Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK gul Linus Johnsson GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK 1 Pirjo Anneli Unnerstad 0705270744 Grön, Vit, Gröna
Enebybergs IF 2 Christian Persson Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Grön Annika Jönsson Grön/Svart/Svart
IFK Lidingö FK 5 blå Kathrine Haglund 0704560866 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 8 vit Alexander Brunlid 0705729999 blåvit randig/blå/blå
IFK Vaxholm 1 Ellinor Ivarsson 0706337844 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Peter Linnér Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 1 Anne Lönn 0763225934 Gul/Svart/Gul
Runby IF Andreas Haldin Röd/Svart/Röd
Täby FK 31 Hanna Åmell Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 3 Mikaela Lundkvist Andersson Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Röd Anna Maria Ellen de Wall Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Svart Martin Swahn 0737736307 Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Runby IF Vikingavallen/Täby IP 36
2020-04-18 09:30 IFK Vaxholm 1 - IFK Österåker FK 2 Vaxö IP 116
2020-04-18 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK gul Viggbydalen 15
2020-04-19 09:00 Täby FK 31 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 115
2020-04-19 10:00 Vallentuna BK DF 3 - Åkersberga BK Svart Hagaplan 1
2020-04-19 11:00 Brottby SK 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Össeby IP 125
2020-04-19 11:00 Erikslunds KF Grön - IFK Lidingö FK 8 vit Erikslund 125
2020-04-25 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IFK Vaxholm 1 Lidingövallen 227
2020-04-25 09:00 Åkersberga BK Svart - Täby FK 31 Margretelunds IP 3
2020-04-25 10:00 Bollstanäs SK gul - Erikslunds KF Grön Bollstanäs IP 216
2020-04-25 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Brottby SK 1 Käppala 15
2020-04-25 10:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK DF 3 Åkersberga IP 216
2020-04-25 11:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF 1 Enebybergs IP 35
2020-04-26 11:00 Runby IF - Viggbyholms IK FF Röd Runby IP 115
Maj
2020-05-02 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Åkersberga BK Svart Vikingavallen/Täby IP 36
2020-05-02 09:30 IFK Vaxholm 1 - IFK Lidingö FK 8 vit Vaxö IP 116
2020-05-02 10:00 Enebybergs IF 2 - Runby IF Enebybergs IP 35
2020-05-03 09:00 Täby FK 31 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 115
2020-05-03 10:00 Vallentuna BK DF 3 - IFK Lidingö FK 5 blå Hagaplan 1
2020-05-03 11:00 Brottby SK 1 - Bollstanäs SK gul Össeby IP 125
2020-05-03 11:00 Erikslunds KF Grön - Viggbyholms IK FF Röd Erikslund 125
2020-05-09 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Täby FK 31 Lidingövallen 227
2020-05-09 09:00 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 2 Margretelunds IP 3
2020-05-09 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Brottby SK 1 Viggbydalen 15
2020-05-09 10:00 Bollstanäs SK gul - IFK Vaxholm 1 Bollstanäs IP 216
2020-05-09 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Vallentuna BK DF 3 Gångsätra BP 15
2020-05-09 10:00 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FF 1 Åkersberga IP 116
2020-05-10 11:00 Runby IF - Erikslunds KF Grön Runby IP 115
2020-05-15 19:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Vikingavallen/Täby IP 36
2020-05-16 08:30 IFK Vaxholm 1 - Viggbyholms IK FF Röd Vaxö IP 116
2020-05-16 09:00 Åkersberga BK Svart - Runby IF Margretelunds IP 3
2020-05-16 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 35
2020-05-17 09:00 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 8 vit Näsbydal 115
2020-05-17 11:00 Vallentuna BK DF 3 - Bollstanäs SK gul Hagaplan 1
2020-05-17 11:00 Brottby SK 1 - Erikslunds KF Grön Össeby IP 125
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Enebybergs IF 2 Lidingövallen 227
2020-05-30 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Vallentuna BK DF 3 Viggbydalen 15
2020-05-30 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IK Frej Täby FF 1 Gångsätra BP 15
2020-05-30 14:00 IFK Österåker FK 2 - Åkersberga BK Svart Röllingby 2
2020-05-31 10:00 Bollstanäs SK gul - Täby FK 31 Bollstanäs IP 216
