Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-19

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Fredrik Göransson 0707265850 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart Vaios Kaminiotis 0709744485 svart-röd/svart/svart
Djurgårdens IF FF 5 Christian Hildebrandt Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 3:Blå Ola Parszyk Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 16 Magnus Norrbrink 0704673300 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 2 Timothy J Gable Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 21 vit Pär Nürnberg 0703503405 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 8 vit Kajsa Palmberg 0769427764 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Gul 2 Mattias Kardell 0709550585 Röd/Vit/Röd
Kransen United FF Blå Emma Suslin 0767726384 Orange/Svart/Orange
Norrtulls SK Vit 1A Pontus Ekholm 0730455439 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Vit Jon Wängborg 0704383300 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Svart 1 Anders Henric Mellbin 0727316263 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 08:00 Djurgårdens IF FF 5 - Ängby IF Svart 1 Hjorthagens IP 3
2020-04-18 12:00 Karlbergs BK Gul 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Kristinebergs IP 26
2020-04-18 15:00 Norrtulls SK Vit 1A - Apollon Solna FK Svart Norra Real 16
2020-04-19 11:00 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 9 Olovslunds BP 116
2020-04-19 13:00 Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 2 Läroverket 16
2020-04-19 14:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Ekerö IK 3:Blå Gångsätra BP 16
2020-04-25 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 216
2020-04-25 12:00 Kransen United FF Blå - Karlbergs BK Gul 2 Västberga IP 115
2020-04-26 11:00 Ängby IF Svart 1 - IFK Lidingö FK 21 vit Ängby IP 35
2020-04-26 13:00 AIK FF 9 - Norrtulls SK Vit 1A Läroverket 16
2020-04-26 13:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Djurgårdens IF FF 5 Gångsätra BP 16
2020-04-26 14:00 Apollon Solna FK Svart - Råsunda IS Vit Läroverket 15
Maj
2020-05-01 12:00 Djurgårdens IF FF 5 - Kransen United FF Blå Hjorthagens IP 3
2020-05-02 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - IF Brommapojkarna 2 Kristinebergs IP 26
2020-05-02 14:00 Norrtulls SK Vit 1A - Ekerö IK 3:Blå Norra Real 16
2020-05-03 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Lidingö FK 21 vit Olovslunds BP 116
2020-05-03 12:00 Råsunda IS Vit - AIK FF 9 Läroverket 16
2020-05-03 15:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Ängby IF Svart 1 Gångsätra BP 16
2020-05-09 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Råsunda IS Vit Träkvistavallen 216
2020-05-10 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Djurgårdens IF FF 5 Ängby Södra BP 125
2020-05-10 10:00 Kransen United FF Blå - IFK Lidingö FK 8 vit Västberga IP 115
2020-05-10 12:00 Ängby IF Svart 1 - IF Brommapojkarna 16 Ängby IP 35
2020-05-10 14:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Norrtulls SK Vit 1A Gångsätra BP 16
2020-05-10 14:00 Apollon Solna FK Svart - Karlbergs BK Gul 2 Läroverket 15
2020-05-16 11:00 Kransen United FF Blå - Ängby IF Svart 1 Västberga IP 115
2020-05-16 12:00 Karlbergs BK Gul 2 - AIK FF 9 Kristinebergs IP 26
2020-05-16 14:00 Norrtulls SK Vit 1A - IF Brommapojkarna 16 Norra Real 16
2020-05-16 19:00 Djurgårdens IF FF 5 - Apollon Solna FK Svart Hjorthagens IP 3
2020-05-17 14:00 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 21 vit Läroverket 16
2020-05-17 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IF Brommapojkarna 2 Gångsätra BP 16
2020-05-30 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Karlbergs BK Gul 2 Träkvistavallen 216
2020-05-31 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Råsunda IS Vit Olovslunds BP 116
