Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F 9-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Anders Wahlberg 0725296157 Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Blå Magnus Anclair Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Röd Jonas Conny Gröndal 0707653355 Röd/Svart/Svart
Hanvikens SK Röd Ylva Tenselius Röd/Röd/Vita
Nynäshamns IF FK 1 Senad Redzic 0706818699 Blå/Blå/Vit
Sköndals IK FK 1 Ulf Anders Klas Olofsson Marinblå, marinblå, marinblå
Stureby SK 2 Mats Klitthammar Blå/Vit/Blå
Tungelsta IF 1 Caroline Schenning +46730327034 Orange svart svart
Tyresö FF Blå Sanna Uimonen Gul/Röd/Röda
Vega FC F10 Maria Helena Visell vit/svart/svart
Västerhaninge IF 1 Niclas Warnehed Blå/Vit/Blå
Älta IF vit Henrik Otterbeck Gul/svart/svart
Örby IS Röd Per Anders Jonsson 0706202196 Röd/Blå
Ösmo GIF FK 1 Therese Edenborg Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Enskede IK Blå - Örby IS Röd Enskede IP 56
2019-04-27 11:00 Sköndals IK FK 1 - Ösmo GIF FK 1 Sandåkra BP 115
2019-04-27 11:00 Tyresö FF Blå - Vega FC F10 Tyresövallen 215
2019-04-27 12:00 Tungelsta IF 1 - Älta IF vit Tungelsta Skola 115
2019-04-27 12:30 Nynäshamns IF FK 1 - Västerhaninge IF 1 Kvarnängens IP 215
2019-04-28 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Stureby SK 2 Kärrtorps IP 216
2019-04-28 12:00 FoC Farsta FF Röd - Hanvikens SK Röd Farsta IP 116
Maj
2019-05-03 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Enskede IK Blå Ösmo IP 125
2019-05-04 09:00 Hanvikens SK Röd - Tungelsta IF 1 Trollbäckens IP 36
2019-05-04 10:00 Älta IF vit - Nynäshamns IF FK 1 Älta IP 116
2019-05-04 11:00 Västerhaninge IF 1 - Sköndals IK FK 1 Hanvedens IP 216
2019-05-04 12:00 Stureby SK 2 - Tyresö FF Blå Stureby Skola BP 126
2019-05-05 10:00 Vega FC F10 - FoC Farsta FF Röd Torvalla IP 215
2019-05-05 11:00 Örby IS Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Örby BP 15
2019-05-11 11:00 Enskede IK Blå - Västerhaninge IF 1 Enskede IP 56
2019-05-11 11:00 Sköndals IK FK 1 - Älta IF vit Sandåkra BP 115
2019-05-11 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Hanvikens SK Röd Kvarnängens IP 216
2019-05-11 12:00 Tungelsta IF 1 - Vega FC F10 Tungelsta Skola 115
2019-05-12 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Ösmo GIF FK 1 Kärrtorps IP 216
2019-05-12 10:00 Örby IS Röd - Stureby SK 2 Örby BP 15
2019-05-12 12:00 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF Blå Farsta IP 116
2019-05-17 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Örby IS Röd Ösmo IP 125
2019-05-18 09:00 Hanvikens SK Röd - Sköndals IK FK 1 Trollbäckens IP 36
2019-05-18 09:00 Älta IF vit - Enskede IK Blå Älta IP 116
2019-05-18 11:00 Västerhaninge IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Hanvedens IP 216
2019-05-18 12:00 Tyresö FF Blå - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 215
2019-05-18 12:00 Stureby SK 2 - FoC Farsta FF Röd Stureby Skola BP 126
2019-05-19 10:00 Vega FC F10 - Nynäshamns IF FK 1 Torvalla IP 215
2019-05-24 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Stureby SK 2 Ösmo IP 125
2019-05-25 11:00 Enskede IK Blå - Hanvikens SK Röd Enskede IP 56
2019-05-25 11:00 Sköndals IK FK 1 - Vega FC F10 Sandåkra BP 115
2019-05-25 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF Blå Kvarnängens IP 216
2019-05-25 12:00 Tungelsta IF 1 - FoC Farsta FF Röd Tungelsta Skola 115
2019-05-26 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Älta IF vit Kärrtorps IP 216
2019-05-26 11:00 Örby IS Röd - Västerhaninge IF 1 Örby BP 15
Juni
2019-06-01 09:00 Hanvikens SK Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Trollbäckens IP 36
2019-06-01 09:00 Älta IF vit - Örby IS Röd Älta IP 116
2019-06-01 11:00 Västerhaninge IF 1 - Ösmo GIF FK 1 Hanvedens IP 216
2019-06-01 12:00 Tyresö FF Blå - Sköndals IK FK 1 Tyresövallen 215
