Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Kaan Özbek 0707396753 Svart/Vit/Svart/Gul
Alpha FC 1 Babis Karalampos Kalpakidis Vit/vit/vit
Espanyol Academy IF 1 Kansli RCD Espanyol de Barcelona Academy Stockholm blå/vit randig, blå, blå
FC Djursholm Svart Karl Sandberg 0704545526 Röd/Röd/Röd
Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Tobias Hildeland 0859082537 0704076010
IF Brommapojkarna 2 Niclas Kanslätt Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 27 Jimmy Herrera Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge 13 Tony Vestberg Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 14 röd Magnus Johansson 0709278747 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 1 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
Nacka FC Jonathan Eklund Röd/Vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 6 Kristofer Steneberg 0705825802 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK FA Marcus Nilsson 08281335 0736842965 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Täby FK FA - Espanyol Academy IF 1 Kryssarvallen 11
2020-04-18 10:15 Nacka FC - Alpha FC 1 Nacka IP 225
2020-04-19 09:00 IF Brommapojkarna 27 - AIK FF 1 Stora Mossens IP 3
2020-04-19 11:30 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK 14 röd Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-19 14:00 FC Djursholm Svart - IFK Haninge 13 Djursholms IP 31
2020-04-19 17:45 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 6 Stora Mossens IP 2
2020-04-25 13:30 Alpha FC 1 - FC Djursholm Svart Stockhagens IP 2
2020-04-25 13:30 IFK Haninge 13 - IF Brommapojkarna 2 Torvalla IP 32
2020-04-25 15:00 AIK FF 1 - Täby FK FA Huvudstafältet 11
2020-04-26 11:45 Espanyol Academy IF 1 - IFK Stocksund 1 Fisksätra IP 2
2020-04-26 12:45 IFK Lidingö FK 14 röd - Nacka FC Bodal 1
2020-04-26 17:45 Spånga IS FK 6 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Nälsta BP 12
Maj
2020-05-02 10:15 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 27 Kryssarvallen 11
2020-05-02 11:30 Nacka FC - Espanyol Academy IF 1 Nacka IP 225
2020-05-03 10:15 IFK Stocksund 1 - AIK FF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-03 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - IFK Haninge 13 Rågsveds BP 1
2020-05-03 12:45 FC Djursholm Svart - IFK Lidingö FK 14 röd Djursholms IP 31
2020-05-09 12:30 AIK FF 1 - Nacka FC Huvudstafältet 11
2020-05-09 13:30 Alpha FC 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Stockhagens IP 2
2020-05-09 13:30 IFK Haninge 13 - Spånga IS FK 6 Torvalla IP 32
2020-05-10 11:45 Espanyol Academy IF 1 - FC Djursholm Svart Fisksätra IP 2
2020-05-10 12:45 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 14 röd Bodal 1
2020-05-10 14:00 IF Brommapojkarna 27 - IFK Stocksund 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-16 11:30 Nacka FC - IF Brommapojkarna 27 Nacka IP 225
2020-05-17 09:00 Spånga IS FK 6 - Alpha FC 1 Nälsta BP 12
2020-05-17 10:15 IFK Stocksund 1 - Täby FK FA Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-17 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - IFK Lidingö FK 14 röd Rågsveds BP 1
2020-05-17 14:00 IF Brommapojkarna 2 - Espanyol Academy IF 1 Stora Mossens IP 2
2020-05-17 14:00 FC Djursholm Svart - AIK FF 1 Djursholms IP 31
2020-05-30 09:00 Täby FK FA - Nacka FC Kryssarvallen 11
2020-05-30 12:30 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Huvudstafältet 11
2020-05-30 13:30 Alpha FC 1 - IFK Haninge 13 Stockhagens IP 2
