Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 4 Södra
2020-09-01 19:30 Hammarby TFF - IFK Tumba FK 2020-07-30 12:50
Herrar 5 Mellersta
2020-08-25 20:00 Wollmars FF - Fisksätra IF 2020-07-30 12:48
Herrar 5 Södra
2020-08-09 19:00 FC Tyresö United - Ösmo GIF FK 2020-07-28 09:48
2020-08-16 19:00 FC Tyresö United - FC Brandbergen 2020-07-28 12:50
2020-08-23 19:00 FC Tyresö United - Örby IS 2020-07-28 12:54
2020-09-08 20:00 FC Södrasidan - Vendelsö IK 2020-07-28 13:30
Herrar 6 D
2020-08-29 14:00 Enskede FF - Stureby SK 2020-07-28 13:43
Damer 3 B
2020-08-11 20:45 Värmdö IF - Tullinge TP FK 2020-08-03 10:46
Junior 19 Flickor
2020-09-07 20:30 IF Brommapojkarna - Älta IF 2020-08-03 15:24
Stockholmsserien 1
2020-08-10 20:00 Enskede IK - IFK Stocksund 2020-08-03 14:37
Stockholmsserien 2 Södra
2020-10-04 19:30 Spårvägens FF - Västerhaninge IF 2020-07-31 12:23
Stockholmsserien 5 Södra
2020-08-17 20:00 Flemingsberg United FC - Saltsjöbadens IF 2020-07-30 08:39
J DM pojkar 2020
2020-08-12 18:00 Värmdö IF - AIK FF 2020-08-03 13:46
Victoria Cup 2019/2020
2020-08-19 20:30 Rågsveds IF (3) - IF Brommapojkarna (EE) 2020-07-28 13:41
F2004/2001- 1A
2020-08-12 20:00 Bele Barkarby FF 1 - IK Frej Täby FF 1 2020-07-28 13:23
2020-08-19 20:00 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK 1 2020-07-28 13:23
F2004/2001- 1B
2020-08-08 16:30 Tyresö FF FJ 1 - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-28 09:45
2020-09-06 16:00 Vasalunds IF 1 - Spånga IS FK 1 2020-07-28 10:59
F2004/2001- 2B
2020-08-09 17:30 Ängby IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F17 2020-07-28 10:47
F2004/2001- 2C
2020-08-16 12:00 Tyresö FF FJ 2 - Saltsjöbadens IF 1 2020-07-28 09:54
2020-09-09 20:00 Värmdö IF - Järla IF FK Svart 2020-08-03 13:41
2020-09-18 18:00 Saltsjöbadens IF 1 - Stuvsta IF 1 2020-07-30 09:46
F2004/2001- 3A
2020-09-11 18:30 Viggbyholms IK FF 3 - IFK Stocksund 2 2020-07-28 13:38
F2004/2001- 3B
2020-09-12 17:00 Hammarby IF FF 04U - Ängby IF 2 2020-08-03 10:52
F2004/2001- 3C
2020-08-15 14:30 Hanvikens SK 1 - Skogås-Trångsunds FF DJ Blå 2020-07-28 09:37
P2002/2001- 1
2020-08-12 19:15 Bollstanäs SK 1 - Ursvik IK 1 2020-07-28 14:40
P2002/2001- 2C
2020-10-03 14:00 Saltsjöbadens IF 1 - IF Brommapojkarna 8 2020-07-28 09:34
P2003- 1A
2020-08-08 12:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1 2020-07-28 13:18
2020-08-16 18:00 Brommapojkarna DFF 1 - Spånga IS FK 1 2020-07-28 13:19
P2003- 1B
2020-09-26 11:00 Boo FF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 2020-07-28 09:39
2020-10-03 11:00 Tungelsta IF 1 - Boo FF 1 2020-07-28 09:35
2020-10-17 13:00 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 2020-07-28 09:34
P2003- 2A
2020-08-21 20:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Lidingö FK 2 2020-07-28 14:48
2020-08-26 20:00 Rotebro IS FF 1 - Ursvik IK 1 2020-07-28 09:38
2020-08-28 19:00 Rotebro IS FF 1 - IFK Vaxholm 2020-07-28 15:42
2020-09-02 20:00 Rotebro IS FF 1 - Norrtulls SK U 2020-08-03 10:42
2020-09-13 12:00 Norrtulls SK U - FC Djursholm 2020-07-28 15:39
2020-09-27 16:30 Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 3 2020-07-31 11:03
2020-10-10 15:00 FC Djursholm - IFK Vaxholm 2020-07-29 09:28
2020-10-11 20:00 Norrtulls SK U - Sollentuna FK 2 2020-07-28 15:40
P2003- 2B
2020-09-06 13:00 Värmdö IF - Enskede IK 2 2020-07-28 13:14
P2003- 3
2020-08-30 18:00 IFK Lidingö FK 3 - Saltsjöbadens IF Blå 2020-07-28 14:48
2020-09-20 10:00 Norrtulls SK U3 - Saltsjöbadens IF Blå 2020-07-28 15:38
