Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008- 6

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Stefan Sundin 0706360711 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 4 Sofia Adolfi 0733141920 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1 orange Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 10 David Forssell 0722408829 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 19 Ola Andersson 0705090101 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Sollentuna 3 Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå Vit randig/Blå/Blå
Kista SC KFUM blå Nicolae Mogosanu 0704683152 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 7 Viktor Barthelson 0733665728 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Daniel Persson 0706331592 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Robert Guenther 0707428200 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart Marco Westermark 0702084615 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF U / 2 Daniel Jansson Röda/Svarta/Röda
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Vasastans BK 3 Johan Lager 0703258881 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Vasalunds IF U / 2 - Djurgårdens IF FF 10 Råstasjön 12
2020-04-18 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - Spånga IS FK 1 Knutby BP 12
2020-04-18 11:15 Kista SC KFUM blå - IF Brommapojkarna 19 Kvarnbacka BP 11
2020-04-18 11:30 Bele Barkarby FF 4 - Bollstanäs SK 1 orange Strömvallen 2
2020-04-18 11:30 AIK FF 2 - Sollentuna FK 7 Råstasjön 11
2020-04-18 15:15 Vasastans BK 3 - IFK Sollentuna 3 Bellevue BP 1
2020-04-19 15:00 Ursvik IK Svart - Sundbybergs IK Orange Ursviks IP 11
2020-04-24 17:30 Bollstanäs SK 1 orange - Kista SC KFUM blå Bollstanäs IP 21
2020-04-25 09:00 IFK Sollentuna 3 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Norrvikens IP 21 Hall
2020-04-25 10:15 Sundbybergs IK Orange - AIK FF 2 Sundbybergs IP 21
2020-04-25 10:30 IF Brommapojkarna 19 - Vasastans BK 3 Stora Mossens IP 2
2020-04-25 12:45 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Svart Nälsta BP 11
2020-04-26 14:00 Djurgårdens IF FF 10 - Bele Barkarby FF 4 Östermalms IP 3
2020-04-26 16:15 Sollentuna FK 7 - Vasalunds IF U / 2 Edsbergs Sportfält 4
Maj
2020-05-02 10:15 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Orange Nälsta BP 11
2020-05-02 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - IF Brommapojkarna 19 Knutby BP 12
2020-05-02 11:15 Kista SC KFUM blå - Djurgårdens IF FF 10 Kvarnbacka BP 11
2020-05-02 11:30 Bele Barkarby FF 4 - Sollentuna FK 7 Strömvallen 2
2020-05-02 12:45 Vasastans BK 3 - Bollstanäs SK 1 orange Bellevue BP 1
2020-05-02 12:45 Vasalunds IF U / 2 - AIK FF 2 Råstasjön 11
2020-05-02 15:00 Ursvik IK Svart - IFK Sollentuna 3 Örvallen 2
2020-05-08 18:45 Bollstanäs SK 1 orange - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Bollstanäs IP 21
2020-05-09 09:00 IFK Sollentuna 3 - Spånga IS FK 1 Norrvikens IP 21 Hall
2020-05-09 11:30 Sundbybergs IK Orange - Vasalunds IF U / 2 Sundbybergs IP 21
2020-05-09 13:00 AIK FF 2 - Bele Barkarby FF 4 Råstasjön 11
2020-05-09 14:15 IF Brommapojkarna 19 - Ursvik IK Svart Stora Mossens IP 2
2020-05-09 15:00 Sollentuna FK 7 - Kista SC KFUM blå Edsbergs Sportfält 4
2020-05-10 13:15 Djurgårdens IF FF 10 - Vasastans BK 3 Östermalms IP 11
2020-05-16 09:00 IFK Sollentuna 3 - Sundbybergs IK Orange Norrvikens IP 21 Hall
2020-05-16 10:00 Kista SC KFUM blå - AIK FF 2 Kvarnbacka BP 11
2020-05-16 10:15 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 19 Nälsta BP 11
2020-05-16 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - Djurgårdens IF FF 10 Knutby BP 12
2020-05-16 12:45 Vasastans BK 3 - Sollentuna FK 7 Bellevue BP 1
2020-05-16 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Vasalunds IF U / 2 Strömvallen 2
2020-05-17 13:45 Ursvik IK Svart - Bollstanäs SK 1 orange Ursviks IP 11
2020-05-30 09:00 Vasalunds IF U / 2 - Kista SC KFUM blå Råstasjön 12
2020-05-30 11:30 Sundbybergs IK Orange - Bele Barkarby FF 4 Sundbybergs IP 21
2020-05-30 11:45 IF Brommapojkarna 19 - IFK Sollentuna 3 Stora Mossens IP 2
2020-05-30 12:45 Bollstanäs SK 1 orange - Spånga IS FK 1 Bollstanäs IP 21
2020-05-30 13:00 AIK FF 2 - Vasastans BK 3 Råstasjön 11
