Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-22

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Högalids IF 1 Sandra Wessman Vit/Vit/Vit
IF Söderkamraterna Svart Luis Santos Monteiro Ferreira 0736984624 Röd/Svart/Röd
IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Björn Turesson 0704460164 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 7 Anders Rössel 0708670020 blåvit randig/blå/blå
Mälarhöjdens IK Fotboll vit Fredrik Hibell Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 7 Johni Tadi Grön/Vit/Grön
Storkyrkopojkarna 1 Henrik Johansson Mörk blå / Mörk blå / Mörk blå
Årsta FF 2 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-15 18:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - Reymersholms IK 7 Aspuddens IP 116
2020-04-18 09:00 IF Söderkamraterna Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Sofiaskolans BP 11
2020-04-18 12:00 Högalids IF 1 - Årsta FF 2 Långholmens BP 115
2020-04-19 15:00 IFK Lidingö FK 7 - Storkyrkopojkarna 1 Gångsätra BP 16
2020-04-25 09:00 Storkyrkopojkarna 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Sofiaskolans BP 11
2020-04-25 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Högalids IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-26 12:00 Reymersholms IK 7 - IF Söderkamraterna Svart Tantolundens BP 2
2020-04-26 15:00 Årsta FF 2 - IFK Lidingö FK 7 Årstagårdens BP 125
2020-04-29 18:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - IFK Lidingö FK 7 Aspuddens IP 116
Maj
2020-05-02 09:00 IF Söderkamraterna Svart - Storkyrkopojkarna 1 Sofiaskolans BP 11
2020-05-02 12:00 Högalids IF 1 - Reymersholms IK 7 Långholmens BP 115
2020-05-02 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Årsta FF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-09 09:00 Storkyrkopojkarna 1 - Högalids IF 1 Sofiaskolans BP 11
2020-05-10 13:00 Reymersholms IK 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Tantolundens BP 2
2020-05-10 15:00 IFK Lidingö FK 7 - IF Söderkamraterna Svart Gångsätra BP 16
2020-05-10 15:00 Årsta FF 2 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Årstagårdens BP 125
2020-05-16 09:00 IF Söderkamraterna Svart - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Sofiaskolans BP 11
2020-05-16 12:00 Högalids IF 1 - IFK Lidingö FK 7 Långholmens BP 115
2020-05-16 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Storkyrkopojkarna 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-17 10:00 Reymersholms IK 7 - Årsta FF 2 Tantolundens BP 2
2020-05-27 19:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - Högalids IF 1 Aspuddens IP 116
2020-05-30 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Reymersholms IK 7 Sofiaskolans BP 11
2020-05-31 15:00 Årsta FF 2 - IF Söderkamraterna Svart Årstagårdens BP 125
2020-05-31 16:00 IFK Lidingö FK 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Gångsätra BP 16
Juni
2020-06-06 09:00 Storkyrkopojkarna 1 - Årsta FF 2 Sofiaskolans BP 11
2020-06-06 12:00 Högalids IF 1 - IF Söderkamraterna Svart Långholmens BP 115
2020-06-06 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-06-07 13:00 Reymersholms IK 7 - IFK Lidingö FK 7 Tantolundens BP 2
Augusti
2020-08-12 18:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Aspuddens IP 116
2020-08-15 10:00 IF Söderkamraterna Svart - Högalids IF 1 Sofiaskolans BP 11
2020-08-15 13:00 IFK Lidingö FK 7 - Reymersholms IK 7 Gångsätra BP 16
2020-08-21 18:00 Årsta FF 2 - Storkyrkopojkarna 1 Årstagårdens BP 125
2020-08-22 09:00 IF Söderkamraterna Svart - Årsta FF 2 Sofiaskolans BP 11
2020-08-22 10:00 Högalids IF 1 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Långholmens BP 115
2020-08-22 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - IFK Lidingö FK 7 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-23 10:00 Reymersholms IK 7 - Storkyrkopojkarna 1 Tantolundens BP 2
2020-08-26 18:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - IF Söderkamraterna Svart Aspuddens IP 116
2020-08-29 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Sofiaskolans BP 11
2020-08-30 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Högalids IF 1 Gångsätra BP 16
2020-08-30 15:00 Årsta FF 2 - Reymersholms IK 7 Årstagårdens BP 125
September
2020-09-02 19:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - Årsta FF 2 Aspuddens IP 116
2020-09-05 09:00 IF Söderkamraterna Svart - IFK Lidingö FK 7 Sofiaskolans BP 11
2020-09-05 10:00 Högalids IF 1 - Storkyrkopojkarna 1 Långholmens BP 115
2020-09-05 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Reymersholms IK 7 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-12 09:00 Storkyrkopojkarna 1 - IF Söderkamraterna Svart Sofiaskolans BP 11
2020-09-13 11:00 Reymersholms IK 7 - Högalids IF 1 Tantolundens BP 2
2020-09-13 14:00 IFK Lidingö FK 7 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Gångsätra BP 16
2020-09-13 15:00 Årsta FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Årstagårdens BP 125
2020-09-16 18:00 IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 - Storkyrkopojkarna 1 Aspuddens IP 116
2020-09-19 09:00 IF Söderkamraterna Svart - Reymersholms IK 7 Sofiaskolans BP 11
2020-09-19 12:00 Högalids IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Långholmens BP 115
2020-09-20 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Årsta FF 2 Gångsätra BP 16
2020-09-26 09:00 Storkyrkopojkarna 1 - IFK Lidingö FK 7 Sofiaskolans BP 11
2020-09-26 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - IF Söderkamraterna Svart Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-27 12:00 Reymersholms IK 7 - IFK Aspudden-Tellus P8 Röd1 Tantolundens BP 2
2020-09-27 16:00 Årsta FF 2 - Högalids IF 1 Årstagårdens BP 125

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info