Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 5 Norra
2021-09-20 20:00 IF Wasa - Bromstens IK 2021-09-17 09:54
Herrar 5 Mellersta
2021-10-09 15:00 Ljungbackens IF - Nacka FC 2021-09-13 13:41
Herrar 5 Södra
2021-10-06 20:00 FC Södrasidan - Vendelsö IK 2021-09-13 15:39
Herrar 6 A
2021-09-29 20:00 Stockholms IF Midia - Wäsby FC 2021-09-16 15:23
Herrar 6 C
2021-10-06 20:00 Tekniska Högskolan FC - Konglig Samhällsbyggnadssektion FC 2021-09-13 13:59
Herrar 7 C
2021-10-09 12:30 Kungsholms FK - Alvik FC 2021-09-13 13:39
Herrar 7 D
2021-10-10 18:00 FC Innerstan Stockholm - Örnsbronx FF 2021-09-13 13:45
Damer 5 A
2021-09-21 20:30 Bromstens IK - Stocksunds IF 2021-09-17 13:38
SSD 1
2021-10-04 20:00 Djurgårdens IF FF - Älvsjö AIK FF 2021-09-17 11:15
SSD 2 Norra
2021-09-30 20:00 IFK Stocksund - Bagarmossen Kärrtorp BK 2021-09-13 15:47
2021-10-06 20:00 IFK Stocksund - Bele Barkarby FF 2021-09-13 15:49
SSD 3 Södra
2021-10-14 20:30 Rågsveds IF - Sickla IF 2021-09-15 16:06
SSH 4 Norra
2021-09-22 20:30 Storskogens SK - IF Wasa 2021-09-15 16:08
SSH 5 Norra
2021-10-13 20:00 Danderyds SK FF B - Erikslunds KF 2021-09-14 14:34
SSH 5 Södra
2021-09-15 (Uppskjuten) Norsborgs FC - Stureby SK 2021-09-15 13:08
2021-09-19 16:00 Danderyds SK C - FC Brandbergen 2021-09-17 14:36
SSH 6 Norra
2021-09-17 (Uppskjuten) Sundbyberg FC - Åkersberga BK 2021-09-17 09:14
SSH 6 Södra
2021-09-29 20:30 Oranje FK - Essinge IK 2021-09-13 10:36
F2005/2002- 2A
2021-09-27 19:00 Kungsängens IF 1 - Viggbyholms IK FF 2021-09-13 10:55
2021-10-13 20:05 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK Grön 2021-09-15 09:46
2021-10-21 19:00 Ängby IF 1 - Kungsängens IF 1 2021-09-17 11:27
F2005/2002- 2B
2021-09-22 20:00 Ingarö IF 3 - IFK Lidingö FK 2021-09-14 15:17
2021-10-14 20:00 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF 2 2021-09-14 10:37
F2005/2002- 2C
2021-09-26 19:00 Älvsjö AIK FF - Enskede IK 2021-09-16 14:52
2021-10-16 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK 2021-09-15 15:57
F2005/2002- 3B
2021-09-25 16:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 2 2021-09-13 10:38
2021-10-08 18:00 Reymersholms IK 1 - Järla IF FK Grön 2021-09-14 10:55
2021-10-09 16:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Järla IF FK Grön 2021-09-14 11:10
F2005/2002- 3C
2021-09-22 20:00 Stuvsta IF 1 - Järla IF FK Blå 2021-09-14 10:39
P2003/2002- 1A
2021-09-19 17:00 Enebybergs IF 2 - AIK FF 1 2021-09-15 15:52
P2003/2002- 2B
2021-09-11 (Uppskjuten) IF Brommapojkarna 8 - IFK Aspudden-Tellus 1 2021-09-13 11:16
P2004- 1A
2021-09-19 18:15 Åkersberga BK Svart - Spånga IS FK 2021-09-14 13:08
P2004- 1B
2021-10-03 19:00 Älvsjö AIK FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2021-09-16 09:34
2021-10-06 20:15 Hammarby IF FF 3 grön - Enskede IK 1 2021-09-14 10:59
2021-10-23 16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - IF Brommapojkarna 5 2021-09-17 10:26
P2004- 2A
2021-09-25 13:00 Åkersberga BK Vit - IF Brommapojkarna 4 2021-09-15 08:39
2021-09-26 13:00 Erikslunds KF 2 - Hässelby SK FF 1 2021-09-15 14:54
