Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-29

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 1 Emilie Lindqvist 0739835269 Svart/Svart/Svart/Vit
BK Bussenhus 1 Akrem Hashim Yahya 0764026434 Svart/Grå
Bollstanäs SK Gul 2 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 13 Sture Stølen Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 20 Andreas Alsén 0730794446 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Cecilia Lagerhäll 0704227790 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 2 Marie Näslund 0707142278 Blå/Blå/Blå
Kälvesta IOFF FK Christofer Danielsson 0733794813 Röd/Gul/Vinröd (ung) Gul (sen.)/Vinröd/Gul (ung) Gul (sen)
Sollentuna FK 1 Kristoffer Widén 0702192332 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 5 Sofie Malmunger 0701664361 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 6 Robert Daniel Mörén 0707424123 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Mattias Rodehed 0707827679 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:30 Kälvesta IOFF FK - Sundbybergs IK Gul Vällingby BP 11
2019-04-27 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK 5 Strömvallen 2
2019-04-27 15:45 Bällsta FF 2 - Kallhälls FF 2 Bällstabergs BP 12
2019-04-28 10:15 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Viksjö 3 Östermalms IP 2
2019-04-28 11:15 Sollentuna FK 1 - Bollstanäs SK Gul 2 Helenelunds IP 2
2019-04-28 11:30 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 20 Nälsta BP 12
Maj
2019-05-04 11:00 Bollstanäs SK Gul 2 - Bällsta FF 2 Bollstanäs IP 22
2019-05-04 12:45 Kallhälls FF 2 - Djurgårdens IF FF 13 Bolindervallen 21
2019-05-05 09:00 IFK Viksjö 3 - BK Bussenhus 1 Viksjövallen 22
2019-05-05 11:30 IF Brommapojkarna 20 - Kälvesta IOFF FK Åkeshovs BP 11
2019-05-05 12:30 Sundbybergs IK Gul - Bele Barkarby FF 1 Örvallen 2
2019-05-05 15:00 Sollentuna FK 5 - Sollentuna FK 1 Kärrdals BP 11
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 20 - Sundbybergs IK Gul Åkeshovs BP 11
2019-05-11 11:30 BK Bussenhus 1 - Kallhälls FF 2 Bromstens IP 22
2019-05-11 15:45 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 5 Bällstabergs BP 12
2019-05-12 10:15 Djurgårdens IF FF 13 - Bollstanäs SK Gul 2 Östermalms IP 2
2019-05-12 12:45 Spånga IS FK 6 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 12
2019-05-12 15:00 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Helenelunds IP 2
2019-05-12 18:00 IFK Viksjö 3 - Kälvesta IOFF FK Viksjövallen 3
2019-05-18 10:00 Sollentuna FK 5 - Djurgårdens IF FF 13 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-18 11:00 Bollstanäs SK Gul 2 - BK Bussenhus 1 Bollstanäs IP 22
2019-05-18 12:45 Kallhälls FF 2 - Spånga IS FK 6 Bolindervallen 21
2019-05-19 12:30 Sundbybergs IK Gul - Sollentuna FK 1 Örvallen 2
2019-05-20 19:00 Bele Barkarby FF 1 - Bällsta FF 2 Strömvallen 2
2019-05-25 10:15 IF Brommapojkarna 20 - IFK Viksjö 3 Åkeshovs BP 11
2019-05-25 11:30 Kälvesta IOFF FK - Kallhälls FF 2 Vällingby BP 11
2019-05-25 11:30 BK Bussenhus 1 - Sollentuna FK 5 Bromstens IP 22
2019-05-25 13:15 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 1 Bällstabergs BP 12
2019-05-26 12:45 Djurgårdens IF FF 13 - Bele Barkarby FF 1 Östermalms IP 2
2019-05-26 14:00 Spånga IS FK 6 - Bollstanäs SK Gul 2 Nälsta BP 12
Juni
2019-06-01 10:00 Sollentuna FK 5 - Spånga IS FK 6 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-01 11:00 Bollstanäs SK Gul 2 - Kälvesta IOFF FK Bollstanäs IP 22
