Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Mats Lindebro 0709605649 Svart/Vit/Svart/Gul
Gustavsbergs IF FK Röd Magnus Franzen 0708577878 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 2 grön Joel Linderoth 0721414523 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Madeleine Gustavsson 0705585374 0705585374 Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 3 Fredrik Lange Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IF Brommapojkarna 9 Charlotte Ovefelt 0702301503 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Jarlabergs IF Gul Erik Bärlund Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF Röd Lotta Salomonsson 0732000492 Röd/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Magnus Eriksson 0700011866 Grön/Grön/Grön
Värmdö IF Blå Jarita Jennina Pärlklo 0739345226 Blå/Blå/Blå
Värtans IK vit Richard Karlgren 0704385622 Blå/Vit/Blå
Älta IF gul Carl Olebro Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF 2 Ann Bender vit/blå/vita
Örby IS Röd David Pär Johan Ottosson 0793368696 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Jarlabergs IF Gul Nytorps Mosse IP 11
2020-04-18 09:15 Värtans IK vit - Gustavsbergs IF FK Röd Hjorthagens IP 2
2020-04-18 10:15 Värmdö IF Blå - Örby IS Röd Värmdövallen 225
2020-04-18 11:30 Älta IF gul - Hanvikens SK Röd Älta IP 2
2020-04-19 14:00 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF 2 Källbrinks IP 2
2020-04-19 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Hammarby IF FF 2 grön Brantbrinks IP 21
2020-04-19 16:15 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 9 Huvudstafältet 11
2020-04-25 10:15 Hammarby IF FF 2 grön - Värtans IK vit Kärrtorps IP 32
2020-04-25 11:30 Örby IS Röd - AIK FF 2 Örby BP 1
2020-04-25 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Värmdö IF Blå Ösby BP 12
2020-04-25 14:15 IF Brommapojkarna 9 - Huddinge IF 3 Stora Mossens IP 3
2020-04-26 10:45 Älvsjö AIK FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Älvsjö IP 4
2020-04-26 11:30 Hanvikens SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Trollbäckens IP 3
2020-04-26 18:00 Jarlabergs IF Gul - Älta IF gul Velamsunds BP
Maj
2020-05-02 10:15 Värmdö IF Blå - Hammarby IF FF 2 grön Värmdövallen 225
2020-05-02 11:30 Älta IF gul - Älvsjö AIK FF 2 Älta IP 2
2020-05-02 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Örby IS Röd Ösby BP 12
2020-05-02 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd - IF Brommapojkarna 9 Nytorps Mosse IP 11
2020-05-03 10:15 Huddinge IF 3 - AIK FF 2 Källbrinks IP 2
2020-05-03 15:15 Värtans IK vit - Hanvikens SK Röd Ekhagens BP 1
2020-05-03 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Jarlabergs IF Gul Brantbrinks IP 21
2020-05-09 12:45 Örby IS Röd - Huddinge IF 3 Örby BP 1
2020-05-09 15:30 IF Brommapojkarna 9 - Älta IF gul Stora Mossens IP 3
2020-05-09 16:00 Jarlabergs IF Gul - Värtans IK vit Velamsunds BP
2020-05-10 09:00 Hammarby IF FF 2 grön - Gustavsbergs IF FK Röd Kärrtorps IP 32
2020-05-10 12:00 Älvsjö AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Älvsjö IP 4
2020-05-10 14:00 Hanvikens SK Röd - Värmdö IF Blå Trollbäckens IP 3
2020-05-10 15:15 AIK FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Skytteholms IP 4
2020-05-16 09:15 Värtans IK vit - Älvsjö AIK FF 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-16 10:15 Värmdö IF Blå - Jarlabergs IF Gul Värmdövallen 225
2020-05-16 11:30 Älta IF gul - AIK FF 2 Älta IP 2
2020-05-16 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Huddinge IF 3 Nytorps Mosse IP 11
2020-05-16 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Hanvikens SK Röd Ösby BP 12
2020-05-17 09:00 Hammarby IF FF 2 grön - Örby IS Röd Kärrtorps IP 32
2020-05-17 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - IF Brommapojkarna 9 Brantbrinks IP 21
2020-05-30 10:15 Jarlabergs IF Gul - Gustavsbergs IF FK Röd Velamsunds BP
2020-05-30 12:45 Örby IS Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Örby BP 1
2020-05-30 15:30 IF Brommapojkarna 9 - Värtans IK vit Stora Mossens IP 3