P2004- 1A
2020-08-23 12:00 Enskede IK 3 - Sollentuna FK 1 2020-07-28 14:55
P2004- 2A
2020-09-02 20:00 Täby United FC 2 - IF Brommapojkarna 3 2020-07-28 11:07
2020-10-03 17:00 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 2 2020-07-28 13:40
P2004- 2B
2020-09-02 20:00 Bele Barkarby FF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2020-08-03 10:44
P2004- 2C
2020-08-09 17:00 Älvsjö AIK FF Gv - Västerhaninge IF 2020-08-03 11:25
2020-08-22 16:00 IFK Stockholm FK - Älta IF 2 2020-07-28 09:30
2020-09-19 09:00 IFK Stockholm FK - Värmdö IF 1 2020-08-03 14:36
P2004- 3A
2020-09-13 18:00 Täby United FC 3 - Kallhälls FF 2 2020-07-28 13:28
F2005- 1
2020-10-14 20:00 Ingarö IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2020-07-28 11:04
F2005- 2A
2020-08-21 19:00 Spånga IS FK 1 - Vallentuna BK DF 1 2020-07-29 09:22
2020-08-25 19:30 Enebybergs IF 1 - Kungsängens IF 1 2020-07-28 11:06
2020-09-02 20:05 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 2 2020-08-03 11:17
2020-09-26 14:00 Bollstanäs SK gul - Vallentuna BK DF 1 2020-08-03 14:55
2020-10-11 17:45 FC Djursholm 1 - Kungsängens IF 1 2020-07-29 09:30
2020-10-14 19:45 Kungsängens IF 1 - IK Frej Täby FF 1 2020-07-28 11:43
F2005- 2B
2020-09-06 16:00 Örby IS Röd - IF Brommapojkarna 3 2020-07-30 09:52
2020-09-18 19:00 Sundbybergs IK - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-28 09:28
2020-10-04 13:30 Örby IS Röd - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-28 14:49
2020-10-09 19:00 Enskede IK Vit - Norrtulls SK 1 2020-07-28 14:44
2020-10-10 13:00 Örby IS Röd - Järla IF FK Vit 2020-07-30 09:53
P2005- 2A
2020-08-09 13:00 IFK Lidingö FK 2 - IK Frej Täby FF 2 2020-08-03 13:44
2020-09-27 17:00 IFK Vaxholm - Sollentuna FK 2 2020-07-28 09:33
P2005- 2B
2020-10-10 12:00 AIK FF 3 - Hässelby SK FF 1 2020-08-03 14:50
P2005- 2C
2020-08-15 11:00 AIK FF 5 - Boo FF 3 2020-07-30 14:43
2020-08-16 10:00 Hammarby IF FF 2 vit - Årsta FF 2020-07-31 11:12
2020-08-23 12:00 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 2 vit 2020-07-28 13:39
2020-08-30 11:00 Hammarby IF FF 2 vit - Boo FF 3 2020-07-28 13:50
P2005- 2D
2020-08-08 11:00 Tyresö FF 3 - Norsborgs IF 1 2020-07-28 09:39
2020-08-23 11:45 Tyresö FF 3 - Tungelsta IF 1 2020-07-28 12:55
2020-09-12 18:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Spårvägens FF 1 2020-08-03 10:33
2020-10-16 20:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tallkrogens IF 2020-08-03 10:34
P2005- 3A
2020-08-30 17:00 Bro IK - IFK Lidingö FK N 2020-07-29 09:22
P2005- 3B
2020-08-08 16:30 Ekerö IK 2 - Gröndals IK 1 2020-08-03 10:45
2020-08-21 18:45 IF Brommapojkarna 12 - Enskede IK 2 2020-07-31 09:56
P2005- 3C
2020-08-23 10:00 Tyresö FF 4 - Sickla IF 2 2020-07-28 12:57
2020-09-04 19:30 Tyresö FF 4 - Boo FF 2 2020-08-03 14:59
2020-10-02 18:30 Sickla IF 2 - Järla IF FK Svart 2020-07-28 10:53
2020-10-02 19:30 Hanvikens SK Vit - Boo FF 2 2020-08-03 13:40
P2005- 4A
2020-09-05 13:30 FK Bromma - Kälvesta IOFF FK 2020-08-03 14:54
P2005- 4B
2020-08-23 13:00 IF Brommapojkarna 20 - Boo FF 1 2020-07-28 14:41
P2005- 4C
2020-09-05 18:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 2 2020-08-03 10:36
2020-10-03 13:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Lidingö FK C 2020-08-03 10:36
F2006- 1A
2020-09-06 09:00 IFK Stocksund Orange - AIK FF 1 2020-07-30 14:42
F2006- 1B
2020-08-08 15:30 Tyresö FF 1 - Saltsjöbadens IF Vit 2020-07-28 09:43
