Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008- 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Stefan Sundin 0706360711 Svart/Vit/Svart/Gul
FC Djursholm 1 Anette Skantz 0766471666 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 5 grön Maria Carolina Ziedorn Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 12 Annika Katarina Ingmansson Hall 0737215329 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 3 Patrik Dolk 0703357390 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Antonio Röhr 011154235 0760063197 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 2 Ammar Al-Dujaili 0767057370 blåvit randig/blå/blå
IFK Sollentuna 2 Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå Vit randig/Blå/Blå
IFK Stocksund 2 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
Segeltorps IF 3 Manuela Al-Kass 0707424888 Blåvitt/blå/blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Robert Tony Burgman 0731535095 Grön/Grön/Grön
Vasalunds IF 1 Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Vasastans BK 1 Johan Lager 0703258881 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IF Brommapojkarna 5 - FC Djursholm 1 Grimsta IP 22
2020-04-18 11:30 Vasastans BK 1 - Hammarby IF FF 5 grön Bellevue BP 1
2020-04-18 13:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 12 Råstasjön 11
2020-04-19 08:30 Segeltorps IF 3 - Vasalunds IF 1 Segeltorps IP 2
2020-04-19 09:00 IFK Sollentuna 2 - IFK Stocksund 2 Norrvikens IP 21 Hall
2020-04-19 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Lidingö FK 2 Brantbrinks IP 21
2020-04-24 19:15 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 5 Ängby IP 2
2020-04-25 13:00 IF Brommapojkarna 12 - Vasastans BK 1 Stora Mossens IP 2
2020-04-25 14:00 Hammarby IF FF 5 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Kärrtorps IP 32
2020-04-26 10:00 Vasalunds IF 1 - AIK FF 1 Råstasjön 11
2020-04-26 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Sollentuna 2 Djursholms IP 31
2020-04-26 17:45 IFK Stocksund 2 - Segeltorps IF 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Maj
2020-05-02 09:00 IFK Sollentuna 2 - IF Brommapojkarna 5 Norrvikens IP 21 Hall
2020-05-02 10:15 AIK FF 1 - IFK Stocksund 2 Råstasjön 12
2020-05-02 14:00 Vasastans BK 1 - Vasalunds IF 1 Bellevue BP 1
2020-05-03 10:15 Segeltorps IF 3 - FC Djursholm 1 Djursholms IP 31
2020-05-03 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IF Brommapojkarna 12 Brantbrinks IP 21
2020-05-03 14:45 IFK Lidingö FK 2 - IF Brommapojkarna 3 Hersby BP 1
2020-05-09 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Segeltorps IF 3 Grimsta IP 22
2020-05-09 14:30 Vasalunds IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Råstasjön 11
2020-05-10 14:00 FC Djursholm 1 - AIK FF 1 Djursholms IP 31
2020-05-10 15:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Sollentuna 2 Ängby IP 2
2020-05-10 17:45 IFK Stocksund 2 - Vasastans BK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-10 17:45 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Lidingö FK 2 Kärrtorps IP 32
2020-05-16 11:15 Segeltorps IF 3 - IFK Sollentuna 2 Segeltorps IP 2
2020-05-16 14:00 Hammarby IF FF 5 grön - IF Brommapojkarna 3 Kärrtorps IP 32
2020-05-16 14:00 IFK Lidingö FK 2 - IF Brommapojkarna 12 Hersby BP 1
2020-05-16 14:30 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 5 Råstasjön 11
2020-05-16 16:30 Vasastans BK 1 - FC Djursholm 1 Bellevue BP 1
2020-05-17 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Stocksund 2 Brantbrinks IP 21
2020-05-30 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Vasastans BK 1 Grimsta IP 22
2020-05-30 10:00 FC Djursholm 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Djursholms IP 31
