Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Spelprogram - Träningsmatcher Div. 1 Herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 13:00 IFK Värnamo - Trelleborgs FF Ljusseveka konstgräs
2019-01-26 13:00 Sollentuna FF - IK Frej Täby Vikingavallen/Täby IP 1
2019-01-26 14:00 Kristianstad FC - FC Rosengård 1917 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-01-27 13:00 Carlstad United BK - IK Oddevold Karlstad Airdome
2019-01-29 19:30 FC Linköping City - IFK Norrköping FK Linköping Arena
2019-02-09 13:45 Sollentuna FF - Sandvikens IF Norrvikens IP 2 Hall
2019-02-09 14:00 Åtvidabergs FF - AFK Linköping Kopparvallen
2019-02-09 14:00 Kristianstad FC - KSF Prespa Birlik Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-02-09 14:30 Utsiktens BK - IS Halmia Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 Sandvikens IF - Hudiksvalls Förenade FF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-16 13:00 Landskrona BoIS - Nyköbing FC Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-02-16 13:45 Sollentuna FF - Vasalunds IF Norrvikens IP 2 Hall
2019-02-16 14:00 Åtvidabergs FF - Assyriska IF i Norrköping Kopparvallen
2019-02-17 15:00 Gefle IF FF Herr - Akropolis IF Gavlevallen
2019-02-22 19:00 Kristianstad FC - IFK Hässleholm Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-02-23 12:00 Utsiktens BK - Vinbergs IF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-23 13:00 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-02-23 14:00 Åtvidabergs FF - Motala AIF FK Kopparvallen
2019-02-23 15:00 Gefle IF FF Herr - Sollentuna FF Gavlevallen
2019-02-24 13:00 Sandvikens IF - Umeå FC Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-04 17:00 Åtvidabergs FF - IFK Norrköping FK Kopparvallen
2019-03-05 19:30 FC Linköping City - IF Sylvia Linköping Arena
2019-03-09 00:00 Carlstad United BK - IFK Åmål Karlstad Airdome
2019-03-09 13:45 Sollentuna FF - Newroz FC Norrvikens IP 2 Hall
2019-03-10 15:00 Gefle IF FF Herr - Hudiksvalls Förenade FF Gavlevallen
2019-03-10 15:00 Sandvikens IF - Dalkurd Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:00 Sandvikens IF - Västerås SK FK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:00 Eskilsminne IF - Varbergs BoIS FC Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-16 14:00 Kristianstad FC - Hässleholms IF Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-03-16 15:00 Gefle IF FF Herr - Valbo FF Gavlevallen
2019-03-16 15:00 Utsiktens BK - GAIS Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-17 15:00 FC Linköping City - Åtvidabergs FF Linköping Arena
2019-03-23 12:00 Utsiktens BK - IK Gauthiod Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-23 13:00 Landskrona BoIS - FC Rosengård 1917 Ulkavallen IP konstgräs
2019-03-23 15:00 Gefle IF FF Herr - Team TG FF Gavlevallen
2019-03-23 15:00 Carlstad United BK - Skövde AIK Karlstad Airdome
2019-03-24 13:00 IFK Värnamo - Eskilsminne IF Ljusseveka konstgräs
2019-03-30 12:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 Eskilsminne IF - IFK Hässleholm Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-30 13:00 Gefle IF FF Herr - Ytterhogdals IK Gavlevallen
2019-03-30 13:00 Sandvikens IF - Kvarnsvedens IK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 13:00 Carlstad United BK - FC Trollhättan Klasmossen IP Konstgräs
2019-03-30 13:00 Landskrona BoIS - Asarums IF FK Ulkavallen IP konstgräs
2019-03-30 13:45 Sollentuna FF - Karlbergs BK Norrvikens IP 2 Hall

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0650-153 35
E-post: This is a mailto link

Se all info