2020-08-23 15:00 Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF Vit 2020-07-28 13:38
F2006- 2A
2020-08-19 19:00 Årsta FF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön 2020-07-28 09:42
2020-09-27 10:15 Årsta FF 1 - IFK Österåker FK 2 2020-07-28 14:56
F2006- 2B
2020-08-07 19:00 Ingarö IF 1 - Hanvikens SK Röd 2020-08-03 13:43
2020-08-15 13:00 Hanvikens SK Röd - Enskede IK 2 2020-07-28 09:36
F2006- 3A
2020-09-05 11:45 IFK Stocksund Blå - Bollstanäs SK grön 2020-07-30 14:42
2020-09-20 18:45 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund Blå 2020-07-30 09:47
F2006- 3B
2020-09-05 12:00 Ängby IF 2 - Bromstens IK 2020-07-28 13:48
F2006- 3C
2020-09-19 18:00 Sickla IF 1 - Segeltorps IF 1 2020-07-28 13:51
2020-10-10 12:00 Ösmo GIF FK svart - Ingarö IF 2 2020-08-03 10:48
F2006- 4B
2020-08-16 16:00 Täby FK 41 - Vasalunds IF Röd 2020-07-28 13:34
F2006- 4C
2020-08-14 19:30 Hanvikens SK Vit - Västerhaninge IF blå 2020-07-31 09:52
2020-09-16 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK - Ösmo GIF FK gul 2020-08-03 10:48
2020-10-11 17:00 Ösmo GIF FK gul - FoC Farsta FF Röd 2020-08-03 10:47
P2006- 1A
2020-08-23 17:00 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 1 2020-08-03 13:39
P2006- 1C
2020-08-29 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Värmdö IF 1 2020-07-28 13:27
2020-09-12 12:00 Hammarby IF FF 9 grön - IF Brommapojkarna 4 2020-07-28 09:50
2020-10-10 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Hanvikens SK Röd 2020-07-28 09:51
P2006- 1D
2020-08-15 15:30 Tyresö FF U1:1 - Sörskogens IF 1 2020-07-28 09:51
2020-08-23 17:30 Sollentuna FK 2 - IFK Haninge 12 2020-07-28 09:32
2020-10-11 18:00 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 2 2020-07-28 15:37
P2006- 2A
2020-10-12 20:05 FC Djursholm 2 - Danderyds SK FF 1 2020-07-29 09:31
P2006- 2C
2020-08-21 18:30 IFK Aspudden-Tellus P14 Röd2 - Reymersholms IK 1 2020-07-28 09:49
P2006- 2D
2020-08-22 17:00 IFK Aspudden-Tellus P14 Röd1 - Sollentuna FK 12 2020-07-28 09:44
2020-09-06 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Boo FF 5 2020-08-03 10:55
2020-10-10 16:30 Sollentuna FK 12 - Örby IS 2 2020-07-31 09:52
2020-10-17 16:00 Sollentuna FK 12 - IF Brommapojkarna 3 2020-08-03 11:19
P2006- 3A
2020-08-21 19:00 Sollentuna FK 13 - Sollentuna FK 10 2020-08-03 10:45
2020-09-19 17:00 Bällsta FF 1 - IK Frej Täby FF 2 2020-08-03 09:53
P2006- 3B
2020-09-30 20:05 FC Djursholm 3 - Danderyds SK FF 2 2020-07-29 09:25
2020-10-14 20:05 FC Djursholm 3 - Spånga IS FK 3 2020-07-29 09:31
P2006- 3D
2020-08-22 09:00 Sollentuna FK 3 - Vasalunds IF 3 2020-07-28 09:32
2020-08-23 18:30 IFK Lidingö FK 16 - Boo FF 12 2020-07-28 10:51
2020-09-19 18:00 Sollentuna FK 3 - Boo FF 12 2020-07-31 09:48
P2006- 3E
2020-08-09 16:00 Karlbergs BK 3 - Rågsveds IF U3-1 2020-07-29 15:26
2020-08-20 19:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Hammarby IF FF 7 gul 2020-07-28 09:30
P2006- 3F
2020-08-16 12:30 Hammarby IF FF 2 vit - Älta IF 3 2020-07-28 13:26
P2006- 3G
2020-08-15 17:00 Tyresö FF U2:2 - Hammarby IF FF 7 vit 2020-07-28 09:53
2020-08-19 19:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tungelsta IF 1 2020-07-28 09:23
P2006- 4A
2020-08-14 18:30 Täby United FC 1 - IFK Vaxholm 1 2020-08-03 14:47
P2006- 4C
2020-10-07 20:05 FC Djursholm 4 - Göta Traneberg IK 2020-07-29 09:27
P2006- 4D
2020-08-08 11:45 Jarlabergs IF P06 gul - IFK Aspudden-Tellus P14 Röd4 2020-07-28 11:49
2020-08-16 08:30 Gröndals IK 1 - Värmdö IF 4 2020-07-28 15:41
P2006- 4E
