Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-26

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Anders Brunmark Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 13 Malin Nordqvist 0762604470 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 16 Anna Carina Fredblad 0762170215 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Lila 2 Marcus Andersson +46761394751 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK 4 Fanny Åsblom Gutierrez 0737687769 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 21 grön Irina Kudlai 0767162574 Vit/Grön/Vit
Högalids IF 2 Sandra Wessman Vit/Vit/Vit
IF Söderkamraterna Röd Luis Santos Monteiro Ferreira 0736984624 Röd/Svart/Röd
Järla IF FK Svart Sofia Astvik 0708347211 Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 2 Arram Eckerbom Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 1 Carl Jonas Lantto 0703746824 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Röd Peter Haglund 0707768036 Blå/Blå/Blå
Älta IF 4 Fredrik Laurantzon Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 216
2020-04-18 11:00 Värmdö IF Röd - Högalids IF 2 Värmdövallen 217
2020-04-18 12:00 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 16 Saltsjöbadens IP 22
2020-04-18 12:00 Sickla IF Röd 1 - Hammarby IF FF 21 grön Sicklavallen 16
2020-04-18 13:00 Enskede IK Lila 2 - Älta IF 4 Enskede IP 55
2020-04-19 12:00 Boo FF 13 - IF Söderkamraterna Röd Orminge BP 16
2020-04-19 15:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Järla IF FK Svart Farstaborg 2
2020-04-25 09:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 13 Nacka IP 126
2020-04-25 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Saltsjöbadens IF 3 Sofiaskolans BP 11
2020-04-25 12:00 Boo FF 16 - Enskede IK Lila 2 Boovallen 227
2020-04-25 12:00 Högalids IF 2 - Sickla IF Röd 1 Långholmens BP 115
2020-04-26 09:00 Hammarby IF FF 21 grön - Gustavsbergs IF FK 4 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-04-26 11:00 Reymersholms IK 2 - Värmdö IF Röd Tantolundens BP 2
2020-04-26 14:00 Älta IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Älta IP 26
Maj
2020-05-02 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Boo FF 16 Kärrtorps IP 216
2020-05-02 09:00 Saltsjöbadens IF 3 - Järla IF FK Svart Saltsjöbadens IP 22
2020-05-02 11:00 Värmdö IF Röd - Älta IF 4 Värmdövallen 217
2020-05-03 10:00 Enskede IK Lila 2 - IF Söderkamraterna Röd Enskede IP 55
2020-05-03 11:00 Boo FF 13 - Hammarby IF FF 21 grön Orminge BP 16
2020-05-03 12:00 Reymersholms IK 2 - Högalids IF 2 Tantolundens BP 2
2020-05-03 16:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Sickla IF Röd 1 Farstaborg 2
2020-05-09 09:00 Järla IF FK Svart - Enskede IK Lila 2 Nacka IP 126
2020-05-09 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Sofiaskolans BP 11
2020-05-09 10:00 Älta IF 4 - Reymersholms IK 2 Älta IP 126
2020-05-09 12:00 Boo FF 16 - Värmdö IF Röd Boovallen 227
2020-05-09 12:00 Högalids IF 2 - Gustavsbergs IF FK 4 Långholmens BP 115
2020-05-09 13:00 Sickla IF Röd 1 - Boo FF 13 Sicklavallen 16
2020-05-10 11:00 Hammarby IF FF 21 grön - Saltsjöbadens IF 3 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-05-16 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Järla IF FK Svart Kärrtorps IP 216
2020-05-16 09:00 Älta IF 4 - Högalids IF 2 Älta IP 126
2020-05-16 11:00 Värmdö IF Röd - IF Söderkamraterna Röd Värmdövallen 217
2020-05-16 12:00 Saltsjöbadens IF 3 - Sickla IF Röd 1 Saltsjöbadens IP 22
2020-05-16 13:00 Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 21 grön Enskede IP 55
2020-05-17 12:00 Boo FF 13 - Gustavsbergs IF FK 4 Orminge BP 16
2020-05-17 12:00 Reymersholms IK 2 - Boo FF 16 Tantolundens BP 2
2020-05-30 09:00 Järla IF FK Svart - Värmdö IF Röd Nacka IP 126
2020-05-30 09:00 IF Söderkamraterna Röd - Reymersholms IK 2 Sofiaskolans BP 11
2020-05-30 11:00 Högalids IF 2 - Boo FF 13 Långholmens BP 115
2020-05-30 12:00 Sickla IF Röd 1 - Enskede IK Lila 2 Sicklavallen 16
2020-05-30 12:00 Boo FF 16 - Älta IF 4 Boovallen 227
