Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2012- 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK gul Johan Fredrik Andersson GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Rasmus Lindberg 0851173050 Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 3 Jonas Köpniwsky Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Grön Fredrik Thors 0705102669 Grön/Svart/Svart
IFK Lidingö FK 8 Mikael Parnesten 0701829043 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 9 vit Josefine Brännefors 0700901923 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Blå Fredric Kaijser 0722418880 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 1 Matias Cuba 0703468282 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Jenny Nyberg Vit/Blå/Vit
Täby FK 33 Andreas Frid Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 2 Elina Ronnerstedt 0733426444 Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Vit Robert Gunnar Bertil Nordenhök 0707154220 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Åkersberga IP 216
2020-04-18 11:30 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 33 Vaxö IP 116
2020-04-18 14:00 IFK Lidingö FK 8 - Viggbyholms IK FF Vit Gångsätra BP 15
2020-04-19 11:00 Erikslunds KF Grön - Enebybergs IF 3 Erikslund 126
2020-04-19 13:00 Vallentuna BK DF 2 - Bollstanäs SK gul Hagaplan 1
2020-04-25 10:00 Bollstanäs SK gul - IFK Vaxholm 1 Bollstanäs IP 226
2020-04-25 10:00 Täby FK 33 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 116
2020-04-25 13:00 Enebybergs IF 3 - Danderyds SK FF 1 Enebybergs IP 35
2020-04-25 14:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Lidingö FK 8 Gångsätra BP 15
2020-04-25 14:30 IFK Stocksund Blå - Erikslunds KF Grön Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
Maj
2020-05-02 10:00 IFK Österåker FK 2 - Bollstanäs SK gul Åkersberga IP 116
2020-05-02 11:30 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK DF 2 Vaxö IP 116
2020-05-02 13:00 IFK Lidingö FK 8 - Täby FK 33 Gångsätra BP 15
2020-05-03 10:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Stocksund Blå Danderydsvallen 32
2020-05-03 11:00 Erikslunds KF Grön - Viggbyholms IK FF Vit Erikslund 126
2020-05-09 10:00 Bollstanäs SK gul - IFK Lidingö FK 8 Bollstanäs IP 226
2020-05-09 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Erikslunds KF Grön Gångsätra BP 15
2020-05-09 13:00 Viggbyholms IK FF Vit - Danderyds SK FF 1 Viggbydalen 15
2020-05-09 14:30 IFK Stocksund Blå - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-05-10 13:00 Vallentuna BK DF 2 - IFK Österåker FK 2 Hagaplan 1
2020-05-16 10:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Vaxholm 1 Åkersberga IP 116
2020-05-16 13:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Danderydsvallen 32
2020-05-16 13:00 IFK Lidingö FK 8 - Vallentuna BK DF 2 Gångsätra BP 15
2020-05-16 13:00 Enebybergs IF 3 - Viggbyholms IK FF Vit Enebybergs IP 35
2020-05-17 11:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 33 Erikslund 126
2020-05-30 09:30 IFK Vaxholm 1 - IFK Lidingö FK 8 Vaxö IP 116
2020-05-30 10:00 Bollstanäs SK gul - Erikslunds KF Grön Bollstanäs IP 226
2020-05-30 10:00 Täby FK 33 - Danderyds SK FF 1 Näsbydal 116
2020-05-30 13:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Stocksund Blå Viggbydalen 16
2020-05-30 14:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Enebybergs IF 3 Gångsätra BP 15
Juni
2020-06-06 13:00 IFK Lidingö FK 8 - IFK Österåker FK 2 Gångsätra BP 15
2020-06-06 13:30 IFK Stocksund Blå - IFK Lidingö FK 9 vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-06-07 09:00 Enebybergs IF 3 - Täby FK 33 Kryssarvallen 12
2020-06-07 10:00 Danderyds SK FF 1 - Bollstanäs SK gul Danderydsvallen 32
2020-06-07 11:00 Erikslunds KF Grön - Vallentuna BK DF 2 Erikslund 126
Augusti
2020-08-22 09:30 IFK Vaxholm 1 - Erikslunds KF Grön Vaxö IP 116
2020-08-22 10:00 Bollstanäs SK gul - Enebybergs IF 3 Bollstanäs IP 226
2020-08-22 10:00 Täby FK 33 - IFK Stocksund Blå Näsbydal 116
2020-08-22 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Viggbyholms IK FF Vit Gångsätra BP 15
2020-08-23 13:00 Vallentuna BK DF 2 - Danderyds SK FF 1 Hagaplan 1
2020-08-29 13:00 Viggbyholms IK FF Vit - Täby FK 33 Viggbydalen 15
2020-08-29 13:00 Enebybergs IF 3 - Vallentuna BK DF 2 Enebybergs IP 35
2020-08-29 14:30 IFK Stocksund Blå - Bollstanäs SK gul Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-08-30 10:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm 1 Danderydsvallen 32
2020-08-30 11:00 Erikslunds KF Grön - IFK Österåker FK 2 Erikslund 126
September
2020-09-05 10:00 Bollstanäs SK gul - Viggbyholms IK FF Vit Bollstanäs IP 226
2020-09-05 10:00 Täby FK 33 - IFK Lidingö FK 9 vit Näsbydal 116
2020-09-05 10:30 IFK Vaxholm 1 - Enebybergs IF 3 Vaxö IP 116
2020-09-05 12:00 IFK Österåker FK 2 - Danderyds SK FF 1 Åkersberga IP 116
2020-09-05 14:00 IFK Lidingö FK 8 - Erikslunds KF Grön Gångsätra BP 15
2020-09-06 13:00 Vallentuna BK DF 2 - IFK Stocksund Blå Hagaplan 1
2020-09-12 13:00 Viggbyholms IK FF Vit - Vallentuna BK DF 2 Viggbydalen 15
2020-09-12 13:00 Enebybergs IF 3 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 35
2020-09-12 14:30 IFK Stocksund Blå - IFK Vaxholm 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-12 15:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Bollstanäs SK gul Gångsätra BP 15
2020-09-13 10:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK 8 Danderydsvallen 32
2020-09-19 10:00 Bollstanäs SK gul - Täby FK 33 Bollstanäs IP 226
2020-09-19 10:30 IFK Vaxholm 1 - Viggbyholms IK FF Vit Vaxö IP 116
2020-09-19 12:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Stocksund Blå Åkersberga IP 116
2020-09-19 14:00 IFK Lidingö FK 8 - Enebybergs IF 3 Gångsätra BP 15
2020-09-20 13:00 Vallentuna BK DF 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Hagaplan 1
2020-09-26 10:00 Täby FK 33 - Vallentuna BK DF 2 Näsbydal 116
2020-09-26 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Vaxholm 1 Gångsätra BP 15
2020-09-26 13:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Österåker FK 2 Viggbydalen 15
2020-09-26 14:30 IFK Stocksund Blå - IFK Lidingö FK 8 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-27 10:00 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF Grön Danderydsvallen 32

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info