2020-05-31 11:00 Erikslunds KF Grön - IFK Vaxholm 1 Erikslund 125
2020-05-31 11:00 Runby IF - Brottby SK 1 Runby IP 115
Juni
2020-06-05 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Bollstanäs SK gul Vikingavallen/Täby IP 36
2020-06-06 09:00 Åkersberga BK Svart - IFK Lidingö FK 5 blå Margretelunds IP 3
2020-06-06 09:30 IFK Vaxholm 1 - Brottby SK 1 Vaxö IP 116
2020-06-06 10:00 IFK Österåker FK 2 - Runby IF Åkersberga IP 116
2020-06-06 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Enebybergs IP 35
2020-06-07 09:00 Täby FK 31 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 115
2020-06-07 10:00 Vallentuna BK DF 3 - Erikslunds KF Grön Hagaplan 1
Augusti
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IFK Österåker FK 2 Lidingövallen 227
2020-08-22 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FF 1 Viggbydalen 15
2020-08-22 10:00 Bollstanäs SK gul - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 216
2020-08-22 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Åkersberga BK Svart Lidingövallen 228
2020-08-23 11:00 Brottby SK 1 - Vallentuna BK DF 3 Össeby IP 125
2020-08-23 11:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 31 Erikslund 125
2020-08-23 11:00 Runby IF - IFK Vaxholm 1 Runby IP 115
2020-08-28 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Erikslunds KF Grön Vikingavallen/Täby IP 36
2020-08-29 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Runby IF Lidingövallen 227
2020-08-29 09:00 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK gul Margretelunds IP 3
2020-08-29 10:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Åkersberga IP 116
2020-08-29 10:00 Enebybergs IF 2 - Viggbyholms IK FF Röd Enebybergs IP 35
2020-08-30 09:00 Täby FK 31 - Brottby SK 1 Näsbydal 115
2020-08-30 11:00 Vallentuna BK DF 3 - IFK Vaxholm 1 Hagaplan 1
September
2020-09-05 08:30 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 31 Vaxö IP 116
2020-09-05 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Åkersberga BK Svart Viggbydalen 15
2020-09-05 10:00 Bollstanäs SK gul - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 216
2020-09-05 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Lidingö FK 5 blå Lidingövallen 228
2020-09-06 11:00 Brottby SK 1 - IK Frej Täby FF 1 Össeby IP 125
2020-09-06 11:00 Erikslunds KF Grön - Enebybergs IF 2 Erikslund 125
2020-09-06 11:00 Runby IF - Vallentuna BK DF 3 Runby IP 115
2020-09-11 19:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Vaxholm 1 Vikingavallen/Täby IP 36
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Bollstanäs SK gul Lidingövallen 227
2020-09-12 09:00 Åkersberga BK Svart - Erikslunds KF Grön Margretelunds IP 3
2020-09-12 10:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Runby IF Lidingövallen 228
2020-09-12 10:00 IFK Österåker FK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 116
2020-09-12 10:00 Enebybergs IF 2 - Brottby SK 1 Enebybergs IP 35
2020-09-13 09:00 Täby FK 31 - Vallentuna BK DF 3 Näsbydal 115
2020-09-19 08:30 IFK Vaxholm 1 - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 116
2020-09-19 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Lidingö FK 5 blå Viggbydalen 15
2020-09-19 10:00 Bollstanäs SK gul - IFK Lidingö FK 8 vit Bollstanäs IP 216
2020-09-19 11:00 Runby IF - Täby FK 31 Runby IP 115
2020-09-20 11:00 Vallentuna BK DF 3 - IK Frej Täby FF 1 Hagaplan 1
2020-09-20 11:00 Brottby SK 1 - Åkersberga BK Svart Össeby IP 125
2020-09-20 11:00 Erikslunds KF Grön - IFK Österåker FK 2 Erikslund 125
2020-09-25 19:00 IK Frej Täby FF 1 - Täby FK 31 Vikingavallen/Täby IP 36
2020-09-26 09:00 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm 1 Margretelunds IP 3
2020-09-26 10:00 Bollstanäs SK gul - Runby IF Bollstanäs IP 216
2020-09-26 10:00 IFK Österåker FK 2 - Brottby SK 1 Åkersberga IP 116
2020-09-26 11:00 Enebybergs IF 2 - Vallentuna BK DF 3 Enebybergs IP 35
2020-09-26 12:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Viggbyholms IK FF Röd Gångsätra BP 16
2020-09-27 11:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Erikslunds KF Grön Gångsätra BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info