2020-08-08 13:00 Rågsveds IF U3-2 - Hanvikens SK Gul 2020-07-28 14:59
2020-08-10 20:00 Norsborgs IF 2 - Sörskogens IF 3 2020-07-28 13:49
2020-08-16 14:00 Rågsveds IF U3-2 - Ösmo GIF FK gul 2020-07-28 15:52
2020-09-19 16:00 Rågsveds IF U3-2 - Huddinge IF 2 2020-07-28 14:58
F2007- 1A
2020-08-18 20:05 FC Djursholm 1 - Djurgårdens IF FF 1 2020-08-03 11:18
2020-08-22 13:45 Djurgårdens IF FF 1 - Sollentuna FK 1 2020-07-28 14:36
2020-10-03 15:00 FC Djursholm 1 - Viggbyholms IK FF Grå 2020-07-29 09:25
F2007- 1B
2020-08-30 16:00 Örby IS Gul - Värmdö IF Blå 2020-07-28 15:50
2020-10-04 15:45 FC Djursholm 2 - Nacka FC 2020-07-29 09:26
F2007- 2A
2020-09-25 19:00 Enebybergs IF 1 - Ängby IF 1 2020-07-28 09:49
F2007- 2B
2020-08-16 11:00 Älvsjö AIK FF F13-1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2020-08-03 13:50
2020-08-28 18:00 Tyresö FF 1 - Älvsjö AIK FF F13-1 2020-07-31 09:54
2020-08-29 13:30 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF 1 2020-08-03 09:55
2020-08-30 17:30 Sickla IF 1 - FC Djursholm 3 2020-07-28 10:54
2020-10-10 17:00 FC Djursholm 3 - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-29 09:29
F2007- 2C
2020-08-15 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Saltsjöbadens IF Vit 2020-08-03 13:40
2020-09-06 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Boo FF 3 2020-07-28 15:10
F2007- 3A
2020-08-16 13:00 Enebybergs IF 2 - IFK Viksjö 2 2020-07-28 13:15
2020-09-12 16:00 Enebybergs IF 2 - IF Brommapojkarna 8 2020-07-28 13:26
F2007- 3B
2020-08-16 14:30 Ekerö IK - Bele Barkarby FF 1 2020-07-29 09:34
2020-09-06 12:30 Ekerö IK - Spånga IS FK 1 2020-07-29 10:21
2020-09-20 13:15 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 3 2020-07-29 10:29
2020-10-02 19:15 IFK Viksjö 1 - Kallhälls FF 1 2020-07-29 09:19
F2007- 3D
2020-09-19 12:30 Tyresö FF 2 - Hanvikens SK Vit 2020-07-31 09:53
F2007- 4A
2020-09-06 08:45 IFK Vaxholm 1 - Kista SC KFUM 2020-08-03 13:53
F2007- 4B
2020-09-13 18:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Djurgårdens IF FF 3 2020-07-28 11:03
2020-09-19 11:00 IFK Lidingö FK 4 - Ursvik IK Gul 2020-08-03 10:50
2020-09-27 12:00 Sundbybergs IK Vit - Djurgårdens IF FF 3 2020-07-28 13:41
2020-10-03 15:00 FK Bromma 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2020-07-28 13:37
2020-10-09 19:00 Sundbybergs IK Vit - Karlbergs BK 1 2020-07-28 13:44
F2007- 4C
2020-08-13 19:00 FoC Farsta FF Vit - Vendelsö IK Gul 2020-07-28 14:44
P2007- 1A
2020-08-07 18:30 IFK Stocksund 1 - Djurgårdens IF FF 2 2020-08-03 10:46
2020-08-28 19:00 Sollentuna FK 10 - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-28 13:13
2020-10-15 20:05 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 10 2020-07-29 09:32
2020-10-18 17:00 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 10 2020-07-28 13:16
P2007- 1B
2020-08-15 16:30 Gröndals IK Blå - Maj FC 2020-08-03 13:51
2020-08-30 12:00 Täby FK 41 - Spånga IS FK 1 2020-07-28 14:43
P2007- 1C
2020-08-28 18:00 Espanyol Academy IF 1 - Enskede IK 2 2020-07-28 09:29
2020-08-28 19:30 FoC Farsta FF Röd - Sickla IF Blå 4 2020-07-28 09:52
P2007- 1D
2020-09-20 11:00 IFK Stockholm FK Blå A - IFK Haninge 11 2020-07-28 09:40
P2007- 2A
2020-08-20 18:30 Vallentuna BK 1 - Åkersberga FC Svart 2020-07-28 14:47
2020-09-05 14:30 IFK Vaxholm 1 - IFK Stocksund 2 2020-07-28 09:45
2020-10-10 17:00 IFK Stocksund 2 - Täby FK 21 2020-07-28 09:39
P2007- 2B
2020-08-08 11:15 Djurgårdens IF FF 6 - IF Brommapojkarna 9 2020-07-28 10:33