2020-05-30 14:00 Djurgårdens IF FF 10 - Ursvik IK Svart Östermalms IP 3
2020-05-31 12:30 Sollentuna FK 7 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Edsbergs Sportfält 4
Juni
2020-06-06 09:00 IFK Sollentuna 3 - Bollstanäs SK 1 orange Norrvikens IP 21 Hall
2020-06-06 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - AIK FF 2 Knutby BP 12
2020-06-06 10:00 Kista SC KFUM blå - Bele Barkarby FF 4 Kvarnbacka BP 11
2020-06-06 11:30 Spånga IS FK 1 - Djurgårdens IF FF 10 Nälsta BP 11
2020-06-06 11:45 IF Brommapojkarna 19 - Sundbybergs IK Orange Stora Mossens IP 2
2020-06-06 15:15 Vasastans BK 3 - Vasalunds IF U / 2 Bellevue BP 1
2020-06-07 13:45 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK 7 Ursviks IP 11
Augusti
2020-08-21 18:45 Bollstanäs SK 1 orange - IF Brommapojkarna 19 Bollstanäs IP 21
2020-08-22 10:00 Vasalunds IF U / 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Råstasjön 12
2020-08-22 11:30 Sundbybergs IK Orange - Kista SC KFUM blå Sundbybergs IP 21
2020-08-22 13:00 AIK FF 2 - Ursvik IK Svart Råstasjön 11
2020-08-22 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Vasastans BK 3 Strömvallen 2
2020-08-23 13:45 Sollentuna FK 7 - Spånga IS FK 1 Edsbergs Sportfält 4
2020-08-23 13:45 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Sollentuna 3 Östermalms IP 11
2020-08-28 18:45 Bollstanäs SK 1 orange - Sundbybergs IK Orange Bollstanäs IP 21
2020-08-29 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - Bele Barkarby FF 4 Knutby BP 12
2020-08-29 11:45 IF Brommapojkarna 19 - Djurgårdens IF FF 10 Stora Mossens IP 2
2020-08-29 12:45 Spånga IS FK 1 - AIK FF 2 Nälsta BP 11
2020-08-29 15:15 Vasastans BK 3 - Kista SC KFUM blå Bellevue BP 1
2020-08-30 09:00 IFK Sollentuna 3 - Sollentuna FK 7 Norrvikens IP 21 Hall
2020-08-30 13:45 Ursvik IK Svart - Vasalunds IF U / 2 Ursviks IP 11
September
2020-09-05 10:00 Vasalunds IF U / 2 - Spånga IS FK 1 Råstasjön 12
2020-09-05 11:15 Kista SC KFUM blå - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Kvarnbacka BP 11
2020-09-05 11:30 AIK FF 2 - IFK Sollentuna 3 Råstasjön 11
2020-09-05 11:30 Sundbybergs IK Orange - Vasastans BK 3 Sundbybergs IP 21
2020-09-05 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Ursvik IK Svart Strömvallen 2
2020-09-05 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - Bollstanäs SK 1 orange Östermalms IP 2
2020-09-06 15:00 Sollentuna FK 7 - IF Brommapojkarna 19 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-11 17:30 Bollstanäs SK 1 orange - Sollentuna FK 7 Bollstanäs IP 21
2020-09-12 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 - Vasastans BK 3 Knutby BP 12
2020-09-12 11:45 IF Brommapojkarna 19 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 2
2020-09-12 12:45 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 4 Nälsta BP 11
2020-09-13 09:00 IFK Sollentuna 3 - Vasalunds IF U / 2 Norrvikens IP 21 Hall
2020-09-13 13:45 Djurgårdens IF FF 10 - Sundbybergs IK Orange Östermalms IP 11
2020-09-13 15:00 Ursvik IK Svart - Kista SC KFUM blå Ursviks IP 11
2020-09-19 10:00 Vasalunds IF U / 2 - IF Brommapojkarna 19 Råstasjön 12
2020-09-19 11:15 Kista SC KFUM blå - Spånga IS FK 1 Kvarnbacka BP 11
2020-09-19 11:30 Sundbybergs IK Orange - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Sundbybergs IP 21
2020-09-19 12:45 Bele Barkarby FF 4 - IFK Sollentuna 3 Strömvallen 2
2020-09-19 13:00 AIK FF 2 - Bollstanäs SK 1 orange Råstasjön 11
2020-09-19 15:15 Vasastans BK 3 - Ursvik IK Svart Bellevue BP 1
2020-09-20 11:15 Sollentuna FK 7 - Djurgårdens IF FF 10 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-26 09:00 IFK Sollentuna 3 - Kista SC KFUM blå Norrvikens IP 21 Hall
2020-09-26 10:30 IF Brommapojkarna 19 - Bele Barkarby FF 4 Stora Mossens IP 2
2020-09-26 11:30 Bollstanäs SK 1 orange - Vasalunds IF U / 2 Bollstanäs IP 21
2020-09-26 11:30 Spånga IS FK 1 - Vasastans BK 3 Nälsta BP 11
2020-09-26 12:45 Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 2 Östermalms IP 2
2020-09-26 15:00 Sollentuna FK 7 - Sundbybergs IK Orange Edsbergs Sportfält 4
2020-09-27 13:45 Ursvik IK Svart - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 Ursviks IP 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info