Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-14 L

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2013-04-20 09:00 Ursvik IK Svart - Vasalunds IF 4 Ursviks IP 11
2013-04-20 13:00 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 8 Helenelunds IP 2
2013-04-21 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 11 Östermalms IP 3
2013-04-21 16:00 IFK Lidingö FK 9 - Norrtulls SK 3 Gångsätra BP 1
2013-04-22 18:15 Sundbybergs IK Duvbo 1 - Rissne IF Hallonbergens BP 1
2013-04-26 17:30 Rissne IF - Ursvik IK Svart Rissne IP 11
2013-04-28 09:00 IF Brommapojkarna 8 - Sundbybergs IK Duvbo 1 Ängby IP 12
2013-04-28 09:00 Norrtulls SK 3 - Ekerö IK Ekebyhov 2 Johannes BP 1
2013-04-28 12:00 AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 9 Huvudstafältet 12
2013-04-28 15:00 Vasalunds IF 4 - AIK FF 16 Huvudstafältet 11
Maj
2013-05-04 09:00 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 8 Ursviks IP 11
2013-05-05 09:00 AIK FF 16 - Rissne IF Bergshamra IP 2
2013-05-05 09:45 Ekerö IK Ekebyhov 2 - AIK FF 11 Träkvistavallen 12
2013-05-05 13:00 Djurgårdens IF FF 13 - Vasalunds IF 4 Östermalms IP 3
2013-05-12 18:45 Sundbybergs IK Duvbo 1 - Sollentuna FK 13 Sundbybergs IP 21
2013-05-17 17:30 Rissne IF - Djurgårdens IF FF 13 Rissne IP 11
2013-05-18 14:00 Sollentuna FK 13 - Ursvik IK Svart Helenelunds IP 2
2013-05-19 13:00 IF Brommapojkarna 8 - AIK FF 16 Ängby IP 12
2013-05-19 13:00 AIK FF 11 - Norrtulls SK 3 Råstasjön 12
2013-05-19 14:00 Vasalunds IF 4 - IFK Lidingö FK 9 Råstasjön 11
2013-05-25 10:00 Ursvik IK Svart - Sundbybergs IK Duvbo 1 Ursviks IP 11
2013-05-25 11:00 AIK FF 16 - Sollentuna FK 13 Bergshamra IP 2
2013-05-26 10:00 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 8 Östermalms IP 3
2013-05-26 17:00 IFK Lidingö FK 9 - Rissne IF Gångsätra BP 1
2013-05-31 17:30 Rissne IF - Ekerö IK Ekebyhov 2 Rissne IP 11
2013-05-31 18:00 Sundbybergs IK Duvbo 1 - AIK FF 16 Sundbybergs IP 21
Juni
2013-06-01 10:00 Sollentuna FK 13 - Djurgårdens IF FF 13 Norrvikens IP 12
2013-06-02 13:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 9 Ängby IP 12
2013-06-02 14:00 Vasalunds IF 4 - Norrtulls SK 3 Råstasjön 11
2013-06-02 15:00 Djurgårdens IF FF 13 - Sundbybergs IK Duvbo 1 Manillavallen 1
2013-06-08 10:00 AIK FF 16 - Ursvik IK Svart Bergshamra IP 2
2013-06-08 16:00 IFK Lidingö FK 9 - Sollentuna FK 13 Gångsätra BP 1
2013-06-09 10:30 Norrtulls SK 3 - Rissne IF Johannes BP 1
2013-06-09 11:30 Ekerö IK Ekebyhov 2 - IF Brommapojkarna 8 Träkvistavallen 12
2013-06-15 10:00 Ekerö IK Ekebyhov 2 - Vasalunds IF 4 Träkvistavallen 12
Augusti
2013-08-23 17:30 Rissne IF - AIK FF 11 Rissne IP 11
2013-08-23 18:00 Sundbybergs IK Duvbo 1 - IFK Lidingö FK 9 Sundbybergs IP 21
2013-08-24 09:00 Ursvik IK Svart - Djurgårdens IF FF 13 Ursviks IP 11
2013-08-24 14:00 Sollentuna FK 13 - Ekerö IK Ekebyhov 2 Helenelunds IP 2
2013-08-25 13:00 IF Brommapojkarna 8 - Norrtulls SK 3 Ängby IP 12
2013-08-31 16:00 IFK Lidingö FK 9 - Ursvik IK Svart Gångsätra BP 1
September
2013-09-01 09:00 Ekerö IK Ekebyhov 2 - Sundbybergs IK Duvbo 1 Träkvistavallen 22
2013-09-01 12:00 Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 16 Östermalms IP 3
2013-09-01 13:00 AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 8 Råstasjön 12
2013-09-01 14:00 Norrtulls SK 3 - Sollentuna FK 13 Johannes BP 1
2013-09-06 17:30 Rissne IF - Vasalunds IF 4 Rissne IP 11
2013-09-06 18:00 Sundbybergs IK Duvbo 1 - Norrtulls SK 3 Sundbybergs IP 21
2013-09-07 10:00 Ursvik IK Svart - Ekerö IK Ekebyhov 2 Ursviks IP 11
2013-09-07 13:00 Sollentuna FK 13 - AIK FF 11 Helenelunds IP 2
2013-09-08 14:00 AIK FF 16 - IFK Lidingö FK 9 Råstasjön 11
2013-09-08 18:00 AIK FF 11 - Vasalunds IF 4 Råstasjön 12
2013-09-14 12:00 IFK Lidingö FK 9 - Djurgårdens IF FF 13 Gångsätra BP 1
2013-09-14 16:00 Norrtulls SK 3 - Ursvik IK Svart Johannes BP 1
2013-09-15 09:00 Ekerö IK Ekebyhov 2 - AIK FF 16 Träkvistavallen 22
2013-09-15 12:00 AIK FF 11 - Sundbybergs IK Duvbo 1 Råstasjön 12
2013-09-15 16:00 Vasalunds IF 4 - IF Brommapojkarna 8 Råstasjön 11
2013-09-21 10:00 Ursvik IK Svart - AIK FF 11 Ursviks IP 11
2013-09-21 14:00 Sollentuna FK 13 - Vasalunds IF 4 Helenelunds IP 2
2013-09-22 11:00 AIK FF 16 - Norrtulls SK 3 Bergshamra IP 2
2013-09-22 13:00 Djurgårdens IF FF 13 - Ekerö IK Ekebyhov 2 Östermalms IP 3
2013-09-27 17:30 Rissne IF - Sollentuna FK 13 Rissne IP 11
2013-09-28 16:00 Norrtulls SK 3 - Djurgårdens IF FF 13 Johannes BP 1
2013-09-29 11:15 Ekerö IK Ekebyhov 2 - IFK Lidingö FK 9 Träkvistavallen 22
2013-09-29 13:00 AIK FF 11 - AIK FF 16 Bergshamra IP 2
2013-09-29 15:00 IF Brommapojkarna 8 - Rissne IF Ängby IP 2
2013-09-29 15:00 Vasalunds IF 4 - Sundbybergs IK Duvbo 1 Råstasjön 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info