2020-05-31 12:00 Älvsjö AIK FF 2 - Värmdö IF Blå Älvsjö IP 4
2020-05-31 14:00 Huddinge IF 3 - Älta IF gul Källbrinks IP 2
2020-05-31 15:15 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 2 grön Trollbäckens IP 3
2020-05-31 16:15 AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Skytteholms IP 4
Juni
2020-06-06 09:15 Värtans IK vit - AIK FF 2 Hjorthagens IP 2
2020-06-06 10:15 Värmdö IF Blå - IF Brommapojkarna 9 Värmdövallen 225
2020-06-06 11:30 Älta IF gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Älta IP 2
2020-06-06 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Älvsjö AIK FF 2 Ösby BP 12
2020-06-07 10:15 Hanvikens SK Röd - Örby IS Röd Trollbäckens IP 3
2020-06-07 11:30 Hammarby IF FF 2 grön - Jarlabergs IF Gul Kärrtorps IP 32
2020-06-07 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF 3 Brantbrinks IP 21
Augusti
2020-08-16 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Brantbrinks IP 21
2020-08-22 11:30 Jarlabergs IF Gul - Hanvikens SK Röd Nacka IP 225
2020-08-22 11:30 Örby IS Röd - Älta IF gul Örby BP 1
2020-08-22 16:45 IF Brommapojkarna 9 - Gustavsbergs IF FK Röd Stora Mossens IP 3
2020-08-23 10:45 Älvsjö AIK FF 2 - Hammarby IF FF 2 grön Älvsjö IP 4
2020-08-23 12:45 Huddinge IF 3 - Värtans IK vit Källbrinks IP 2
2020-08-23 16:15 AIK FF 2 - Värmdö IF Blå Huvudstafältet 11
2020-08-29 09:15 Värtans IK vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Hjorthagens IP 2
2020-08-29 10:15 Värmdö IF Blå - Huddinge IF 3 Värmdövallen 225
2020-08-29 10:15 Jarlabergs IF Gul - Örby IS Röd Nacka IP 225
2020-08-29 10:15 Hammarby IF FF 2 grön - IF Brommapojkarna 9 Kärrtorps IP 32
2020-08-29 11:15 Gustavsbergs IF FK Röd - AIK FF 2 Ösby BP 12
2020-08-30 09:00 Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK FF 2 Trollbäckens IP 3
2020-08-30 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älta IF gul Brantbrinks IP 21
September
2020-09-05 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Värmdö IF Blå Nytorps Mosse IP 11
2020-09-05 11:30 Älta IF gul - Värtans IK vit Älta IP 2
2020-09-05 11:30 Örby IS Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Örby BP 1
2020-09-05 15:30 IF Brommapojkarna 9 - Hanvikens SK Röd Stora Mossens IP 3
2020-09-06 12:00 Älvsjö AIK FF 2 - Jarlabergs IF Gul Älvsjö IP 4
2020-09-06 14:00 Huddinge IF 3 - Gustavsbergs IF FK Röd Källbrinks IP 2
2020-09-06 16:15 AIK FF 2 - Hammarby IF FF 2 grön Huvudstafältet 11
2020-09-12 09:00 Hammarby IF FF 2 grön - Huddinge IF 3 Kärrtorps IP 32
2020-09-12 10:15 Värmdö IF Blå - Älta IF gul Värmdövallen 225
2020-09-12 10:15 Jarlabergs IF Gul - IF Brommapojkarna 9 Nacka IP 225
2020-09-12 10:30 Värtans IK vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Hjorthagens IP 2
2020-09-12 11:15 Gustavsbergs IF FK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Ösby BP 12
2020-09-13 10:45 Älvsjö AIK FF 2 - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
2020-09-13 12:45 Hanvikens SK Röd - AIK FF 2 Trollbäckens IP 3
2020-09-19 11:30 Älta IF gul - Gustavsbergs IF FK Röd Älta IP 2
2020-09-19 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 2 grön Nytorps Mosse IP 11
2020-09-19 12:45 Örby IS Röd - Värtans IK vit Örby BP 1
2020-09-19 14:15 IF Brommapojkarna 9 - Älvsjö AIK FF 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-20 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Värmdö IF Blå Brantbrinks IP 21
2020-09-20 14:00 Huddinge IF 3 - Hanvikens SK Röd Källbrinks IP 2
2020-09-20 16:15 AIK FF 2 - Jarlabergs IF Gul Huvudstafältet 11
2020-09-26 09:45 Jarlabergs IF Gul - Huddinge IF 3 Nacka IP 225
2020-09-26 10:15 Värmdö IF Blå - Värtans IK vit Värmdövallen 225
2020-09-26 10:15 Hammarby IF FF 2 grön - Älta IF gul Kärrtorps IP 32
2020-09-26 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Ösby BP 12
2020-09-26 14:15 IF Brommapojkarna 9 - Örby IS Röd Stora Mossens IP 3
2020-09-27 12:45 Hanvikens SK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Trollbäckens IP 3
2020-09-27 13:15 Älvsjö AIK FF 2 - AIK FF 2 Älvsjö IP 4

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info