Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 23 Röd Marcus Johansson 0723302951 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 3 Jacob Dorph Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 1 Hanna Jessing Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 6 Rebecka Thulin Brunton 0700209259 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 12 blå Maria Winbladh 0707672686 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Sollentuna 3 Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå Vit randig/Blå/Blå
IFK Stocksund 2 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 2 Carin Nygårds Vit, Blå, Vit
IK Frej Täby FK Svart Patrik Tirri 0702347277 0702347277 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 20 Gunilla Demirian 0766073725 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF Svart Ulf Lundin Gul/Svart/Gul
Täby FK 31 Johan Forssell Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Svart Mikael Källström Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Sollentuna FK 20 - Enebybergs IF 1 Norrvikens IP 115
2019-04-27 12:45 IFK Lidingö FK 12 blå - Stocksunds IF Svart Bodal 1
2019-04-27 16:30 Danderyds SK FF 3 - IF Brommapojkarna 6 Danderydsvallen 3
2019-04-28 11:30 Täby FK 31 - IK Frej Täby FK Svart Kryssarvallen 12
2019-04-28 15:15 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK 23 Röd Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-04-28 17:00 Täby United FC Svart - IFK Österåker FK 2 Erikslund 12
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Sollentuna 3 - Täby United FC Svart Norrvikens IP 126
2019-05-04 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna FK 20 Hässelängens BP 1
2019-05-04 10:15 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 31 Åkersberga IP 22
2019-05-04 11:15 IK Frej Täby FK Svart - Danderyds SK FF 3 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-04 13:30 Bollstanäs SK 23 Röd - IFK Lidingö FK 12 blå Bollstanäs IP 22
2019-05-05 15:15 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund 2 Enebybergs IP 3
2019-05-11 10:15 Sollentuna FK 20 - Danderyds SK FF 3 Norrvikens IP 115
2019-05-12 09:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Enebybergs IF 1 Bodal 1
2019-05-12 10:15 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK Svart Åkersberga IP 22
2019-05-12 11:30 Täby FK 31 - IFK Sollentuna 3 Kryssarvallen 12
2019-05-12 13:45 Täby United FC Svart - Stocksunds IF Svart Erikslund 12
2019-05-12 15:15 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 6 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-18 10:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 12 blå Hässelängens BP 1
2019-05-18 10:15 IFK Sollentuna 3 - IFK Österåker FK 2 Norrvikens IP 126
2019-05-18 11:15 IK Frej Täby FK Svart - Sollentuna FK 20 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-18 12:15 Stocksunds IF Svart - Täby FK 31 Stockhagens IP 2
2019-05-18 13:30 Bollstanäs SK 23 Röd - Täby United FC Svart Bollstanäs IP 22
2019-05-19 15:30 Danderyds SK FF 3 - IFK Stocksund 2 Danderydsvallen 3
2019-05-25 09:00 IFK Sollentuna 3 - IK Frej Täby FK Svart Norrvikens IP 126
2019-05-25 10:15 IFK Österåker FK 2 - Stocksunds IF Svart Åkersberga IP 22
2019-05-25 12:45 Täby FK 31 - Bollstanäs SK 23 Röd Kryssarvallen 12
2019-05-25 12:45 IFK Lidingö FK 12 blå - Danderyds SK FF 3 Bodal 1
2019-05-26 13:45 Täby United FC Svart - Enebybergs IF 1 Erikslund 12
2019-05-26 16:30 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 20 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2019-06-01 09:00 Sollentuna FK 20 - IFK Lidingö FK 12 blå Norrvikens IP 115
2019-06-01 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Täby United FC Svart Hässelängens BP 1