2021-10-11 20:15 Nockebyhovs IF - IFK Lidingö FK 2021-09-14 20:32
2021-10-22 19:00 Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 4 2021-09-13 10:36
P2004- 2B
2021-09-19 16:15 Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 4 2021-09-15 15:42
2021-10-15 20:00 Hammarby IF FF 3 vit - Karlbergs BK 2021-09-15 15:47
P2004- 2C
2021-09-29 19:30 Västerhaninge IF - Rönninge Salem Fotboll 1 2021-09-13 10:43
P2005- 1A
2021-09-22 20:00 Hammarby IF FF 8 grön - AIK FF 1 2021-09-15 15:44
2021-10-13 20:30 Sollentuna FK Nord 1 - IFK Lidingö FK 2021-09-13 11:03
2021-10-17 20:00 Årsta FF 1 - Reymersholms IK 1 2021-09-14 11:03
P2005- 1B
2021-10-16 11:00 Hammarby IF FF 2 grön - IFK Haninge 1 2021-09-14 14:46
P2005- 2A
2021-09-25 16:00 Bro IK - Spånga IS FK 2 2021-09-13 13:42
P2005- 2C
2021-10-03 12:00 Älvsjö AIK FF Utv - Tyresö FF 2 2021-09-16 09:33
P2005- 3A
2021-09-26 12:30 IFK Lidingö FK N - Enebybergs IF 2 2021-09-13 10:56
2021-10-05 19:00 IFK Lidingö FK N - Vallentuna BK 1 2021-09-15 08:38
2021-10-17 12:00 Täby FK 3 - IFK Lidingö FK N 2021-09-13 11:05
P2005- 3B
2021-10-10 19:00 Värtans IK 2 - IF Brommapojkarna 12 2021-09-13 13:29
P2005- 3C
2021-09-26 17:00 Älvsjö AIK FF 3:2 - Boo FF 1 2021-09-17 11:25
F2006- 2A
2021-10-09 16:30 Sollentuna FK Akademi2 - FC Djursholm 1 2021-09-17 11:46
2021-10-24 16:00 Sollentuna FK Akademi2 - Ängby IF 1 2021-09-17 11:48
F2006- 2B
2021-09-23 19:00 Ingarö IF 1 - Hanvikens SK 2021-09-17 14:32
2021-10-10 09:30 Sollentuna FK F06 1 - Hammarby IF FF 2 2021-09-13 10:52
F2006- 3A
2021-09-26 12:00 Åkersberga/Österåker Utd. - Ursvik IK Gul 2021-09-16 14:35
2021-09-29 19:00 Kallhälls FF 1 - Täby FK 3 2021-09-14 14:51
2021-10-03 15:00 Åkersberga/Österåker Utd. - Täby FK 3 2021-09-13 09:43
F2006- 4
2021-09-26 14:30 Reymersholms IK 2 - Bromsten/Spånga 2021-09-14 09:50
2021-10-03 14:00 Reymersholms IK 2 - Bollstanäs SK Blå 2021-09-13 13:33
2021-10-06 20:00 Bollstanäs SK Blå - Bromsten/Spånga 2021-09-17 09:16
2021-10-15 18:30 Vasalund IF - Reymersholms IK 2 2021-09-14 09:51
P2006- 1A
2021-09-04 (Uppskjuten) Bollstanäs SK Gul - AIK FF 1 2021-09-17 14:46
2021-09-19 (Uppskjuten) Sollentuna FK Hel. 1 - AIK FF 1 2021-09-14 14:05
2021-09-26 18:00 AIK FF 1 - FC Järfälla 2 2021-09-17 14:31
2021-10-02 12:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 3 2021-09-17 14:32
2021-10-09 14:00 Sundbybergs IK Grön - AIK FF 1 2021-09-17 14:33
2021-10-09 15:30 IFK Stocksund - Hammarby IF FF 9 grön 2021-09-15 14:56
2021-10-17 10:30 AIK FF 1 - IK Frej Täby FF 1 2021-09-17 14:34
2021-10-24 12:30 Sollentuna FK SPF 1 - AIK FF 1 2021-09-17 14:35
P2006- 1B
2021-09-22 18:30 Hammarby IF FF 7 grön - Älvsjö AIK FF P15Utv 1 2021-09-15 15:43
P2006- 2A
2021-10-15 19:00 IK Frej Täby FF 2 - Sollentuna FK Nord 1 2021-09-16 08:55
P2006- 2B
2021-09-24 19:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 4 2021-09-15 13:08
2021-09-26 10:30 Hässelby SK FF 1 - Kungsängens IF 1 2021-09-14 15:53
P2006- 2C
2021-10-03 17:30 Boo FF 2 - Saltsjöbadens IF 2021-09-15 08:41