2019-06-01 12:00 Stureby SK 2 - Tungelsta IF 1 Stureby Skola BP 126
2019-06-02 10:00 Vega FC F10 - Enskede IK Blå Torvalla IP 215
2019-06-02 12:00 FoC Farsta FF Röd - Nynäshamns IF FK 1 Farsta IP 116
2019-06-07 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Älta IF vit Ösmo IP 125
2019-06-08 10:00 Enskede IK Blå - Tyresö FF Blå Enskede IP 56
2019-06-08 10:00 Sköndals IK FK 1 - FoC Farsta FF Röd Sandåkra BP 115
2019-06-08 11:00 Nynäshamns IF FK 1 - Tungelsta IF 1 Kvarnängens IP 125
2019-06-08 11:00 Västerhaninge IF 1 - Stureby SK 2 Hanvedens IP 216
2019-06-09 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Vega FC F10 Kärrtorps IP 216
2019-06-09 11:00 Örby IS Röd - Hanvikens SK Röd Örby BP 15
Augusti
2019-08-24 09:00 Hanvikens SK Röd - Ösmo GIF FK 1 Trollbäckens IP 36
2019-08-24 09:00 Älta IF vit - Västerhaninge IF 1 Älta IP 116
2019-08-24 11:00 Tyresö FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Tyresövallen 215
2019-08-24 12:00 Tungelsta IF 1 - Sköndals IK FK 1 Tungelsta Skola 115
2019-08-24 12:00 Stureby SK 2 - Nynäshamns IF FK 1 Stureby Skola BP 126
2019-08-25 10:00 Vega FC F10 - Örby IS Röd Torvalla IP 215
2019-08-25 12:00 FoC Farsta FF Röd - Enskede IK Blå Farsta IP 116
2019-08-30 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Vega FC F10 Ösmo IP 125
2019-08-31 10:00 Älta IF vit - Stureby SK 2 Älta IP 116
2019-08-31 11:00 Enskede IK Blå - Tungelsta IF 1 Enskede IP 56
2019-08-31 11:00 Sköndals IK FK 1 - Nynäshamns IF FK 1 Sandåkra BP 115
2019-08-31 11:00 Västerhaninge IF 1 - Hanvikens SK Röd Hanvedens IP 216
September
2019-09-01 10:00 Örby IS Röd - Tyresö FF Blå Örby BP 15
2019-09-01 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - FoC Farsta FF Röd Kärrtorps IP 216
2019-09-07 09:00 Hanvikens SK Röd - Älta IF vit Trollbäckens IP 36
2019-09-07 11:00 Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK Blå Kvarnängens IP 125
2019-09-07 12:00 Tungelsta IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Tungelsta Skola 115
2019-09-07 12:00 Tyresö FF Blå - Ösmo GIF FK 1 Tyresövallen 215
2019-09-07 12:00 Stureby SK 2 - Sköndals IK FK 1 Stureby Skola BP 126
2019-09-08 10:00 Vega FC F10 - Västerhaninge IF 1 Torvalla IP 215
2019-09-08 12:00 FoC Farsta FF Röd - Örby IS Röd Farsta IP 116
2019-09-13 18:30 Ösmo GIF FK 1 - FoC Farsta FF Röd Ösmo IP 125
2019-09-14 09:00 Hanvikens SK Röd - Stureby SK 2 Trollbäckens IP 36
2019-09-14 09:00 Älta IF vit - Vega FC F10 Älta IP 116
2019-09-14 11:00 Enskede IK Blå - Sköndals IK FK 1 Enskede IP 56
2019-09-15 10:00 Örby IS Röd - Tungelsta IF 1 Örby BP 15
2019-09-15 11:00 Västerhaninge IF 1 - Tyresö FF Blå Hanvedens IP 22
2019-09-15 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Nynäshamns IF FK 1 Kärrtorps IP 216
2019-09-21 11:00 Sköndals IK FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Görn Sandåkra BP 115
2019-09-21 11:00 Nynäshamns IF FK 1 - Örby IS Röd Kvarnängens IP 125
2019-09-21 11:00 Tyresö FF Blå - Älta IF vit Tyresövallen 215
2019-09-21 12:00 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK 1 Tungelsta Skola 115
2019-09-21 12:00 Stureby SK 2 - Enskede IK Blå Stureby Skola BP 126
2019-09-22 10:00 Vega FC F10 - Hanvikens SK Röd Torvalla IP 215
2019-09-22 12:00 FoC Farsta FF Röd - Västerhaninge IF 1 Farsta IP 116
2019-09-27 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Nynäshamns IF FK 1 Ösmo IP 125
2019-09-28 09:00 Hanvikens SK Röd - Tyresö FF Blå Trollbäckens IP 36
2019-09-28 09:00 Älta IF vit - FoC Farsta FF Röd Älta IP 116
2019-09-28 11:00 Västerhaninge IF 1 - Tungelsta IF 1 Hanvedens IP 216
2019-09-29 10:00 Vega FC F10 - Stureby SK 2 Torvalla IP 215
2019-09-29 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Görn - Enskede IK Blå Kärrtorps IP 216
2019-09-29 11:00 Örby IS Röd - Sköndals IK FK 1 Örby BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info