Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Futsal Herrar div 2
2020-11-28 18:00 Åkersberga FC 1 - FC Vantör 2020-10-19 10:24
2020-12-12 17:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Srbija FF 2020-10-22 11:13
Futsal P2004/2001-2
2020-11-15 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rågsveds IF 2020-10-22 11:08
2020-12-13 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Capital United FC 1 2020-10-22 11:14
2021-01-10 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Åkersberga FC 1 2020-10-22 11:18
2021-01-24 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IFK Österåker FK 1 2020-10-22 11:22
2021-01-24 16:00 IFK Stockholm FK - Åkersberga FC 1 2020-10-22 14:52
2021-01-31 16:00 Åkersberga BK HJ - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 2020-10-19 10:30
Futsal F2005-1
2021-01-31 14:00 Åkersberga BK F05 - Örby IS Röd 2020-10-19 10:29
Futsal P2005-1
2021-01-24 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 2020-10-22 11:20
Futsal F2006-2
2020-11-14 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Sickla IF Röd 2020-10-19 10:32
Futsal F2006-3
2021-01-09 13:00 Rågsveds IF , Futsal Flickor 13 (födda 06) 2020 - Stureby SK 2 2020-10-22 13:56
Futsal P2006-1
2021-01-31 15:00 Åkersberga BK P06 - IFK Aspudden-Tellus 2 2020-10-19 10:30
Futsal P2006-4
2021-02-06 17:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 2020-10-21 10:29
Futsal P2007-2
2020-11-14 12:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Sickla IF Röd 2020-10-19 10:34
Futsal P2007-4
2020-11-14 16:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2020-10-22 11:05
2021-01-10 15:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2020-10-22 11:15
Futsal P2008-1
2021-02-07 09:00 Tensta United IS U 08 - Reymersholms IK 1 2020-10-22 14:46
Futsal P2008-2
2021-01-10 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Enskede IK 1 2020-10-22 11:17
2021-01-24 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Älta IF 2 2020-10-22 11:21
2021-02-06 13:15 Älta IF 2 - Huddinge IF 2 2020-10-19 09:56
Futsal P2008-3
2021-02-13 17:30 Åkersberga FC 1 - IFK Sollentuna 1 2020-10-19 10:26
Futsal P2008-4
2020-11-14 17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Nynäshamns IF FK 1 2020-10-22 11:07
Futsal F2009-2
2021-01-10 12:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK vit 2 2020-10-22 13:53
Futsal F2009-3
2020-11-21 14:00 Värtans IK 1 - Skogås-Trångsunds FF 2 2020-10-22 13:24
2020-12-05 14:00 Värtans IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2020-10-22 13:28
2020-12-13 09:00 Norrtulls SK 1 - Enskede IK vit 2020-10-22 13:51
2021-01-24 17:00 Sätra SK 1 - Enskede IK vit 2020-10-22 14:53
Futsal P2009-4
2021-02-06 13:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Sköndals IK FK 2020-10-22 14:35
2021-02-20 12:00 IFK Stockholm FK - Sköndals IK FK 2020-10-22 14:46
Futsal F2010-1
2020-11-29 12:00 Värtans IK 2 - Vallentuna BK DF 1 2020-10-22 13:45
2020-12-13 10:00 Värtans IK 2 - Skå IK & Bygdegård GUL 2020-10-22 13:52
Futsal F2010-2
2021-02-20 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hammarby IF FF 1 2020-10-22 14:44
Futsal F2010-3
2020-11-21 13:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2020-10-22 13:40
2020-11-21 15:00 Värtans IK 1 - Sickla IF Blå 2020-10-22 13:25
2020-11-29 10:00 Karlbergs BK - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2020-10-22 13:42
2020-12-05 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Sörskogens IF 2 2020-10-22 13:47
