Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apollon Solna FK Röd Niklas Heggestad 0705457082 svart-röd/svart/svart
Ekerö IK Vit Sara Sundvall 0702607555 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 5 Eva Andersson Lejon 0761323372 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Jenny Niia Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 6 blå Charlotte Wicknertz 0707302730 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK 1 Daniel Nyhlén 0729637524 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM Röd Kista SC Kansli 0707137444 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK 1 Fredrik Elmgren 0702092381 Gul/Svart/Gul
Skå IK & Bygdegård Grön Tomas Andersson vit/vit/vit
Sollentuna FK 4 Matthew Lapsley 0704442463 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalund Stadshagens IF Svart Jens Stanfield
Vasalunds IF Svart Pamela Orostica Röda/Svarta/Röda
Värtans IK blå Karin Vahlén 0768962254 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Grön 2 Per Olof Blänning 0706173334 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 12:45 Sollentuna FK 4 - Vasalunds IF Svart Helenelunds IP 126
2020-04-18 13:15 IFK Bergshamra - Kista SC KFUM Röd Bergshamra IP 2
2020-04-18 14:15 IFK Lidingö FK 6 blå - Norrtulls SK 1 Killinge BP 1
2020-04-18 15:00 Apollon Solna FK Röd - Värtans IK blå Huvudstafältet 12
2020-04-19 09:00 Ekerö IK Vit - Ängby IF Grön 2 Träkvistavallen 225
2020-04-19 16:30 IF Brommapojkarna 5 - Vasalund Stadshagens IF Svart Stora Mossens IP 3
2020-04-19 17:45 Karlbergs BK 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Kristinebergs IP 2
2020-04-25 11:30 Ängby IF Grön 2 - Apollon Solna FK Röd Ängby IP 2
2020-04-25 13:45 Kista SC KFUM Röd - Sollentuna FK 4 Kvarnbacka BP 11
2020-04-26 11:15 Värtans IK blå - IFK Lidingö FK 6 blå Hjorthagens IP 2
2020-04-26 12:30 Vasalunds IF Svart - Ekerö IK Vit Huvudstafältet 11
2020-04-26 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Bergshamra Svanängens IP 22
2020-04-26 15:15 Vasalund Stadshagens IF Svart - Karlbergs BK 1 Kristinebergs IP 2
2020-04-26 18:15 Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 5 Bellevue BP 1
Maj
2020-05-02 11:30 Sollentuna FK 4 - Skå IK & Bygdegård Grön Helenelunds IP 126
2020-05-02 11:30 IFK Lidingö FK 6 blå - Apollon Solna FK Röd Högsätra BP 11
2020-05-02 13:15 IFK Bergshamra - Vasalund Stadshagens IF Svart Bergshamra IP 2
2020-05-02 15:00 Vasalunds IF Svart - Ängby IF Grön 2 Huvudstafältet 11
2020-05-03 15:30 Ekerö IK Vit - Kista SC KFUM Röd Träkvistavallen 225
2020-05-03 16:30 Karlbergs BK 1 - Norrtulls SK 1 Kristinebergs IP 2
2020-05-03 16:30 IF Brommapojkarna 5 - Värtans IK blå Stora Mossens IP 3
2020-05-09 12:45 Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK 6 blå Ängby IP 2
2020-05-09 13:45 Kista SC KFUM Röd - Vasalunds IF Svart Kvarnbacka BP 11
2020-05-10 10:15 Apollon Solna FK Röd - IF Brommapojkarna 5 Skytteholms IP 4
2020-05-10 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK Vit Svanängens IP 22
2020-05-10 13:45 Värtans IK blå - Karlbergs BK 1 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 14:00 Vasalund Stadshagens IF Svart - Sollentuna FK 4 Kristinebergs IP 2
2020-05-10 14:30 Norrtulls SK 1 - IFK Bergshamra Bellevue BP 1
2020-05-16 09:15 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 6 blå Stora Mossens IP 3
2020-05-16 12:30 Kista SC KFUM Röd - Ängby IF Grön 2 Kvarnbacka BP 11
2020-05-16 12:45 Sollentuna FK 4 - Norrtulls SK 1 Helenelunds IP 126
2020-05-16 13:15 IFK Bergshamra - Värtans IK blå Bergshamra IP 2
2020-05-16 15:00 Vasalunds IF Svart - Skå IK & Bygdegård Grön Huvudstafältet 11
2020-05-17 14:45 Ekerö IK Vit - Vasalund Stadshagens IF Svart Träkvistavallen 126
2020-05-17 15:15 Karlbergs BK 1 - Apollon Solna FK Röd Kristinebergs IP 2
2020-05-30 12:45 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 5 Ängby IP 2
2020-05-30 14:15 IFK Lidingö FK 6 blå - Karlbergs BK 1 Killinge BP 1
2020-05-31 11:15 Apollon Solna FK Röd - IFK Bergshamra Huvudstafältet 12
2020-05-31 13:45 Värtans IK blå - Sollentuna FK 4 Hjorthagens IP 2
