Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 3 Grön Sanharib Aho GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK 1 Patrik Niklas Lindvall 0707954554 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 3 Thomas Gonsalves Grön/Vit/Vit
IFK Vaxholm Blå 2 Jerald Minas 0709279442 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 4 Emmelie Persson 0708893404 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 3 Jens Zetterström 0700032116 Gul, Svart, Gul
Runby IF Carlos La Torre 0761263964 Röd/Svart/Röd
Rydbo IF 1 Anna Ström 0709853865 Röd/Vit/Svart
Täby FK 31 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 71 Mohamed Mohamed Ezzo Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 4 Jan Ingvarsson 0708736356 Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Blå Kenneth Ekborg 0702122379 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Grön Mikael Frödin Grön-Svart/Svart/Svart
Åkersberga FC 2 Kenny Dahl 0704440124 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Åkersberga BK Grön - Viggbyholms IK FF Blå Margretelunds IP 3
2019-04-27 10:00 Åkersberga FC 2 - Bällsta FF 3 Röllingby 2
2019-04-27 10:00 IFK Österåker FK 4 - IK Frej Täby FK 3 Åkersberga IP 216
2019-04-27 10:30 Bollstanäs SK 3 Grön - Runby IF Bollstanäs IP 225
2019-04-27 10:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Vallentuna BK 4 Vaxö IP 116
2019-04-27 13:00 Brottby SK 1 - Täby FK 71 Össeby IP 125
2019-04-28 12:00 Täby FK 31 - Rydbo IF 1 Näsbydal 125
Maj
2019-05-03 17:30 IK Frej Täby FK 3 - Åkersberga FC 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-04 11:00 Rydbo IF 1 - Åkersberga BK Grön Wasavallen 125
2019-05-04 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Vaxholm Blå 2 Viggbydalen 16
2019-05-04 12:00 Bällsta FF 3 - Brottby SK 1 Bällstabergs BP 115
2019-05-05 11:00 Täby FK 71 - Täby FK 31 Näsbydal 125
2019-05-05 12:00 Vallentuna BK 4 - Bollstanäs SK 3 Grön Vallentuna IP 315
2019-05-05 12:00 Runby IF - IFK Österåker FK 4 Runby IP 15
2019-05-11 08:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Rydbo IF 1 Vaxö IP 116
2019-05-11 10:00 Åkersberga FC 2 - IFK Österåker FK 4 Röllingby 2
2019-05-11 10:30 Bollstanäs SK 3 Grön - Viggbyholms IK FF Blå Bollstanäs IP 225
2019-05-11 11:00 Åkersberga BK Grön - Täby FK 71 Margretelunds IP 3
2019-05-12 11:00 Vallentuna BK 4 - Runby IF Vallentuna IP 315
2019-05-12 12:00 Täby FK 31 - Bällsta FF 3 Näsbydal 125
2019-05-12 12:00 Brottby SK 1 - IK Frej Täby FK 3 Össeby IP 125
2019-05-17 17:30 IK Frej Täby FK 3 - Täby FK 31 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-18 10:00 Viggbyholms IK FF Blå - Vallentuna BK 4 Viggbydalen 16
2019-05-18 11:00 Rydbo IF 1 - Bollstanäs SK 3 Grön Wasavallen 125
2019-05-18 12:00 IFK Österåker FK 4 - Brottby SK 1 Åkersberga IP 116
2019-05-18 12:00 Bällsta FF 3 - Åkersberga BK Grön Bällstabergs BP 115
2019-05-19 11:00 Täby FK 71 - IFK Vaxholm Blå 2 Näsbydal 125
2019-05-19 12:00 Runby IF - Åkersberga FC 2 Runby IP 15
2019-05-25 09:30 Bollstanäs SK 3 Grön - Täby FK 71 Bollstanäs IP 225
2019-05-25 09:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Bällsta FF 3 Vaxö IP 116
2019-05-25 11:00 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK 3 Margretelunds IP 3
2019-05-25 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Runby IF Viggbydalen 16
2019-05-26 11:00 Vallentuna BK 4 - Rydbo IF 1 Vallentuna IP 315
2019-05-26 12:00 Täby FK 31 - IFK Österåker FK 4 Näsbydal 125
2019-05-26 12:00 Brottby SK 1 - Åkersberga FC 2 Össeby IP 125
2019-05-31 19:30 IK Frej Täby FK 3 - IFK Vaxholm Blå 2 Vikingavallen/Täby IP 36
Juni
2019-06-01 11:00 Åkersberga FC 2 - Täby FK 31 Röllingby 2
2019-06-01 11:00 Rydbo IF 1 - Viggbyholms IK FF Blå Wasavallen 125
2019-06-01 12:00 IFK Österåker FK 4 - Åkersberga BK Grön Åkersberga IP 116
