Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2012- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK blå Johan Fredrik Andersson GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 2 Veronica Wilbacher Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Jonas Köpniwsky Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Vit Fredrik Thors 0705102669 Grön/Svart/Svart
FC Djursholm Röd Andrew Svenson Röd/Röd/Röd
IFK Lidingö FK 7 Björn Edström 0707547779 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Vit Fredric Kaijser 0722418880 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 2 Matias Cuba 0703468282 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Jenny Nyberg Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 1 Tomas Jonsson Gul/Svart/Gul
Täby FK 32 Andreas Frid Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 41 Johan Wigren Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 1 Elina Ronnerstedt 0733426444 Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Röd Patrik Nylander 0764959160 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2020-04-18 10:00 Bollstanäs SK blå - Vallentuna BK DF 1 Bollstanäs IP 226
2020-04-18 12:00 Enebybergs IF 2 - Erikslunds KF Vit Enebybergs IP 35
2020-04-18 13:00 Viggbyholms IK FF Röd - Djurgårdens IF FF 2 Viggbydalen 15
2020-04-19 09:00 Täby FK 32 - IFK Lidingö FK 7 Näsbydal 116
2020-04-19 09:00 Täby FK 41 - IFK Stocksund Vit Näsbydal 125
2020-04-19 14:00 FC Djursholm Röd - IFK Vaxholm 2 Djursholms IP 4
2020-04-25 09:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 2 Åkersberga IP 216
2020-04-25 10:30 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 41 Vaxö IP 116
2020-04-25 13:00 IFK Lidingö FK 7 - Bollstanäs SK blå Gångsätra BP 16
2020-04-25 15:30 IFK Stocksund Vit - Täby FK 32 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-04-26 11:00 Erikslunds KF Vit - Viggbyholms IK FF Röd Erikslund 126
2020-04-26 13:00 Vallentuna BK DF 1 - IK Frej Täby FF 1 Hagaplan 1
2020-04-26 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - FC Djursholm Röd Hjorthagens IP 3
Maj
2020-05-02 09:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Lidingö FK 7 Vikingavallen/Täby IP 35
2020-05-02 10:00 Bollstanäs SK blå - IFK Stocksund Vit Bollstanäs IP 226
2020-05-02 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Enebybergs IF 2 Viggbydalen 15
2020-05-03 09:00 Täby FK 32 - IFK Vaxholm 2 Näsbydal 116
2020-05-03 09:00 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 2 Näsbydal 125
2020-05-03 13:00 Vallentuna BK DF 1 - IFK Österåker FK 1 Hagaplan 1
2020-05-03 14:00 FC Djursholm Röd - Erikslunds KF Vit Djursholms IP 4
2020-05-09 10:30 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK blå Vaxö IP 116
2020-05-09 11:00 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 115
2020-05-09 13:00 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm Röd Enebybergs IP 35
2020-05-09 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Vallentuna BK DF 1 Gångsätra BP 16
2020-05-09 15:30 IFK Stocksund Vit - IK Frej Täby FF 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-05-10 11:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 41 Erikslund 126
2020-05-10 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - Täby FK 32 Hjorthagens IP 3
2020-05-15 19:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Vaxholm 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2020-05-16 13:00 IFK Lidingö FK 7 - IFK Österåker FK 1 Gångsätra BP 16
2020-05-17 09:00 Bollstanäs SK blå - Djurgårdens IF FF 2 Bollstanäs IP 226
2020-05-17 09:00 Täby FK 41 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 125
2020-05-17 10:00 Täby FK 32 - Erikslunds KF Vit Näsbydal 116
2020-05-17 13:00 Vallentuna BK DF 1 - IFK Stocksund Vit Hagaplan 1
2020-05-17 14:00 FC Djursholm Röd - Viggbyholms IK FF Röd Djursholms IP 4
2020-05-30 10:30 IFK Vaxholm 2 - Vallentuna BK DF 1 Vaxö IP 116
2020-05-30 11:00 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm Röd Åkersberga IP 115
2020-05-30 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK 41 Viggbydalen 15
2020-05-30 12:00 Enebybergs IF 2 - Täby FK 32 Enebybergs IP 35
