Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 8-17

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 19 Guri Faugstad Eknes Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Gul Joakim Mellgren Fredin Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 3:Blå Jack Norberg Blå/Blå/Blå
FK Bromma Grön Anett Grusser Pettersson Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 15 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 21 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 17 blå Andreas Agnblad Claeson blåvit randig/blå/blåvit randiga
Skå IK & Bygdegård Grön Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit/vit/vit
Spånga IS FK 7 Nicklas Ström 0709479577 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Christine Olsson 0709251646 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 5 Angelo De Milito 0764176017 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Vit Ängby IF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:00 Ekerö IK 2:Gul - Djurgårdens IF FF 19 Träkvistavallen 215
2019-04-27 13:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 21 Träkvistavallen 216
2019-04-28 12:00 Ängby IF Vit - Ursvik IK 5 Ängby IP 36
2019-04-28 16:00 IFK Lidingö FK 17 blå - FK Bromma Grön Gångsätra BP 15
2019-04-28 18:00 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 7 Grimsta IP 36
2019-04-28 18:00 IF Brommapojkarna 15 - Skå IK & Bygdegård Grön Grimsta IP 35
Maj
2019-05-02 18:00 FK Bromma Grön - Ekerö IK 2:Gul Ängby Södra BP 125
2019-05-04 13:00 Ursvik IK 5 - Sundbybergs IK Gul Örvallen 25
2019-05-04 17:00 Spånga IS FK 7 - Ängby IF Vit Nälsta BP 125
2019-05-05 09:00 IF Brommapojkarna 21 - IF Brommapojkarna 15 Grimsta IP 35
2019-05-05 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 6 Svanängens IP 215
2019-05-05 19:00 Djurgårdens IF FF 19 - Ekerö IK 3:Blå Hjorthagens IP 3
2019-05-11 11:00 Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 7 Rissne IP 25
2019-05-11 13:00 Ekerö IK 3:Blå - FK Bromma Grön Träkvistavallen 216
2019-05-11 13:00 Ekerö IK 2:Gul - IFK Lidingö FK 17 blå Träkvistavallen 215
2019-05-12 12:00 Ängby IF Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby IP 36
2019-05-12 18:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 21 Grimsta IP 36
2019-05-12 18:00 IF Brommapojkarna 15 - Djurgårdens IF FF 19 Grimsta IP 35
2019-05-16 18:00 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 15 Ängby Södra BP 125
2019-05-18 17:00 Spånga IS FK 7 - Ursvik IK 5 Nälsta BP 125
2019-05-19 09:00 IF Brommapojkarna 21 - Ängby IF Vit Grimsta IP 35
2019-05-19 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Sundbybergs IK Gul Svanängens IP 215
2019-05-19 16:00 IFK Lidingö FK 17 blå - Ekerö IK 3:Blå Gångsätra BP 15
2019-05-19 19:00 Djurgårdens IF FF 19 - IF Brommapojkarna 6 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 10:00 Ursvik IK 5 - Skå IK & Bygdegård Grön Örvallen 25
2019-05-25 11:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 21 Rissne IP 25
2019-05-25 13:00 Ekerö IK 3:Blå - Ekerö IK 2:Gul Träkvistavallen 216
2019-05-25 17:00 IF Brommapojkarna 15 - IFK Lidingö FK 17 blå Grimsta IP 35
2019-05-26 09:00 IF Brommapojkarna 6 - FK Bromma Grön Grimsta IP 36
2019-05-26 13:00 Ängby IF Vit - Djurgårdens IF FF 19 Ängby IP 36
2019-05-31 17:30 Djurgårdens IF FF 19 - Sundbybergs IK Gul Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 12:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 15 Träkvistavallen 215
2019-06-02 09:00 IF Brommapojkarna 21 - Ursvik IK 5 Grimsta IP 35
