Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hanvikens SK Röd Jan Lindblad Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 2 Sven Ingvar Bodin Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Lidingö FK 1 blå Feriel Isberg 0733603322 blåvit randig/blå/blå
Stureby SK F07 Blå Oskar Liljewall Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Pia Lotta Camilla Nordström 0727249367 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Tyresö FF Röd Linda Ahlsén 0723021011 Gul/Röd/Röda
Örby IS Gul Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 13:00 IFK Lidingö FK 1 blå - Stuvsta IF 1 Hersby BP 1
2019-04-26 18:45 Stuvsta IF 1 - Örby IS Gul Stuvsta IP 12
2019-04-26 19:45 Huddinge IF 2 - Hanvikens SK Röd Källbrinks IP 2
2019-04-27 11:30 Stureby SK F07 Blå - Tyresö FF Röd Stureby Skola BP 11
2019-04-27 12:45 IFK Lidingö FK 1 blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Hersby BP 1
Maj
2019-05-05 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stureby SK F07 Blå Brantbrinks IP 21
2019-05-05 12:45 Tyresö FF Röd - Huddinge IF 2 Tyresövallen 21
2019-05-05 17:00 Örby IS Gul - IFK Lidingö FK 1 blå Örby BP 1
2019-05-05 17:45 Hanvikens SK Röd - Stuvsta IF 1 Trollbäckens IP 3
2019-05-10 18:45 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF Röd Stuvsta IP 12
2019-05-12 17:00 Örby IS Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Örby BP 1
2019-05-12 18:00 Huddinge IF 2 - Stureby SK F07 Blå Källbrinks IP 2
2019-05-17 18:15 Tyresö FF Röd - IFK Lidingö FK 1 blå Tyresövallen 21
2019-05-17 18:45 Hanvikens SK Röd - Örby IS Gul Trollbäckens IP 3
2019-05-18 10:15 Stureby SK F07 Blå - Stuvsta IF 1 Stureby Skola BP 11
2019-05-19 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 21
2019-05-19 12:00 IFK Lidingö FK 1 blå - Hanvikens SK Röd Lidingövallen 21
2019-05-24 17:30 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 2 Stuvsta IP 12
2019-05-25 11:30 Örby IS Gul - Tyresö FF Röd Lisebergs BP 11
2019-05-25 12:45 IFK Lidingö FK 1 blå - Stureby SK F07 Blå Hersby BP 1
2019-05-26 19:00 Hanvikens SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Trollbäckens IP 3
Juni
2019-06-01 10:15 Stureby SK F07 Blå - Örby IS Gul Stureby Skola BP 11
2019-06-02 14:00 Tyresö FF Röd - Hanvikens SK Röd Tyresövallen 21
2019-06-02 17:00 Örby IS Gul - Huddinge IF 2 Örby BP 1
2019-06-05 19:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-06-09 12:45 Tyresö FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Tyresövallen 21
2019-06-09 17:45 Hanvikens SK Röd - Stureby SK F07 Blå Trollbäckens IP 3
2019-06-13 19:30 Huddinge IF 2 - IFK Lidingö FK 1 blå Visättra IP 11
Augusti
2019-08-16 17:30 Stuvsta IF 1 - IFK Lidingö FK 1 blå Stuvsta IP 12
2019-08-16 19:45 Huddinge IF 2 - Örby IS Gul Källbrinks IP 2
2019-08-17 14:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Tyresö FF Röd Brantbrinks IP 11
2019-08-23 17:30 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stuvsta IP 12
2019-08-23 18:00 Stureby SK F07 Blå - Hanvikens SK Röd Stureby Skola BP 11
2019-08-24 10:15 Örby IS Gul - Stureby SK F07 Blå Lisebergs BP 11
2019-08-25 19:00 Hanvikens SK Röd - Tyresö FF Röd Trollbäckens IP 3
2019-08-30 19:45 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-31 11:30 Stureby SK F07 Blå - IFK Lidingö FK 1 blå Stureby Skola BP 11
September
2019-09-01 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hanvikens SK Röd Brantbrinks IP 21
2019-09-01 14:00 Tyresö FF Röd - Örby IS Gul Tyresövallen 21
2019-09-05 19:30 Huddinge IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Visättra IP 11
2019-09-06 18:45 Stuvsta IF 1 - Stureby SK F07 Blå Stuvsta IP 12
2019-09-07 10:15 Örby IS Gul - Hanvikens SK Röd Lisebergs BP 11
2019-09-07 11:30 IFK Lidingö FK 1 blå - Tyresö FF Röd Breviks IP 22
2019-09-14 11:30 Stureby SK F07 Blå - Huddinge IF 2 Stureby Skola BP 11
2019-09-15 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS Gul Brantbrinks IP 21
2019-09-15 14:00 Tyresö FF Röd - Stuvsta IF 1 Tyresövallen 21
2019-09-15 19:00 Hanvikens SK Röd - IFK Lidingö FK 1 blå Trollbäckens IP 3
2019-09-20 18:45 Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Röd Stuvsta IP 12
2019-09-20 19:45 Huddinge IF 2 - Tyresö FF Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 10:15 IFK Lidingö FK 1 blå - Örby IS Gul Breviks IP 22
2019-09-21 10:15 Stureby SK F07 Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stureby Skola BP 11
2019-09-22 18:00 IFK Lidingö FK 1 blå - Huddinge IF 2 Hersby BP 1
2019-09-28 14:00 Örby IS Gul - Stuvsta IF 1 Örby BP 1
2019-09-29 11:30 Tyresö FF Röd - Stureby SK F07 Blå Tyresövallen 21
2019-09-29 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Lidingö FK 1 blå Brantbrinks IP 21
2019-09-29 17:45 Hanvikens SK Röd - Huddinge IF 2 Trollbäckens IP 3

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info