2020-05-30 16:45 IFK Lidingö FK 14 röd - Spånga IS FK 6 Killinge BP 1
2020-05-31 10:30 Espanyol Academy IF 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Fisksätra IP 2
2020-05-31 15:15 IF Brommapojkarna 27 - FC Djursholm Svart Stora Mossens IP 3
Juni
2020-06-06 09:30 IF Brommapojkarna 2 - Alpha FC 1 Stockhagens IP 2
2020-06-06 12:15 IFK Haninge 13 - IFK Lidingö FK 14 röd Torvalla IP 32
2020-06-06 14:00 Nacka FC - IFK Stocksund 1 Nacka IP 225
2020-06-07 09:00 Spånga IS FK 6 - Espanyol Academy IF 1 Nälsta BP 12
2020-06-07 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - AIK FF 1 Rågsveds BP 1
2020-06-07 12:45 FC Djursholm Svart - Täby FK FA Djursholms IP 31
2020-06-07 16:30 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 27 Stora Mossens IP 2
Augusti
2020-08-15 10:00 Spånga IS FK 6 - FC Djursholm Svart Bromstens IP 22
2020-08-22 08:00 IF Brommapojkarna 27 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Stora Mossens IP 3
2020-08-22 09:00 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 2 Kryssarvallen 11
2020-08-22 10:15 IFK Lidingö FK 14 röd - Alpha FC 1 Bodal 1
2020-08-23 10:15 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-23 11:45 Espanyol Academy IF 1 - IFK Haninge 13 Fisksätra IP 2
2020-08-23 13:30 AIK FF 1 - Spånga IS FK 6 Råsunda IP 11
2020-08-29 08:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Stocksund 1 Stora Mossens IP 2
2020-08-29 13:30 Alpha FC 1 - Espanyol Academy IF 1 Stockhagens IP 2
2020-08-29 13:30 IFK Haninge 13 - AIK FF 1 Torvalla IP 32
2020-08-30 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Täby FK FA Rågsveds BP 1
2020-08-30 11:30 FC Djursholm Svart - Nacka FC Djursholms IP 31
2020-08-30 17:45 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 27 Nälsta BP 12
September
2020-09-05 08:00 IF Brommapojkarna 27 - IFK Haninge 13 Stora Mossens IP 3
2020-09-05 09:00 Täby FK FA - Spånga IS FK 6 Kryssarvallen 11
2020-09-05 09:00 Espanyol Academy IF 1 - IFK Lidingö FK 14 röd Bodal 1
2020-09-05 11:30 Nacka FC - IF Brommapojkarna 2 Nacka IP 225
2020-09-06 09:00 IFK Stocksund 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-06 12:00 AIK FF 1 - Alpha FC 1 Råsunda IP 11
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 14 röd - AIK FF 1 Bodal 1
2020-09-12 13:30 Alpha FC 1 - IF Brommapojkarna 27 Stockhagens IP 2
2020-09-12 13:30 IFK Haninge 13 - Täby FK FA Torvalla IP 32
2020-09-13 09:00 IF Brommapojkarna 2 - FC Djursholm Svart Stora Mossens IP 2
2020-09-13 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - Nacka FC Rågsveds BP 1
2020-09-13 17:45 Spånga IS FK 6 - IFK Stocksund 1 Nälsta BP 12
2020-09-19 09:00 Täby FK FA - Alpha FC 1 Kryssarvallen 11
2020-09-19 10:15 Nacka FC - Spånga IS FK 6 Nacka IP 225
2020-09-19 11:15 AIK FF 1 - Espanyol Academy IF 1 Huvudstafältet 11
2020-09-20 09:00 IF Brommapojkarna 27 - IFK Lidingö FK 14 röd Stora Mossens IP 3
2020-09-20 11:30 FC Djursholm Svart - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Djursholms IP 31
2020-09-20 11:30 IFK Stocksund 1 - IFK Haninge 13 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-24 18:30 IFK Haninge 13 - Nacka FC Fisksätra IP 2
2020-09-26 10:15 IFK Lidingö FK 14 röd - Täby FK FA Bodal 1
2020-09-26 13:30 Alpha FC 1 - IFK Stocksund 1 Stockhagens IP 2
2020-09-27 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 - IF Brommapojkarna 2 Rågsveds BP 1
2020-09-27 13:00 Espanyol Academy IF 1 - IF Brommapojkarna 27 Fisksätra IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info