2020-05-31 11:00 IF Brommapojkarna 2 - Kransen United FF Blå Ängby Södra BP 125
2020-05-31 11:00 Ängby IF Svart 1 - Norrtulls SK Vit 1A Ängby IP 35
2020-05-31 14:00 AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 5 Läroverket 16
2020-05-31 15:00 Apollon Solna FK Svart - IFK Lidingö FK 8 vit Läroverket 15
Juni
2020-06-05 17:30 Djurgårdens IF FF 5 - Ekerö IK 3:Blå Hjorthagens IP 3
2020-06-06 11:00 Kransen United FF Blå - Apollon Solna FK Svart Västberga IP 115
2020-06-06 13:00 Karlbergs BK Gul 2 - IFK Lidingö FK 21 vit Kristinebergs IP 26
2020-06-07 11:00 Råsunda IS Vit - Norrtulls SK Vit 1A Läroverket 16
2020-06-07 11:00 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF Svart 1 Ängby Södra BP 125
2020-06-07 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - AIK FF 9 Gångsätra BP 16
Augusti
2020-08-22 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IFK Lidingö FK 8 vit Träkvistavallen 116
2020-08-23 11:00 IF Brommapojkarna 16 - Karlbergs BK Gul 2 Olovslunds BP 116
2020-08-23 11:00 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 2 Läroverket 15
2020-08-23 12:00 Ängby IF Svart 1 - Råsunda IS Vit Ängby IP 35
2020-08-23 15:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Djurgårdens IF FF 5 Gångsätra BP 16
2020-08-23 15:00 AIK FF 9 - Kransen United FF Blå Läroverket 16
2020-08-28 17:30 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 16 Hjorthagens IP 3
2020-08-29 11:00 Kransen United FF Blå - Ekerö IK 3:Blå Västberga IP 115
2020-08-29 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Norrtulls SK Vit 1A Kristinebergs IP 26
2020-08-30 11:00 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 9 Ängby Södra BP 125
2020-08-30 15:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Lidingö FK 21 vit Gångsätra BP 16
2020-08-30 16:00 Apollon Solna FK Svart - Ängby IF Svart 1 Läroverket 15
September
2020-09-05 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 2 Träkvistavallen 116
2020-09-05 15:00 Norrtulls SK Vit 1A - Djurgårdens IF FF 5 Norra Real 16
2020-09-06 10:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Lidingö FK 8 vit Olovslunds BP 116
2020-09-06 13:00 AIK FF 9 - Apollon Solna FK Svart Läroverket 16
2020-09-06 14:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Kransen United FF Blå Gångsätra BP 16
2020-09-06 15:00 Råsunda IS Vit - Karlbergs BK Gul 2 Läroverket 16
2020-09-12 11:00 Kransen United FF Blå - IF Brommapojkarna 16 Västberga IP 115
2020-09-12 15:00 Apollon Solna FK Svart - Ekerö IK 3:Blå Läroverket 15
2020-09-13 08:00 Djurgårdens IF FF 5 - Råsunda IS Vit Hjorthagens IP 3
2020-09-13 12:00 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 21 vit Ängby Södra BP 125
2020-09-13 13:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Norrtulls SK Vit 1A Gångsätra BP 16
2020-09-13 15:00 AIK FF 9 - Ängby IF Svart 1 Läroverket 16
2020-09-19 13:00 Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 9 Träkvistavallen 216
2020-09-19 15:00 Norrtulls SK Vit 1A - Kransen United FF Blå Norra Real 16
2020-09-20 11:00 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 8 vit Läroverket 16
2020-09-20 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 2 Olovslunds BP 116
2020-09-20 12:00 Ängby IF Svart 1 - Karlbergs BK Gul 2 Ängby IP 35
2020-09-20 15:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Apollon Solna FK Svart Gångsätra BP 16
2020-09-26 08:00 Djurgårdens IF FF 5 - Karlbergs BK Gul 2 Hjorthagens IP 3
2020-09-26 11:00 Kransen United FF Blå - Råsunda IS Vit Västberga IP 115
2020-09-26 13:00 Ekerö IK 3:Blå - Ängby IF Svart 1 Träkvistavallen 216
2020-09-27 10:00 IF Brommapojkarna 2 - Norrtulls SK Vit 1A Ängby Södra BP 125
2020-09-27 15:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 21 vit Läroverket 16
2020-09-27 15:00 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 16 Läroverket 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info