Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012- 6

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK grå Fredrik Olsson GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 6 Katarina Almesten 0730350559 Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF Gul Tor Patrik Gustav Göthlin Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 15 Jan Michael Pelttari Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 3 Thomas Igou 0760101512 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Anna Rosenfeld Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 13 blå Fredrik Viklund 0730526366 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 21 blå Pär Nürnberg 0703503405 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 3 Sixten Thorgerzon 086550826 0762228016 Vit/Blå/Vit
Norrtulls SK Svart 2 Kristoffer Engdahl 0707473959 Gul/Svart/Gul
Täby FK 52 Fredrik Nyström 0708988898 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 61 Karin Moreno Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Blå Rikard Holm 0703806970 Röd/röd/Vit
Värtans IK vit Åsa Arnlind 0739262786 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 17:30 Värtans IK vit - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 3
2020-04-18 10:00 Täby FK 61 - Djurgårdens IF FF 3 Näsbydal 115
2020-04-18 12:00 Norrtulls SK Svart 2 - Bällsta FF 6 Norra Real 16
2020-04-18 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Bollstanäs SK grå Viggbydalen 16
2020-04-18 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 21 blå Enebybergs IP 36
2020-04-19 09:00 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 52 Hjorthagens IP 3
2020-04-19 13:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Danderyds SK FF Gul Gångsätra BP 15
2020-04-24 17:30 Djurgårdens IF FF 3 - Enebybergs IF 2 Hjorthagens IP 3
2020-04-25 12:00 Bällsta FF 6 - Täby FK 61 Bällstabergs BP 116
2020-04-25 14:30 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 13 blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-04-26 09:00 Bollstanäs SK grå - Värtans IK vit Bollstanäs IP 226
2020-04-26 09:00 Täby FK 52 - Norrtulls SK Svart 2 Näsbydal 125
2020-04-26 10:00 Danderyds SK FF Gul - Djurgårdens IF FF 15 Danderydsvallen 32
2020-04-26 14:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Viggbyholms IK FF Blå Gångsätra BP 15
Maj
2020-05-02 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Djurgårdens IF FF 3 Viggbydalen 16
2020-05-02 13:00 Norrtulls SK Svart 2 - Danderyds SK FF Gul Norra Real 16
2020-05-02 13:00 Enebybergs IF 2 - Täby FK 61 Enebybergs IP 36
2020-05-02 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 3
2020-05-03 09:00 Värtans IK vit - IFK Lidingö FK 21 blå Hjorthagens IP 3
2020-05-03 10:00 Täby FK 52 - Bällsta FF 6 Näsbydal 125
2020-05-03 15:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Bollstanäs SK grå Gångsätra BP 15
2020-05-09 11:00 Täby FK 61 - Viggbyholms IK FF Blå Näsbydal 115
2020-05-09 13:00 Bällsta FF 6 - Enebybergs IF 2 Bällstabergs BP 116
2020-05-09 13:30 IFK Stocksund 3 - Norrtulls SK Svart 2 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-05-09 16:00 IFK Lidingö FK 21 blå - IFK Lidingö FK 13 blå Gångsätra BP 15
2020-05-09 18:00 Djurgårdens IF FF 3 - Värtans IK vit Hjorthagens IP 3
2020-05-10 09:00 Bollstanäs SK grå - Djurgårdens IF FF 15 Bollstanäs IP 226
2020-05-10 09:00 Danderyds SK FF Gul - Täby FK 52 Danderydsvallen 32
2020-05-15 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Lidingö FK 21 blå Hjorthagens IP 3
2020-05-16 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Enebybergs IF 2 Viggbydalen 16
2020-05-16 11:00 Täby FK 52 - IFK Stocksund 3 Näsbydal 125
2020-05-16 12:00 Norrtulls SK Svart 2 - Bollstanäs SK grå Norra Real 16
2020-05-16 16:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Djurgårdens IF FF 3 Gångsätra BP 15
2020-05-17 11:00 Danderyds SK FF Gul - Bällsta FF 6 Danderydsvallen 32
2020-05-17 19:00 Värtans IK vit - Täby FK 61 Hjorthagens IP 3
2020-05-29 19:30 Djurgårdens IF FF 3 - Djurgårdens IF FF 15 Hjorthagens IP 3
2020-05-30 10:00 Täby FK 61 - IFK Lidingö FK 13 blå Näsbydal 115
2020-05-30 12:00 Enebybergs IF 2 - Värtans IK vit Enebybergs IP 36
2020-05-30 12:00 Bällsta FF 6 - Viggbyholms IK FF Blå Bällstabergs BP 116
