Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Spelprogram - Victoria Cup 2019/2020

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2020-10-11 17:00 150985047 Stuvsta IF (1) - Tyresö FF (1) Stuvsta IP 1
Semifinal
2020-09-16 20:00 150985046 Tyresö FF (1) - Boo FF (1) 3 - 0 Tyresövallen 1
2020-09-16 20:30 150985045 Stuvsta IF (1) - IF Brommapojkarna (EE) 4 - 1 Stuvsta IP 1
Kvartsfinal
2020-07-29 20:15 150985043 IFK Lidingö FK (2) - Tyresö FF (1) 1 - 2 Lidingövallen 2
2020-08-19 20:30 150985041 Rågsveds IF (3) - IF Brommapojkarna (EE) 0 - 5 Hagsätra IP 1
2020-08-25 20:15 150985042 Täby FK (1) - Stuvsta IF (1) 2 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-08-26 19:00 150985044 Mälarhöjdens IK Fotboll (2) - Boo FF (1) 1 - 7 Mälarhöjdens IP 1
1/8-final
2020-03-28 12:45 150985037 Sollentuna FK (1) - Tyresö FF (1) 2 - 6 Edsbergs Sportfält 3
2020-03-28 14:00 150985038 IFK Haninge (2) - IFK Lidingö FK (2) 0 - 1 Torvalla IP 3
2020-03-29 16:00 150985033 Rågsveds IF (3) - FC Djursholm (2) 3 - 1 Hagsätra IP 1
2020-06-17 18:40 150985040 Mälarhöjdens IK Fotboll (2) - Djurgårdens IF FF (A) 3 - 1 Mälarhöjdens IP 1
2020-06-17 20:00 150985035 Lindhagen FF (2) - Täby FK (1) 2 - 5 Essinge IP 1
2020-06-17 20:00 150985036 Älta IF (1) - Stuvsta IF (1) 0 - 1 Älta IP 1
2020-06-22 20:00 150985034 Segeltorps IF (2) - IF Brommapojkarna (EE) 3 - 5 Segeltorps IP 1
2020-06-28 17:00 150985039 Värmdö IF (3) - Boo FF (1) 2 - 3 Värmdövallen 1
1/16-final
2020-03-04 20:00 150985028 Newroz FC (5) - Tyresö FF (1) 4 - 16 Vårbergs IP 1
2020-03-07 16:00 150985023 Hanvikens SK (3) - Segeltorps IF (2) 1 - 2 Tyresövallen 1
2020-03-08 14:00 150985032 Ösmo GIF FK (3) - Mälarhöjdens IK Fotboll (2) 3 - 12 Ösmo IP 1
2020-03-08 16:00 150985031 Rönninge/Salem Fotboll (4) - FC Djursholm (2) 2 - 3 Berga IP 1
2020-03-08 17:00 150985022 Skogås-Trångsunds FF (4) - Älta IF (1) 3 - 7 Nacka IP 1
2020-03-08 18:00 150985026 IFK Stocksund (3) - Rågsveds IF (3) 1 - 2 Hagsätra IP 1
2020-03-08 19:15 150985021 Nacka Allstars DFF (3) - Stuvsta IF (1) 1 - 2 Myrsjö IP 1
2020-03-10 20:15 150985019 IFK Lidingö FK (2) - Bollstanäs SK (EE) WO (3 - 0) Lidingövallen 2
2020-03-11 19:00 150985020 Boo FF (1) - Enskede IK (1) 7 - 5 e.s. Boovallen 1
2020-03-14 15:45 150985029 Bele Barkarby FF (2) - Sollentuna FK (1) 1 - 3 Järfällavallen 1
2020-03-15 16:00 150985030 Lindhagen FF (2) - Älvsjö AIK FF (EE) 3 - 0 Stadshagens IP 1
2020-03-15 20:00 150985027 Åkersberga BK (3) - Värmdö IF (3) OW (0 - 3) Röllingby 1
2020-03-18 20:00 150985025 Sundbybergs IK (3) - IFK Haninge (2) 1 - 7 Sundbybergs IP 2
2020-03-29 20:00 150985024 Karlbergs BK (3) - Täby FK (1) 2 - 3 Stadshagens IP 1
1/32-final
2019-10-12 11:00 150985010 Viggbyholms IK FF (4) - IFK Haninge (2) 1 - 5 Hägernäs IP 1
2019-10-13 16:00 150985016 Rotebro IS FF (5) - Karlbergs BK (3) 3 - 10 Skinnaråsens IP 1
2019-10-14 19:30 150985006 Hanvikens SK (3) - Kungsängens IF (4) 6 - 5 e.s. Trollbäckens IP 2
2019-10-14 20:00 150985011 Vasastans BK (3) - Ösmo GIF FK (3) 2 - 3 Stadshagens IP 1
2019-10-16 20:00 150985013 Västerhaninge IF (5) - Värmdö IF (3) 2 - 7 Hanvedens IP 1
2019-10-17 20:15 150985015 IFK Vaxholm (5) - Rågsveds IF (3) 1 - 4 Vaxö IP 1
2019-10-18 20:00 150985007 AK Stockholmsatleterna (5) - Skogås-Trångsunds FF (4) 0 - 6 Östermalms IP 1
2019-10-19 14:00 150985018 Enebybergs IF (4) - Mälarhöjdens IK Fotboll (2) 1 - 2 Enebybergs IP 2
2019-10-19 14:45 150985005 Ingarö IF (5) - Newroz FC (5) 4 - 5 e.s. Ingarö IP 2
2019-10-20 18:00 150985001 IFK Aspudden-Tellus (4) - Nacka Allstars DFF (3) 1 - 2 Aspuddens IP 1
2019-10-20 19:00 150985008 Reymersholms IK (4) - IFK Stocksund (3) 1 - 2 Tantolundens BP 1
2019-10-20 19:00 150985014 Lindhagen FF (2) - Järla IF FK (3) 3 - 0 Essinge IP 1
2019-10-21 20:00 150985009 Stureby SK (4) - IFK Lidingö FK (2) 1 - 7 Kärrtorps IP 1
2019-10-22 20:15 150985017 Rönninge/Salem Fotboll (4) - Huddinge IF (3) 4 - 2 Berga IP 1
2019-10-23 20:00 150985002 Spånga IS FK (3) - Stuvsta IF (1) 3 - 4 e.s. Spånga IP 4
2019-10-24 19:30 150985012 Åkersberga BK (3) - Bagarmossen Kärrtorp BK (3) 2 - 0 Österåkers Friidrottsarena
2019-10-25 19:00 150985004 Årsta FF (5) - Sundbybergs IK (3) 2 - 6 Årstagårdens BP 1
2019-11-23 13:00 150985003 Tullinge Triangel Pojkar FK (4) - Boo FF (1) 1 - 5 Brantbrinks IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info