Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2008- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Maria El-Khoury 0724260467 Gul/Röd/Röd/Röd
Boo FF 6 Christer Wedin 0708321331 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 1 Malin Molin Hamrebjörk 0700103111 Svarta/svarta/röda
Hanvikens SK Röd Bo Christian Alvesson 0703830091 Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 2 Joakim Barkman 0708991662 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus F12 Markus Gullbrandsson Blå/Blå/Blå
IFK Tumba FK Vit Gun Anna Carina Södergren 0705085958 Vit/Blå/Blå
Segeltorps IF 1 Fredrik Bergendahl 0706028538 Blåvitt/blå/blå
Skogås-Trångsunds FF Röd Mats Nord Röd/Blå/Blå
Solberga BK F08 Oscar Dejfors 0736126707 Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 1 Stefan Granath 0704185758 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF Blå Jonas Borgman 0709800206 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK Vit Matti Kuismin 0761363566 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF Patrick Persson 0705522112 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Segeltorps IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Segeltorps IP 2
2020-04-18 10:15 IFK Aspudden-Tellus F12 - IFK Tumba FK Vit Aspuddens IP 11
2020-04-18 10:15 Enskede IK Blå 1 - Stuvsta IF 1 Enskede IP 4
2020-04-18 11:00 Huddinge IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Glömstaskolans BP
2020-04-18 11:15 Vendelsö IK Vit - Tyresö FF Blå Vendelsömalmsskolan 12
2020-04-18 11:30 Solberga BK F08 - Västerhaninge IF Solberga BP 11
2020-04-19 17:45 Hanvikens SK Röd - Boo FF 6 Trollbäckens IP 3
2020-04-24 18:45 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F12 Stuvsta IP 12
2020-04-25 10:45 Västerhaninge IF - Segeltorps IF 1 Hanvedens IP 22
2020-04-25 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Hanvikens SK Röd Brunna IP 22
2020-04-25 11:15 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF 2 Storvretens BP 12
2020-04-25 11:30 Boo FF 6 - Enskede IK Blå 1 Orminge BP 1
2020-04-25 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vendelsö IK Vit Nytorps Mosse IP 12
2020-04-26 12:45 Tyresö FF Blå - Solberga BK F08 Tyresövallen 1
Maj
2020-05-02 10:00 Vendelsö IK Vit - IFK Tumba FK Vit Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-02 10:00 Segeltorps IF 1 - Solberga BK F08 Segeltorps IP 2
2020-05-02 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tyresö FF Blå Nytorps Mosse IP 12
2020-05-02 11:30 Enskede IK Blå 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Enskede IP 4
2020-05-02 14:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1 Glömstaskolans BP
2020-05-03 12:00 IFK Aspudden-Tellus F12 - Boo FF 6 Aspuddens IP 11
2020-05-03 17:45 Hanvikens SK Röd - Västerhaninge IF Trollbäckens IP 3
2020-05-09 10:15 Solberga BK F08 - Hanvikens SK Röd Solberga BP 11
2020-05-09 10:15 Boo FF 6 - Huddinge IF 2 Orminge BP 1
2020-05-09 10:15 Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK Vit Stuvsta IP 12
2020-05-09 10:45 Västerhaninge IF - Enskede IK Blå 1 Hanvedens IP 22
2020-05-09 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Aspudden-Tellus F12 Brunna IP 22
2020-05-09 11:15 IFK Tumba FK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Storvretens BP 12
2020-05-10 12:45 Tyresö FF Blå - Segeltorps IF 1 Tyresövallen 21
2020-05-16 10:00 Vendelsö IK Vit - Boo FF 6 Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-16 10:15 IFK Aspudden-Tellus F12 - Västerhaninge IF Aspuddens IP 11
2020-05-16 10:15 Enskede IK Blå 1 - Solberga BK F08 Enskede IP 4
2020-05-16 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Stuvsta IF 1 Nytorps Mosse IP 12
2020-05-16 11:00 Huddinge IF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Glömstaskolans BP
2020-05-16 11:15 IFK Tumba FK Vit - Tyresö FF Blå Storvretens BP 12
2020-05-17 17:45 Hanvikens SK Röd - Segeltorps IF 1 Trollbäckens IP 3
2020-05-30 09:45 Stuvsta IF 1 - IFK Tumba FK Vit Stuvsta IP 12
2020-05-30 10:15 Solberga BK F08 - IFK Aspudden-Tellus F12 Solberga BP 11
2020-05-30 10:15 Boo FF 6 - Skogås-Trångsunds FF Röd Orminge BP 1
2020-05-30 10:45 Västerhaninge IF - Huddinge IF 2 Hanvedens IP 22
