Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Rickard Westman Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 3 Niklas Angeltoft 0709368921 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 5 Paula Mikaela Bucht Brunes 0708111816 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 7 Petter Sjölander 0705886266 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF 5 grön Jens Lidman 0760015906 0760015906 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 2 Magnus Färneland 0709146283 Svart/Svart/Svart
Reymersholms IK 3 Mickael Eklöf 0760071626 Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Grön Jens Andreas Franzén Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Vit Fredrik Antfolk 0734147484 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 2 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älta IF vit Tanja Jakobsson Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF Vit 2 Tina Palitz 0761266363 vit/blå/vita
Örby IS Röd Joakim Sällemark +46732306417 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:30 Ingarö IF 2 - Boo FF 5 Ingarö IP 215
2020-04-18 10:00 Älta IF vit - Årsta FF 2 Älta IP 125
2020-04-18 10:00 Boo FF 3 - Örby IS Röd Boovallen 217
2020-04-18 10:00 Reymersholms IK 3 - Boo FF 7 Tantolundens BP 2
2020-04-18 10:00 Värmdö IF Vit - Sickla IF Grön Värmdövallen 216
2020-04-18 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Saltsjöbadens IF 3 Kärrtorps IP 215
2020-04-19 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Älvsjö AIK FF Vit 2 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-04-25 09:00 Sickla IF Grön - Ingarö IF 2 Sicklavallen 15
2020-04-25 10:00 Boo FF 5 - Reymersholms IK 3 Boovallen 226
2020-04-25 10:00 Boo FF 7 - Boo FF 3 Boovallen 215
2020-04-25 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Älvsjö IP 52
2020-04-25 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Älta IF vit Saltsjöbadens IP 21
2020-04-26 10:00 Örby IS Röd - Hammarby IF FF 5 grön Örby BP 15
2020-04-26 14:00 Årsta FF 2 - Värmdö IF Vit Årstagårdens BP 127
Maj
2020-05-01 17:00 Ingarö IF 2 - Värmdö IF Vit Ingarö IP 215
2020-05-02 10:00 Älta IF vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Älta IP 125
2020-05-02 10:00 Boo FF 3 - Boo FF 5 Boovallen 217
2020-05-02 10:00 Reymersholms IK 3 - Sickla IF Grön Tantolundens BP 2
2020-05-02 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Årsta FF 2 Saltsjöbadens IP 21
2020-05-02 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Örby IS Röd Kärrtorps IP 215
2020-05-03 10:00 Hammarby IF FF 5 grön - Boo FF 7 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-05-09 09:00 Sickla IF Grön - Boo FF 3 Sicklavallen 15
2020-05-09 10:00 Värmdö IF Vit - Reymersholms IK 3 Värmdövallen 216
2020-05-09 10:00 Boo FF 5 - Hammarby IF FF 5 grön Boovallen 226
2020-05-09 10:00 Boo FF 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Boovallen 215
2020-05-09 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Saltsjöbadens IF 3 Älvsjö IP 52
2020-05-10 10:00 Örby IS Röd - Älta IF vit Örby BP 15
2020-05-10 14:00 Årsta FF 2 - Ingarö IF 2 Årstagårdens BP 127
2020-05-16 10:00 Älta IF vit - Boo FF 7 Älta IP 125
2020-05-16 10:00 Boo FF 3 - Värmdö IF Vit Boovallen 217
2020-05-16 10:00 Reymersholms IK 3 - Ingarö IF 2 Tantolundens BP 2
2020-05-16 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Årsta FF 2 Älvsjö IP 52
2020-05-16 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Örby IS Röd Saltsjöbadens IP 21
2020-05-16 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Boo FF 5 Kärrtorps IP 215
2020-05-17 11:00 Hammarby IF FF 5 grön - Sickla IF Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2020-05-29 18:30 Ingarö IF 2 - Boo FF 3 Ingarö IP SF 315
2020-05-30 09:00 Sickla IF Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Sicklavallen 15
2020-05-30 10:00 Värmdö IF Vit - Hammarby IF FF 5 grön Värmdövallen 216
2020-05-30 10:00 Boo FF 5 - Älta IF vit Boovallen 226