P2006- 2D
2021-09-12 (Uppskjuten) Vendelsö IK 1 - Älta IF 1 2021-09-13 09:02
P2006- 3A
2021-09-18 14:00 IFK Vaxholm 1 - Ursvik IK Gul 2021-09-13 16:23
P2006- 3C
2021-10-03 10:30 Älvsjö AIK FF P15-2 - IF Brommapojkarna 9 2021-09-16 09:32
P2006- 3D
2021-09-19 10:00 Hammarby IF FF 7 vit - Älta IF 2 2021-09-15 15:41
2021-10-08 19:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Jarlabergs IF Gul 2021-09-13 10:51
P2006- 3E
2021-10-03 09:00 Älvsjö AIK FF Rosa - Rönninge Salem Fotboll 2 2021-09-16 09:31
P2006- 4A
2021-09-11 (Uppskjuten) Kungsängens IF 2 - Bele Barkarby FF 2 2021-09-13 11:09
P2006- 4B
2021-10-03 11:30 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK 3 blå 2021-09-13 13:32
P2006- 4C
2021-09-18 18:00 Västerhaninge IF - Ösmo GIF FK vit 2021-09-14 10:48
2021-10-23 11:30 Västerhaninge IF - Boo FF 4 2021-09-17 13:17
F2007- 1A
2021-10-09 12:00 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Stocksund 1 2021-09-13 13:28
2021-10-13 20:05 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 2021-09-15 09:47
F2007- 1B
2021-10-09 14:00 Stureby SK Svart - Hammarby IF FF 1 2021-09-14 13:08
F2007- 2A
2021-09-17 (Uppskjuten) IFK Viksjö 1 - IFK Stocksund 2 2021-09-17 14:26
F2007- 2B
2021-10-08 17:00 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF 1 2021-09-17 13:16
2021-10-24 12:00 Ängby IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK grön 2021-09-17 09:07
F2007- 2C
2021-09-23 19:15 Tyresö FF 1 - Sickla IF Blå 2021-09-13 09:17
2021-10-01 18:00 Boo FF 4 - Skogås-Trångsunds FF Röd 2021-09-15 08:44
F2007- 3A
2021-10-23 12:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 9 vit 2021-09-17 13:15
F2007- 3B
2021-09-18 (Uppskjuten) Vasalund IF A - IFK Viksjö 2 2021-09-17 14:27
2021-10-09 15:00 Ängby IF 2 - IFK Lidingö FK 3 2021-09-15 08:45
F2007- 3C
2021-10-09 11:00 Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 2 grön 2021-09-13 13:13
F2007- 3D
2021-10-15 19:30 Tyresö FF 2 - Hanvikens SK Vit 2021-09-15 16:00
F2007- 4D
2021-09-25 13:00 Sätra SK - IFK Haninge 1 2021-09-15 16:08
P2007- 1A
2021-10-09 15:30 FC Djursholm 1 - Djurgårdens IF FF 2 2021-09-15 09:42
2021-10-09 18:00 Maj FC - AIK FF 2 2021-09-17 13:13
2021-10-23 11:30 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK Orange 2021-09-15 09:52
2021-10-24 13:00 Sollentuna FK Nord 1 - Hammarby IF FF 3 grön 2021-09-17 09:06
P2007- 1B
2021-09-21 20:00 Vasalund IF A - Vasalund Stadshagens IF Svart 2021-09-15 16:09
2021-09-29 19:00 IFK Viksjö 1 - IFK Lidingö FK 2021-09-17 10:28
2021-10-13 20:15 Vasalund Stadshagens IF Svart - IFK Viksjö 1 2021-09-15 14:57
P2007- 1C
2021-09-19 10:00 Hammarby IF FF 2 grön - Nacka FC 2021-09-13 10:33
2021-10-03 16:00 Älvsjö AIK FF P14-1 - Örby IS Röd 2021-09-17 10:37
2021-10-24 16:30 Råsunda IS U14 - Hammarby IF FF 2 grön 2021-09-17 13:37
P2007- 1D
2021-10-03 11:30 Stockholm Södra FF 1 - IF Brommapojkarna 2 2021-09-15 14:55
P2007- 2A
2021-09-30 18:30 Åkersberga FC 2 - Bollstanäs SK Gul 2021-09-14 14:47
2021-10-23 13:30 AIK FF 5 - Täby FK 21 2021-09-17 13:16
