Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2011-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Orange Magnus Ahlström +46703484066 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 6 grön Mattias Kanold 0725675848 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 3 Johan Kingstedt Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Svart Filip Carlsson 0736667651 Gul/Svart/Gul
Högalids IF 1 Stefan Karlsson Vit/Vit/Vit
IFK Aspudden-Tellus F9-1 Erlend Kristoffersen Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll vit Louise Zettergren 0704850667 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 2 Pernilla Gunnskog Grön/Vit/Grön
Rönninge Salem Fotboll 3 Åsa Talo Gul/Svart/Gul
Sickla IF Röd Mikael Engström 0734496903 Röd/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Beatrice Blylod 0702725495 Grön/Grön/Grön
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit 1 Tina Palitz 0761266363 vit/blå/vita
Örby IS Gul Joakim Sällemark +46732306417 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Sickla IF Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1 Sicklavallen 15
2020-04-18 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Hammarby IF FF 6 grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-18 11:00 Reymersholms IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Tantolundens BP 2
2020-04-19 10:00 Örby IS Gul - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Örby BP 16
2020-04-19 10:00 Hägersten SK Svart - Rönninge Salem Fotboll 3 Hägerstensåsens BP 26
2020-04-19 10:00 Huddinge IF 3 - Enskede IK Orange Glömstaskolans BP 15
2020-04-19 14:00 Årsta FF 1 - Högalids IF 1 Årstagårdens BP 127
2020-04-22 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Sickla IF Röd Aspuddens IP 115
2020-04-25 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Örby IS Gul Berga IP 125
2020-04-25 10:00 Enskede IK Orange - Hägersten SK Svart Enskede IP 56
2020-04-25 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Årsta FF 1 Älvsjö IP 51
2020-04-25 11:00 Högalids IF 1 - Reymersholms IK 2 Långholmens BP 115
2020-04-26 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Brantbrinks IP 225
2020-04-26 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Huddinge IF 3 Hammarbyhöjdens BP 116
Maj
2020-05-02 09:00 Sickla IF Röd - Rönninge Salem Fotboll 3 Sicklavallen 15
2020-05-02 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Reymersholms IK 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-02 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Högalids IF 1 Älvsjö IP 51
2020-05-03 10:00 Örby IS Gul - Enskede IK Orange Örby BP 16
2020-05-03 10:00 Hägersten SK Svart - Hammarby IF FF 6 grön Hägerstensåsens BP 26
2020-05-03 11:00 Huddinge IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Glömstaskolans BP 15
2020-05-03 14:00 Årsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Årstagårdens BP 127
2020-05-06 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Aspuddens IP 115
2020-05-09 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Årsta FF 1 Berga IP 125
2020-05-09 10:00 Enskede IK Orange - Sickla IF Röd Enskede IP 56
2020-05-09 11:00 Reymersholms IK 2 - Huddinge IF 3 Tantolundens BP 2
2020-05-09 11:00 Högalids IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Långholmens BP 115
2020-05-10 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hägersten SK Svart Brantbrinks IP 225
2020-05-10 10:00 Hammarby IF FF 6 grön - Örby IS Gul Hammarbyhöjdens BP 116
2020-05-13 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Högalids IF 1 Aspuddens IP 115
2020-05-16 09:00 Sickla IF Röd - Hammarby IF FF 6 grön Sicklavallen 15
2020-05-16 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 51
2020-05-17 10:00 Örby IS Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Örby BP 16
2020-05-17 10:00 Hägersten SK Svart - Reymersholms IK 2 Hägerstensåsens BP 26
2020-05-17 10:00 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Glömstaskolans BP 15
2020-05-17 14:00 Årsta FF 1 - Enskede IK Orange Årstagårdens BP 127
2020-05-30 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Hägersten SK Svart Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-30 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sickla IF Röd Brantbrinks IP 225
2020-05-30 10:00 Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Vit 1 Enskede IP 56
2020-05-30 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Berga IP 125