2019-06-02 10:00 FK Bromma Grön - Ängby IF Vit Ängby Södra BP 126
2019-06-02 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 7 Svanängens IP 215
2019-06-02 16:00 IFK Lidingö FK 17 blå - IF Brommapojkarna 6 Gångsätra BP 15
2019-06-08 09:00 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 21 Nälsta BP 125
2019-06-08 11:00 Sundbybergs IK Gul - FK Bromma Grön Rissne IP 25
2019-06-08 12:00 Ursvik IK 5 - Djurgårdens IF FF 19 Örvallen 25
2019-06-09 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Ekerö IK 2:Gul Grimsta IP 36
2019-06-09 09:00 IF Brommapojkarna 15 - Ekerö IK 3:Blå Grimsta IP 35
2019-06-16 14:00 Ängby IF Vit - IFK Lidingö FK 17 blå Ängby IP 36
Augusti
2019-08-22 18:00 FK Bromma Grön - Ursvik IK 5 Ängby Södra BP 125
2019-08-24 08:00 Djurgårdens IF FF 19 - Spånga IS FK 7 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 13:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 6 Träkvistavallen 216
2019-08-24 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Vit Träkvistavallen 215
2019-08-24 17:00 IF Brommapojkarna 21 - Skå IK & Bygdegård Grön Grimsta IP 35
2019-08-25 17:00 IFK Lidingö FK 17 blå - Sundbybergs IK Gul Gångsätra BP 15
2019-08-31 11:00 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 2:Gul Rissne IP 25
2019-08-31 11:00 Ursvik IK 5 - IFK Lidingö FK 17 blå Örvallen 25
2019-08-31 17:00 Spånga IS FK 7 - FK Bromma Grön Nälsta BP 125
September
2019-09-01 09:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 15 Grimsta IP 36
2019-09-01 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Djurgårdens IF FF 19 Svanängens IP 215
2019-09-01 12:00 Ängby IF Vit - Ekerö IK 3:Blå Ängby IP 36
2019-09-05 18:00 FK Bromma Grön - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby Södra BP 125
2019-09-06 17:30 Djurgårdens IF FF 19 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 12:00 Ekerö IK 2:Gul - Ursvik IK 5 Träkvistavallen 215
2019-09-07 13:00 Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Gul Träkvistavallen 216
2019-09-07 17:00 IF Brommapojkarna 15 - Ängby IF Vit Grimsta IP 35
2019-09-08 17:00 IFK Lidingö FK 17 blå - Spånga IS FK 7 Gångsätra BP 15
2019-09-14 11:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 15 Rissne IP 25
2019-09-14 12:00 Ursvik IK 5 - Ekerö IK 3:Blå Örvallen 25
2019-09-14 16:00 Spånga IS FK 7 - Ekerö IK 2:Gul Nälsta BP 125
2019-09-15 09:00 IF Brommapojkarna 21 - FK Bromma Grön Grimsta IP 35
2019-09-15 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Lidingö FK 17 blå Svanängens IP 215
2019-09-15 12:00 Ängby IF Vit - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 36
2019-09-19 19:00 FK Bromma Grön - Djurgårdens IF FF 19 Ängby Södra BP 125
2019-09-21 12:00 Ekerö IK 2:Gul - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 215
2019-09-21 13:00 Ekerö IK 3:Blå - Spånga IS FK 7 Träkvistavallen 216
2019-09-21 17:00 IF Brommapojkarna 6 - Sundbybergs IK Gul Grimsta IP 36
2019-09-21 17:00 IF Brommapojkarna 15 - Ursvik IK 5 Grimsta IP 35
2019-09-22 16:00 IFK Lidingö FK 17 blå - IF Brommapojkarna 21 Gångsätra BP 15
2019-09-27 17:30 Djurgårdens IF FF 19 - IFK Lidingö FK 17 blå Hjorthagens IP 3
2019-09-28 11:00 Sundbybergs IK Gul - Ängby IF Vit Rissne IP 25
2019-09-28 12:00 Ursvik IK 5 - IF Brommapojkarna 6 Örvallen 25
2019-09-28 17:00 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 15 Nälsta BP 125
2019-09-29 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 3:Blå Svanängens IP 215
2019-09-29 18:00 IF Brommapojkarna 21 - Ekerö IK 2:Gul Grimsta IP 35

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info