Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-21

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Mattias Josef Schain 0708121716 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 10 Magnus Braun 0706900317 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 14 Annika Karlström 0703602907 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 6 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blåröd Daniel Fogelsjöö 0706873087 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Svart Dan Olsson 0729726020 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 24 grön Johan Westerlund Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 5 vit Peter Hjalting Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 2 Per Fredriksson 0704316990 Svart/Svart/Svart
Ingarö SK Jenny Nevala Rosa, Svart, Svart
Järla IF FK Röd Therese Ros Detterfelt 0706755105 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 2 Jenna Bergfeldt Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Åsa Lindell Steen 0702366269 Blå/Vit/Blå/Blå
Värmdö IF Svart Stig Christer Valdemar Alsiö 0706266122 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 08:45 Enskede IK Blåröd - Ingarö SK Enskede IP 5
2019-04-27 12:45 Värmdö IF Svart - Gustavsbergs IF FK Svart Värmdövallen 225
2019-04-27 14:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Hammarby IF FF 24 grön Kärrtorps IP 22
2019-04-28 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Boo FF 14 Kärrtorps IP 32
2019-04-28 10:45 Boo FF 6 - Ingarö IF 2 Boovallen 125
2019-04-28 10:45 Reymersholms IK 2 - Saltsjöbadens IF 3 Tantolundens BP 12
2019-04-28 17:15 Boo FF 10 - Järla IF FK Röd Boovallen 116
Maj
2019-05-03 17:30 Ingarö IF 2 - Värmdö IF Svart Ingarö IP 225
2019-05-03 18:45 Hammarby IF FF 24 grön - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-03 20:00 Ingarö SK - Boo FF 6 Ingarö IP 225
2019-05-04 11:30 Järla IF FK Röd - Enskede IK Blåröd Nacka IP 225
2019-05-04 13:45 Gustavsbergs IF FK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Ösby BP 12
2019-05-05 10:15 Saltsjöbadens IF 3 - Hammarby IF FF 5 vit Saltsjöbadens IP 2
2019-05-05 18:30 Boo FF 14 - Boo FF 10 Boovallen 116
2019-05-10 17:30 Ingarö IF 2 - Gustavsbergs IF FK Svart Ingarö IP 225
2019-05-11 09:00 Enskede IK Blåröd - Boo FF 14 Enskede IP 4
2019-05-11 12:45 Värmdö IF Svart - Ingarö SK Värmdövallen 225
2019-05-11 13:45 Hammarby IF FF 5 vit - Hammarby IF FF 24 grön Skarpnäcks SF 31
2019-05-11 16:00 Reymersholms IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Tantolundens BP 12
2019-05-12 10:45 Boo FF 6 - Järla IF FK Röd Boovallen 125
2019-05-12 17:15 Boo FF 10 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 116
2019-05-18 10:15 Järla IF FK Röd - Värmdö IF Svart Nacka IP 225
2019-05-18 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Hammarby IF FF 5 vit Kärrtorps IP 22
2019-05-18 15:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Reymersholms IK 2 Ösby BP 12
2019-05-18 17:45 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 10 Kärrtorps IP 31
2019-05-19 11:30 Saltsjöbadens IF 3 - Enskede IK Blåröd Saltsjöbadens IP 2
2019-05-19 12:00 Boo FF 14 - Boo FF 6 Boovallen 125
2019-05-19 12:30 Ingarö SK - Ingarö IF 2 Ingarö IP 225
2019-05-24 17:30 Ingarö IF 2 - Järla IF FK Röd Ingarö IP 225
2019-05-25 10:15 Hammarby IF FF 5 vit - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 32
2019-05-25 12:45 Värmdö IF Svart - Boo FF 14 Värmdövallen 225
2019-05-25 16:30 Ingarö SK - Gustavsbergs IF FK Svart Ingarö IP 225
2019-05-26 12:00 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 125
2019-05-26 12:00 Boo FF 10 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Boovallen 116
2019-05-26 14:00 Enskede IK Blåröd - Hammarby IF FF 24 grön Enskede IP 5
2019-05-26 15:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Hammarby IF FF 5 vit Ösby BP 12
Juni
2019-06-01 10:15 Järla IF FK Röd - Ingarö SK Nacka IP 225
2019-06-01 13:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Enskede IK Blåröd Kärrtorps IP 22
