Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekerö IK 2:Gul John Orto 0856034962 0706624191 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 24 Fredrik Forsberg 0703062991 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Martin Fhölenhag 0730839460 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Lena Elisabeth Carlsson Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 18 blå Mattias Häggblom 0702044078 blåvit randig/blå/blå
Kallhälls FF Blå Kallhälls FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Karlbergs BK Grön 2 Erik Samuelsson 0708776647 Röd/Vit/Röd
Råsunda IS Blå Jon Wängborg 0704383300 Blå/Vit/Blå
Skå IK & Bygdegård Grön Carina Lignell Gul/grön/vit
Spånga IS FK 6 Maria Karlsson 0703703787 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Blå Tonia Strömqvist 0765258822 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart1 Fadi Iskender 0762771295 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Solna 1 Mats Gustafsson Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit Markus Thulin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:30 Kallhälls FF Blå - IFK Lidingö FK 18 blå Bolindervallen 216
2020-04-18 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Karlbergs BK Grön 2 Vällingby BP 125
2020-04-18 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Sundbybergs IK Blå Träkvistavallen 216
2020-04-18 13:00 Ursvik IK Svart1 - Vasalunds IF Solna 1 Örvallen 26
2020-04-18 17:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 126
2020-04-19 11:00 Ängby IF Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby IP 36
2020-04-19 14:00 Råsunda IS Blå - IFK Bergshamra Blå Läroverket 16
2020-04-24 18:00 Sundbybergs IK Blå - Kallhälls FF Blå Golfängarna 15
2020-04-25 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Ursvik IK Svart1 Hässelby Villastads BP 16
2020-04-25 14:00 Karlbergs BK Grön 2 - Spånga IS FK 6 Kristinebergs IP 26
2020-04-26 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 2:Gul Svanängens IP 215
2020-04-26 14:00 Vasalunds IF Solna 1 - Råsunda IS Blå Läroverket 16
2020-04-26 14:00 IFK Bergshamra Blå - Ängby IF Vit Bergshamra IP 26
2020-04-26 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - IF Brommapojkarna 5 Gångsätra BP 16
Maj
2020-05-02 09:30 Kallhälls FF Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Bolindervallen 215
2020-05-02 13:00 Ekerö IK 2:Gul - IFK Bergshamra Blå Träkvistavallen 216
2020-05-02 13:00 Sundbybergs IK Blå - IFK Lidingö FK 18 blå Golfängarna 15
2020-05-02 14:00 Ursvik IK Svart1 - Karlbergs BK Grön 2 Örvallen 26
2020-05-02 17:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 5 Nälsta BP 126
2020-05-03 12:00 Ängby IF Vit - Vasalunds IF Solna 1 Ängby IP 36
2020-05-03 15:00 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 24 Läroverket 16
2020-05-09 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF Vit Hässelby Villastads BP 16
2020-05-09 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK Svart1 Vällingby BP 125
2020-05-09 13:00 Karlbergs BK Grön 2 - Råsunda IS Blå Kristinebergs IP 26
2020-05-10 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Sundbybergs IK Blå Svanängens IP 215
2020-05-10 13:00 Vasalunds IF Solna 1 - Ekerö IK 2:Gul Läroverket 16
2020-05-10 13:00 IFK Bergshamra Blå - Kallhälls FF Blå Bergshamra IP 26
2020-05-10 16:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Spånga IS FK 6 Gångsätra BP 16
2020-05-16 09:30 Kallhälls FF Blå - Vasalunds IF Solna 1 Bolindervallen 215
2020-05-16 12:00 Ursvik IK Svart1 - Spånga IS FK 6 Örvallen 26
2020-05-16 13:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 24 Träkvistavallen 216
2020-05-16 13:00 Sundbybergs IK Blå - IFK Bergshamra Blå Golfängarna 15
2020-05-17 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Lidingö FK 18 blå Svanängens IP 215
2020-05-17 12:00 Ängby IF Vit - Karlbergs BK Grön 2 Ängby IP 36
2020-05-17 13:00 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 5 Läroverket 16
2020-05-30 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Kallhälls FF Blå Hässelby Villastads BP 16
2020-05-30 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Ängby IF Vit Vällingby BP 125
2020-05-30 13:00 Karlbergs BK Grön 2 - Ekerö IK 2:Gul Kristinebergs IP 26
2020-05-30 17:00 Spånga IS FK 6 - Råsunda IS Blå Nälsta BP 126