P2007- 2B
2021-09-19 13:00 IFK Lidingö FK 2 - AIK FF 4 2021-09-13 14:49
2021-10-22 19:30 Täby FK 41 - Täby FK 23 2021-09-14 14:50
2021-10-23 16:30 Vasalund IF Röd - IFK Lidingö FK 2 2021-09-17 13:16
P2007- 2C
2021-10-23 12:00 Hässelby SK FF 1 - Bele Barkarby FF 4 2021-09-15 15:11
P2007- 2D
2021-10-02 16:00 Gröndals IK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 2021-09-14 10:40
2021-10-03 18:00 Djurgårdens IF FF 5 - Hammarby IF FF 12 grön 2021-09-16 15:12
2021-10-04 20:00 IF Brommapojkarna 22 - Enskede IK Ljusblå2 2021-09-14 20:34
2021-10-23 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - AIK FF 3 2021-09-13 09:06
P2007- 2E
2021-09-25 11:00 Espanyol Academy IF Blå - Järla IF FK Vit 2021-09-15 13:17
P2007- 2F
2021-09-28 19:00 Gustavsbergs IF FK Grön - FoC Farsta FF Svart 2021-09-17 10:32
P2007- 3A
2021-09-19 18:15 Sollentuna FK Nord 3 - Täby FK 22 2021-09-13 10:40
2021-09-21 18:30 Bollstanäs SK Grön - Djurgårdens IF FF 8 2021-09-13 09:59
2021-10-02 16:30 IFK Österåker FK 2 - Djurgårdens IF FF 8 2021-09-14 20:31
2021-10-17 12:00 Sollentuna FK Nord 3 - IFK Österåker FK 2 2021-09-14 13:04
P2007- 3B
2021-10-24 13:30 Vasalund IF 1 - Sollentuna FK Syd 2 2021-09-17 13:36
P2007- 3C
2021-09-18 16:30 Vasalund IF Svart - Djurgårdens IF FF 9 2021-09-14 10:45
2021-09-25 17:45 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK 2 2021-09-15 15:12
2021-10-10 17:30 Djurgårdens IF FF 9 - Vällingby AIK 1 2021-09-13 13:31
2021-10-16 16:15 Djurgårdens IF FF 9 - Hässelby SK FF 2 2021-09-15 15:08
P2007- 3D
2021-09-25 16:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Vasalund IF 11 2021-09-16 21:21
2021-10-06 20:05 FC Djursholm 3 - Sundbybergs IK Grön 2021-09-15 09:44
2021-10-10 16:00 Djurgårdens IF FF 10 - Spånga IS FK 3 2021-09-13 13:30
2021-10-20 20:05 FC Djursholm 3 - Karlbergs BK Grön 2021-09-15 09:54
2021-10-24 15:00 Vasalund IF 11 - Ursvik IK Gul 2021-09-17 13:37
P2007- 3E
2021-09-24 17:30 Sickla IF 4 - Enskede IK Ljusblå3 2021-09-13 14:48
P2007- 4C
2021-10-10 09:00 Djurgårdens IF FF 7 - Sundbybergs IK Vit 2021-09-13 13:29
2021-10-16 18:30 FC Djursholm 2 - Boo FF 7 2021-09-15 09:48
2021-10-17 16:30 IFK Lidingö FK 16 vit - FC Djursholm 2 2021-09-14 13:03
P2007- 4D
2021-10-17 16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Boo FF 3 2021-09-16 15:13
F2008- 1A
2021-10-20 20:00 Hammarby IF FF 1 svart - Täby FK 31 2021-09-17 13:29
2021-10-23 10:30 AIK FF 1 - Boo FF Blå 2021-09-17 13:14
F2008- 1B
2021-10-09 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Karlbergs BK 2 2021-09-13 13:27
F2008- 3D
2021-10-16 13:30 Värmdö IF Vit - Hanvikens SK 1 2021-09-14 14:48
F2008- 4C
2021-10-16 13:30 Bagarmossen Kärrtorp BK svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2021-09-14 20:44
P2008- 1A
2021-10-03 10:30 IFK Sollentuna 1 - FC Djursholm 1 2021-09-17 11:47
2021-10-09 17:15 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK Orange 2021-09-15 09:44
2021-10-21 20:05 FC Djursholm 1 - Täby FK FA 2021-09-15 09:53
P2008- 2C