2020-05-30 10:00 Högalids IF 1 - Huddinge IF 3 Långholmens BP 115
2020-05-30 11:00 Reymersholms IK 2 - Örby IS Gul Tantolundens BP 2
2020-05-31 11:00 Hammarby IF FF 6 grön - Årsta FF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
Juni
2020-06-03 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Enskede IK Orange Aspuddens IP 115
2020-06-06 09:00 Sickla IF Röd - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 15
2020-06-06 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Högalids IF 1 Berga IP 125
2020-06-07 10:00 Örby IS Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Örby BP 16
2020-06-07 10:00 Hägersten SK Svart - Huddinge IF 3 Hägerstensåsens BP 26
2020-06-07 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hammarby IF FF 6 grön Älvsjö IP 51
2020-06-07 14:00 Årsta FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Årstagårdens BP 127
Augusti
2020-08-22 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Sickla IF Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-22 10:00 Enskede IK Orange - Rönninge Salem Fotboll 3 Enskede IP 56
2020-08-22 11:00 Reymersholms IK 2 - Årsta FF 1 Tantolundens BP 2
2020-08-22 11:00 Högalids IF 1 - Hägersten SK Svart Långholmens BP 115
2020-08-23 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Brantbrinks IP 225
2020-08-23 10:00 Huddinge IF 3 - Örby IS Gul Glömstaskolans BP 15
2020-08-23 10:00 Hammarby IF FF 6 grön - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-08-26 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Aspuddens IP 115
2020-08-29 09:00 Sickla IF Röd - Huddinge IF 3 Sicklavallen 15
2020-08-29 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Hammarby IF FF 6 grön Berga IP 125
2020-08-29 10:00 Enskede IK Orange - Högalids IF 1 Enskede IP 56
2020-08-29 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Reymersholms IK 2 Älvsjö IP 51
2020-08-30 10:00 Örby IS Gul - Hägersten SK Svart Örby BP 16
2020-08-30 14:00 Årsta FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Årstagårdens BP 127
September
2020-09-05 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-05 10:00 Reymersholms IK 2 - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Tantolundens BP 2
2020-09-05 11:00 Högalids IF 1 - Örby IS Gul Långholmens BP 115
2020-09-06 10:00 Hägersten SK Svart - Sickla IF Röd Hägerstensåsens BP 26
2020-09-06 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 225
2020-09-06 11:00 Huddinge IF 3 - Årsta FF 1 Glömstaskolans BP 15
2020-09-06 11:00 Hammarby IF FF 6 grön - Enskede IK Orange Hammarbyhöjdens BP 116
2020-09-09 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Aspuddens IP 115
2020-09-12 09:00 Sickla IF Röd - Örby IS Gul Sicklavallen 15
2020-09-12 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Reymersholms IK 2 Berga IP 125
2020-09-12 10:00 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 56
2020-09-12 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Huddinge IF 3 Älvsjö IP 51
2020-09-13 11:00 Hammarby IF FF 6 grön - Högalids IF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-09-13 14:00 Årsta FF 1 - Hägersten SK Svart Årstagårdens BP 127
2020-09-19 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Rönninge Salem Fotboll 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-19 10:00 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Orange Tantolundens BP 2
2020-09-19 11:00 Högalids IF 1 - Sickla IF Röd Långholmens BP 115
2020-09-20 10:00 Örby IS Gul - Årsta FF 1 Örby BP 16
2020-09-20 10:00 Hägersten SK Svart - Älvsjö AIK FF Vit 1 Hägerstensåsens BP 26
2020-09-20 10:00 Huddinge IF 3 - IFK Aspudden-Tellus F9-1 Glömstaskolans BP 15
2020-09-20 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hammarby IF FF 6 grön Brantbrinks IP 225
2020-09-23 18:00 IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Hägersten SK Svart Aspuddens IP 115
2020-09-26 09:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 3 Berga IP 125
2020-09-26 10:00 Enskede IK Orange - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Enskede IP 56
2020-09-26 10:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Örby IS Gul Älvsjö IP 51
2020-09-27 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Högalids IF 1 Brantbrinks IP 225
2020-09-27 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Reymersholms IK 2 Hammarbyhöjdens BP 116
2020-09-27 14:00 Årsta FF 1 - Sickla IF Röd Årstagårdens BP 127

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info