Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011- 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK grön Linus Johnsson GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 5 Jan Fecko 0722074802 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 1 Christian Persson Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Vit Annika Jönsson Grön/Svart/Svart
FC Djursholm Röd Johan Lubera 0767200351 Röd/Röd/Röd
IFK Lidingö FK 6 blå Björn Fröblom 0704440016 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 8 blå Alexander Brunlid 0705729999 blåvit randig/blå/blå
IFK Vaxholm 2 Ellinor Ivarsson 0706337844 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Peter Linnér Vit/Blå/Vit
Norrtulls SK Vit 1 Elinor Blomberg 0706524352 Gul/Svart/Gul
Täby FK 33 Hanna Åmell Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 1 Mikaela Lundkvist Andersson Röd/Svarta/Röda
Värtans IK blå Olle Nykvist 0766170978 Blå/Vit/Blå
Åkersberga BK Grön Martin Swahn 0737736307 Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 08:30 IFK Vaxholm 2 - IFK Österåker FK 1 Vaxö IP 116
2020-04-18 09:00 Djurgårdens IF FF 5 - Norrtulls SK Vit 1 Hjorthagens IP 3
2020-04-18 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 6 blå Margretelunds IP 3
2020-04-18 10:00 Bollstanäs SK grön - IFK Lidingö FK 8 blå Bollstanäs IP 216
2020-04-18 10:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 33 Enebybergs IP 35
2020-04-19 11:00 Vallentuna BK DF 1 - Värtans IK blå Hagaplan 1
2020-04-19 16:30 FC Djursholm Röd - Erikslunds KF Vit Djursholms IP 4
2020-04-25 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Vallentuna BK DF 1 Lidingövallen 225
2020-04-25 09:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 215
2020-04-25 10:00 Värtans IK blå - Djurgårdens IF FF 5 Hjorthagens IP 3
2020-04-25 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - FC Djursholm Röd Norra Real 15
2020-04-25 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - IFK Vaxholm 2 Bo Gärde
2020-04-26 09:00 Täby FK 33 - Åkersberga BK Grön Näsbydal 115
2020-04-26 11:00 Erikslunds KF Vit - Bollstanäs SK grön Erikslund 125
Maj
2020-05-02 08:30 IFK Vaxholm 2 - Erikslunds KF Vit Vaxö IP 116
2020-05-02 09:00 Åkersberga BK Grön - Enebybergs IF 1 Margretelunds IP 3
2020-05-02 10:00 Bollstanäs SK grön - Norrtulls SK Vit 1 Bollstanäs IP 216
2020-05-02 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 6 blå Hjorthagens IP 3
2020-05-02 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - IFK Österåker FK 1 Bo Gärde
2020-05-03 11:00 Vallentuna BK DF 1 - Täby FK 33 Hagaplan 1
2020-05-03 16:30 FC Djursholm Röd - Värtans IK blå Djursholms IP 4
2020-05-09 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - FC Djursholm Röd Lidingövallen 225
2020-05-09 10:00 Värtans IK blå - Bollstanäs SK grön Hjorthagens IP 3
2020-05-09 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - IFK Vaxholm 2 Norra Real 15
2020-05-09 10:00 IFK Österåker FK 1 - Åkersberga BK Grön Åkersberga IP 115
2020-05-09 11:00 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK DF 1 Enebybergs IP 35
2020-05-10 09:00 Täby FK 33 - Djurgårdens IF FF 5 Näsbydal 115
2020-05-10 11:00 Erikslunds KF Vit - IFK Lidingö FK 8 blå Erikslund 125
2020-05-16 09:00 Djurgårdens IF FF 5 - Enebybergs IF 1 Hjorthagens IP 3
2020-05-16 09:30 IFK Vaxholm 2 - Värtans IK blå Vaxö IP 116
2020-05-16 10:00 Bollstanäs SK grön - IFK Lidingö FK 6 blå Bollstanäs IP 216
2020-05-16 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Norrtulls SK Vit 1 Bo Gärde
2020-05-17 10:00 Vallentuna BK DF 1 - Åkersberga BK Grön Hagaplan 1
2020-05-17 11:00 Erikslunds KF Vit - IFK Österåker FK 1 Erikslund 125
2020-05-17 16:30 FC Djursholm Röd - Täby FK 33 Djursholms IP 4
2020-05-30 09:00 Åkersberga BK Grön - Djurgårdens IF FF 5 Margretelunds IP 3
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Vaxholm 2 Lidingövallen 225
2020-05-30 10:00 Enebybergs IF 1 - FC Djursholm Röd Enebybergs IP 35
2020-05-30 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - Erikslunds KF Vit Norra Real 15
2020-05-30 10:00 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK DF 1 Åkersberga IP 115
