Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009- 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK blå Helén Ekman 0704857593 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Staffan Larsson Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 1 Helena Grobecker 0709107889 Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF 3 Thomas Boson 0739153900 Grön/Svart/Svart
FC Djursholm 2 Jacob Brögger 087850924 0707580027 Röd/Röd/Röd
IF Brommapojkarna 7 Ulf Joakim Wellmar 0733671441 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 Åsa Jacobowsky 0763638571 blåvit randig/blå/blå
IFK Vaxholm 2 Mattias Konnebäck Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Maria Åslund 0723261292 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 1 Markus Johannesson 0737193346 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 4 Fredrik de Wahl 0706702370 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 9 Jens Landström 0707464074 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 21 Björn Henrik Lönn 0723124000 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 2 Emma Skarin Röd/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-04-18 11:00 IFK Vaxholm 2 - FC Djursholm 2 Vaxö IP 125
2020-04-18 11:30 Bollstanäs SK blå - IF Brommapojkarna 7 Bollstanäs IP 22
2020-04-18 15:30 IFK Lidingö FK 5 - Sollentuna FK 4 Bodal 1
2020-04-19 11:15 Erikslunds KF 3 - Vallentuna BK DF 2 Erikslund 11
2020-04-19 12:45 Täby FK 21 - Danderyds SK FF 1 Kryssarvallen 12
2020-04-19 16:30 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 9 Enebybergs IP 3
2020-04-25 10:00 Sollentuna FK 4 - Enebybergs IF 1 Kärrdals BP 11
2020-04-25 10:15 Sollentuna FK 9 - IK Frej Täby FF 1 Norrvikens IP 115
2020-04-25 13:30 IFK Österåker FK 1 - Erikslunds KF 3 Åkersberga IP 22
2020-04-26 10:00 Vallentuna BK DF 2 - Täby FK 21 Hagaplan 2
2020-04-26 10:15 IF Brommapojkarna 7 - IFK Lidingö FK 5 Stora Mossens IP 2
2020-04-26 14:00 FC Djursholm 2 - Bollstanäs SK blå Djursholms IP 32
2020-04-26 14:15 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm 2 Danderydsvallen 3
Maj
2020-05-02 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Sollentuna FK 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-02 10:15 Sollentuna FK 9 - IFK Österåker FK 1 Norrvikens IP 115
2020-05-02 11:00 IFK Vaxholm 2 - Vallentuna BK DF 2 Vaxö IP 125
2020-05-02 12:45 Bollstanäs SK blå - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 22
2020-05-02 15:30 IFK Lidingö FK 5 - FC Djursholm 2 Bodal 1
2020-05-03 12:45 Täby FK 21 - Erikslunds KF 3 Kryssarvallen 12
2020-05-03 16:30 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 7 Enebybergs IP 3
2020-05-09 10:15 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 21 Åkersberga IP 22
2020-05-09 11:15 Sollentuna FK 4 - Sollentuna FK 9 Kärrdals BP 11
2020-05-10 10:15 IF Brommapojkarna 7 - IK Frej Täby FF 1 Stora Mossens IP 2
2020-05-10 11:15 Erikslunds KF 3 - IFK Vaxholm 2 Erikslund 11
2020-05-10 12:30 Vallentuna BK DF 2 - Bollstanäs SK blå Hagaplan 2
2020-05-10 14:00 FC Djursholm 2 - Enebybergs IF 1 Djursholms IP 32
2020-05-10 14:15 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK 5 Danderydsvallen 3
2020-05-15 18:45 Bollstanäs SK blå - Erikslunds KF 3 Bollstanäs IP 22
2020-05-16 09:45 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 21 Vaxö IP 125
2020-05-16 10:15 IK Frej Täby FF 1 - FC Djursholm 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-16 10:15 Sollentuna FK 9 - IF Brommapojkarna 7 Norrvikens IP 115
2020-05-16 11:15 Sollentuna FK 4 - IFK Österåker FK 1 Kärrdals BP 11
2020-05-16 15:30 IFK Lidingö FK 5 - Vallentuna BK DF 2 Bodal 1
2020-05-17 16:30 Enebybergs IF 1 - Danderyds SK FF 1 Enebybergs IP 3
2020-05-30 10:15 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm 2 Åkersberga IP 22
2020-05-31 11:15 Erikslunds KF 3 - IFK Lidingö FK 5 Erikslund 11
2020-05-31 12:45 Täby FK 21 - Bollstanäs SK blå Kryssarvallen 12
2020-05-31 12:45 Vallentuna BK DF 2 - Enebybergs IF 1 Hagaplan 2
