Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 3 Pierre Eriksson 0701753016 Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK Janicke Skenarbrink Finnberg Svart/svart/svart
Hässelby SK FF 1 Sara Åsbrink Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 2 Kim von Walden 0723104440 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 Ulf Joakim Wellmar 0733671441 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Vit Tor Jannas Svensson 0739649873 Vit/Blå/Vit
IFK Viksjö 2 Annelie Carlström Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Skå IK & Bygdegård Grön Mihai Popescu 08266785 0708300841 vit/vit/vit
Spånga IS FK 1 Jens Westman 0707549139 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 5 Niklas Lindholm 0738484554 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Åsa Eriksson 0708945500 Grön/Vit/Grön
Täby FK 34 Hanna Åmell Blå-Svart, Svart, Blå
Ursvik IK Svart Erika Johansson 0730311186 Gult/Svart/Svart
Ängby IF 1 Fredrik Klaar Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 5 Olovslunds BP 116
2020-04-18 10:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 2 Golfängarna 15
2020-04-18 10:00 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 1 Nälsta BP 125
2020-04-18 11:00 Bromstens IK - Ursvik IK Svart Spånga IP 52
2020-04-18 11:00 Ängby IF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby IP 35
2020-04-18 14:30 IFK Bergshamra Vit - Täby FK 34 Bergshamra IP 25
2020-04-19 10:00 Bele Barkarby FF 3 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 25
2020-04-25 10:00 Hässelby SK FF 1 - Ängby IF 1 Hässelby IP 226
2020-04-25 10:00 Spånga IS FK 5 - Bele Barkarby FF 3 Nälsta BP 126
2020-04-25 10:00 Ursvik IK Svart - IFK Bergshamra Vit Örvallen 25
2020-04-25 17:15 Täby FK 34 - Spånga IS FK 1 Näsbydal 115
2020-04-26 10:00 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 4 Ängby Södra BP 126
2020-04-26 10:00 IFK Viksjö 2 - Bromstens IK Viksjövallen 35
2020-04-26 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Sundbybergs IK Grön Svanängens IP 216
Maj
2020-05-02 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Skå IK & Bygdegård Grön Olovslunds BP 116
2020-05-02 10:00 Sundbybergs IK Grön - Hässelby SK FF 1 Golfängarna 15
2020-05-02 10:00 Spånga IS FK 1 - IFK Bergshamra Vit Nälsta BP 125
2020-05-02 11:00 Ängby IF 1 - Täby FK 34 Ängby IP 35
2020-05-03 10:00 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 25
2020-05-03 10:00 IFK Viksjö 2 - Ursvik IK Svart Viksjövallen 35
2020-05-06 17:00 Bromstens IK - Spånga IS FK 5 Bromstens IP 225
2020-05-09 10:00 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Hässelby IP 226
2020-05-09 10:00 Ursvik IK Svart - Spånga IS FK 1 Örvallen 25
2020-05-09 11:00 Täby FK 34 - Sundbybergs IK Grön Näsbydal 116
2020-05-10 09:00 Spånga IS FK 5 - IFK Viksjö 2 Nälsta BP 126
2020-05-10 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Bromstens IK Ängby Södra BP 126
2020-05-10 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Bele Barkarby FF 3 Svanängens IP 216
2020-05-10 12:00 IFK Bergshamra Vit - Ängby IF 1 Bergshamra IP 25
2020-05-16 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Täby FK 34 Olovslunds BP 116
2020-05-16 10:00 Sundbybergs IK Grön - IFK Bergshamra Vit Golfängarna 15
2020-05-16 10:00 Spånga IS FK 5 - Ursvik IK Svart Nälsta BP 126
2020-05-16 11:00 Bromstens IK - Skå IK & Bygdegård Grön Spånga IP 52
2020-05-16 12:00 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 35
2020-05-17 10:00 Bele Barkarby FF 3 - Hässelby SK FF 1 Strömvallen 25
2020-05-17 10:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 2 Viksjövallen 35
2020-05-30 10:00 Hässelby SK FF 1 - Bromstens IK Hässelby IP 226
2020-05-30 11:00 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 125
2020-05-30 11:00 Täby FK 34 - Bele Barkarby FF 3 Näsbydal 116
2020-05-30 11:00 Ursvik IK Svart - Ängby IF 1 Örvallen 25
2020-05-31 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 5 Ängby Södra BP 126
2020-05-31 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Viksjö 2 Svanängens IP 216