2020-05-30 10:00 Boo FF 7 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 215
2020-05-31 10:00 Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2 Örby BP 15
2020-05-31 14:00 Årsta FF 2 - Reymersholms IK 3 Årstagårdens BP 127
Juni
2020-06-06 10:00 Älta IF vit - Sickla IF Grön Älta IP 125
2020-06-06 10:00 Boo FF 3 - Reymersholms IK 3 Boovallen 217
2020-06-06 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 5 Saltsjöbadens IP 21
2020-06-06 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Värmdö IF Vit Kärrtorps IP 215
2020-06-07 10:00 Örby IS Röd - Årsta FF 2 Örby BP 15
2020-06-07 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 7 Älvsjö IP 52
2020-06-07 11:00 Hammarby IF FF 5 grön - Ingarö IF 2 Hammarbyhöjdens BP 116
Augusti
2020-08-21 18:30 Ingarö IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Ingarö IP 215
2020-08-22 09:00 Sickla IF Grön - Saltsjöbadens IF 3 Sicklavallen 15
2020-08-22 10:00 Reymersholms IK 3 - Hammarby IF FF 5 grön Tantolundens BP 2
2020-08-22 10:00 Värmdö IF Vit - Älta IF vit Värmdövallen 216
2020-08-22 10:00 Boo FF 5 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Boovallen 226
2020-08-22 10:00 Boo FF 7 - Örby IS Röd Boovallen 215
2020-08-23 14:00 Årsta FF 2 - Boo FF 3 Årstagårdens BP 127
2020-08-29 10:00 Älta IF vit - Ingarö IF 2 Älta IP 125
2020-08-29 10:00 Boo FF 7 - Årsta FF 2 Boovallen 215
2020-08-29 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Sickla IF Grön Älvsjö IP 52
2020-08-29 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Värmdö IF Vit Saltsjöbadens IP 21
2020-08-29 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Reymersholms IK 3 Kärrtorps IP 215
2020-08-30 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Boo FF 3 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-08-30 11:00 Örby IS Röd - Boo FF 5 Örby BP 15
September
2020-09-04 18:30 Ingarö IF 2 - Saltsjöbadens IF 3 Ingarö IP 215
2020-09-05 09:00 Sickla IF Grön - Örby IS Röd Sicklavallen 15
2020-09-05 10:00 Boo FF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Boovallen 217
2020-09-05 10:00 Värmdö IF Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Värmdövallen 216
2020-09-05 10:00 Boo FF 5 - Boo FF 7 Boovallen 226
2020-09-05 11:00 Reymersholms IK 3 - Älta IF vit Tantolundens BP 2
2020-09-06 14:00 Årsta FF 2 - Hammarby IF FF 5 grön Årstagårdens BP 127
2020-09-12 10:00 Älta IF vit - Boo FF 3 Älta IP 125
2020-09-12 10:00 Boo FF 5 - Årsta FF 2 Boovallen 226
2020-09-12 10:00 Boo FF 7 - Sickla IF Grön Boovallen 215
2020-09-12 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Reymersholms IK 3 Saltsjöbadens IP 21
2020-09-12 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Ingarö IF 2 Älvsjö IP 52
2020-09-12 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Hammarby IF FF 5 grön Kärrtorps IP 215
2020-09-13 11:00 Örby IS Röd - Värmdö IF Vit Örby BP 15
2020-09-18 18:30 Ingarö IF 2 - Örby IS Röd Ingarö IP 215
2020-09-19 09:00 Sickla IF Grön - Boo FF 5 Sicklavallen 15
2020-09-19 10:00 Boo FF 3 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 217
2020-09-19 10:00 Värmdö IF Vit - Boo FF 7 Värmdövallen 216
2020-09-19 11:00 Reymersholms IK 3 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Tantolundens BP 2
2020-09-20 11:00 Hammarby IF FF 5 grön - Älta IF vit Hammarbyhöjdens BP 116
2020-09-20 14:00 Årsta FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Årstagårdens BP 127
2020-09-26 09:00 Sickla IF Grön - Årsta FF 2 Sicklavallen 15
2020-09-26 10:00 Älta IF vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Älta IP 125
2020-09-26 10:00 Boo FF 5 - Värmdö IF Vit Boovallen 226
2020-09-26 10:00 Boo FF 7 - Ingarö IF 2 Boovallen 215
2020-09-26 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 3 Älvsjö IP 52
2020-09-26 10:00 Saltsjöbadens IF 3 - Hammarby IF FF 5 grön Saltsjöbadens IP 21
2020-09-27 10:00 Örby IS Röd - Reymersholms IK 3 Örby BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info