Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2008-10

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK gul Peter Nicks 0734082899 GUL/GRÖN/GRÖN
Erikslunds KF 4 Jonas Castenvik Grön/Svart/Svart
IFK Bergshamra Stephen Paul +46704700847 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 6 Frida Rosvall 0704478193 blåvit randig/blå/blå
IFK Österåker FK 2 Tove Bergman Vit/Blå/Vit
Kista SC KFUM Röd Malin Labbé +46737857099 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Rotebro IS FF 2 Thomas Lennart Jansson 0700670500 Röd/blå/Röd/Röd
Runby IF Jesper Öberg 0739104450 Röd/Svart/Röd
Sollentuna FK 1 Håkan Svaleryd 0703639313 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF F08 Carl Möller 0706417796 Gul/Svart/Gul
Täby FK 41 Carl Patrik Liljegren 0703455070 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK 1 Tove Körling 0739256604 Gult/Svart/Svart
Vallentuna BK DF 6 Therese Wideman 0735465588 Röd/Svarta/Röda
Åkersberga BK Grön Andreas Jensen 0708616626 Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 20:00 Bollstanäs SK gul - Täby FK 41 Bollstanäs IP 21
2020-04-18 10:00 Kista SC KFUM Röd - IFK Bergshamra Kvarnbacka BP 11
2020-04-18 14:00 Runby IF - Stocksunds IF F08 Runby IP 11
2020-04-19 12:30 Ursvik IK 1 - Åkersberga BK Grön Ursviks IP 11
2020-04-19 13:00 Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 1 Skinnaråsens IP 22
2020-04-19 13:30 IFK Lidingö FK 6 - Vallentuna BK DF 6 Hersby BP 1
2020-04-19 13:45 Erikslunds KF 4 - IFK Österåker FK 2 Erikslund 11
2020-04-25 10:15 Täby FK 41 - Ursvik IK 1 Skarpäng 11
2020-04-25 10:15 Åkersberga BK Grön - Runby IF Margretelunds IP 22
2020-04-25 11:00 Stocksunds IF F08 - IFK Lidingö FK 6 Stockhagens IP 2
2020-04-25 12:00 IFK Bergshamra - Rotebro IS FF 2 Bergshamra IP 2
2020-04-25 12:45 Sollentuna FK 1 - Erikslunds KF 4 Helenelunds IP 2
2020-04-25 13:30 IFK Österåker FK 2 - Bollstanäs SK gul Åkersberga IP 21
2020-04-26 11:15 Vallentuna BK DF 6 - Kista SC KFUM Röd Vallentuna IP 31
Maj
2020-05-02 10:00 Kista SC KFUM Röd - IFK Lidingö FK 6 Kvarnbacka BP 11
2020-05-02 10:15 Åkersberga BK Grön - Stocksunds IF F08 Margretelunds IP 22
2020-05-02 11:30 Bollstanäs SK gul - Sollentuna FK 1 Bollstanäs IP 21
2020-05-02 14:00 Runby IF - Täby FK 41 Runby IP 11
2020-05-03 12:30 Ursvik IK 1 - IFK Österåker FK 2 Ursviks IP 11
2020-05-03 13:00 Rotebro IS FF 2 - Vallentuna BK DF 6 Skinnaråsens IP 22
2020-05-03 13:45 Erikslunds KF 4 - IFK Bergshamra Erikslund 11
2020-05-09 09:00 Sollentuna FK 1 - Ursvik IK 1 Helenelunds IP 2
2020-05-09 10:15 IFK Österåker FK 2 - Runby IF Åkersberga IP 21
2020-05-09 10:15 Täby FK 41 - Åkersberga BK Grön Skarpäng 11
2020-05-09 11:00 Stocksunds IF F08 - Kista SC KFUM Röd Stockhagens IP 2
2020-05-09 12:00 IFK Bergshamra - Bollstanäs SK gul Bergshamra IP 2
2020-05-10 11:15 Vallentuna BK DF 6 - Erikslunds KF 4 Vallentuna IP 31
2020-05-10 14:45 IFK Lidingö FK 6 - Rotebro IS FF 2 Hersby BP 1
2020-05-15 18:45 Bollstanäs SK gul - Vallentuna BK DF 6 Bollstanäs IP 21
2020-05-16 10:15 Täby FK 41 - Stocksunds IF F08 Skarpäng 11
2020-05-16 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Österåker FK 2 Margretelunds IP 22
2020-05-16 14:00 Runby IF - Sollentuna FK 1 Runby IP 11
2020-05-17 12:30 Ursvik IK 1 - IFK Bergshamra Ursviks IP 11
2020-05-17 13:00 Rotebro IS FF 2 - Kista SC KFUM Röd Skinnaråsens IP 22
2020-05-17 13:45 Erikslunds KF 4 - IFK Lidingö FK 6 Erikslund 11
2020-05-30 09:00 Kista SC KFUM Röd - Erikslunds KF 4 Kvarnbacka BP 11
2020-05-30 10:00 Sollentuna FK 1 - Åkersberga BK Grön Helenelunds IP 2
2020-05-30 10:15 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 41 Åkersberga IP 21