P2007- 2C
2020-08-11 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Ängby IF 2 2020-07-28 09:26
2020-09-05 11:00 Ängby IF 2 - Sollentuna FK 2 2020-07-28 11:53
2020-09-26 16:00 Sollentuna FK 2 - Bele Barkarby FF 2 2020-07-28 13:29
P2007- 2D
2020-08-08 11:45 Djurgårdens IF FF 12 - Norrtulls SK 1 2020-07-28 10:33
2020-08-08 16:00 Karlbergs BK 2 - Hammarby IF FF 6 vit 2020-07-29 15:24
2020-08-09 18:00 Vasalund Stadshagens IF U /1 - IFK Lidingö FK 2 blå 2020-08-03 15:35
P2007- 2E
2020-08-23 12:45 Hammarby IF FF 10 grön - Sickla IF Blå 3 2020-07-28 13:33
2020-09-26 13:45 Gustavsbergs IF FK Röd - Jarlabergs IF 2 2020-07-28 09:27
2020-10-02 19:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 14 grön 2020-07-28 13:16
2020-10-11 18:00 Hammarby IF FF 14 grön - Jarlabergs IF 2 2020-07-28 11:49
P2007- 2F
2020-08-15 15:00 Boo FF 8 - Hanvikens SK Röd 2020-08-03 13:50
2020-10-11 12:30 IFK Stockholm FK Blå B - Spårvägens FF blå 2020-08-03 13:38
P2007- 2G
2020-08-29 18:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Gröndals IK Svart 2020-08-03 10:41
2020-09-12 18:00 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 3 2020-07-28 09:31
2020-10-17 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus P13 Gul1 2020-08-03 10:37
P2007- 3A
2020-08-25 17:30 Åkersberga BK Svart - Åkersberga FC Grön 2020-07-29 09:20
2020-08-25 18:30 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm Blå 2020-08-03 13:52
P2007- 3B
2020-08-22 18:15 IFK Stocksund 3 - Djurgårdens IF FF 9 2020-07-28 13:15
2020-08-30 14:00 Sollentuna FK 3 - Täby FK 61 2020-07-28 13:47
2020-08-30 14:30 Ekerö IK 2:Blå - Täby FK 42 2020-07-29 09:40
2020-09-13 13:00 Ekerö IK 2:Blå - IFK Stocksund 3 2020-07-29 10:24
2020-09-27 13:00 Ekerö IK 2:Blå - Djurgårdens IF FF 9 2020-07-29 13:20
P2007- 3C
2020-08-22 10:00 Täby FK 52 - FC Järfälla Vit 2020-07-28 13:43
2020-08-30 13:00 Ekerö IK 1:Gul - Bele Barkarby FF 3 2020-07-29 09:40
2020-08-30 14:00 IF Brommapojkarna 18 - IFK Viksjö 2 2020-07-30 09:40
2020-09-13 14:30 Ekerö IK 1:Gul - FC Järfälla Vit 2020-07-29 10:24
P2007- 3D
2020-08-29 11:00 Ängby IF 4 - Ekerö IK 1:Blå 2020-07-28 11:52
2020-09-08 19:00 Sundbybergs IK Röd - Djurgårdens IF FF 8 2020-07-28 13:49
2020-09-27 14:30 Ekerö IK 1:Blå - Sundbybergs IK Röd 2020-07-29 13:21
2020-10-11 14:30 Ekerö IK 1:Blå - Vällingby AIK 1 2020-07-29 13:24
2020-10-12 17:30 Sundbybergs IK Röd - Ängby IF 4 2020-07-29 09:23
P2007- 3E
2020-08-08 11:45 Djurgårdens IF FF 3 - Vasalunds IF Huvudsta 2020-07-28 10:34
P2007- 3F
2020-08-09 14:00 Gröndals IK Vit - IF Brommapojkarna 12 2020-07-31 09:59
2020-08-23 19:45 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Aspudden-Tellus P13 Röd 2020-07-28 13:33
2020-09-19 13:00 Hammarby IF FF 12 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 2020-07-28 14:38
P2007- 3G
2020-08-15 12:30 Tyresö FF Slottet - Hammarby IF FF HFS 2020-07-28 09:50
2020-09-12 14:00 Mörtnäs IF Grön - Sickla IF Svart 1 2020-07-28 09:37
P2007- 3H
2020-08-08 12:30 (Uppskjuten) Tyresö FF Kru 1 - Boo FF 2 2020-07-28 09:42
2020-08-15 11:00 Tyresö FF Str - Tyresö FF Kru 1 2020-07-28 09:49
2020-08-22 11:00 Tyresö FF Kru 1 - Hanvikens SK Vit 2020-07-28 10:37
P2007- 3I
2020-08-08 11:00 Tyresö FF Str/Slo - FoC Farsta FF Blå 2020-07-28 09:40
2020-08-22 12:30 Tyresö FF Str/Slo - Enskede IK Grå 2020-07-28 10:43
P2007- 3J
2020-08-23 17:30 Årsta FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 2020-07-28 14:39