2019-06-01 12:45 Kallhälls FF 2 - IF Brommapojkarna 20 Bolindervallen 21
2019-06-01 15:00 Sollentuna FK 1 - Djurgårdens IF FF 13 Helenelunds IP 2
2019-06-02 12:30 Sundbybergs IK Gul - Bällsta FF 2 Örvallen 2
2019-06-02 19:15 Bele Barkarby FF 1 - BK Bussenhus 1 Strömvallen 2
2019-06-08 10:15 IF Brommapojkarna 20 - Bollstanäs SK Gul 2 Åkeshovs BP 11
2019-06-08 11:30 BK Bussenhus 1 - Sollentuna FK 1 Bromstens IP 22
2019-06-08 12:45 Kälvesta IOFF FK - Sollentuna FK 5 Vällingby BP 11
2019-06-09 09:00 IFK Viksjö 3 - Sundbybergs IK Gul Viksjövallen 22
2019-06-09 11:30 Djurgårdens IF FF 13 - Bällsta FF 2 Östermalms IP 2
2019-06-09 14:00 Spånga IS FK 6 - Bele Barkarby FF 1 Nälsta BP 12
Augusti
2019-08-24 12:45 Kallhälls FF 2 - IFK Viksjö 3 Bolindervallen 21
2019-08-24 15:00 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 6 Helenelunds IP 2
2019-08-25 12:30 Sundbybergs IK Gul - Djurgårdens IF FF 13 Örvallen 2
2019-08-25 16:15 Bällsta FF 2 - BK Bussenhus 1 Bällstabergs BP 12
2019-08-25 16:15 Sollentuna FK 5 - IF Brommapojkarna 20 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-25 19:15 Bele Barkarby FF 1 - Kälvesta IOFF FK Strömvallen 2
2019-08-31 10:15 IF Brommapojkarna 20 - Bele Barkarby FF 1 Åkeshovs BP 11
2019-08-31 11:30 Kälvesta IOFF FK - Sollentuna FK 1 Vällingby BP 11
2019-08-31 11:30 BK Bussenhus 1 - Djurgårdens IF FF 13 Bromstens IP 22
2019-08-31 11:30 Kallhälls FF 2 - Sundbybergs IK Gul Bolindervallen 21
September
2019-09-01 09:00 IFK Viksjö 3 - Bollstanäs SK Gul 2 Viksjövallen 22
2019-09-01 12:45 Spånga IS FK 6 - Bällsta FF 2 Nälsta BP 12
2019-09-06 18:45 Bollstanäs SK Gul 2 - Kallhälls FF 2 Bollstanäs IP 22
2019-09-07 11:15 Sollentuna FK 5 - IFK Viksjö 3 Kärrdals BP 11
2019-09-07 12:30 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 20 Helenelunds IP 2
2019-09-07 15:45 Bällsta FF 2 - Kälvesta IOFF FK Bällstabergs BP 12
2019-09-08 12:30 Djurgårdens IF FF 13 - Spånga IS FK 6 Ekhagens BP 1
2019-09-08 12:30 Sundbybergs IK Gul - BK Bussenhus 1 Örvallen 2
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 20 - Bällsta FF 2 Åkeshovs BP 11
2019-09-14 12:15 Bollstanäs SK Gul 2 - Sundbybergs IK Gul Bollstanäs IP 22
2019-09-14 12:45 Kälvesta IOFF FK - Djurgårdens IF FF 13 Vällingby BP 11
2019-09-14 12:45 Kallhälls FF 2 - Sollentuna FK 5 Bolindervallen 21
2019-09-15 09:00 IFK Viksjö 3 - Bele Barkarby FF 1 Viksjövallen 22
2019-09-15 15:15 Spånga IS FK 6 - BK Bussenhus 1 Nälsta BP 12
2019-09-21 11:30 BK Bussenhus 1 - Kälvesta IOFF FK Bromstens IP 22
2019-09-21 11:30 Bele Barkarby FF 1 - Kallhälls FF 2 Strömvallen 2
2019-09-21 13:45 Sollentuna FK 5 - Bollstanäs SK Gul 2 Kärrdals BP 11
2019-09-21 15:00 Sollentuna FK 1 - IFK Viksjö 3 Helenelunds IP 2
2019-09-22 10:15 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 20 Östermalms IP 2
2019-09-22 12:30 Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 6 Örvallen 2
2019-09-28 10:15 IF Brommapojkarna 20 - BK Bussenhus 1 Åkeshovs BP 11
2019-09-28 11:15 Sollentuna FK 5 - Sundbybergs IK Gul Edsbergs Sportfält 4
2019-09-28 12:15 Bollstanäs SK Gul 2 - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 12:45 Kälvesta IOFF FK - Spånga IS FK 6 Vällingby BP 11
2019-09-28 12:45 Kallhälls FF 2 - Sollentuna FK 1 Bolindervallen 21
2019-09-29 10:15 IFK Viksjö 3 - Bällsta FF 2 Viksjövallen 22

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Fotbollsektionen, Drottninggatan 6
82430 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 065015335
E-post: This is a mailto link

Se all info