2020-12-05 15:00 Värtans IK 1 - Spånga IS FK 1 2020-10-22 13:29
2020-12-13 08:00 Karlbergs BK - Sköndals IK FK 1 2020-10-22 13:50
2021-01-10 13:00 Värtans IK 1 - Örby IS Röd 2020-10-22 13:55
Futsal P2010-1
2020-11-21 12:00 Norrtulls SK 2 - Reymersholms IK 1 2020-10-22 13:22
2020-11-21 13:00 Värtans IK - IFK Aspudden-Tellus 2 2020-10-22 13:23
2020-11-29 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Hammarby IF FF 1 2020-10-22 13:41
2020-11-29 11:00 Reymersholms IK 1 - Värtans IK 2020-10-22 13:43
2020-11-29 13:00 Årsta FF 1 - Athletic FC Järfälla Mörkblå 2020-10-22 13:46
2020-12-05 12:00 Norrtulls SK 2 - Skå IK & Bygdegård P-10 2020-10-22 13:26
2020-12-05 13:00 Värtans IK - Örby IS Blå 2020-10-22 13:27
2020-12-12 13:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Ekerö IK Vit 2020-10-22 13:49
2021-02-21 09:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Tensta United IS 2010 2020-10-22 14:36
Futsal P2010-2
2021-02-06 16:00 IFK Stockholm FK Blå - Saltsjöbadens IF 1 2020-10-21 10:28
Futsal P2010-4
2020-12-12 16:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Högalids IF 1 2020-10-22 11:12
Stockholm Cup 2020/2021 B
2020-10-25 14:00 BK Gömmaren (7) - Norsborg FC (6) 2020-10-19 09:48
2020-10-25 18:00 AK Stockholmsatleterna (7) - BK Fyren (6) 2020-10-20 10:42
2020-10-25 20:00 Westermalms IF FK (7) - IFK Lidingö FC (6) 2020-10-19 14:52
2020-10-26 20:00 Väsby FF (7) - Gimonäs FC (5) 2020-10-20 11:08
2020-10-26 20:00 FC Söderort (6) - Högalids IF (5) 2020-10-23 10:37
2020-10-28 20:00 Grödinge SK (5) - Mariebergs SK (4) 2020-10-20 12:51
2020-10-28 20:00 Norrtulls SK (5) - Fisksätra IF (5) 2020-10-22 10:45
2020-10-29 19:00 Enskede FF (6) - Reymersholms IK (4) 2020-10-20 15:41
2020-10-29 20:00 IK Säbysjön (6) - Rinkeby United FC (4) 2020-10-19 07:02
2020-10-29 20:00 Kallhälls FF (6) - Järla IF FK (4) 2020-10-19 14:26
2020-10-31 00:00 Landsort Footballclub (7) - Åkersberga FC (6) 2020-10-22 06:51
2020-10-31 00:00 Sickla IF (6) - Vendelsö IK (5) 2020-10-22 06:50
2020-10-31 13:00 Olympia Stockholm FF (7) - Qaran IKF (6) 2020-10-20 07:30
2020-10-31 14:00 Åkersberga BK (7) - Ingarö IF (5) 2020-10-20 10:58
2020-10-31 14:00 FK Ekipa (6) - Hässelby SK FF (5) 2020-10-23 11:21
2020-10-31 15:00 Bromstens IK (5) - Viggbyholms IK FF (4) 2020-10-22 12:44
2020-10-31 16:00 Tullinge BK (7) - Dynamo Täby FC (6) 2020-10-24 21:09
2020-11-01 15:00 Stockholms IF Midia (6) - IFK Stockholm FK (4) 2020-10-20 13:00
2020-11-01 15:00 Sörskogens IF (7) - Bagarmossen Kärrtorp BK (4) 2020-10-22 13:20
2020-11-04 20:00 Stureby SK (6) - Älta IF (4) 2020-10-20 16:04
2020-11-08 13:00 Värmdö IF (4) - Bele Barkarby FF (4) 2020-10-23 07:08
2020-11-15 13:00 Tunisiska FC (6) - Spårvägens FF (4) 2020-10-23 08:56
Victoria Cup 2020/2021
2020-10-25 16:00 Kransen United FF (5) - Reymersholms IK (4) 2020-10-20 12:49
2020-10-25 18:00 IFK Aspudden-Tellus (4) - IFK Stocksund (3) 2020-10-19 15:34
2020-11-01 14:00 Stuvsta FF (5) - Hanvikens SK (3) 2020-10-20 14:32
2020-11-01 18:00 Långholmen FC (4) - Åkersberga BK (3) 2020-10-21 17:35
2020-11-03 19:30 Spånga IS FK (3) - Lindhagen FF (2) 2020-10-21 08:44
2020-11-04 19:30 Skogås-Trångsunds FF (4) - Sundbybergs IK (3) 2020-10-23 08:33
2020-11-05 20:00 Enebybergs IF (4) - Karlbergs BK (3) 2020-10-19 15:44
2020-11-08 16:00 Värmdö IF (3) - Bele Barkarby FF (2) 2020-10-21 12:08
2020-11-08 19:05 Saltsjö-Boo IF (5) - FC Djursholm (2) 2020-10-19 07:04
P2004- 1A
2020-10-25 14:00 Sollentuna FK 1 - AIK FF 1 2020-10-19 13:05

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info