2020-09-05 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Enskede IK Marin 2020-07-28 09:36
2020-09-06 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Segeltorps IF 2 2020-07-30 14:37
2020-09-12 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Huddinge IF 2 2020-07-30 14:39
P2007- 4A
2020-08-24 19:00 Rotebro IS FF 1 - Bällsta FF 4 2020-07-28 15:53
2020-10-11 16:00 FC Djursholm 2 - Täby United FC 4 2020-07-29 09:29
P2007- 4B
2020-08-16 11:30 Sollentuna FK 1 - Sollentuna FK 4 2020-07-28 13:18
2020-10-02 18:30 IFK Viksjö 3 - Sundbybergs IK Blå 2020-07-29 09:18
P2007- 4D
2020-09-12 18:00 Örby IS Blå - Sickla IF Grön 2 2020-07-30 09:43
P2007- 4F
2020-09-27 13:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Rönninge Salem Fotboll 3 2020-07-30 14:36
P2007- 5A
2020-10-10 11:00 FC Djursholm 3 - Rissne IF 1 2020-07-29 09:27
P2007- 5B
2020-08-22 14:00 Tyresö FF Kru 2 - Värmdö IF Blå 2020-07-28 11:12
F2008- 4
2020-08-16 14:00 Tyresö FF Gul - Älvsjö AIK FF Blå 2 2020-07-28 09:56
F2008- 9
2020-08-23 12:45 Tyresö FF Blå - Enskede IK Blå 1 2020-07-28 11:23
P2008- 5
2020-09-11 18:00 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 9 vit 2020-08-03 13:47
P2008- 7
2020-08-21 18:45 IFK Lidingö FK 10 röd - Djurgårdens IF FF 2 2020-07-28 13:46
2020-08-23 12:00 Ekerö IK - Hässelby SK FF 8 2020-07-29 09:35
2020-09-06 13:15 Ekerö IK - Ursvik IK Blå 2 2020-07-29 10:22
P2008-13
2020-08-21 19:15 Täby FK 32 - Täby FK 61 2020-07-28 10:52
P2008-15
2020-09-20 12:30 Ekerö IK 2:Blå - Bele Barkarby FF 3 2020-07-29 10:31
P2008-16
2020-08-23 13:15 Ekerö IK 1:Gul - Bromstens IK Vit 2020-07-29 09:37
2020-09-06 12:30 Ekerö IK 1:Gul - Athletic FC Järfälla 1 2020-07-29 10:21
2020-09-20 12:30 Ekerö IK 1:Gul - Sollentuna FK 2 2020-07-29 10:30
P2008-17
2020-08-30 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 22 2020-07-29 09:42
2020-09-13 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 9 röd 2020-07-29 10:28
2020-09-27 12:00 Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 5 2020-07-29 13:23
P2008-18
2020-08-30 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Bele Barkarby FF 6 2020-07-29 09:41
2020-09-13 13:15 Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 4 2020-07-29 10:25
2020-09-27 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Karlbergs BK 3 2020-07-29 13:21
P2008-22
2020-08-23 11:30 Tyresö FF S/B Gul - Älta IF 2 2020-07-28 11:18
P2008-32
2020-08-23 10:15 Tyresö FF S/B Röd - Saltsjöbadens IF 2 2020-07-28 11:16
F2009- 1
2020-08-13 20:00 FC Djursholm 1 - Täby FK 31 2020-08-03 11:17
F2009- 8
2020-09-26 11:30 Enskede IK Grå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2020-07-31 09:55
F2009-10
2020-08-23 14:00 Tyresö FF Gul - Ingarö IF 2 2020-07-28 11:27
F2009-16
2020-08-16 13:30 Ösmo GIF FK svart - Vendelsö IK Vit 2020-08-03 11:16
P2009-13
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Djurgårdens IF FF 11 2020-07-28 15:47
P2009-14
2020-08-30 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - IFK Stocksund Vit 2020-08-03 10:53
P2009-21
2020-09-26 15:30 IFK Lidingö FK 11 blå - Järla IF FK Svart 2020-08-03 10:54
P2009-24
2020-08-29 14:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 26 vit 2020-08-03 09:56
P2009-25
2020-08-23 14:00 Tyresö FF Str Röd - Boo FF 5 2020-07-28 11:28
P2009-33
2020-09-06 14:30 Högalids IF 1 - Djurgårdens IF FF 16 2020-07-28 15:48
P2009-37
2020-08-23 12:45 Tyresö FF K/F Röd - Västerhaninge IF röd 2020-07-28 11:25
F2010- 3
2020-09-13 11:45 IFK Lidingö FK 6 vit - Stureby SK 2 2020-07-28 13:27