2021-10-23 09:00 AIK FF 3 - Enskede IK Svart 1 2021-09-17 13:12
P2008- 2D
2021-09-23 20:30 Djurgårdens IF FF 2 - Karlbergs BK Vit 2 2021-09-13 09:55
2021-10-01 18:30 Djurgårdens IF FF 2 - Norrtulls SK Svart 1A 2021-09-15 16:03
2021-10-09 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Aspudden-Tellus 2 2021-09-13 13:27
P2008- 2E
2021-10-16 16:00 Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 21 vit 2021-09-17 10:50
P2008- 2F
2021-10-10 10:00 Huddinge IF P08:2-Svart - Älta IF 2 2021-09-17 09:05
P2008- 2G
2021-10-09 11:00 Huddinge IF P08:1-1 - Örby IS Röd 2021-09-14 14:49
P2008- 3B
2021-10-23 11:30 Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Röd 2021-09-15 15:59
P2008- 3C
2021-09-20 19:15 Sollentuna FK Viby 2 - Spånga IS FK 6 2021-09-14 15:21
2021-10-02 10:00 Sollentuna FK Viby 2 - IFK Viksjö 1 2021-09-16 09:35
P2008- 3D
2021-10-02 13:00 Sollentuna FK Viby 3 - Sundbybergs IK Grön 2021-09-16 09:36
2021-10-24 12:00 AIK FF 6 - Spånga IS FK 3 2021-09-17 13:35
P2008- 3E
2021-10-24 12:00 AIK FF 7 - Hässelby SK FF 4 2021-09-17 13:35
P2008- 3G
2021-10-09 13:30 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Boo FF 7 2021-09-14 20:41
P2008- 3H
2021-10-09 09:30 Älta IF 3 - Gustavsbergs IF FK Röd 2021-09-17 09:06
P2008- 3I
2021-09-26 16:00 FoC Farsta FF Vit - Hammarby IF FF 26 grön 2021-09-14 20:01
P2008- 3K
2021-09-25 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 2021-09-16 15:31
P2008- 4A
2021-09-18 (Uppskjuten) Vallentuna BK 2 - IFK Österåker FK 2 2021-09-17 11:41
P2008- 4D
2021-10-02 14:30 Sollentuna FK Norrv. 3 - Vasalund IF Röd 2021-09-16 09:37
2021-10-24 10:30 Vasalund IF Röd - Ekerö IK 2:Blå 2021-09-17 13:34
P2008- 4E
2021-10-09 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Gröndals IK 1 2021-09-14 20:40
P2008- 4F
2021-10-16 10:30 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Värmdö IF Vit 2021-09-14 20:42
P2008- 5A
2021-10-23 09:00 Apollon Solna FK - Bällsta FF Grön 2021-09-17 13:13
F2009- 3
2021-09-19 15:15 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalund IF 1 2021-09-16 13:48
F2009- 7
2021-09-12 (Uppskjuten) Djurgårdens IF FF 4 - Ekerö IK Svart 2021-09-13 11:11
F2009- 9
2021-09-25 08:45 FoC Farsta FF - Örby IS Röd 2021-09-14 20:10
F2009-12
2021-09-11 Kungsängens IF 2 - Ekerö IK Vit 2021-09-13 13:03
P2009- 1
2021-09-28 19:00 Sollentuna FK Tegel. 1 - Bollstanäs SK Orange 2021-09-16 15:00
P2009-11
2021-09-24 16:45 Tyresö FF Gul - Hanvikens SK Gul 2021-09-14 11:04
2021-10-01 18:15 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF Gul 2021-09-14 20:00
P2009-12
2021-09-21 18:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF P09:3-1 2021-09-16 21:23
P2009-25
2021-09-26 16:15 FoC Farsta FF Blå - Saltsjöbadens IF 2021-09-14 19:58
P2009-27
2021-09-18 Sörskogens IF 1 - Boo FF 13 2021-09-17 13:37
P2009-35
2021-10-01 17:30 Årsta FF 3 - Boo FF 5 2021-09-16 21:26
P2009-36
2021-09-22 18:30 Vendelsö IK 4 - Ösmo GIF FK gul 2021-09-14 16:10
P2009-38
2021-09-25 17:00 Reymersholms IK 6 - Huddinge IF P09:3-3 2021-09-13 09:45
F2010- 4
