Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Gul Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Bollstanäs SK 23 Vit Marcus Johansson 0723302951 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Jacob Dorph Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 9 Magnus Bergström 0709438000 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Hanna Jessing Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 3 Thomas Erik Gerhard Hjukström 0766102366 röd/röd/röd
IFK Stocksund 3 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 1 Sara Sundell Ahrén 0704151466 Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 13 Karl Nicklas Sievert Augustsson 0736639042 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 6 Viktor Barthelson 0733665728 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF Gul Ulf Lundin Gul/Svart/Gul
Täby FK 21 svart Lek Rune Rickard Bohl 0703879890 Blå-Svart/Svart/Blå
Åkersberga BK Svart Sofia Nöjd 0702414561 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Stocksunds IF Gul - Bollstanäs SK 23 Vit Stockhagens IP 2
2019-04-27 11:00 IFK Vaxholm 1 - IFK Stocksund 3 Vaxö IP 126
2019-04-27 12:15 Bollstanäs SK 1 Gul - Sollentuna FK 6 Bollstanäs IP 22
2019-04-27 14:00 Danderyds SK FF 2 - FC Djursholm 3 Danderydsvallen 3
2019-04-28 09:00 Sollentuna FK 13 - Täby FK 21 svart Edsbergs Sportfält 21
2019-04-28 15:15 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 9 Enebybergs IP 3
Maj
2019-05-04 10:15 Sollentuna FK 6 - Enebybergs IF 3 Norrvikens IP 115
2019-05-04 11:30 Djurgårdens IF FF 9 - Sollentuna FK 13 Östermalms IP 3
2019-05-04 12:15 Bollstanäs SK 23 Vit - Bollstanäs SK 1 Gul Bollstanäs IP 22
2019-05-05 11:30 FC Djursholm 3 - IFK Vaxholm 1 Djursholms IP 32
2019-05-05 11:30 Täby FK 21 svart - Åkersberga BK Svart Kryssarvallen 11
2019-05-05 14:00 IFK Stocksund 3 - Stocksunds IF Gul Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-10 17:30 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Stocksund 3 Bollstanäs IP 22
2019-05-10 18:00 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK 23 Vit Enebybergs IP 3
2019-05-11 11:00 IFK Vaxholm 1 - Danderyds SK FF 2 Vaxö IP 126
2019-05-11 12:15 Stocksunds IF Gul - FC Djursholm 3 Stockhagens IP 2
2019-05-12 09:00 Sollentuna FK 13 - Sollentuna FK 6 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-14 18:15 Åkersberga BK Svart - Djurgårdens IF FF 9 Röllingby 11
2019-05-18 10:15 Djurgårdens IF FF 9 - Täby FK 21 svart Hjorthagens IP 2
2019-05-18 11:30 Sollentuna FK 6 - Åkersberga BK Svart Norrvikens IP 115
2019-05-18 12:15 Bollstanäs SK 23 Vit - Sollentuna FK 13 Bollstanäs IP 22
2019-05-19 14:00 IFK Stocksund 3 - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-19 14:15 Danderyds SK FF 2 - Stocksunds IF Gul Danderydsvallen 3
2019-05-19 15:15 FC Djursholm 3 - Bollstanäs SK 1 Gul Djursholms IP 32
2019-05-24 19:15 Enebybergs IF 3 - FC Djursholm 3 Enebybergs IP 3
2019-05-25 12:15 Stocksunds IF Gul - IFK Vaxholm 1 Stockhagens IP 2
2019-05-26 09:00 Sollentuna FK 13 - IFK Stocksund 3 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-26 10:15 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK 23 Vit Margretelunds IP 21
2019-05-26 10:15 Täby FK 21 svart - Sollentuna FK 6 Kryssarvallen 11
2019-05-26 13:15 Bollstanäs SK 1 Gul - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 22
Juni
2019-06-01 09:45 IFK Vaxholm 1 - Bollstanäs SK 1 Gul Vaxö IP 126
2019-06-01 10:15 Sollentuna FK 6 - Djurgårdens IF FF 9 Norrvikens IP 115
2019-06-01 14:45 Bollstanäs SK 23 Vit - Täby FK 21 svart Bollstanäs IP 22
2019-06-02 09:00 IFK Stocksund 3 - Åkersberga BK Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-02 15:15 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 13 Djursholms IP 32