2020-05-31 14:00 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 9 Djursholms IP 32
2020-05-31 14:15 Danderyds SK FF 1 - IK Frej Täby FF 1 Danderydsvallen 3
2020-05-31 15:15 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 4 Stora Mossens IP 2
Juni
2020-06-05 19:15 Enebybergs IF 1 - Erikslunds KF 3 Enebybergs IP 3
2020-06-05 20:00 Bollstanäs SK blå - IFK Vaxholm 2 Bollstanäs IP 22
2020-06-06 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Vallentuna BK DF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-06-06 09:00 Sollentuna FK 9 - Danderyds SK FF 1 Norrvikens IP 115
2020-06-06 11:15 Sollentuna FK 4 - FC Djursholm 2 Kärrdals BP 11
2020-06-06 16:45 IFK Lidingö FK 5 - Täby FK 21 Bodal 1
2020-06-06 16:45 IF Brommapojkarna 7 - IFK Österåker FK 1 Stora Mossens IP 2
Augusti
2020-08-22 09:45 IFK Vaxholm 2 - IFK Lidingö FK 5 Vaxö IP 125
2020-08-23 10:15 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK blå Åkersberga IP 22
2020-08-23 11:15 Erikslunds KF 3 - IK Frej Täby FF 1 Erikslund 11
2020-08-23 11:15 Vallentuna BK DF 2 - Sollentuna FK 9 Hagaplan 2
2020-08-23 12:45 Täby FK 21 - Enebybergs IF 1 Kryssarvallen 12
2020-08-23 13:00 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 4 Danderydsvallen 3
2020-08-23 14:00 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 7 Djursholms IP 32
2020-08-29 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Täby FK 21 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-08-29 10:15 Sollentuna FK 9 - Erikslunds KF 3 Norrvikens IP 115
2020-08-29 11:15 Sollentuna FK 4 - Vallentuna BK DF 2 Kärrdals BP 11
2020-08-29 15:30 IFK Lidingö FK 5 - Bollstanäs SK blå Bodal 1
2020-08-29 15:30 IF Brommapojkarna 7 - Danderyds SK FF 1 Stora Mossens IP 2
2020-08-30 14:00 FC Djursholm 2 - IFK Österåker FK 1 Djursholms IP 32
2020-08-30 16:30 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 2 Enebybergs IP 3
September
2020-09-04 20:00 Bollstanäs SK blå - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 22
2020-09-05 10:15 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 5 Åkersberga IP 22
2020-09-05 11:00 IFK Vaxholm 2 - IK Frej Täby FF 1 Vaxö IP 125
2020-09-06 10:00 Vallentuna BK DF 2 - IF Brommapojkarna 7 Hagaplan 2
2020-09-06 11:15 Erikslunds KF 3 - Sollentuna FK 4 Erikslund 11
2020-09-06 12:45 Täby FK 21 - Sollentuna FK 9 Kryssarvallen 12
2020-09-06 13:00 Danderyds SK FF 1 - FC Djursholm 2 Danderydsvallen 3
2020-09-11 19:15 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 5 Enebybergs IP 3
2020-09-12 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Bollstanäs SK blå Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-12 10:15 Sollentuna FK 9 - IFK Vaxholm 2 Norrvikens IP 115
2020-09-12 11:15 Sollentuna FK 4 - Täby FK 21 Kärrdals BP 11
2020-09-13 10:15 IF Brommapojkarna 7 - Erikslunds KF 3 Stora Mossens IP 2
2020-09-13 14:00 FC Djursholm 2 - Vallentuna BK DF 2 Djursholms IP 32
2020-09-13 14:15 Danderyds SK FF 1 - IFK Österåker FK 1 Danderydsvallen 3
2020-09-18 17:30 Bollstanäs SK blå - Sollentuna FK 9 Bollstanäs IP 22
2020-09-19 10:15 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 22
2020-09-19 11:00 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 4 Vaxö IP 125
2020-09-19 14:15 IFK Lidingö FK 5 - IK Frej Täby FF 1 Bodal 1
2020-09-20 10:00 Vallentuna BK DF 2 - Danderyds SK FF 1 Hagaplan 2
2020-09-20 11:15 Erikslunds KF 3 - FC Djursholm 2 Erikslund 11
2020-09-20 12:45 Täby FK 21 - IF Brommapojkarna 7 Kryssarvallen 12
2020-09-26 09:00 IK Frej Täby FF 1 - Enebybergs IF 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-26 10:15 Sollentuna FK 9 - IFK Lidingö FK 5 Norrvikens IP 115
2020-09-26 11:15 Sollentuna FK 4 - Bollstanäs SK blå Kärrdals BP 11
2020-09-27 10:00 Vallentuna BK DF 2 - IFK Österåker FK 1 Hagaplan 2
2020-09-27 10:15 IF Brommapojkarna 7 - IFK Vaxholm 2 Stora Mossens IP 2
2020-09-27 14:00 FC Djursholm 2 - Täby FK 21 Djursholms IP 32
2020-09-27 14:15 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF 3 Danderydsvallen 3

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info