Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12- 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Ethan Arancibia Svart/Vit/Svart/Gul
AIK FF 7 Mustafa Tuco 0736201461 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 3 Emil Walter 0706248132 Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 11 Emil Åhlberg 0707716664 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Andreas Tägt 0768767726 Blå/Blå/Blå
FC Vantör Raul Garcia Villalobos 0720492583 Svart, Svart, Svart
IF Brommapojkarna 11 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 25 Andreas Alsén 0730794446 Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna 3 Frederik Bergstedt 0707897838 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Sollentuna FK 9 Mårten Salomonsson 0707437002 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Anna Maria Spaak Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK 3 Fredrik Liljestrand 0707391100 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF U1 Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF SG 1 Malin Thulin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:30 AIK FF 7 - Bele Barkarby FF 3 Råsunda IP 12
2019-04-27 13:45 Ursvik IK 3 - FC Vantör Ursviks IP 11
2019-04-28 10:15 Ekerö IK - Vasalunds IF U1 Träkvistavallen 21
2019-04-28 10:15 Spånga IS FK 2 - Ängby IF SG 1 Nälsta BP 12
2019-04-28 11:00 Djurgårdens IF FF 11 - Sollentuna FK 9 Östermalms IP 3
2019-04-28 15:15 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 1 Ängby IP 2
Maj
2019-05-02 19:00 FC Vantör - IF Brommapojkarna 25 Rågsveds BP 1
2019-05-04 09:00 IF Brommapojkarna 11 - Spånga IS FK 2 Blackeberg BP 12
2019-05-04 12:30 Sollentuna FK 9 - Ursvik IK 3 Helenelunds IP 2
2019-05-04 12:45 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 3 Strömvallen 2
2019-05-05 10:15 Vasalunds IF U1 - AIK FF 7 Råsunda IP 12
2019-05-05 10:15 Djurgårdens IF FF 11 - Bele Barkarby FF 3 Östermalms IP 2
2019-05-05 12:45 AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 11 Råsunda IP 11
2019-05-05 15:15 Ängby IF SG 1 - Ekerö IK Ängby IP 2
2019-05-10 20:00 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 11 Blackeberg BP 11
2019-05-11 10:15 AIK FF 7 - Ängby IF SG 1 Råsunda IP 12
2019-05-11 11:15 Sollentuna FK 9 - FC Vantör Helenelunds IP 2
2019-05-11 13:45 Ursvik IK 3 - AIK FF 1 Ursviks IP 11
2019-05-12 09:00 Spånga IS FK 2 - AIK FF 7 Knutby BP 11
2019-05-12 10:15 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 11 Träkvistavallen 21
2019-05-12 15:15 IF Brommapojkarna 3 - Vasalunds IF U1 Ängby IP 2
2019-05-14 19:00 FC Vantör - Spånga IS FK 2 Rågsveds BP 1
2019-05-17 19:00 Ängby IF SG 1 - IF Brommapojkarna 3 Ängby IP 2
2019-05-18 09:00 IF Brommapojkarna 11 - AIK FF 7 Blackeberg BP 12
2019-05-18 12:45 Bele Barkarby FF 3 - Ursvik IK 3 Strömvallen 2
2019-05-19 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Ekerö IK Grimsta IP 21
2019-05-19 10:15 AIK FF 1 - Sollentuna FK 9 Råsunda IP 11
2019-05-19 11:30 Vasalunds IF U1 - Djurgårdens IF FF 11 Råsunda IP 12
2019-05-25 13:45 Ursvik IK 3 - Vasalunds IF U1 Ursviks IP 11
2019-05-25 14:00 Djurgårdens IF FF 11 - Ängby IF SG 1 Östermalms IP 2
2019-05-25 14:00 AIK FF 1 - FC Vantör Råsunda IP 11
2019-05-25 16:30 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 3 Stora Mossens IP 3
2019-05-26 09:45 Sollentuna FK 9 - Bele Barkarby FF 3 Veddestavallen 21
2019-05-26 10:15 Ekerö IK - Spånga IS FK 2 Träkvistavallen 21
2019-05-26 15:15 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 11 Ängby IP 2
2019-05-26 18:00 IF Brommapojkarna 25 - AIK FF 7 Åkeshovs BP 11
Juni
2019-06-01 10:15 IF Brommapojkarna 11 - Djurgårdens IF FF 11 Blackeberg BP 12
2019-06-01 12:45 Bele Barkarby FF 3 - AIK FF 1 Strömvallen 2
