Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2012-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Vit 1 Jonas Olsson 0705176441 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit Antonia Nyström Sandman 0706330366 Röd/Svart/Svart
Huddinge IF 1 Joakim Barkman 0708991662 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Högdalens AIS 1 Leif Lindell 0707450790 Röd/svart/svart
Rågsveds IF Gul Maria Berglund Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Sebastian Strand 0733542317 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Ylva Brännström Almquist 0706014114 Blåvitt/blå/blå
Stureby SK 1 Mikael Nordgren Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 2 Michael Hartmann 0733320553 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Patrik Andersson Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Johan Malmgren Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Blå Per-Erik Andersson Nordin 0703071008 vit/blå/vita
Örby IS Gul Johan Anders Setréus 0707258550 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Högdalens AIS 1 Berga IP 125
2020-04-18 12:00 Stureby SK 1 - FoC Farsta FF Vit Stureby Skola BP 125
2020-04-18 13:00 Huddinge IF 1 - Örby IS Gul Källbrinksskolans IP 2
2020-04-18 13:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Gul Stuvsta IP 2
2020-04-18 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Älvsjö IP 51
2020-04-18 14:00 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF 2 Segeltorps IP 3
2020-04-24 19:00 Sörskogens IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sörskogens BP 126
2020-04-25 09:00 Rågsveds IF Gul - Segeltorps IF 1 Rågsveds BP 15
2020-04-25 10:00 Enskede IK Vit 1 - Älvsjö AIK FF Blå Enskede IP 55
2020-04-26 09:00 Örby IS Gul - Stureby SK 1 Örby BP 15
2020-04-26 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 2 Brantbrinks IP 225
2020-04-26 11:00 Högdalens AIS 1 - Huddinge IF 1 Bäckahagens BP 15
Maj
2020-05-02 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF Gul Berga IP 125
2020-05-02 13:00 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Vit 1 Stuvsta IP 2
2020-05-02 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - FoC Farsta FF Vit Älvsjö IP 51
2020-05-02 14:00 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 3
2020-05-03 10:00 Huddinge IF 1 - Sörskogens IF 2 Sörskogens BP 125
2020-05-03 11:00 Högdalens AIS 1 - Örby IS Gul Bäckahagens BP 15
2020-05-08 19:00 Sörskogens IF 2 - Högdalens AIS 1 Sörskogens BP 126
2020-05-09 09:00 Rågsveds IF Gul - Huddinge IF 1 Rågsveds BP 15
2020-05-09 11:00 Enskede IK Vit 1 - Segeltorps IF 1 Enskede IP 55
2020-05-09 13:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Blå Stureby Skola BP 125
2020-05-10 11:00 FoC Farsta FF Vit - Stuvsta IF 2 Farsta IP 115
2020-05-10 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 1 Brantbrinks IP 225
2020-05-15 19:00 Sörskogens IF 2 - Örby IS Gul Sörskogens BP 126
2020-05-16 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Vit 1 Berga IP 125
2020-05-16 13:00 Stuvsta IF 2 - Stureby SK 1 Stuvsta IP 2
2020-05-16 14:00 Segeltorps IF 1 - FoC Farsta FF Vit Segeltorps IP 3
2020-05-17 08:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 125
2020-05-17 11:00 Högdalens AIS 1 - Rågsveds IF Gul Bäckahagens BP 15
2020-05-30 09:00 Rågsveds IF Gul - Sörskogens IF 2 Rågsveds BP 15
2020-05-30 10:00 Enskede IK Vit 1 - Huddinge IF 1 Enskede IP 55
2020-05-30 11:00 Stureby SK 1 - Segeltorps IF 1 Stureby Skola BP 125
2020-05-30 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Högdalens AIS 1 Brantbrinks IP 225
2020-05-31 09:00 Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Blå Örby BP 15
2020-05-31 11:00 FoC Farsta FF Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Farsta IP 115
Juni
2020-06-05 19:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 126
2020-06-06 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stureby SK 1 Berga IP 125
2020-06-06 12:00 Rågsveds IF Gul - Örby IS Gul Rågsveds BP 15
2020-06-06 14:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå Stuvsta IP 2
2020-06-07 10:00 Huddinge IF 1 - FoC Farsta FF Vit Sörskogens BP 126
2020-06-07 11:00 Högdalens AIS 1 - Enskede IK Vit 1 Bäckahagens BP 15
Augusti
2020-08-22 10:00 Enskede IK Vit 1 - Sörskogens IF 2 Enskede IP 55
2020-08-22 12:00 Stureby SK 1 - Huddinge IF 1 Stureby Skola BP 125
2020-08-22 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 51
2020-08-23 10:00 FoC Farsta FF Vit - Högdalens AIS 1 Farsta IP 115
2020-08-23 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF Gul Brantbrinks IP 225
2020-08-23 11:00 Örby IS Gul - Stuvsta IF 2 Örby BP 15
2020-08-28 19:00 Sörskogens IF 2 - FoC Farsta FF Vit Sörskogens BP 126
2020-08-29 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Blå Berga IP 125
2020-08-29 12:00 Rågsveds IF Gul - Enskede IK Vit 1 Rågsveds BP 15
2020-08-29 13:00 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2 Segeltorps IP 3
2020-08-30 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS Gul Brantbrinks IP 225
2020-08-30 11:00 Högdalens AIS 1 - Stureby SK 1 Bäckahagens BP 15
September
2020-09-05 10:00 Enskede IK Vit 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Enskede IP 55
2020-09-05 12:00 Stureby SK 1 - Sörskogens IF 2 Stureby Skola BP 125
2020-09-05 13:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 2
2020-09-05 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Huddinge IF 1 Älvsjö IP 51
2020-09-06 11:00 FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Gul Farsta IP 115
2020-09-06 11:00 Örby IS Gul - Segeltorps IF 1 Örby BP 15
2020-09-12 10:00 Enskede IK Vit 1 - Örby IS Gul Enskede IP 55
2020-09-12 12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 Berga IP 125
2020-09-12 12:00 Rågsveds IF Gul - Stureby SK 1 Rågsveds BP 15
2020-09-13 10:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2 Sörskogens BP 126
2020-09-13 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - FoC Farsta FF Vit Brantbrinks IP 225
2020-09-13 11:00 Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Blå Bäckahagens BP 15
2020-09-19 12:00 Stureby SK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stureby Skola BP 125
2020-09-19 13:00 Stuvsta IF 2 - Högdalens AIS 1 Stuvsta IP 2
2020-09-19 14:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 1 Segeltorps IP 3
2020-09-19 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 51
2020-09-20 10:00 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Vit 1 Farsta IP 115
2020-09-20 11:00 Örby IS Gul - Rönninge Salem Fotboll 1 Örby BP 15
2020-09-25 19:00 Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 2 Sörskogens BP 126
2020-09-26 11:00 Enskede IK Vit 1 - Stureby SK 1 Enskede IP 55
2020-09-26 12:00 Rågsveds IF Gul - Älvsjö AIK FF Blå Rågsveds BP 15
2020-09-27 10:00 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Sörskogens BP 126
2020-09-27 10:00 FoC Farsta FF Vit - Örby IS Gul Farsta IP 115
2020-09-27 11:00 Högdalens AIS 1 - Segeltorps IF 1 Bäckahagens BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info