Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F 9- 4

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2013-04-16 17:15 IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK Pantrar Bromma Blocks Arena 1
2013-04-20 10:45 Ekerö IK Leoparder - IFK Viksjö 2 Träkvistavallen 116
2013-04-21 10:00 Skå IK & Bygdegård - IF Brommapojkarna 6 Svanängens IP 216
2013-04-21 10:45 Spånga IS FK - Hässelby SK FF 2 Spånga IP 51
2013-04-23 18:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 3 Bromma Blocks Arena 1
2013-04-26 18:00 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK Leoparder Maltesholmsskolans BP 16
2013-04-27 10:45 Ekerö IK Pantrar - AIK FF Träkvistavallen 116
2013-04-28 09:00 IFK Viksjö 2 - Ängby IF Viksjövallen 35
2013-04-28 10:00 Spånga IS FK 4 - Skå IK & Bygdegård Spånga IP 51
2013-04-30 18:00 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 4 Bromma Blocks Arena 1
2013-04-30 19:00 AIK FF - IF Brommapojkarna 8 Läroverket 1
Maj
2013-05-05 10:00 Ängby IF - Hässelby SK FF 2 Ängby IP 215
2013-05-05 10:00 Spånga IS FK - IF Brommapojkarna 6 Spånga IP 51
2013-05-05 10:00 Skå IK & Bygdegård - Ekerö IK Pantrar Svanängens IP 216
2013-05-14 18:45 IF Brommapojkarna 6 - Ekerö IK Leoparder Bromma Blocks Arena 1
2013-05-14 19:30 IF Brommapojkarna 8 - Skå IK & Bygdegård Bromma Blocks Arena 1
2013-05-17 18:00 Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 2 Maltesholmsskolans BP 16
2013-05-18 10:45 Ekerö IK Pantrar - IF Brommapojkarna 3 Träkvistavallen 116
2013-05-19 10:00 Spånga IS FK 4 - Spånga IS FK Spånga IP 51
2013-05-21 18:00 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 8 Bromma Blocks Arena 1
2013-05-25 17:30 Ekerö IK Leoparder - Spånga IS FK 4 Träkvistavallen 126
2013-05-26 10:00 Ängby IF - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 215
2013-05-26 10:00 Skå IK & Bygdegård - AIK FF Svanängens IP 216
2013-05-26 10:45 Spånga IS FK - Ekerö IK Pantrar Spånga IP 51
2013-05-28 17:15 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö 2 Bromma Blocks Arena 1
2013-05-28 18:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK Bromma Blocks Arena 1
2013-05-28 19:00 AIK FF - IF Brommapojkarna 3 Läroverket 1
Juni
2013-06-01 10:00 Ekerö IK Pantrar - Ekerö IK Leoparder Träkvistavallen 116
2013-06-02 11:30 Spånga IS FK 4 - Ängby IF Spånga IP 51
2013-06-04 19:30 IF Brommapojkarna 3 - Skå IK & Bygdegård Bromma Blocks Arena 1
2013-06-07 18:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 6 Maltesholmsskolans BP 16
2013-06-08 10:00 Ekerö IK Leoparder - IF Brommapojkarna 8 Träkvistavallen 116
2013-06-09 09:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 35
2013-06-09 10:00 Ängby IF - Ekerö IK Pantrar Ängby IP 215
2013-06-09 11:30 Spånga IS FK - AIK FF Spånga IP 51
2013-06-12 18:15 AIK FF - Spånga IS FK 4 Läroverket 1
Augusti
2013-08-20 18:15 AIK FF - Ekerö IK Leoparder Läroverket 1
2013-08-20 18:45 IF Brommapojkarna 8 - Ängby IF Bromma Blocks Arena 1
2013-08-24 10:45 Ekerö IK Pantrar - IFK Viksjö 2 Träkvistavallen 116
2013-08-25 10:00 Skå IK & Bygdegård - Spånga IS FK Svanängens IP 216
2013-08-25 11:15 Spånga IS FK 4 - Hässelby SK FF 2 Knutby BP 115
2013-08-30 18:00 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK Pantrar Maltesholmsskolans BP 16
2013-08-31 10:00 Ekerö IK Leoparder - Skå IK & Bygdegård Träkvistavallen 116
September
2013-09-01 09:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 35
2013-09-01 10:00 Ängby IF - AIK FF Ängby IP 215
2013-09-01 10:45 Spånga IS FK - IF Brommapojkarna 3 Spånga IP 51
2013-09-03 18:00 IF Brommapojkarna 3 - Ekerö IK Leoparder Bromma Blocks Arena 1
2013-09-03 18:45 IF Brommapojkarna 8 - Hässelby SK FF 2 Bromma Blocks Arena 1
2013-09-03 19:00 AIK FF - IFK Viksjö 2 Läroverket 1
2013-09-08 10:00 Skå IK & Bygdegård - Ängby IF Svanängens IP 216
2013-09-08 10:00 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 6 Spånga IP 51
2013-09-10 18:00 IF Brommapojkarna 6 - Ekerö IK Pantrar Bromma Blocks Arena 1
2013-09-13 18:00 Hässelby SK FF 2 - AIK FF Maltesholmsskolans BP 16
2013-09-14 10:45 Ekerö IK Leoparder - Spånga IS FK Träkvistavallen 216
2013-09-15 09:00 IFK Viksjö 2 - Skå IK & Bygdegård Viksjövallen 35
2013-09-15 10:00 Ängby IF - IF Brommapojkarna 3 Ängby IP 215
2013-09-17 18:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Viksjö 2 Bromma Blocks Arena 1
2013-09-18 17:15 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 6 Bromma Blocks Arena 1
2013-09-21 10:00 Ekerö IK Pantrar - Spånga IS FK 4 Träkvistavallen 216
2013-09-22 10:00 Spånga IS FK - Ängby IF Spånga IP 51
2013-09-22 10:00 Skå IK & Bygdegård - Hässelby SK FF 2 Svanängens IP 216
2013-09-26 17:15 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF Bromma Blocks Arena 1
2013-09-27 18:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Maltesholmsskolans BP 16
2013-09-29 09:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK Viksjövallen 35
2013-09-29 10:00 Ängby IF - Ekerö IK Leoparder Ängby IP 215
2013-09-29 10:45 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 8 Spånga IP 51

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info