F2010- 6
2020-08-23 12:00 Ekerö IK Blå - Sollentuna FK 6 2020-07-29 09:36
F2010-11
2020-09-13 13:15 Ekerö IK Gul - Ängby IF Vit 2 2020-07-29 10:27
2020-09-27 13:15 Ekerö IK Gul - Skå IK & Bygdegård Gul 2020-07-29 13:23
F2010-12
2020-08-30 12:00 Ekerö IK Vit - IFK Lidingö FK 6 blå 2020-07-29 09:38
2020-09-13 12:00 Ekerö IK Vit - Karlbergs BK 1 2020-07-29 10:29
2020-09-27 12:00 Ekerö IK Vit - Sollentuna FK 4 2020-07-29 13:24
F2010-14
2020-08-23 12:45 Tyresö FF Gul - Ösmo GIF FK 1 2020-07-28 11:24
P2010- 1
2020-08-15 10:00 Spånga IS FK 6 - FC Djursholm Svart 2020-07-28 09:43
2020-08-23 13:30 AIK FF 1 - Spånga IS FK 6 2020-07-28 14:37
2020-09-06 12:00 AIK FF 1 - Alpha FC 1 2020-07-28 13:52
P2010- 6
2020-08-19 17:15 AIK FF 13 - Sollentuna FK 17 2020-07-30 14:44
2020-09-20 12:00 AIK FF 13 - Vasalund Stadshagens IF 1 2020-07-28 15:52
P2010- 8
2020-08-23 11:30 Tyresö FF S/B Blå - Hammarby IF FF 20 mix 2020-07-28 11:20
P2010-17
2020-09-13 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Sundbybergs IK Vit 2020-07-29 10:26
P2010-18
2020-08-23 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Norrtulls SK Blå 2A 2020-07-29 09:37
2020-09-06 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Ursvik IK Blå 2 2020-07-29 10:23
P2010-19
2020-08-30 12:00 Ekerö IK 1:Gul - Norrtulls SK Gul 1A 2020-07-29 09:38
2020-09-13 12:00 Ekerö IK 1:Gul - Sollentuna FK 16 2020-07-29 10:27
2020-09-27 13:15 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 18 2020-07-29 13:22
P2010-35
2020-08-30 13:15 Ekerö IK 3:Gul - Bromstens IK 2 2020-07-29 09:41
2020-09-20 12:00 Ekerö IK 3:Gul - Nockebyhovs IF OL 2020-07-29 10:31
P2010-41
2020-08-23 11:30 Tyresö FF Kru Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd 2020-07-28 11:21
P2010-43
2020-08-23 10:15 Tyresö FF F/Ö Gul - Årsta FF 4 2020-07-28 11:17
F2011- 2
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Österåker FK 1 2020-08-03 11:14
F2011- 6
2020-08-29 10:00 Ekerö IK Blå - Ängby IF 3 2020-07-29 13:28
2020-09-12 10:00 Ekerö IK Blå - IF Brommapojkarna 3 2020-07-29 14:57
F2011- 7
2020-08-15 11:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Spånga IS FK 2 2020-07-28 14:41
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - AIK FF 1 2020-08-03 11:14
2020-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Norrtulls SK Vit 2 2020-08-03 11:15
P2011- 4
2020-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Viggbyholms IK FF Grön 2020-08-03 11:16
P2011-15
2020-08-22 10:00 Ekerö IK 3:Gul - IFK Lidingö FK 10 vit 2020-07-29 13:26
2020-09-05 10:00 Ekerö IK 3:Gul - Kälvesta IOFF FK 2020-07-29 14:54
2020-09-19 10:00 Ekerö IK 3:Gul - Bele Barkarby FF 2 2020-07-29 14:59
P2011-16
2020-08-22 11:00 Ekerö IK 1:Vit - IF Brommapojkarna 28 2020-07-29 13:26
2020-09-05 11:00 Ekerö IK 1:Vit - Ängby IF Vit 2020-07-29 14:53
2020-09-19 11:00 Ekerö IK 1:Vit - Hässelby SK FF Vit 2020-07-29 14:59
2020-09-26 11:00 Ekerö IK 1:Vit - IFK Bergshamra Vit 2020-07-29 15:01
P2011-18
2020-08-22 11:00 Ekerö IK 2:Gul - IFK Lidingö FK 11 vit 2020-07-29 13:25
2020-08-29 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Karlbergs BK Gul 2 2020-07-29 13:28
2020-09-05 11:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 25 2020-07-29 14:52
2020-09-12 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Ekerö IK 2:Gul 2020-07-29 14:56
2020-09-19 11:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 14 2020-07-29 14:58