2020-05-30 11:00 Värtans IK blå - IFK Lidingö FK 8 blå Hjorthagens IP 3
2020-05-31 09:00 Täby FK 33 - Bollstanäs SK grön Näsbydal 115
Juni
2020-06-06 08:30 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 33 Vaxö IP 116
2020-06-06 10:00 Bollstanäs SK grön - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 216
2020-06-06 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - IFK Österåker FK 1 Norra Real 15
2020-06-06 11:00 Djurgårdens IF FF 5 - Vallentuna BK DF 1 Hjorthagens IP 3
2020-06-06 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - IFK Lidingö FK 6 blå Bo Gärde
2020-06-07 11:00 Erikslunds KF Vit - Värtans IK blå Erikslund 125
2020-06-07 16:30 FC Djursholm Röd - Åkersberga BK Grön Djursholms IP 4
Augusti
2020-08-22 09:00 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK grön Margretelunds IP 3
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Erikslunds KF Vit Lidingövallen 225
2020-08-22 09:00 Värtans IK blå - Norrtulls SK Vit 1 Hjorthagens IP 3
2020-08-22 10:00 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 2 Enebybergs IP 35
2020-08-22 10:00 IFK Österåker FK 1 - Djurgårdens IF FF 5 Åkersberga IP 115
2020-08-23 10:00 Vallentuna BK DF 1 - FC Djursholm Röd Hagaplan 1
2020-08-23 10:00 Täby FK 33 - IFK Lidingö FK 8 blå Näsbydal 115
2020-08-29 08:30 IFK Vaxholm 2 - Åkersberga BK Grön Vaxö IP 116
2020-08-29 10:00 Bollstanäs SK grön - Vallentuna BK DF 1 Bollstanäs IP 216
2020-08-29 10:00 Värtans IK blå - IFK Österåker FK 1 Hjorthagens IP 3
2020-08-29 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - IFK Lidingö FK 6 blå Norra Real 15
2020-08-29 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Enebybergs IF 1 Bo Gärde
2020-08-30 11:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 33 Erikslund 125
2020-08-30 16:30 FC Djursholm Röd - Djurgårdens IF FF 5 Djursholms IP 4
September
2020-09-05 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 8 blå Margretelunds IP 3
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Värtans IK blå Lidingövallen 225
2020-09-05 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - Bollstanäs SK grön Hjorthagens IP 3
2020-09-05 10:00 Enebybergs IF 1 - Erikslunds KF Vit Enebybergs IP 35
2020-09-05 14:00 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm Röd Röllingby 2
2020-09-06 09:00 Täby FK 33 - Norrtulls SK Vit 1 Näsbydal 115
2020-09-06 10:00 Vallentuna BK DF 1 - IFK Vaxholm 2 Hagaplan 1
2020-09-12 08:30 IFK Vaxholm 2 - Djurgårdens IF FF 5 Vaxö IP 116
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Österåker FK 1 Lidingövallen 225
2020-09-12 10:00 Bollstanäs SK grön - FC Djursholm Röd Bollstanäs IP 216
2020-09-12 10:00 Värtans IK blå - Täby FK 33 Hjorthagens IP 3
2020-09-12 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - Enebybergs IF 1 Norra Real 15
2020-09-12 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Vallentuna BK DF 1 Bo Gärde
2020-09-13 11:00 Erikslunds KF Vit - Åkersberga BK Grön Erikslund 125
2020-09-19 09:00 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 8 blå Hjorthagens IP 3
2020-09-19 09:00 Åkersberga BK Grön - Norrtulls SK Vit 1 Margretelunds IP 3
2020-09-19 10:00 Enebybergs IF 1 - Värtans IK blå Enebybergs IP 35
2020-09-19 10:00 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK grön Åkersberga IP 115
2020-09-20 10:00 Vallentuna BK DF 1 - Erikslunds KF Vit Hagaplan 1
2020-09-20 10:00 Täby FK 33 - IFK Lidingö FK 6 blå Näsbydal 115
2020-09-20 16:30 FC Djursholm Röd - IFK Vaxholm 2 Djursholms IP 4
2020-09-26 08:30 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK grön Vaxö IP 116
2020-09-26 10:00 Norrtulls SK Vit 1 - Vallentuna BK DF 1 Norra Real 15
2020-09-26 11:00 Värtans IK blå - Åkersberga BK Grön Hjorthagens IP 3
2020-09-26 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - FC Djursholm Röd Bo Gärde
2020-09-26 17:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Enebybergs IF 1 Gångsätra BP 15
2020-09-27 09:00 Täby FK 33 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 115
2020-09-27 11:00 Erikslunds KF Vit - Djurgårdens IF FF 5 Erikslund 125

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info