Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 1 Madelaine Klang 0768080138 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK Blå Ryan Loesch +46707976559 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 3 Ola Ellnestam Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 4 Madeleine Bondesson 0702181188 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Vaxholm Blå Erik Andreas Möller 0705251226 Blå/Blå/Blå
IFK Viksjö 1 Vanja Lundgren Stenhoff 0733967209 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FK 1 Ingmar Dahlin 0705152494 Gul, Svart, Gul
Kallhälls FF 1 Satu Karvonen Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 3 Lars Johansson Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 5 Jonas Tjernberg Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 32 Johan Åke Ebbe Hilmersson 0709367711 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Svart Åsa Lindén 0707227879 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:45 Sollentuna FK 5 - Bele Barkarby FF 1 Silverdals BP
2019-04-27 10:15 IF Brommapojkarna 4 - IFK Vaxholm Blå Vällingby BP 12
2019-04-27 13:45 Ursvik IK Svart - IFK Viksjö 1 Ursviks IP 12
2019-04-28 17:45 Enebybergs IF 3 - Ekerö IK Blå Enebybergs IP 3
Maj
2019-05-04 10:00 Sollentuna FK 3 - Kallhälls FF 1 Kärrdals BP 11
2019-05-04 10:15 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Strömvallen 2
2019-05-04 11:30 IFK Vaxholm Blå - Ursvik IK Svart Vaxö IP 11
2019-05-05 11:30 Ekerö IK Blå - Sollentuna FK 5 Träkvistavallen 21
2019-05-05 12:00 IK Frej Täby FK 1 - Sollentuna FK 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-05 18:00 Täby FK 32 - IK Frej Täby FK 1 Skarpäng 11
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 4 - Ekerö IK Blå Vällingby BP 12
2019-05-11 10:15 Bele Barkarby FF 1 - IFK Vaxholm Blå Strömvallen 2
2019-05-11 12:45 Kallhälls FF 1 - Täby FK 32 Bolindervallen 21
2019-05-12 15:15 IK Frej Täby FK 1 - IFK Viksjö 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-12 19:00 Enebybergs IF 3 - Sollentuna FK 3 Enebybergs IP 3
2019-05-18 09:00 Täby FK 32 - Enebybergs IF 3 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-18 10:00 Sollentuna FK 3 - Sollentuna FK 5 Kärrdals BP 11
2019-05-18 13:45 Ursvik IK Svart - IK Frej Täby FK 1 Ursviks IP 12
2019-05-19 10:15 IFK Viksjö 1 - Kallhälls FF 1 Viksjövallen 21
2019-05-19 11:30 Ekerö IK Blå - Bele Barkarby FF 1 Träkvistavallen 21
2019-05-25 10:15 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 3 Vällingby BP 12
2019-05-25 11:15 Sollentuna FK 5 - Täby FK 32 Helenelunds IP 2
2019-05-25 12:45 Kallhälls FF 1 - Ursvik IK Svart Bolindervallen 21
2019-05-26 11:30 Ekerö IK Blå - IFK Vaxholm Blå Träkvistavallen 21
2019-05-30 11:00 Enebybergs IF 3 - IFK Viksjö 1 Enebybergs IP 3
Juni
2019-06-01 10:00 Sollentuna FK 3 - Bele Barkarby FF 1 Kärrdals BP 11
2019-06-01 11:30 IFK Vaxholm Blå - IK Frej Täby FK 1 Vaxö IP 11
2019-06-01 13:45 Ursvik IK Svart - Enebybergs IF 3 Ursviks IP 12
2019-06-02 09:00 Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 4 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-02 10:15 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 5 Viksjövallen 21
2019-06-08 10:15 IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 1 Vällingby BP 12
2019-06-08 11:30 Kallhälls FF 1 - IK Frej Täby FK 1 Bolindervallen 21
2019-06-08 11:30 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK 32 Strömvallen 2
2019-06-09 11:30 Ekerö IK Blå - Sollentuna FK 3 Träkvistavallen 21
2019-06-10 18:00 Sollentuna FK 5 - Ursvik IK Svart Rissne IP 2
Augusti
2019-08-24 09:00 Täby FK 32 - Ekerö IK Blå Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-24 10:00 IK Frej Täby FK 1 - Enebybergs IF 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-24 11:30 IFK Vaxholm Blå - Kallhälls FF 1 Vaxö IP 11
2019-08-24 12:30 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 4 Ursviks IP 12
2019-08-26 18:00 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF 1 Veddestavallen 21
2019-08-31 10:00 Sollentuna FK 3 - IFK Vaxholm Blå Kärrdals BP 11
2019-08-31 10:15 Bele Barkarby FF 1 - Ursvik IK Svart Strömvallen 2
September
2019-09-01 11:30 Ekerö IK Blå - IFK Viksjö 1 Träkvistavallen 21
2019-09-01 19:00 Enebybergs IF 3 - Kallhälls FF 1 Enebybergs IP 3
2019-09-06 17:45 Sollentuna FK 5 - IK Frej Täby FK 1 Silverdals BP
2019-09-07 10:15 Täby FK 32 - Sollentuna FK 3 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-07 11:30 IFK Vaxholm Blå - Enebybergs IF 3 Vaxö IP 11
2019-09-07 12:30 Ursvik IK Svart - Ekerö IK Blå Ursviks IP 12
2019-09-07 12:45 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 5 Bolindervallen 21
2019-09-08 15:15 IK Frej Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-14 10:00 Sollentuna FK 5 - Enebybergs IF 3 Helenelunds IP 2
2019-09-14 10:00 Sollentuna FK 3 - IFK Viksjö 1 Kärrdals BP 11
2019-09-14 10:15 Bele Barkarby FF 1 - IK Frej Täby FK 1 Strömvallen 2
2019-09-14 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Kallhälls FF 1 Vällingby BP 12
2019-09-15 18:00 Täby FK 32 - IFK Vaxholm Blå Skarpäng 12
2019-09-21 08:45 IK Frej Täby FK 1 - Ekerö IK Blå Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-21 11:30 IFK Vaxholm Blå - Sollentuna FK 5 Vaxö IP 11
2019-09-21 12:30 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK 3 Ursviks IP 12
2019-09-21 12:45 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Bolindervallen 21
2019-09-22 10:15 IFK Viksjö 1 - Täby FK 32 Viksjövallen 21
2019-09-22 19:00 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 4 Enebybergs IP 3
2019-09-28 10:15 Täby FK 32 - Ursvik IK Svart Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-28 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 5 Vällingby BP 12
2019-09-28 11:30 Bele Barkarby FF 1 - Enebybergs IF 3 Strömvallen 2
2019-09-29 09:00 IFK Viksjö 1 - IFK Vaxholm Blå Viksjövallen 21
2019-09-29 11:30 Ekerö IK Blå - Kallhälls FF 1 Träkvistavallen 21

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info