2020-05-31 12:00 IFK Bergshamra Vit - IF Brommapojkarna 4 Bergshamra IP 25
Juni
2020-06-06 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 1 Olovslunds BP 116
2020-06-06 10:00 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF 1 Golfängarna 15
2020-06-06 10:00 Spånga IS FK 5 - Skå IK & Bygdegård Grön Nälsta BP 126
2020-06-06 11:00 Bromstens IK - Täby FK 34 Spånga IP 52
2020-06-07 10:00 Bele Barkarby FF 3 - IFK Bergshamra Vit Strömvallen 25
2020-06-07 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Ursvik IK Svart Ängby Södra BP 126
2020-06-07 10:00 IFK Viksjö 2 - Hässelby SK FF 1 Viksjövallen 35
Augusti
2020-08-22 10:00 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 3 Nälsta BP 125
2020-08-22 10:00 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 5 Hässelby IP 226
2020-08-22 11:00 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 35
2020-08-22 11:00 Täby FK 34 - IFK Viksjö 2 Näsbydal 116
2020-08-22 11:00 Ursvik IK Svart - Sundbybergs IK Grön Örvallen 25
2020-08-22 12:00 IFK Bergshamra Vit - Bromstens IK Bergshamra IP 25
2020-08-23 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 2 Svanängens IP 216
2020-08-29 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Sundbybergs IK Grön Olovslunds BP 116
2020-08-29 10:00 Spånga IS FK 5 - Täby FK 34 Nälsta BP 126
2020-08-29 11:00 Bromstens IK - Spånga IS FK 1 Spånga IP 52
2020-08-30 10:00 Bele Barkarby FF 3 - Ängby IF 1 Strömvallen 25
2020-08-30 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Hässelby SK FF 1 Ängby Södra BP 126
2020-08-30 10:00 IFK Viksjö 2 - IFK Bergshamra Vit Viksjövallen 35
2020-08-30 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ursvik IK Svart Svanängens IP 216
September
2020-09-05 10:00 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 3 Golfängarna 15
2020-09-05 10:00 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 2 Nälsta BP 125
2020-09-05 10:00 Hässelby SK FF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby IP 226
2020-09-05 11:00 Täby FK 34 - IF Brommapojkarna 2 Näsbydal 116
2020-09-05 11:00 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 4 Örvallen 25
2020-09-05 12:00 Ängby IF 1 - Bromstens IK Ängby IP 35
2020-09-05 12:00 IFK Bergshamra Vit - Spånga IS FK 5 Bergshamra IP 25
2020-09-12 10:00 Hässelby SK FF 1 - Ursvik IK Svart Hässelby IP 226
2020-09-12 11:00 Bromstens IK - Sundbybergs IK Grön Spånga IP 52
2020-09-12 11:00 Spånga IS FK 5 - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 126
2020-09-13 10:00 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 4 Strömvallen 25
2020-09-13 10:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Bergshamra Vit Ängby Södra BP 126
2020-09-13 10:00 IFK Viksjö 2 - Ängby IF 1 Viksjövallen 35
2020-09-13 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Täby FK 34 Svanängens IP 216
2020-09-19 09:00 IF Brommapojkarna 4 - Bromstens IK Olovslunds BP 116
2020-09-19 10:00 Sundbybergs IK Grön - IFK Viksjö 2 Golfängarna 15
2020-09-19 10:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2 Nälsta BP 125
2020-09-19 10:00 Ursvik IK Svart - Bele Barkarby FF 3 Örvallen 25
2020-09-19 11:00 Täby FK 34 - Hässelby SK FF 1 Näsbydal 126
2020-09-19 12:00 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 5 Ängby IP 35
2020-09-20 12:00 IFK Bergshamra Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Bergshamra IP 25
2020-09-26 10:00 Hässelby SK FF 1 - IFK Bergshamra Vit Hässelby IP 226
2020-09-26 10:00 Spånga IS FK 5 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 126
2020-09-26 11:00 Bromstens IK - Bele Barkarby FF 3 Spånga IP 52
2020-09-26 11:00 Täby FK 34 - Ursvik IK Svart Näsbydal 115
2020-09-27 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF 1 Ängby Södra BP 126
2020-09-27 10:00 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 4 Viksjövallen 35
2020-09-27 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 1 Svanängens IP 216

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info