2019-06-02 10:15 Vasalunds IF U1 - Sollentuna FK 9 Råsunda IP 12
2019-06-02 11:15 FC Vantör - Ekerö IK Rågsveds BP 1
2019-06-02 15:15 Ängby IF SG 1 - Ursvik IK 3 Ängby IP 2
2019-06-07 19:00 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 2
2019-06-08 11:30 Djurgårdens IF FF 11 - IF Brommapojkarna 25 Östermalms IP 2
2019-06-08 12:30 Sollentuna FK 9 - Ängby IF SG 1 Helenelunds IP 2
2019-06-08 13:45 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 11 Ursviks IP 11
2019-06-09 09:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 25 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 10:15 AIK FF 7 - Ekerö IK Råsunda IP 12
2019-06-09 10:15 AIK FF 1 - Vasalunds IF U1 Råsunda IP 11
2019-06-13 19:15 Bele Barkarby FF 3 - FC Vantör Strömvallen 2
Augusti
2019-08-23 19:00 Spånga IS FK 2 - Djurgårdens IF FF 11 Nälsta BP 11
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 11 - Sollentuna FK 9 Blackeberg BP 12
2019-08-24 11:30 Vasalunds IF U1 - Bele Barkarby FF 3 Råsunda IP 12
2019-08-25 10:15 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 3 Träkvistavallen 21
2019-08-25 11:15 FC Vantör - AIK FF 7 Rågsveds BP 1
2019-08-25 16:30 Ängby IF SG 1 - AIK FF 1 Ängby IP 2
2019-08-27 19:00 IF Brommapojkarna 3 - Ursvik IK 3 Ursviks IP 12
2019-08-31 09:00 Djurgårdens IF FF 11 - Ekerö IK Östermalms IP 2
2019-08-31 12:45 Vasalunds IF U1 - FC Vantör Råsunda IP 12
2019-08-31 12:45 Bele Barkarby FF 3 - Ängby IF SG 1 Strömvallen 2
2019-08-31 13:45 Ursvik IK 3 - Spånga IS FK 2 Ursviks IP 11
2019-08-31 16:30 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 7 Ängby IP 2
September
2019-09-01 11:30 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 11 Råsunda IP 11
2019-09-01 16:30 IF Brommapojkarna 25 - Sollentuna FK 9 Stora Mossens IP 2
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 11 - Bele Barkarby FF 3 Blackeberg BP 12
2019-09-07 11:30 AIK FF 7 - Djurgårdens IF FF 11 Råsunda IP 12
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 25 - AIK FF 1 Grimsta IP 21
2019-09-08 10:00 FC Vantör - IF Brommapojkarna 3 Rågsveds BP 1
2019-09-08 10:15 Ekerö IK - Ursvik IK 3 Träkvistavallen 21
2019-09-08 10:15 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 9 Nälsta BP 12
2019-09-08 15:15 Ängby IF SG 1 - Vasalunds IF U1 Ängby IP 2
2019-09-14 10:15 Djurgårdens IF FF 11 - IF Brommapojkarna 3 Östermalms IP 2
2019-09-14 11:15 Sollentuna FK 9 - Ekerö IK Helenelunds IP 2
2019-09-14 13:45 Ursvik IK 3 - AIK FF 7 Ursviks IP 11
2019-09-15 10:15 Vasalunds IF U1 - IF Brommapojkarna 11 Råsunda IP 12
2019-09-15 10:15 AIK FF 1 - Spånga IS FK 2 Råsunda IP 11
2019-09-15 16:30 IF Brommapojkarna 25 - Ursvik IK 3 Stora Mossens IP 2
2019-09-15 16:30 Ängby IF SG 1 - FC Vantör Ängby IP 2
2019-09-15 19:15 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 25 Strömvallen 2
2019-09-21 10:15 IF Brommapojkarna 11 - Ängby IF SG 1 Blackeberg BP 12
2019-09-21 12:45 AIK FF 7 - Sollentuna FK 9 Råsunda IP 12
2019-09-22 09:00 IF Brommapojkarna 25 - Vasalunds IF U1 Grimsta IP 21
2019-09-22 10:15 Ekerö IK - AIK FF 1 Träkvistavallen 21
2019-09-22 10:15 Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 3 Nälsta BP 12
2019-09-22 11:15 FC Vantör - Djurgårdens IF FF 11 Rågsveds BP 1
2019-09-27 19:00 Ängby IF SG 1 - IF Brommapojkarna 25 Ängby IP 2
2019-09-28 09:00 IF Brommapojkarna 11 - FC Vantör Blackeberg BP 12
2019-09-28 12:30 Sollentuna FK 9 - IF Brommapojkarna 3 Helenelunds IP 2
2019-09-28 12:45 Bele Barkarby FF 3 - Ekerö IK Strömvallen 2
2019-09-28 13:45 Ursvik IK 3 - Djurgårdens IF FF 11 Ursviks IP 11
2019-09-29 11:30 AIK FF 1 - AIK FF 7 Råsunda IP 11
2019-09-29 12:45 Vasalunds IF U1 - Spånga IS FK 2 Råsunda IP 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info