2020-05-30 11:00 Stocksunds IF F08 - Rotebro IS FF 2 Stockhagens IP 2
2020-05-30 12:00 IFK Bergshamra - Runby IF Bergshamra IP 2
2020-05-31 12:30 Vallentuna BK DF 6 - Ursvik IK 1 Vallentuna IP 31
2020-05-31 14:45 IFK Lidingö FK 6 - Bollstanäs SK gul Hersby BP 1
Juni
2020-06-05 20:00 Bollstanäs SK gul - Kista SC KFUM Röd Bollstanäs IP 21
2020-06-06 10:15 IFK Österåker FK 2 - Stocksunds IF F08 Åkersberga IP 21
2020-06-06 10:15 Täby FK 41 - Sollentuna FK 1 Skarpäng 11
2020-06-06 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Bergshamra Margretelunds IP 22
2020-06-06 14:00 Runby IF - Vallentuna BK DF 6 Runby IP 11
2020-06-07 12:30 Ursvik IK 1 - IFK Lidingö FK 6 Ursviks IP 11
2020-06-07 13:45 Erikslunds KF 4 - Rotebro IS FF 2 Erikslund 11
Augusti
2020-08-22 10:00 Kista SC KFUM Röd - Ursvik IK 1 Kvarnbacka BP 11
2020-08-22 11:00 Stocksunds IF F08 - Erikslunds KF 4 Stockhagens IP 2
2020-08-22 14:00 Sollentuna FK 1 - IFK Österåker FK 2 Helenelunds IP 2
2020-08-22 15:45 IFK Bergshamra - Täby FK 41 Bergshamra IP 2
2020-08-23 11:15 Vallentuna BK DF 6 - Åkersberga BK Grön Vallentuna IP 31
2020-08-23 12:15 IFK Lidingö FK 6 - Runby IF Hersby BP 1
2020-08-23 13:00 Rotebro IS FF 2 - Bollstanäs SK gul Skinnaråsens IP 22
2020-08-28 20:00 Bollstanäs SK gul - Erikslunds KF 4 Bollstanäs IP 21
2020-08-29 10:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Bergshamra Åkersberga IP 21
2020-08-29 10:15 Täby FK 41 - Vallentuna BK DF 6 Skarpäng 11
2020-08-29 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 6 Margretelunds IP 22
2020-08-29 11:15 Sollentuna FK 1 - Stocksunds IF F08 Helenelunds IP 2
2020-08-29 14:00 Runby IF - Kista SC KFUM Röd Runby IP 11
2020-08-30 12:30 Ursvik IK 1 - Rotebro IS FF 2 Ursviks IP 11
September
2020-09-05 10:00 Kista SC KFUM Röd - Åkersberga BK Grön Kvarnbacka BP 11
2020-09-05 11:00 Stocksunds IF F08 - Bollstanäs SK gul Stockhagens IP 2
2020-09-05 15:45 IFK Bergshamra - Sollentuna FK 1 Bergshamra IP 2
2020-09-06 11:15 Vallentuna BK DF 6 - IFK Österåker FK 2 Vallentuna IP 31
2020-09-06 13:00 Rotebro IS FF 2 - Runby IF Skinnaråsens IP 22
2020-09-06 13:45 Erikslunds KF 4 - Ursvik IK 1 Erikslund 11
2020-09-06 14:45 IFK Lidingö FK 6 - Täby FK 41 Hersby BP 1
2020-09-12 10:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 6 Åkersberga IP 21
2020-09-12 10:15 Täby FK 41 - Kista SC KFUM Röd Skarpäng 11
2020-09-12 10:15 Åkersberga BK Grön - Rotebro IS FF 2 Margretelunds IP 22
2020-09-12 11:15 Sollentuna FK 1 - Vallentuna BK DF 6 Helenelunds IP 2
2020-09-12 12:00 IFK Bergshamra - Stocksunds IF F08 Bergshamra IP 2
2020-09-12 14:00 Runby IF - Erikslunds KF 4 Runby IP 11
2020-09-13 12:30 Ursvik IK 1 - Bollstanäs SK gul Ursviks IP 11
2020-09-18 17:30 Bollstanäs SK gul - Runby IF Bollstanäs IP 21
2020-09-19 10:00 Kista SC KFUM Röd - IFK Österåker FK 2 Kvarnbacka BP 11
2020-09-19 11:00 Stocksunds IF F08 - Ursvik IK 1 Stockhagens IP 2
2020-09-20 11:15 Vallentuna BK DF 6 - IFK Bergshamra Vallentuna IP 31
2020-09-20 13:00 Rotebro IS FF 2 - Täby FK 41 Skinnaråsens IP 22
2020-09-20 13:30 IFK Lidingö FK 6 - Sollentuna FK 1 Hersby BP 1
2020-09-20 13:45 Erikslunds KF 4 - Åkersberga BK Grön Erikslund 11
2020-09-26 10:15 Täby FK 41 - Erikslunds KF 4 Skarpäng 11
2020-09-26 10:15 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK gul Margretelunds IP 22
2020-09-26 12:00 IFK Bergshamra - IFK Lidingö FK 6 Bergshamra IP 2
2020-09-26 12:30 Sollentuna FK 1 - Kista SC KFUM Röd Helenelunds IP 2
2020-09-26 14:00 Runby IF - Ursvik IK 1 Runby IP 11
2020-09-27 10:15 IFK Österåker FK 2 - Rotebro IS FF 2 Åkersberga IP 21
2020-09-27 12:30 Vallentuna BK DF 6 - Stocksunds IF F08 Vallentuna IP 31

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info