2019-06-02 15:30 Danderyds SK FF 2 - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 3
2019-06-07 19:15 Enebybergs IF 3 - IFK Vaxholm 1 Enebybergs IP 3
2019-06-08 Bollstanäs SK 1 Gul - Stocksunds IF Gul Bollstanäs IP 22
2019-06-08 12:45 Djurgårdens IF FF 9 - Bollstanäs SK 23 Vit Hjorthagens IP 2
2019-06-08 12:45 Täby FK 21 svart - IFK Stocksund 3 Kryssarvallen 11
2019-06-09 10:15 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 3 Margretelunds IP 21
2019-06-09 10:15 Sollentuna FK 13 - Danderyds SK FF 2 Edsbergs Sportfält 21
Augusti
2019-08-24 11:00 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 13 Vaxö IP 126
2019-08-24 12:15 Stocksunds IF Gul - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 2
2019-08-25 12:00 Bollstanäs SK 23 Vit - Sollentuna FK 6 Bollstanäs IP 22
2019-08-25 14:00 IFK Stocksund 3 - Djurgårdens IF FF 9 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-25 15:15 FC Djursholm 3 - Täby FK 21 svart Djursholms IP 32
2019-08-25 15:30 Danderyds SK FF 2 - Åkersberga BK Svart Danderydsvallen 3
2019-08-31 09:00 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm 1 Margretelunds IP 21
2019-08-31 09:00 Sollentuna FK 6 - IFK Stocksund 3 Norrvikens IP 115
2019-08-31 11:30 Djurgårdens IF FF 9 - FC Djursholm 3 Hjorthagens IP 2
September
2019-09-01 09:00 Sollentuna FK 13 - Stocksunds IF Gul Edsbergs Sportfält 21
2019-09-01 10:15 Täby FK 21 svart - Danderyds SK FF 2 Kryssarvallen 11
2019-09-01 15:15 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK 1 Gul Enebybergs IP 3
2019-09-07 08:30 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 21 svart Vaxö IP 126
2019-09-07 12:15 Bollstanäs SK 1 Gul - Sollentuna FK 13 Bollstanäs IP 22
2019-09-07 12:15 Stocksunds IF Gul - Åkersberga BK Svart Stockhagens IP 2
2019-09-07 14:00 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 9 Danderydsvallen 3
2019-09-08 14:00 IFK Stocksund 3 - Bollstanäs SK 23 Vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 15:15 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 6 Djursholms IP 32
2019-09-14 10:15 Sollentuna FK 6 - Danderyds SK FF 2 Norrvikens IP 115
2019-09-14 12:45 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Vaxholm 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 13:30 Bollstanäs SK 23 Vit - FC Djursholm 3 Bollstanäs IP 22
2019-09-15 09:00 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK 1 Gul Margretelunds IP 21
2019-09-15 09:00 Sollentuna FK 13 - Enebybergs IF 3 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-15 10:15 Täby FK 21 svart - Stocksunds IF Gul Kryssarvallen 11
2019-09-20 17:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Täby FK 21 svart Bollstanäs IP 22
2019-09-21 08:30 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 6 Vaxö IP 126
2019-09-21 12:15 Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 9 Stockhagens IP 2
2019-09-21 14:00 Danderyds SK FF 2 - Bollstanäs SK 23 Vit Danderydsvallen 3
2019-09-22 14:00 FC Djursholm 3 - IFK Stocksund 3 Djursholms IP 32
2019-09-22 15:15 Enebybergs IF 3 - Åkersberga BK Svart Enebybergs IP 3
2019-09-28 10:15 Sollentuna FK 6 - Stocksunds IF Gul Norrvikens IP 115
2019-09-28 11:30 Djurgårdens IF FF 9 - Bollstanäs SK 1 Gul Hjorthagens IP 2
2019-09-28 16:00 Bollstanäs SK 23 Vit - IFK Vaxholm 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 11:30 Täby FK 21 svart - Enebybergs IF 3 Kryssarvallen 11
2019-09-29 15:15 IFK Stocksund 3 - Danderyds SK FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Oktober
2019-10-01 18:00 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 13 Röllingby 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info