2019-06-01 12:00 Bällsta FF 3 - Bollstanäs SK 3 Grön Bällstabergs BP 115
2019-06-02 12:00 Täby FK 71 - Vallentuna BK 4 Näsbydal 125
2019-06-02 12:00 Runby IF - Brottby SK 1 Runby IP 15
2019-06-08 08:30 Bollstanäs SK 3 Grön - IK Frej Täby FK 3 Bollstanäs IP 225
2019-06-08 08:30 IFK Vaxholm Blå 2 - IFK Österåker FK 4 Vaxö IP 116
2019-06-08 11:00 Åkersberga BK Grön - Åkersberga FC 2 Margretelunds IP 3
2019-06-08 11:00 Rydbo IF 1 - Runby IF Wasavallen 125
2019-06-08 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Täby FK 71 Viggbydalen 16
2019-06-09 11:00 Vallentuna BK 4 - Bällsta FF 3 Vallentuna IP 315
2019-06-09 12:00 Täby FK 31 - Brottby SK 1 Näsbydal 125
Augusti
2019-08-23 19:30 IK Frej Täby FK 3 - Vallentuna BK 4 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-08-24 11:00 Åkersberga FC 2 - IFK Vaxholm Blå 2 Röllingby 2
2019-08-24 11:00 IFK Österåker FK 4 - Bollstanäs SK 3 Grön Åkersberga IP 116
2019-08-25 11:00 Brottby SK 1 - Åkersberga BK Grön Össeby IP 125
2019-08-25 11:00 Täby FK 71 - Rydbo IF 1 Näsbydal 125
2019-08-25 12:00 Runby IF - Täby FK 31 Runby IP 15
2019-08-25 13:30 Bällsta FF 3 - Viggbyholms IK FF Blå Bällstabergs BP 115
2019-08-31 08:30 Bollstanäs SK 3 Grön - Åkersberga FC 2 Bollstanäs IP 225
2019-08-31 09:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Brottby SK 1 Vaxö IP 116
2019-08-31 11:00 Åkersberga BK Grön - Täby FK 31 Margretelunds IP 3
2019-08-31 11:00 Rydbo IF 1 - Bällsta FF 3 Wasavallen 125
2019-08-31 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - IK Frej Täby FK 3 Viggbydalen 16
September
2019-09-01 11:00 Vallentuna BK 4 - IFK Österåker FK 4 Vallentuna IP 315
2019-09-01 12:00 Täby FK 71 - Runby IF Näsbydal 125
2019-09-06 19:30 IK Frej Täby FK 3 - Rydbo IF 1 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-07 10:00 Runby IF - Åkersberga BK Grön Runby IP 15
2019-09-07 11:00 Åkersberga FC 2 - Vallentuna BK 4 Röllingby 2
2019-09-07 11:00 IFK Österåker FK 4 - Viggbyholms IK FF Blå Åkersberga IP 116
2019-09-07 12:00 Bällsta FF 3 - Täby FK 71 Bällstabergs BP 115
2019-09-08 11:00 Brottby SK 1 - Bollstanäs SK 3 Grön Össeby IP 125
2019-09-08 13:00 Täby FK 31 - IFK Vaxholm Blå 2 Näsbydal 125
2019-09-14 09:30 Bollstanäs SK 3 Grön - Täby FK 31 Bollstanäs IP 225
2019-09-14 10:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Åkersberga BK Grön Vaxö IP 116
2019-09-14 11:00 Rydbo IF 1 - IFK Österåker FK 4 Wasavallen 125
2019-09-14 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Åkersberga FC 2 Viggbydalen 16
2019-09-14 12:00 Bällsta FF 3 - Runby IF Bällstabergs BP 115
2019-09-15 12:00 Vallentuna BK 4 - Brottby SK 1 Vallentuna IP 315
2019-09-15 13:00 Täby FK 71 - IK Frej Täby FK 3 Näsbydal 125
2019-09-21 09:00 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK 3 Grön Margretelunds IP 3
2019-09-21 10:00 Åkersberga FC 2 - Rydbo IF 1 Röllingby 2
2019-09-21 12:00 IFK Österåker FK 4 - Täby FK 71 Åkersberga IP 116
2019-09-21 14:00 IK Frej Täby FK 3 - Bällsta FF 3 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-22 11:00 Brottby SK 1 - Viggbyholms IK FF Blå Össeby IP 125
2019-09-22 12:00 Runby IF - IFK Vaxholm Blå 2 Runby IP 15
2019-09-22 13:00 Täby FK 31 - Vallentuna BK 4 Näsbydal 125
2019-09-27 18:30 IK Frej Täby FK 3 - Runby IF Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-28 09:30 Bollstanäs SK 3 Grön - IFK Vaxholm Blå 2 Bollstanäs IP 225
2019-09-28 11:00 Rydbo IF 1 - Brottby SK 1 Wasavallen 125
2019-09-28 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Täby FK 31 Viggbydalen 16
2019-09-28 12:00 Bällsta FF 3 - IFK Österåker FK 4 Bällstabergs BP 115
2019-09-29 11:00 Vallentuna BK 4 - Åkersberga BK Grön Vallentuna IP 315
2019-09-29 13:00 Täby FK 71 - Åkersberga FC 2 Näsbydal 125

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info