2021-09-18 10:00 Västerhaninge IF Blå - Segeltorps IF Vit 2021-09-17 10:54
F2010- 7
2021-09-25 16:00 Spånga IS FK 1 - Djurgårdens IF FF 4 2021-09-13 14:45
F2010-10
2021-09-18 12:30 Skarpnäck FF F2010 Svart - Älta IF vit 2021-09-13 14:50
F2010-16
2021-10-02 17:00 Reymersholms IK 2 - Essinge IK 1 2021-09-13 09:46
F2010-18
2021-09-14 18:45 Hanvikens SK Gul - Nynäshamns IF FK 2 2021-09-13 14:42
P2010- 4
2021-10-01 18:30 IF Brommapojkarna 17 - Sollentuna FK Vallen 1 2021-09-14 16:10
P2010- 6
2021-09-19 10:00 Hässelby SK FF Grön - Ängby IF Vit 1 2021-09-15 15:09
P2010- 8
2021-09-25 12:45 Enskede IK Svart 2 - Essinge IK 1 2021-09-17 10:29
2021-10-06 17:15 Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 2021-09-14 10:50
P2010-30
2021-10-02 10:15 IFK Stockholm FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 2021-09-13 14:47
P2010-39
2021-09-25 17:00 Reymersholms IK 5 - Skogås-Trångsunds FF Vit 2021-09-13 09:45
P2010-41
2021-09-19 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Essinge IK 3 2021-09-16 14:57
F2011- 1
2021-09-18 IF Brommapojkarna 7 - Boo FF 4 2021-09-16 13:55
P2011- 2
2021-09-18 12:45 Danderyds SK FF Svart - Hässelby SK FF Svart 2021-09-14 10:42
P2011-13
2021-10-03 09:00 IF Brommapojkarna 25 - AIK FF 9 2021-09-14 15:22
P2011-19
2021-09-18 Saltsjö-Boo IF 3 - Värmdö IF Röd 2021-09-17 11:34
P2011-29
2021-09-18 11:30 Danderyds SK FF Röd - Sollentuna FK Rösjön 3 2021-09-14 10:41
P2011-32
2021-09-18 11:30 Ekerö IK 1:Gul - Kungsängens IF 1 2021-09-14 15:44
2021-10-10 09:30 Ursvik IK 1 - FC Järfälla 2 2021-09-13 15:11
P2011-37
2021-09-25 12:15 FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Grön 2021-09-14 19:56
F2012- 4
2021-09-26 17:00 Spånga IS FK 1 - Upplands-Bro United FK 2021-09-14 14:41
F2012- 7
2021-09-26 10:00 Spånga IS FK 2 - Ängby IF Svart 2 2021-09-14 13:49
F2012-15
2021-09-19 09:00 Tallkrogens IF 2 - Tungelsta IF 1 2021-09-15 15:39
F2013- 7
2021-09-26 09:45 Ekerö IK Blå - IFK Lidingö FK 10 vit 2021-09-17 13:35
P2013- 9
2021-09-26 12:00 Upplands-Bro United FK - Bollstanäs SK Gul 2021-09-15 14:53
P2013-33
2021-09-18 09:00 Tallkrogens IF - Bollmora Internacional IKF 2021-09-15 15:34
P2003 kval till P19-1A
2021-09-26 14:00 Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 - FC Järfälla 2021-09-15 12:56
P2003 kval till P19-1B
2021-09-19 18:00 Enskede IK - Rönninge Salem Fotboll 1 2021-09-15 15:43
2021-09-21 20:15 Sickla IF 1 - Saltsjöbadens IF 2021-09-13 10:27
2021-09-25 13:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Saltsjöbadens IF 2021-09-17 09:16
2021-10-02 14:00 Sickla IF 1 - Huddinge IF P19A 2021-09-17 10:52
P2005 kval till P17-1A
2021-09-26 14:00 AIK Solna FK - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 2021-09-15 11:39
P2006 kval till P16-1A
2021-09-21 19:00 Brommapojkarna DFF 1 - Spånga IS FK 2021-09-13 11:19
P2006 kval till P16-1B
2021-10-03 14:00 Älvsjö AIK FF P15-1 - Skogås-Trångsunds FF Svart 2021-09-16 09:33

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0738341977
E-post: kansli@hudiksvallsff...

Se all info