Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2012-33

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Magnus Grundberg Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 1 Marina Waltari Wallin 0733693027 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Anna Carina Fredblad 0762170215 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Röd 1 Assi Sofia Taavitsainen +46704855402 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Blå Marcus Ökvist Röd/Svart/Svart
Gustavsbergs IF FK 5 Fanny Åsblom Gutierrez 0737687769 Röd/Röd/Röd
Reymersholms IK 4 Johan Welander Grön/Vit/Grön
Rågsveds IF Gul Jimmy Kyrk 0722823250 Gul/Grön/Gul
Tallkrogens IF Vit Ulf Jimmy Lindstrand Röd /Vit/Röda
Värmdö IF Svart Tonie Zetterström 0737049477 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 5 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Grön 2 Nicholas Aylott 0762471398 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:00 Rågsveds IF Gul - Värmdö IF Svart Rågsveds BP 15
2020-04-18 13:00 Boo FF 8 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Boovallen 226
2020-04-18 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - FoC Farsta FF Blå Älvsjö IP 52
2020-04-19 14:00 Reymersholms IK 4 - Tallkrogens IF Vit Tantolundens BP 2
2020-04-19 16:00 Årsta FF 5 - Gustavsbergs IF FK 5 Årstagårdens BP 127
2020-04-25 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Kärrtorps IP 216
2020-04-25 10:00 Tallkrogens IF Vit - Årsta FF 5 Gubbängens IP 115
2020-04-25 11:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 8 Värmdövallen 217
2020-04-26 11:00 Enskede IK Röd 1 - Reymersholms IK 4 Enskede IP 55
2020-04-26 15:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Boo FF 1 Farstaborg 2
Maj
2020-05-02 12:00 Rågsveds IF Gul - Gustavsbergs IF FK 5 Rågsveds BP 15
2020-05-02 12:00 Boo FF 1 - Tallkrogens IF Vit Boovallen 227
2020-05-02 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Boo FF 8 Älvsjö IP 51
2020-05-03 14:00 Reymersholms IK 4 - FoC Farsta FF Blå Tantolundens BP 2
2020-05-03 15:00 Årsta FF 5 - Enskede IK Röd 1 Årstagårdens BP 125
2020-05-09 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Reymersholms IK 4 Kärrtorps IP 216
2020-05-09 10:00 Tallkrogens IF Vit - Rågsveds IF Gul Gubbängens IP 115
2020-05-09 11:00 Värmdö IF Svart - Älvsjö AIK FF Grön 2 Värmdövallen 217
2020-05-10 10:00 FoC Farsta FF Blå - Årsta FF 5 Farsta IP 116
2020-05-10 11:00 Enskede IK Röd 1 - Boo FF 1 Enskede IP 55
2020-05-16 11:00 Rågsveds IF Gul - Enskede IK Röd 1 Rågsveds BP 15
2020-05-16 12:00 Boo FF 1 - FoC Farsta FF Blå Boovallen 227
2020-05-17 14:00 Årsta FF 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Årstagårdens BP 125
2020-05-17 14:00 Reymersholms IK 4 - Boo FF 8 Tantolundens BP 2
2020-05-17 16:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Värmdö IF Svart Farstaborg 2
2020-05-30 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Boo FF 1 Kärrtorps IP 216
2020-05-30 10:00 Tallkrogens IF Vit - Gustavsbergs IF FK 5 Gubbängens IP 115
2020-05-30 13:00 Boo FF 8 - Årsta FF 5 Boovallen 226
2020-05-30 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Reymersholms IK 4 Älvsjö IP 51
2020-05-31 10:00 FoC Farsta FF Blå - Rågsveds IF Gul Farsta IP 116
Juni
2020-06-06 09:00 Rågsveds IF Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Rågsveds BP 15
2020-06-06 10:00 Tallkrogens IF Vit - Värmdö IF Svart Gubbängens IP 115
2020-06-06 13:00 Boo FF 1 - Boo FF 8 Boovallen 227
2020-06-07 16:00 Årsta FF 5 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Årstagårdens BP 125
2020-06-07 16:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Enskede IK Röd 1 Farstaborg 2
Augusti
2020-08-22 11:00 Värmdö IF Svart - Reymersholms IK 4 Värmdövallen 217
2020-08-22 13:00 Boo FF 8 - Rågsveds IF Gul Boovallen 226
2020-08-22 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Boo FF 1 Älvsjö IP 51
2020-08-23 09:00 FoC Farsta FF Blå - Gustavsbergs IF FK 5 Farsta IP 116
2020-08-23 11:00 Enskede IK Röd 1 - Tallkrogens IF Vit Enskede IP 55
2020-08-29 10:00 Tallkrogens IF Vit - FoC Farsta FF Blå Gubbängens IP 115
2020-08-29 13:00 Rågsveds IF Gul - Älvsjö AIK FF Grön 2 Rågsveds BP 15
2020-08-30 11:00 Enskede IK Röd 1 - Värmdö IF Svart Enskede IP 55
2020-08-30 16:00 Årsta FF 5 - Reymersholms IK 4 Årstagårdens BP 127
2020-08-30 16:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Farstaborg 2
September
2020-09-05 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Tallkrogens IF Vit Bagarmossens BP 116
2020-09-05 11:00 Värmdö IF Svart - Årsta FF 5 Värmdövallen 217
2020-09-05 13:00 Boo FF 8 - Gustavsbergs IF FK 5 Boovallen 226
2020-09-06 09:00 FoC Farsta FF Blå - Enskede IK Röd 1 Farsta IP 116
2020-09-06 13:00 Reymersholms IK 4 - Boo FF 1 Tantolundens BP 2
2020-09-12 09:00 Rågsveds IF Gul - Reymersholms IK 4 Rågsveds BP 15
2020-09-12 10:00 Tallkrogens IF Vit - Boo FF 8 Gubbängens IP 115
2020-09-12 13:00 Boo FF 1 - Årsta FF 5 Boovallen 227
2020-09-13 10:00 FoC Farsta FF Blå - Värmdö IF Svart Farsta IP 116
2020-09-13 12:00 Enskede IK Röd 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Enskede IP 55
2020-09-13 16:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Farstaborg 2
2020-09-19 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - FoC Farsta FF Blå Kärrtorps IP 216
2020-09-19 11:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 1 Värmdövallen 217
2020-09-19 13:00 Boo FF 8 - Enskede IK Röd 1 Boovallen 226
2020-09-19 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Tallkrogens IF Vit Älvsjö IP 51
2020-09-20 15:00 Årsta FF 5 - Rågsveds IF Gul Årstagårdens BP 127
2020-09-26 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Värmdö IF Svart Kärrtorps IP 216
2020-09-26 13:00 Rågsveds IF Gul - Boo FF 1 Rågsveds BP 15
2020-09-27 10:00 FoC Farsta FF Blå - Boo FF 8 Farsta IP 116
2020-09-27 11:00 Enskede IK Röd 1 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Enskede IP 55
2020-09-27 16:00 Gustavsbergs IF FK 5 - Reymersholms IK 4 Farstaborg 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info