2019-06-01 16:00 Reymersholms IK 2 - Boo FF 10 Tantolundens BP 12
2019-06-02 11:30 Saltsjöbadens IF 3 - Värmdö IF Svart Saltsjöbadens IP 2
2019-06-02 17:15 Boo FF 14 - Ingarö IF 2 Boovallen 116
2019-06-07 17:30 Ingarö IF 2 - Saltsjöbadens IF 3 Ingarö IP 225
2019-06-08 09:00 Värmdö IF Svart - Hammarby IF FF 24 grön Värmdövallen 225
2019-06-08 09:00 Enskede IK Blåröd - Reymersholms IK 2 Enskede IP 4
2019-06-08 11:30 Järla IF FK Röd - Gustavsbergs IF FK Svart Nacka IP 225
2019-06-09 12:00 Boo FF 6 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Boovallen 125
2019-06-09 12:30 Ingarö SK - Boo FF 14 Ingarö IP 225
2019-06-09 17:15 Boo FF 10 - Hammarby IF FF 5 vit Boovallen 116
2019-06-12 19:00 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 6 Orminge BP 1
Augusti
2019-08-24 09:00 Hammarby IF FF 24 grön - Ingarö IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-08-24 10:15 Hammarby IF FF 5 vit - Enskede IK Blåröd Kärrtorps IP 32
2019-08-24 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Värmdö IF Svart Kärrtorps IP 22
2019-08-24 12:30 Gustavsbergs IF FK Svart - Boo FF 10 Ösby BP 12
2019-08-24 14:45 Reymersholms IK 2 - Boo FF 6 Tantolundens BP 12
2019-08-25 10:15 Saltsjöbadens IF 3 - Ingarö SK Saltsjöbadens IP 2
2019-08-25 16:00 Boo FF 14 - Järla IF FK Röd Boovallen 116
2019-08-30 17:30 Ingarö IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Ingarö IP 225
2019-08-31 09:00 Enskede IK Blåröd - Boo FF 10 Enskede IP 4
2019-08-31 10:15 Järla IF FK Röd - Saltsjöbadens IF 3 Skuru IP 12
2019-08-31 12:45 Värmdö IF Svart - Reymersholms IK 2 Värmdövallen 225
September
2019-09-01 16:00 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 5 vit Boovallen 125
2019-09-01 16:00 Boo FF 14 - Gustavsbergs IF FK Svart Boovallen 116
2019-09-04 19:15 Ingarö SK - Hammarby IF FF 24 grön Ösby BP 11
2019-09-06 18:45 Hammarby IF FF 24 grön - Järla IF FK Röd Kärrtorps IP 31
2019-09-07 13:45 Gustavsbergs IF FK Svart - Enskede IK Blåröd Ösby BP 12
2019-09-07 14:45 Reymersholms IK 2 - Ingarö IF 2 Tantolundens BP 12
2019-09-08 10:15 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 14 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-08 11:30 Hammarby IF FF 5 vit - Värmdö IF Svart Kärrtorps IP 32
2019-09-08 12:00 Boo FF 10 - Boo FF 6 Boovallen 116
2019-09-08 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Ingarö SK Kärrtorps IP 21
2019-09-13 17:30 Ingarö IF 2 - Hammarby IF FF 5 vit Ingarö IP 225
2019-09-14 09:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 10 Värmdövallen 225
2019-09-14 10:15 Järla IF FK Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Nacka IP 225
2019-09-15 11:30 Saltsjöbadens IF 3 - Gustavsbergs IF FK Svart Saltsjöbadens IP 2
2019-09-15 11:30 Boo FF 14 - Hammarby IF FF 24 grön Velamsunds BP
2019-09-15 12:00 Boo FF 6 - Enskede IK Blåröd Boovallen 125
2019-09-15 12:30 Ingarö SK - Reymersholms IK 2 Ingarö IP 225
2019-09-20 20:00 Hammarby IF FF 24 grön - Saltsjöbadens IF 3 Kärrtorps IP 31
2019-09-21 09:00 Enskede IK Blåröd - Värmdö IF Svart Enskede IP 4
2019-09-21 13:45 Gustavsbergs IF FK Svart - Boo FF 6 Ösby BP 12
2019-09-21 16:00 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Röd Tantolundens BP 12
2019-09-22 09:00 Hammarby IF FF 5 vit - Ingarö SK Kärrtorps IP 32
2019-09-22 12:00 Boo FF 10 - Ingarö IF 2 Boovallen 116
2019-09-22 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Boo FF 14 Kärrtorps IP 21
2019-09-27 17:30 Hammarby IF FF 24 grön - Gustavsbergs IF FK Svart Kärrtorps IP 31
2019-09-27 17:30 Ingarö IF 2 - Enskede IK Blåröd Ingarö IP 225
2019-09-28 09:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 6 Värmdövallen 225
2019-09-28 11:30 Järla IF FK Röd - Hammarby IF FF 5 vit Nacka IP 225
2019-09-29 11:30 Saltsjöbadens IF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit Saltsjöbadens IP 2
2019-09-29 11:30 Boo FF 14 - Reymersholms IK 2 Velamsunds BP
2019-09-29 12:30 Ingarö SK - Boo FF 10 Ingarö IP 225

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info