2019-06-01 10:15 IK Frej Täby FK Svart - IFK Stocksund 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-01 12:15 Stocksunds IF Svart - IFK Sollentuna 3 Stockhagens IP 2
2019-06-01 13:30 Bollstanäs SK 23 Röd - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 22
2019-06-08 09:00 IFK Sollentuna 3 - Bollstanäs SK 23 Röd Norrvikens IP 126
2019-06-08 10:15 IFK Österåker FK 2 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 22
2019-06-08 12:15 Stocksunds IF Svart - IK Frej Täby FK Svart Stockhagens IP 2
2019-06-08 12:45 Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 6 Kryssarvallen 12
2019-06-08 12:45 IFK Lidingö FK 12 blå - IFK Stocksund 2 Bodal 1
2019-06-09 09:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 31 Enebybergs IP 3
2019-06-09 13:45 Täby United FC Svart - Danderyds SK FF 3 Erikslund 12
Augusti
2019-08-23 17:30 Bollstanäs SK 23 Röd - Stocksunds IF Svart Bollstanäs IP 22
2019-08-24 09:00 Sollentuna FK 20 - Täby United FC Svart Norrvikens IP 115
2019-08-24 10:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Österåker FK 2 Hässelängens BP 1
2019-08-24 12:30 IK Frej Täby FK Svart - IFK Lidingö FK 12 blå Vikingavallen/Täby IP 22
2019-08-24 16:30 Danderyds SK FF 3 - Täby FK 31 Danderydsvallen 3
2019-08-25 15:15 Enebybergs IF 1 - IFK Sollentuna 3 Enebybergs IP 3
2019-08-31 10:15 IFK Österåker FK 2 - Danderyds SK FF 3 Åkersberga IP 22
2019-08-31 11:30 IFK Sollentuna 3 - IF Brommapojkarna 6 Norrvikens IP 126
2019-08-31 12:15 Stocksunds IF Svart - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 2
2019-08-31 13:30 Bollstanäs SK 23 Röd - IK Frej Täby FK Svart Bollstanäs IP 22
September
2019-09-01 11:30 Täby FK 31 - Sollentuna FK 20 Kryssarvallen 12
2019-09-01 13:45 Täby United FC Svart - IFK Stocksund 2 Erikslund 12
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Stocksunds IF Svart Hässelängens BP 1
2019-09-07 10:15 Sollentuna FK 20 - IFK Österåker FK 2 Norrvikens IP 115
2019-09-07 16:30 Danderyds SK FF 3 - IFK Sollentuna 3 Danderydsvallen 3
2019-09-08 09:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Täby United FC Svart Bodal 1
2019-09-08 11:30 IFK Stocksund 2 - Täby FK 31 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 14:00 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK 23 Röd Enebybergs IP 3
2019-09-13 18:00 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK Svart Enebybergs IP 3
2019-09-14 10:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Stocksund 2 Åkersberga IP 22
2019-09-14 11:30 IFK Sollentuna 3 - Sollentuna FK 20 Norrvikens IP 126
2019-09-14 12:15 Stocksunds IF Svart - Danderyds SK FF 3 Stockhagens IP 2
2019-09-14 12:45 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 12 blå Kryssarvallen 12
2019-09-14 14:45 Bollstanäs SK 23 Röd - IF Brommapojkarna 6 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Enebybergs IF 1 Hässelängens BP 1
2019-09-21 11:30 Sollentuna FK 20 - Stocksunds IF Svart Norrvikens IP 115
2019-09-21 12:45 IFK Lidingö FK 12 blå - IFK Österåker FK 2 Bodal 1
2019-09-21 16:30 Danderyds SK FF 3 - Bollstanäs SK 23 Röd Danderydsvallen 3
2019-09-22 14:00 IFK Stocksund 2 - IFK Sollentuna 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-22 18:30 IK Frej Täby FK Svart - Täby United FC Svart Erikslund 11
2019-09-27 18:00 Enebybergs IF 1 - Danderyds SK FF 3 Enebybergs IP 3
2019-09-28 10:00 IF Brommapojkarna 6 - IK Frej Täby FK Svart Hässelängens BP 1
2019-09-28 10:15 IFK Sollentuna 3 - IFK Lidingö FK 12 blå Norrvikens IP 126
2019-09-28 12:15 Stocksunds IF Svart - IFK Stocksund 2 Stockhagens IP 2
2019-09-28 14:45 Bollstanäs SK 23 Röd - Sollentuna FK 20 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 11:30 Täby FK 31 - Täby United FC Svart Kryssarvallen 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info