2020-05-31 10:00 Hammarby IF FF 21 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-05-31 16:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Saltsjöbadens IF 3 Farstaborg 2
Juni
2020-06-06 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Sickla IF Röd 1 Kärrtorps IP 216
2020-06-06 09:00 Älta IF 4 - IF Söderkamraterna Röd Älta IP 126
2020-06-06 11:00 Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 21 grön Värmdövallen 217
2020-06-06 11:00 Saltsjöbadens IF 3 - Boo FF 13 Saltsjöbadens IP 22
2020-06-06 12:00 Boo FF 16 - Högalids IF 2 Boovallen 227
2020-06-06 13:00 Enskede IK Lila 2 - Gustavsbergs IF FK 4 Enskede IP 55
2020-06-07 12:00 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Svart Tantolundens BP 2
Augusti
2020-08-22 09:00 Järla IF FK Svart - Älta IF 4 Nacka IP 126
2020-08-22 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Boo FF 16 Sofiaskolans BP 11
2020-08-22 12:00 Högalids IF 2 - Saltsjöbadens IF 3 Långholmens BP 115
2020-08-22 13:00 Sickla IF Röd 1 - Värmdö IF Röd Sicklavallen 16
2020-08-23 09:00 Hammarby IF FF 21 grön - Reymersholms IK 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-08-23 11:00 Boo FF 13 - Enskede IK Lila 2 Orminge BP 16
2020-08-23 16:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Farstaborg 2
2020-08-29 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Boo FF 13 Kärrtorps IP 216
2020-08-29 09:00 IF Söderkamraterna Röd - Högalids IF 2 Sofiaskolans BP 11
2020-08-29 09:00 Älta IF 4 - Hammarby IF FF 21 grön Älta IP 126
2020-08-29 11:00 Värmdö IF Röd - Gustavsbergs IF FK 4 Värmdövallen 217
2020-08-29 12:00 Enskede IK Lila 2 - Saltsjöbadens IF 3 Enskede IP 55
2020-08-29 12:00 Boo FF 16 - Järla IF FK Svart Boovallen 227
2020-08-30 11:00 Reymersholms IK 2 - Sickla IF Röd 1 Tantolundens BP 2
September
2020-09-05 09:00 Saltsjöbadens IF 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Saltsjöbadens IP 22
2020-09-05 09:00 Järla IF FK Svart - IF Söderkamraterna Röd Nacka IP 126
2020-09-05 12:00 Högalids IF 2 - Enskede IK Lila 2 Långholmens BP 115
2020-09-05 13:00 Sickla IF Röd 1 - Älta IF 4 Sicklavallen 16
2020-09-06 11:00 Hammarby IF FF 21 grön - Boo FF 16 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-09-06 12:00 Boo FF 13 - Värmdö IF Röd Orminge BP 16
2020-09-06 16:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Reymersholms IK 2 Farstaborg 2
2020-09-12 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - Enskede IK Lila 2 Kärrtorps IP 216
2020-09-12 09:00 Järla IF FK Svart - Högalids IF 2 Nacka IP 126
2020-09-12 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Hammarby IF FF 21 grön Sofiaskolans BP 11
2020-09-12 10:00 Älta IF 4 - Gustavsbergs IF FK 4 Älta IP 126
2020-09-12 11:00 Värmdö IF Röd - Saltsjöbadens IF 3 Värmdövallen 217
2020-09-12 12:00 Boo FF 16 - Sickla IF Röd 1 Boovallen 227
2020-09-13 13:00 Reymersholms IK 2 - Boo FF 13 Tantolundens BP 2
2020-09-19 10:00 Högalids IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Långholmens BP 115
2020-09-19 12:00 Enskede IK Lila 2 - Värmdö IF Röd Enskede IP 55
2020-09-19 12:00 Saltsjöbadens IF 3 - Reymersholms IK 2 Saltsjöbadens IP 22
2020-09-19 13:00 Sickla IF Röd 1 - IF Söderkamraterna Röd Sicklavallen 16
2020-09-20 09:00 Hammarby IF FF 21 grön - Järla IF FK Svart Hammarbyhöjdens BP 126
2020-09-20 11:00 Boo FF 13 - Älta IF 4 Orminge BP 16
2020-09-20 14:00 Gustavsbergs IF FK 4 - Boo FF 16 Farstaborg 2
2020-09-26 09:00 Järla IF FK Svart - Sickla IF Röd 1 Nacka IP 126
2020-09-26 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Gustavsbergs IF FK 4 Sofiaskolans BP 11
2020-09-26 11:00 Värmdö IF Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 Värmdövallen 217
2020-09-26 12:00 Boo FF 16 - Boo FF 13 Boovallen 227
2020-09-27 10:00 Hammarby IF FF 21 grön - Högalids IF 2 Hammarbyhöjdens BP 126
2020-09-27 10:00 Älta IF 4 - Saltsjöbadens IF 3 Älta IP 25
2020-09-27 11:00 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Lila 2 Tantolundens BP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info