Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2008-15

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Lars Nyman 086493890 0704449505 Grön/svart/Svart/Svart
Enskede IK Vit Lisa Holmquist +46704542603 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 1 Joakim Barkman 0708991662 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Tumba FK Blå Gun Anna Carina Södergren 0705085958 Vit/Blå/Blå
Reymersholms IK 2 Magnus Tommy Österberg Grön/Vit/Grön
Rönninge Salem Fotboll 2 Lina Jankler 0706859222 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Fredrik Bergendahl 0706028538 Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 1 George Hirmiz 0735617922 vit
Sundbybergs IK Vit Sundbybergs IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Sätra SK Destina Sönmez orange/Svart/orange
Tullinge Triangel Pojkar FK Jimmy Milki Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Blå 1 Fredrik Edvard Ryd vit/blå/vita
Örby IS Blå Susanne Brundell Wahren 0706732401 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 20:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Segeltorps IF 2 Älvsjö IP 4
2020-04-18 10:15 Örby IS Blå - Sätra SK Örby BP 1
2020-04-18 10:45 Stockholm Södra FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Kärsby IP 11
2020-04-18 11:00 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Vit Tantolundens BP 12
2020-04-18 11:15 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Storvretens BP 12
2020-04-25 10:15 Sätra SK - Sundbybergs IK Vit Sätra BP 11
2020-04-25 11:15 Segeltorps IF 2 - Stockholm Södra FF 1 Segeltorps IP 2
2020-04-25 11:15 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Örby IS Blå Kärrtorps IP 11
2020-04-25 14:00 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK Blå Glömstaskolans BP
2020-04-26 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Reymersholms IK 2 Brantbrinks IP 21
Maj
2020-05-02 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Berga IP 11
2020-05-02 10:15 Örby IS Blå - Segeltorps IF 2 Örby BP 1
2020-05-02 11:00 Reymersholms IK 2 - Huddinge IF 1 Tantolundens BP 12
2020-05-02 11:15 IFK Tumba FK Blå - Sundbybergs IK Vit Storvretens BP 12
2020-05-02 12:30 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Sätra SK Kärrtorps IP 11
2020-05-03 09:15 Enskede IK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Skarpnäcks SF 31
2020-05-03 14:30 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Enskede IK Vit Älvsjö IP 4
2020-05-09 10:15 Enskede IK Vit - Stockholm Södra FF 1 Enskede IP 4
2020-05-09 10:15 Sätra SK - IFK Tumba FK Blå Sätra BP 11
2020-05-09 11:15 Segeltorps IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Segeltorps IP 2
2020-05-09 12:45 Sundbybergs IK Vit - Reymersholms IK 2 Sundbybergs IP 21
2020-05-09 14:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Glömstaskolans BP
2020-05-10 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Blå 1 Brantbrinks IP 21
2020-05-16 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sundbybergs IK Vit Berga IP 11
2020-05-16 10:00 Segeltorps IF 2 - Sätra SK Segeltorps IP 2
2020-05-16 10:45 Stockholm Södra FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Kärsby IP 11
2020-05-16 11:00 Reymersholms IK 2 - IFK Tumba FK Blå Tantolundens BP 12
2020-05-16 11:30 Örby IS Blå - Enskede IK Vit Örby BP 1
2020-05-17 17:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Huddinge IF 1 Älvsjö IP 4
2020-05-30 10:15 Sundbybergs IK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 1 Sundbybergs IP 22
2020-05-30 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Örby IS Blå Brantbrinks IP 21
2020-05-30 10:15 Sätra SK - Reymersholms IK 2 Sätra BP 11
2020-05-30 11:15 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Storvretens BP 12
2020-05-30 12:15 Enskede IK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Enskede IP 4
2020-05-30 14:00 Huddinge IF 1 - Stockholm Södra FF 1 Glömstaskolans BP
Juni
2020-06-06 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Reymersholms IK 2 Berga IP 11
2020-06-06 10:00 Segeltorps IF 2 - Enskede IK Vit Segeltorps IP 2
2020-06-06 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Kärrtorps IP 11
2020-06-06 10:15 Örby IS Blå - Huddinge IF 1 Örby BP 1
2020-06-07 11:00 Stockholm Södra FF 1 - Sundbybergs IK Vit Kärsby IP 11
2020-06-07 17:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - IFK Tumba FK Blå Älvsjö IP 4
Augusti
2020-08-22 10:15 Sätra SK - Rönninge Salem Fotboll 2 Sätra BP 11
2020-08-22 11:00 Reymersholms IK 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Tantolundens BP 12
2020-08-22 11:15 IFK Tumba FK Blå - Stockholm Södra FF 1 Storvretens BP 12
2020-08-22 15:00 Huddinge IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Glömstaskolans BP
2020-08-23 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Segeltorps IF 2 Brantbrinks IP 21
2020-08-23 10:30 Sundbybergs IK Vit - Örby IS Blå Sundbybergs IP 21
2020-08-28 20:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2020-08-29 10:45 Stockholm Södra FF 1 - Reymersholms IK 2 Kärsby IP 11
2020-08-29 11:15 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 1 Segeltorps IP 2
2020-08-29 11:15 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Sundbybergs IK Vit Kärrtorps IP 11
2020-08-29 11:30 Örby IS Blå - IFK Tumba FK Blå Örby BP 1
2020-08-29 11:30 Enskede IK Vit - Sätra SK Enskede IP 4
September
2020-09-05 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stockholm Södra FF 1 Berga IP 11
2020-09-05 10:15 Sätra SK - Älvsjö AIK FF Blå 1 Sätra BP 11
2020-09-05 11:00 Reymersholms IK 2 - Örby IS Blå Tantolundens BP 12
2020-09-05 11:15 IFK Tumba FK Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Storvretens BP 12
2020-09-05 11:30 Sundbybergs IK Vit - Segeltorps IF 2 Sundbybergs IP 22
2020-09-06 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enskede IK Vit Brantbrinks IP 21
2020-09-06 16:00 Sundbybergs IK Vit - Huddinge IF 1 Sundbybergs IP 21
2020-09-12 10:15 Örby IS Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Örby BP 1
2020-09-12 10:15 Enskede IK Vit - Huddinge IF 1 Enskede IP 4
2020-09-12 10:45 Stockholm Södra FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Kärsby IP 11
2020-09-12 12:30 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 11
2020-09-13 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Sätra SK Brantbrinks IP 21
2020-09-13 13:45 Segeltorps IF 2 - IFK Tumba FK Blå Segeltorps IP 2
2020-09-18 18:45 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Örby IS Blå Älvsjö IP 4
2020-09-19 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Berga IP 11
2020-09-19 10:15 Sätra SK - Stockholm Södra FF 1 Sätra BP 11
2020-09-19 11:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Glömstaskolans BP
2020-09-19 12:15 Reymersholms IK 2 - Segeltorps IF 2 Tantolundens BP 12
2020-09-20 10:30 Sundbybergs IK Vit - Enskede IK Vit Sundbybergs IP 21
2020-09-26 10:00 Segeltorps IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2020-09-26 10:15 Örby IS Blå - Stockholm Södra FF 1 Örby BP 1
2020-09-26 10:15 Enskede IK Vit - IFK Tumba FK Blå Enskede IP 4
2020-09-26 12:30 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Kärrtorps IP 11
2020-09-26 14:00 Huddinge IF 1 - Sätra SK Glömstaskolans BP
2020-09-27 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Sundbybergs IK Vit Brantbrinks IP 21

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info