2020-09-26 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Skå IK & Bygdegård Vit 2020-07-29 15:02
P2011-19
2020-08-29 10:00 Ekerö IK 2:Blå - IFK Lidingö FK 16 2020-07-29 13:29
2020-09-12 10:00 Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 11 2020-07-29 14:56
2020-09-26 10:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 17 2020-07-29 15:02
P2011-20
2020-08-29 11:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Bergshamra Blå 2020-07-29 13:28
2020-09-12 11:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 13 2020-07-29 14:55
P2011-27
2020-08-22 11:00 Tyresö FF Slo Gul - Älta IF 6 2020-07-28 10:31
P2011-28
2020-08-22 11:00 Tyresö FF Kru Gul - Tyresö FF F/Ö Blå 2020-07-28 10:29
P2011-29
2020-08-22 11:00 Tyresö FF Str Blå - Hammarby IF FF 30 vit 2020-07-28 10:34
P2011-31
2020-08-22 12:00 Tyresö FF Slo Röd - Vendelsö IK Vit 2020-07-28 10:40
P2011-33
2020-08-22 12:00 Tyresö FF F/Ö Röd - Hammarby IF FF 23 vit 2020-07-28 10:39
F2012- 4
2020-09-19 09:00 Ekerö IK Blå 1 - Ängby IF Svart 2 2020-07-29 15:00
F2012- 6
2020-09-05 09:00 Ekerö IK Gul - Ängby IF Gul 2 2020-07-29 14:54
F2012- 7
2020-08-15 12:00 IFK Lidingö FK 6 - Värtans IK 2020-07-28 13:47
F2012-11
2020-08-22 11:00 Tyresö FF Röd - Hanvikens SK Röd 2020-07-28 10:36
P2012-16
2020-08-29 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Vasalunds IF Järva 2 2020-07-29 13:29
2020-09-12 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Skå IK & Bygdegård Vit 2020-07-29 14:58
2020-09-26 09:00 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 3 2020-07-29 15:03
P2012-17
2020-09-19 09:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 11 2020-07-29 15:00
P2012-19
2020-08-22 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IFK Lidingö FK 8 vit 2020-07-29 13:27
2020-09-05 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 2 2020-07-29 14:55
P2012-22
2020-08-21 18:00 Årsta FF 2 - Storkyrkopojkarna 1 2020-07-30 14:40
P2012-27
2020-08-22 13:00 Tyresö FF S/B Röd - Älta IF 3 2020-07-28 11:10
P2012-28
2020-08-22 13:00 Tyresö FF S/B Vit - Skogås-Trångsunds FF Gul 2020-07-28 11:09
P2012-30
2020-08-22 12:00 Tyresö FF S/B Lila - IFK Haninge 22 2020-07-28 10:41
P2012-34
2020-08-22 14:00 Tyresö FF S/B Gul - Rågsveds IF Grön 2020-07-30 14:45
P2002 kval till P19
2020-08-15 16:00 Brommapojkarna DFF 1 - Viggbyholms IK FF 2020-07-28 13:22
2020-08-16 14:00 Tyresö FF 1 - Kungsängens IF 1 2020-07-28 09:55
2020-08-19 20:00 Vallentuna BK 1 - Brommapojkarna DFF 1 2020-07-28 10:50
2020-08-22 11:00 Tyresö FF 1 - Ängby IF 1 2020-07-28 12:56
2020-09-02 20:00 Karlbergs BK 1 - Turebergs IF 1 2020-07-28 16:15
2020-09-10 19:15 Älvsjö AIK FF 1 - Spånga IS FK 1 2020-07-28 10:51
2020-09-12 14:30 Brommapojkarna DFF 1 - Tyresö FF 1 2020-07-28 13:31
2020-10-18 19:45 Brommapojkarna DFF 1 - IFK Stocksund 1 2020-07-28 10:49
P2004 kval till P17
2020-08-09 14:00 Tyresö FF 1 - Vendelsö IK 1 2020-07-28 09:47
2020-08-12 18:30 Bagarmossen Kärrtorp BK - Karlbergs BK 1 2020-07-28 09:36
2020-08-12 19:30 Arameisk-Syrianska IF 1 - Nacka United FF 2020-08-03 11:21
2020-09-20 18:15 Brommapojkarna DFF 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 2020-08-03 09:56
2020-10-03 16:00 Apollon Solna FK Svart - Hammarby TFF 1 2020-07-28 13:42
P2005 kval till P16
2020-08-09 12:00 Tyresö FF 1 - Segeltorps IF 1 2020-07-28 09:46
2020-08-14 20:00 FC Djursholm 1 - Essinge IK 1 2020-07-28 11:50
2020-10-14 20:05 FC Djursholm 1 - Segeltorps IF 1 2020-07-29 09:33

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info