2020-05-30 11:15 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Blå 1 Segeltorps IP 2
2020-05-30 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Vendelsö IK Vit Brunna IP 22
2020-05-31 12:45 Tyresö FF Blå - Hanvikens SK Röd Tyresövallen 21
Juni
2020-06-05 17:30 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF Blå Stuvsta IP 12
2020-06-06 10:15 IFK Aspudden-Tellus F12 - Segeltorps IF 1 Aspuddens IP 11
2020-06-06 10:15 Enskede IK Blå 1 - Hanvikens SK Röd Enskede IP 4
2020-06-06 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Arameisk-Syrianska IF 1 Nytorps Mosse IP 12
2020-06-06 11:15 IFK Tumba FK Vit - Boo FF 6 Storvretens BP 12
2020-06-06 15:00 Huddinge IF 2 - Solberga BK F08 Glömstaskolans BP
2020-06-07 14:00 Vendelsö IK Vit - Västerhaninge IF Vendelsömalmsskolan 12
Augusti
2020-08-22 10:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 2
2020-08-22 10:15 Solberga BK F08 - Vendelsö IK Vit Solberga BP 11
2020-08-22 10:15 Boo FF 6 - Stuvsta IF 1 Orminge BP 1
2020-08-22 10:45 Västerhaninge IF - Skogås-Trångsunds FF Röd Hanvedens IP 22
2020-08-22 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Tumba FK Vit Brunna IP 22
2020-08-23 12:45 Tyresö FF Blå - Enskede IK Blå 1 Strandskolan 11
2020-08-23 17:45 Hanvikens SK Röd - IFK Aspudden-Tellus F12 Fornuddens BP 12
2020-08-29 09:00 Stuvsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Stuvsta IP 12
2020-08-29 10:15 IFK Aspudden-Tellus F12 - Enskede IK Blå 1 Aspuddens IP 11
2020-08-29 10:15 Boo FF 6 - Tyresö FF Blå Orminge BP 1
2020-08-29 11:15 Vendelsö IK Vit - Segeltorps IF 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-08-29 11:15 IFK Tumba FK Vit - Västerhaninge IF Storvretens BP 12
2020-08-29 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Solberga BK F08 Nytorps Mosse IP 12
2020-08-30 13:00 Huddinge IF 2 - Hanvikens SK Röd Glömstaskolans BP
September
2020-09-05 10:00 Segeltorps IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Segeltorps IP 2
2020-09-05 10:15 Enskede IK Blå 1 - Huddinge IF 2 Enskede IP 4
2020-09-05 10:45 Västerhaninge IF - Stuvsta IF 1 Hanvedens IP 22
2020-09-05 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Boo FF 6 Brunna IP 22
2020-09-06 13:00 Solberga BK F08 - IFK Tumba FK Vit Solberga BP 11
2020-09-06 14:00 Tyresö FF Blå - IFK Aspudden-Tellus F12 Tyresövallen 21
2020-09-06 17:45 Hanvikens SK Röd - Vendelsö IK Vit Trollbäckens IP 3
2020-09-11 18:45 Stuvsta IF 1 - Solberga BK F08 Stuvsta IP 12
2020-09-12 10:15 Boo FF 6 - Västerhaninge IF Orminge BP 1
2020-09-12 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tyresö FF Blå Brunna IP 22
2020-09-12 11:15 IFK Tumba FK Vit - Segeltorps IF 1 Storvretens BP 12
2020-09-12 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hanvikens SK Röd Nytorps Mosse IP 12
2020-09-13 14:00 Vendelsö IK Vit - Enskede IK Blå 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-13 14:00 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus F12 Glömstaskolans BP
2020-09-19 10:15 IFK Aspudden-Tellus F12 - Vendelsö IK Vit Aspuddens IP 11
2020-09-19 10:45 Västerhaninge IF - Arameisk-Syrianska IF 1 Hanvedens IP 22
2020-09-19 11:15 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1 Segeltorps IP 2
2020-09-19 11:30 Solberga BK F08 - Boo FF 6 Solberga BP 11
2020-09-19 13:30 Enskede IK Blå 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 4
2020-09-20 12:45 Tyresö FF Blå - Huddinge IF 2 Tyresövallen 21
2020-09-20 16:30 Hanvikens SK Röd - IFK Tumba FK Vit Trollbäckens IP 3
2020-09-26 09:00 Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Röd Stuvsta IP 12
2020-09-26 10:15 Boo FF 6 - Segeltorps IF 1 Orminge BP 1
2020-09-26 10:45 Västerhaninge IF - Tyresö FF Blå Hanvedens IP 22
2020-09-26 11:15 Vendelsö IK Vit - Huddinge IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-26 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Solberga BK F08 Brunna IP 22
2020-09-26 11:15 IFK Tumba FK Vit - Enskede IK Blå 1 Storvretens BP 12
2020-09-26 11:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Aspudden-Tellus F12 Nytorps Mosse IP 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info