2020-05-31 12:00 IFK Bergshamra Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Bergshamra IP 26
2020-05-31 13:00 Vasalunds IF Solna 1 - Sundbybergs IK Blå Läroverket 16
2020-05-31 13:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Ursvik IK Svart1 Gångsätra BP 16
Juni
2020-06-06 09:30 Kallhälls FF Blå - Karlbergs BK Grön 2 Bolindervallen 215
2020-06-06 13:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 5 Träkvistavallen 216
2020-06-06 13:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 24 Golfängarna 15
2020-06-07 12:00 Ängby IF Vit - Spånga IS FK 6 Ängby IP 36
2020-06-07 12:00 Råsunda IS Blå - Ursvik IK Svart1 Läroverket 16
2020-06-07 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Vasalunds IF Solna 1 Svanängens IP 215
2020-06-07 13:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 18 blå Bergshamra IP 26
Augusti
2020-08-22 08:00 Karlbergs BK Grön 2 - Sundbybergs IK Blå Kristinebergs IP 26
2020-08-22 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby Villastads BP 16
2020-08-22 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Kallhälls FF Blå Vällingby BP 125
2020-08-22 14:00 Ursvik IK Svart1 - Ängby IF Vit Örvallen 26
2020-08-23 09:00 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK 2:Gul Nälsta BP 126
2020-08-23 14:00 Vasalunds IF Solna 1 - IFK Bergshamra Blå Läroverket 16
2020-08-23 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Råsunda IS Blå Gångsätra BP 16
2020-08-29 09:30 Kallhälls FF Blå - Spånga IS FK 6 Bolindervallen 215
2020-08-29 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Ursvik IK Svart1 Träkvistavallen 216
2020-08-29 13:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 5 Golfängarna 15
2020-08-30 11:00 Ängby IF Vit - Råsunda IS Blå Ängby IP 36
2020-08-30 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Karlbergs BK Grön 2 Svanängens IP 215
2020-08-30 13:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 24 Bergshamra IP 26
2020-08-30 15:00 Vasalunds IF Solna 1 - IFK Lidingö FK 18 blå Läroverket 16
September
2020-09-05 09:00 Spånga IS FK 6 - Sundbybergs IK Blå Nälsta BP 126
2020-09-05 10:00 IF Brommapojkarna 24 - Vasalunds IF Solna 1 Hässelby Villastads BP 16
2020-09-05 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Skå IK & Bygdegård Grön Vällingby BP 125
2020-09-05 13:00 Karlbergs BK Grön 2 - IFK Bergshamra Blå Kristinebergs IP 26
2020-09-05 14:00 Ursvik IK Svart1 - Kallhälls FF Blå Örvallen 26
2020-09-06 12:00 Råsunda IS Blå - Ekerö IK 2:Gul Läroverket 16
2020-09-06 13:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Ängby IF Vit Gångsätra BP 16
2020-09-12 09:30 Kallhälls FF Blå - Råsunda IS Blå Bolindervallen 215
2020-09-12 10:00 IF Brommapojkarna 24 - IFK Lidingö FK 18 blå Hässelby Villastads BP 16
2020-09-12 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Vit Träkvistavallen 216
2020-09-12 13:00 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK Svart1 Golfängarna 15
2020-09-13 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 6 Svanängens IP 215
2020-09-13 13:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 5 Bergshamra IP 26
2020-09-13 14:00 Vasalunds IF Solna 1 - Karlbergs BK Grön 2 Läroverket 16
2020-09-19 09:00 Spånga IS FK 6 - IFK Bergshamra Blå Nälsta BP 126
2020-09-19 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Vasalunds IF Solna 1 Vällingby BP 125
2020-09-19 13:00 Ängby IF Vit - Kallhälls FF Blå Ängby IP 36
2020-09-19 14:00 Ursvik IK Svart1 - Skå IK & Bygdegård Grön Örvallen 26
2020-09-19 14:00 Karlbergs BK Grön 2 - IF Brommapojkarna 24 Kristinebergs IP 26
2020-09-20 15:00 Råsunda IS Blå - Sundbybergs IK Blå Läroverket 16
2020-09-20 16:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Ekerö IK 2:Gul Gångsätra BP 16
2020-09-26 09:30 Kallhälls FF Blå - Ekerö IK 2:Gul Bolindervallen 215
2020-09-26 10:00 IF Brommapojkarna 24 - IF Brommapojkarna 5 Hässelby Villastads BP 16
2020-09-26 13:00 Sundbybergs IK Blå - Ängby IF Vit Golfängarna 15
2020-09-26 14:00 Karlbergs BK Grön 2 - IFK Lidingö FK 18 blå Kristinebergs IP 26
2020-09-27 12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Råsunda IS Blå Svanängens IP 215
2020-09-27 13:00 Vasalunds IF Solna 1 - Spånga IS FK 6 Läroverket 16
2020-09-27 13:00 IFK Bergshamra Blå - Ursvik IK Svart1 Bergshamra IP 26

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info