idrottsplats
2013-04-15 20:00 163103056 Triangelns IK 2 - Stenkvista GoIF 6 - 1 Triangelborg
2013-04-16 18:00 163103172 Stora Sundby GoIF - Kungsör BK 2 - 5 Hammargärdet
2013-04-16 18:30 163103154 Kvicksunds SK - Dingtuna GIF Inst. Kvicksunds Idrottsplats
2013-04-16 18:30 163103180 Hälleforsnäs IF - Malmköpings IF 2 3 - 3 Edströmsvallen
2013-04-16 20:30 163103192 Telge FF - Syrianska BoIS 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-18 17:00 163103189 Assyriska FF - Södertälje FK P04 Svart 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-19 17:00 163103193 Triangelns IK Herr J - IK Standard 0 - 0 Triangelborg
2013-04-19 19:00 163103197 New Mill Indians SK Herr senior - Åkers IF 5 - 4 Nykvarns IP
2013-04-20 11:00 163103157 Eskilstuna City FK P97 - Kungsör BK 5 - 3 Skogsängens IP
2013-04-20 11:15 163103206 Hällbybrunns IF P 12 - BK Sport P 12 Gul 0 - 0 Torshargs Idrottsplats
2013-04-20 11:15 163103212 Nykvarns SK - Rönninge/Salem Fotboll 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-20 12:00 163103209 Assyriska FF P04-Vit - Södertälje FK P04 Svart 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-20 13:00 163103158 Eskilstuna City FK P98 - Skiljebo SK P98 4 - 1 Torshargs Idrottsplats
2013-04-20 13:00 163103202 Stora Sundby-GLIF - Hälleforsnäs IF 3 - 1 Hammargärdet
2013-04-20 15:00 163103018 BK Sport Dam - IFK Västerås FK Dam 0 - 0 Torshargs IP KG
2013-04-20 15:00 163103153 Hällbybrunns IF Dam - Torshälla-Nyby IS Damer Inst. Gustavsborg IP
2013-04-20 15:00 163103155 Jäders IF - Syrianska Eskilstuna IF Inst. Kungsvallen
2013-04-20 15:00 163103211 Nykvarns SK Dam - Triangelns IK Dam 1 - 2 Nykvarns IP
2013-04-21 10:30 163103196 Södertälje FK P99-2 - Enhörna IF P-99 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-21 11:30 163103208 Vingåkers IF 2 - Sköldinge IF 3 - 3 Vingåkers IP
2013-04-21 12:00 163103200 Södertälje FK Junior B - Sorunda IF 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-21 12:30 163103199 Hölö-Mörkö IF - Mölnbo IF 4 - 1 Nykvarns IP
2013-04-21 12:30 163103213 Assyriska FF - Assyriska FF 1 - 2 Geneta Sportfält
2013-04-21 13:00 163103156 Hällbybrunns IF 2 - VoIF Diana Inst. Gustavsborg IP
2013-04-21 13:00 163103195 Hällbybrunns IF - VoIF Diana Inst. Gustavsborgs IP
2013-04-21 13:00 163103203 Stenkvista GoIF Dam - Arboga Södra IF Dam 0 - 0 Hammargärdet
2013-04-21 14:00 163103182 Södertälje FK Dam lag - IFK Nyköping 2 Dam 2 - 5 Brunnsängs Idrottsplats
2013-04-21 14:00 163103207 Vingåkers IF Dam - Valla IF Dam 0 - 0 Högsjö Idrottsplats
2013-04-21 14:45 163103210 Nykvarns SK - Pershagens SK F00 0 - 0 Nykvarns IP
2013-04-21 15:00 163103004 IFK Mariefred - Barva IF 6 - 0 Hammarängen
2013-04-21 15:00 163103128 Aspö IF - Åkers IF 0 - 0 Vasavallen konstgräs
2013-04-21 15:00 163103159 Hällbybrunns IF Dam - Forsby FF Inst. Tunavallen
2013-04-21 15:45 163103204 Stjärnhovs IK - Ärla IF 3 - 1 Hagstumosse IP K
2013-04-21 17:00 163103198 Torshälla-Nyby IS junior - Skogstorps GOIF 0 - 0 Torshargs Idrottsplats
2013-04-21 17:30 163103205 Stora Sundby-GLIF - Flens IF-Södra 2 - 2 Hammargärdet
2013-04-21 19:00 163103161 Eskilstuna Babylon IF - Näshulta GoIF 2 - 0 Ekängens IP
2013-04-22 17:00 163103201 Assyriska FF P03-1 - Assyriska FF P04-Vit 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-23 18:30 163103160 Kvicksunds SK - Eskilstuna United DFF F 17 Inst. Kvicksunds Idrottsplats
2013-04-23 19:00 163103194 Eskilstuna Södra FF junior - Alrafidein IF Inst. Skogsängens IP
2013-04-23 20:15 163103214 Björnlunda IF - Malmköpings IF 4 - 1 Hagstumosse IP K
2013-04-25 16:40 163103217 Assyriska FF P00-3 - Södertälje FK P04 Svart 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-25 17:00 163103190 Assyriska FF - Södertälje FK P04 Svart 0 - 0 Geneta Sportfält
2013-04-27 15:00 163103216 IFK Eskilstuna P-99 - IFK Hallsberg FK P14 0 - 0 Torshargs Idrottsplats
2013-04-28 12:30 163103215 New Mill Indians SK P01 - Södertälje FK P00-1 4 - 0 Nykvarns IP
2013-05-07 17:30 163103218 Nykvarns SK - Södertälje FK P00-1 Inst. Nykvarns IP
2013-05-30 18:30 163103219 Jäders IF - IK Standard 2 - 7 Kungsvallen
2013-05-31 11:00 163103220 Eskilstuna Räddningstjänst - Stor Stockholms Brandförsvar 0 - 0 Ekängens IP
2013-06-06 10:00 163103221 Pershagens SK 02 - AIK Fotboll AB 0 - 0 Pershagens Idrottsplats
2013-06-24 17:30 163103222 Pershagens SK - AIK Fotboll AB 3 - 3 Pershagens Idrottsplats
2013-08-03 14:00 163103223 Södertälje FK Junior B - Tungelsta IF Inst. Brunnsängs Idrottsplats
2014-02-02 12:00 163103224 Syrianska FC - FC Djursholm Geneta Sportfält

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info