2020-05-30 14:30 Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 2 Råstasjön 11
2020-05-30 16:45 IF Brommapojkarna 12 - Hammarby IF FF 5 grön Stora Mossens IP 2
2020-05-31 09:00 IFK Sollentuna 2 - AIK FF 1 Norrvikens IP 21 Hall
2020-05-31 16:15 IF Brommapojkarna 3 - Segeltorps IF 3 Ängby IP 2
Juni
2020-06-06 10:30 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 3 Stora Mossens IP 2
2020-06-06 12:45 Vasastans BK 1 - IFK Sollentuna 2 Bellevue BP 1
2020-06-06 14:00 Hammarby IF FF 5 grön - Vasalunds IF 1 Kärrtorps IP 32
2020-06-07 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IF Brommapojkarna 5 Brantbrinks IP 21
2020-06-07 12:45 AIK FF 1 - Segeltorps IF 3 Råstasjön 11
2020-06-07 16:00 IFK Lidingö FK 2 - IFK Stocksund 2 Hersby BP 1
Augusti
2020-08-22 09:00 IFK Sollentuna 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Norrvikens IP 21 Hall
2020-08-22 11:15 Segeltorps IF 3 - Vasastans BK 1 Segeltorps IP 2
2020-08-22 11:30 Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 12 Råstasjön 11
2020-08-23 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 2 Djursholms IP 31
2020-08-23 16:15 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 1 Ängby IP 2
2020-08-23 16:30 IFK Stocksund 2 - Hammarby IF FF 5 grön Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-29 13:00 IF Brommapojkarna 12 - IFK Stocksund 2 Stora Mossens IP 2
2020-08-29 14:00 Vasastans BK 1 - AIK FF 1 Bellevue BP 1
2020-08-29 14:30 Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 3 Råstasjön 11
2020-08-30 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF 3 Brantbrinks IP 21
2020-08-30 13:30 IFK Lidingö FK 2 - IF Brommapojkarna 5 Hersby BP 1
2020-08-30 15:15 Hammarby IF FF 5 grön - FC Djursholm 1 Kärrtorps IP 32
September
2020-09-05 09:00 IFK Sollentuna 2 - IFK Lidingö FK 2 Norrvikens IP 21 Hall
2020-09-05 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Hammarby IF FF 5 grön Grimsta IP 22
2020-09-05 14:30 AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Råstasjön 11
2020-09-06 14:00 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 12 Djursholms IP 31
2020-09-06 16:30 IFK Stocksund 2 - Vasalunds IF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-06 17:30 IF Brommapojkarna 3 - Vasastans BK 1 Ängby IP 2
2020-09-12 10:30 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 5 Stora Mossens IP 2
2020-09-12 14:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Sollentuna 2 Kärrtorps IP 32
2020-09-12 14:00 IFK Lidingö FK 2 - Segeltorps IF 3 Hersby BP 1
2020-09-13 10:00 Vasalunds IF 1 - FC Djursholm 1 Råstasjön 11
2020-09-13 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Vasastans BK 1 Brantbrinks IP 21
2020-09-13 17:45 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-19 09:00 IFK Sollentuna 2 - IF Brommapojkarna 12 Norrvikens IP 21 Hall
2020-09-19 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Vasalunds IF 1 Grimsta IP 22
2020-09-19 11:30 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 2 Råstasjön 11
2020-09-19 12:30 Segeltorps IF 3 - Hammarby IF FF 5 grön Segeltorps IP 2
2020-09-20 14:00 FC Djursholm 1 - IFK Stocksund 2 Djursholms IP 31
2020-09-20 17:30 IF Brommapojkarna 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Ängby IP 2
2020-09-26 12:45 IFK Lidingö FK 2 - Vasastans BK 1 Hersby BP 1
2020-09-26 14:15 IF Brommapojkarna 12 - Segeltorps IF 3 Stora Mossens IP 2
2020-09-27 10:00 Vasalunds IF 1 - IFK Sollentuna 2 Råstasjön 11
2020-09-27 14:00 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 3 Djursholms IP 31
2020-09-27 15:15 Hammarby IF FF 5 grön - AIK FF 1 Kärrtorps IP 32
2020-09-27 17:45 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 5 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info