2020-05-30 14:30 IFK Stocksund 3 - Danderyds SK FF Gul Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-05-31 09:00 Bollstanäs SK grå - Täby FK 52 Bollstanäs IP 226
2020-05-31 15:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Norrtulls SK Svart 2 Gångsätra BP 15
Juni
2020-06-06 14:00 Norrtulls SK Svart 2 - Djurgårdens IF FF 3 Norra Real 16
2020-06-06 15:30 IFK Stocksund 3 - Bällsta FF 6 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-06-06 18:00 Värtans IK vit - Viggbyholms IK FF Blå Hjorthagens IP 3
2020-06-07 09:00 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 61 Hjorthagens IP 3
2020-06-07 11:00 Danderyds SK FF Gul - Bollstanäs SK grå Danderydsvallen 32
2020-06-07 12:00 Täby FK 52 - IFK Lidingö FK 21 blå Näsbydal 115
2020-06-07 14:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Enebybergs IF 2 Gångsätra BP 15
Augusti
2020-08-22 08:00 Djurgårdens IF FF 3 - Täby FK 52 Hjorthagens IP 3
2020-08-22 11:00 Täby FK 61 - Norrtulls SK Svart 2 Näsbydal 115
2020-08-22 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Lidingö FK 13 blå Viggbydalen 16
2020-08-22 12:00 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Enebybergs IP 36
2020-08-22 13:00 Bällsta FF 6 - Värtans IK vit Bällstabergs BP 116
2020-08-23 09:00 Bollstanäs SK grå - IFK Stocksund 3 Bollstanäs IP 226
2020-08-23 14:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Danderyds SK FF Gul Gångsätra BP 15
2020-08-29 09:00 Bollstanäs SK grå - Bällsta FF 6 Bollstanäs IP 226
2020-08-29 13:30 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 21 blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-08-29 14:00 Norrtulls SK Svart 2 - Enebybergs IF 2 Norra Real 16
2020-08-29 16:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Värtans IK vit Gångsätra BP 15
2020-08-30 10:00 Täby FK 52 - Täby FK 61 Näsbydal 125
2020-08-30 11:00 Danderyds SK FF Gul - Djurgårdens IF FF 3 Danderydsvallen 32
2020-08-30 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - Viggbyholms IK FF Blå Hjorthagens IP 3
September
2020-09-04 17:30 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 3
2020-09-05 10:00 Täby FK 61 - Danderyds SK FF Gul Näsbydal 115
2020-09-05 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Norrtulls SK Svart 2 Viggbydalen 16
2020-09-05 12:00 Enebybergs IF 2 - Täby FK 52 Enebybergs IP 36
2020-09-05 14:00 Bällsta FF 6 - IFK Lidingö FK 13 blå Bällstabergs BP 116
2020-09-05 15:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Bollstanäs SK grå Gångsätra BP 15
2020-09-06 19:00 Värtans IK vit - Djurgårdens IF FF 15 Hjorthagens IP 3
2020-09-11 17:30 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Lidingö FK 13 blå Hjorthagens IP 3
2020-09-12 09:00 Bollstanäs SK grå - Djurgårdens IF FF 3 Bollstanäs IP 226
2020-09-12 13:00 Norrtulls SK Svart 2 - Värtans IK vit Norra Real 16
2020-09-12 13:30 IFK Stocksund 3 - Täby FK 61 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-09-12 17:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Bällsta FF 6 Gångsätra BP 15
2020-09-13 09:00 Danderyds SK FF Gul - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 32
2020-09-13 09:00 Täby FK 52 - Viggbyholms IK FF Blå Näsbydal 125
2020-09-19 11:00 Täby FK 61 - Bollstanäs SK grå Näsbydal 115
2020-09-19 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Danderyds SK FF Gul Viggbydalen 16
2020-09-19 12:00 Bällsta FF 6 - Djurgårdens IF FF 15 Bällstabergs BP 116
2020-09-19 13:00 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 3 Enebybergs IP 36
2020-09-19 18:00 Värtans IK vit - Täby FK 52 Hjorthagens IP 3
2020-09-20 09:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 21 blå Hjorthagens IP 3
2020-09-20 15:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Norrtulls SK Svart 2 Gångsätra BP 15
2020-09-26 09:00 Bollstanäs SK grå - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 226
2020-09-26 14:00 Norrtulls SK Svart 2 - Djurgårdens IF FF 15 Norra Real 16
2020-09-26 15:30 IFK Stocksund 3 - Viggbyholms IK FF Blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2020-09-27 09:00 Djurgårdens IF FF 3 - Bällsta FF 6 Hjorthagens IP 3
2020-09-27 10:00 Täby FK 52 - IFK Lidingö FK 13 blå Näsbydal 125
2020-09-27 11:00 Danderyds SK FF Gul - Värtans IK vit Danderydsvallen 32
2020-09-27 16:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Täby FK 61 Gångsätra BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info