2020-05-31 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - Kista SC KFUM Röd Svanängens IP 22
2020-05-31 15:45 Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Vit Bellevue BP 1
2020-05-31 17:45 Vasalund Stadshagens IF Svart - Vasalunds IF Svart Kristinebergs IP 2
Juni
2020-06-06 13:15 IFK Bergshamra - IFK Lidingö FK 6 blå Bergshamra IP 2
2020-06-06 13:45 Kista SC KFUM Röd - Vasalund Stadshagens IF Svart Kvarnbacka BP 11
2020-06-06 15:00 Vasalunds IF Svart - Norrtulls SK 1 Huvudstafältet 11
2020-06-07 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Ängby IF Grön 2 Svanängens IP 22
2020-06-07 14:30 Ekerö IK Vit - Värtans IK blå Träkvistavallen 226
2020-06-07 15:15 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 5 Kristinebergs IP 2
2020-06-09 17:45 Sollentuna FK 4 - Apollon Solna FK Röd Edsbergs Sportfält 4
Augusti
2020-08-22 13:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Sollentuna FK 4 Killinge BP 1
2020-08-22 15:00 Apollon Solna FK Röd - Ekerö IK Vit Huvudstafältet 12
2020-08-23 08:45 Ängby IF Grön 2 - Karlbergs BK 1 Ängby IP 2
2020-08-23 13:45 Värtans IK blå - Vasalunds IF Svart Hjorthagens IP 2
2020-08-23 14:30 Norrtulls SK 1 - Kista SC KFUM Röd Bellevue BP 1
2020-08-23 16:30 IF Brommapojkarna 5 - IFK Bergshamra Stora Mossens IP 3
2020-08-23 16:30 Vasalund Stadshagens IF Svart - Skå IK & Bygdegård Grön Kristinebergs IP 2
2020-08-29 12:45 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 5 Helenelunds IP 126
2020-08-29 13:15 IFK Bergshamra - Karlbergs BK 1 Bergshamra IP 2
2020-08-29 13:15 Kista SC KFUM Röd - Värtans IK blå Kvarnbacka BP 11
2020-08-29 13:45 Vasalunds IF Svart - Apollon Solna FK Röd Huvudstafältet 11
2020-08-30 09:00 Ekerö IK Vit - IFK Lidingö FK 6 blå Träkvistavallen 225
2020-08-30 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Norrtulls SK 1 Svanängens IP 22
2020-08-30 14:00 Vasalund Stadshagens IF Svart - Ängby IF Grön 2 Kristinebergs IP 2
September
2020-09-05 12:45 Ängby IF Grön 2 - IFK Bergshamra Ängby IP 2
2020-09-05 14:15 IFK Lidingö FK 6 blå - Vasalunds IF Svart Killinge BP 1
2020-09-05 15:00 Apollon Solna FK Röd - Kista SC KFUM Röd Huvudstafältet 12
2020-09-06 12:30 Värtans IK blå - Skå IK & Bygdegård Grön Hjorthagens IP 2
2020-09-06 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Ekerö IK Vit Stora Mossens IP 3
2020-09-06 16:30 Karlbergs BK 1 - Sollentuna FK 4 Kristinebergs IP 2
2020-09-06 17:00 Norrtulls SK 1 - Vasalund Stadshagens IF Svart Bellevue BP 1
2020-09-12 10:15 Sollentuna FK 4 - IFK Bergshamra Helenelunds IP 126
2020-09-12 12:30 Kista SC KFUM Röd - IFK Lidingö FK 6 blå Kvarnbacka BP 11
2020-09-12 15:00 Vasalunds IF Svart - IF Brommapojkarna 5 Huvudstafältet 11
2020-09-13 09:00 Ekerö IK Vit - Karlbergs BK 1 Träkvistavallen 225
2020-09-13 10:45 Norrtulls SK 1 - Ängby IF Grön 2 Bellevue BP 1
2020-09-13 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - Apollon Solna FK Röd Svanängens IP 22
2020-09-13 14:00 Vasalund Stadshagens IF Svart - Värtans IK blå Kristinebergs IP 2
2020-09-19 13:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Skå IK & Bygdegård Grön Killinge BP 1
2020-09-19 13:15 IFK Bergshamra - Ekerö IK Vit Bergshamra IP 2
2020-09-19 15:00 Apollon Solna FK Röd - Vasalund Stadshagens IF Svart Huvudstafältet 12
2020-09-20 08:45 Ängby IF Grön 2 - Sollentuna FK 4 Ängby IP 2
2020-09-20 13:45 Värtans IK blå - Norrtulls SK 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-20 16:30 Karlbergs BK 1 - Vasalunds IF Svart Kristinebergs IP 2
2020-09-20 16:30 IF Brommapojkarna 5 - Kista SC KFUM Röd Stora Mossens IP 3
2020-09-26 13:45 Kista SC KFUM Röd - Karlbergs BK 1 Kvarnbacka BP 11
2020-09-27 09:00 Ekerö IK Vit - Sollentuna FK 4 Träkvistavallen 225
2020-09-27 11:15 Värtans IK blå - Ängby IF Grön 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-27 11:15 Vasalunds IF Svart - IFK Bergshamra Huvudstafältet 11
2020-09-27 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 5 Svanängens IP 22
2020-09-27 14:30 Norrtulls SK 1 - Apollon Solna FK Röd Bellevue BP 1
2020-09-27 15:15 Vasalund Stadshagens IF Svart - IFK Lidingö FK 6 blå Kristinebergs IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info