2020-05-30 15:30 IFK Stocksund Vit - IFK Lidingö FK 7 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-05-31 11:00 Erikslunds KF Vit - Bollstanäs SK blå Erikslund 126
2020-05-31 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - IK Frej Täby FF 1 Hjorthagens IP 3
Juni
2020-06-05 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Erikslunds KF Vit Vikingavallen/Täby IP 35
2020-06-06 10:00 Bollstanäs SK blå - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 226
2020-06-06 13:00 IFK Lidingö FK 7 - IFK Vaxholm 2 Gångsätra BP 16
2020-06-06 14:30 IFK Stocksund Vit - IFK Österåker FK 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-06-07 12:00 Täby FK 32 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 125
2020-06-07 12:00 Täby FK 41 - FC Djursholm Röd Näsbydal 126
2020-06-07 13:00 Vallentuna BK DF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Hagaplan 1
Augusti
2020-08-22 10:30 IFK Vaxholm 2 - IFK Stocksund Vit Vaxö IP 116
2020-08-22 11:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 41 Åkersberga IP 115
2020-08-22 13:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK blå Viggbydalen 15
2020-08-22 13:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF 1 Enebybergs IP 35
2020-08-23 11:00 Erikslunds KF Vit - Vallentuna BK DF 1 Erikslund 126
2020-08-23 14:00 FC Djursholm Röd - Täby FK 32 Djursholms IP 4
2020-08-23 17:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 7 Hjorthagens IP 3
2020-08-28 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2020-08-29 11:30 IFK Vaxholm 2 - IFK Österåker FK 1 Vaxö IP 116
2020-08-29 13:30 IFK Stocksund Vit - Djurgårdens IF FF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-08-29 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Erikslunds KF Vit Gångsätra BP 16
2020-08-30 09:00 Bollstanäs SK blå - FC Djursholm Röd Bollstanäs IP 226
2020-08-30 09:00 Täby FK 32 - Täby FK 41 Näsbydal 116
2020-08-30 13:00 Vallentuna BK DF 1 - Enebybergs IF 2 Hagaplan 1
September
2020-09-05 11:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 32 Åkersberga IP 115
2020-09-05 13:00 Viggbyholms IK FF Röd - Vallentuna BK DF 1 Viggbydalen 15
2020-09-05 13:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 7 Enebybergs IP 35
2020-09-06 09:00 Täby FK 41 - Bollstanäs SK blå Näsbydal 125
2020-09-06 11:00 Erikslunds KF Vit - IFK Stocksund Vit Erikslund 126
2020-09-06 14:00 FC Djursholm Röd - IK Frej Täby FF 1 Djursholms IP 4
2020-09-06 17:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Vaxholm 2 Hjorthagens IP 3
2020-09-11 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Täby FK 41 Vikingavallen/Täby IP 35
2020-09-12 11:30 IFK Vaxholm 2 - Erikslunds KF Vit Vaxö IP 116
2020-09-12 13:30 IFK Stocksund Vit - Enebybergs IF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-12 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Viggbyholms IK FF Röd Gångsätra BP 16
2020-09-13 09:00 Bollstanäs SK blå - Täby FK 32 Bollstanäs IP 226
2020-09-13 13:00 Vallentuna BK DF 1 - FC Djursholm Röd Hagaplan 1
2020-09-13 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Österåker FK 1 Hjorthagens IP 3
2020-09-19 11:00 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK blå Åkersberga IP 115
2020-09-19 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm 2 Enebybergs IP 35
2020-09-19 13:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Stocksund Vit Viggbydalen 15
2020-09-20 09:00 Täby FK 32 - IK Frej Täby FF 1 Näsbydal 116
2020-09-20 09:00 Täby FK 41 - Vallentuna BK DF 1 Näsbydal 125
2020-09-20 11:00 Erikslunds KF Vit - Djurgårdens IF FF 2 Erikslund 126
2020-09-20 14:00 FC Djursholm Röd - IFK Lidingö FK 7 Djursholms IP 4
2020-09-25 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Bollstanäs SK blå Vikingavallen/Täby IP 35
2020-09-26 11:30 IFK Vaxholm 2 - Viggbyholms IK FF Röd Vaxö IP 116
2020-09-26 13:30 IFK Stocksund Vit - FC Djursholm Röd Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-26 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Täby FK 41 Gångsätra BP 16
2020-09-27 11:00 Erikslunds KF Vit - IFK Österåker FK 1 Erikslund 126
2020-09-27 13:00 Vallentuna BK DF 1 - Täby FK 32 Hagaplan 1
2020-09-27 16:00 Djurgårdens IF FF 2 - Enebybergs IF 2 Hjorthagens IP 3

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info