Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008- 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Marcus Wallin 0735030574 Svart, Vit, Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 2 Olle Hernell 0707477500 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Tomas Vikholm 0733566721 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 8 Petra Kron Forsling 0707836322 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 13 Christian Mannerstråle 0733732711 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 17 Magnus Berg 0703292288 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 10 röd Maria Winbladh 0707672686 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK 5 Erik Johan Nordin 0768960722 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 7 Alexander Amnéus Grön vit grön
Sollentuna FK 4 Mats Hovmöller 0725154524 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Claes Stenfeldt 0707131161 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Blå 2 Annika Halldén 0709119800 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF U /1 Daniel Jansson Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Karlbergs BK 5 - IFK Lidingö FK 10 röd Stadshagens IP 22
2020-04-18 11:15 Hässelby SK FF 8 - Spånga IS FK 2 Hässelby IP 21
2020-04-18 12:30 Sollentuna FK 4 - Reymersholms IK 7 Helenelunds IP 2
2020-04-18 13:00 IF Brommapojkarna 17 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 2
2020-04-19 09:00 Ekerö IK - Vasalunds IF U /1 Träkvistavallen 21
2020-04-19 13:00 IF Brommapojkarna 13 - AIK FF 9 Ängby IP 11
2020-04-25 09:00 Vasalunds IF U /1 - Sollentuna FK 4 Skytteholms IP 4
2020-04-25 11:00 Reymersholms IK 7 - Hässelby SK FF 8 Tantolundens BP 12
2020-04-25 13:00 AIK FF 9 - Ursvik IK Blå 2 Råstasjön 11
2020-04-25 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Ekerö IK Östermalms IP 2
2020-04-26 10:15 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 13 Nälsta BP 12
2020-04-26 17:15 IFK Lidingö FK 10 röd - IF Brommapojkarna 17 Hersby BP 1
Maj
2020-05-02 10:30 IF Brommapojkarna 13 - Reymersholms IK 7 Stora Mossens IP 3
2020-05-02 12:30 Sollentuna FK 4 - Djurgårdens IF FF 2 Helenelunds IP 2
2020-05-02 13:00 IF Brommapojkarna 17 - Karlbergs BK 5 Stora Mossens IP 2
2020-05-03 09:00 Hässelby SK FF 8 - Vasalunds IF U /1 Hässelby Gårds BP 11
2020-05-03 12:30 Ursvik IK Blå 2 - Spånga IS FK 2 Ursviks IP 12
2020-05-03 16:45 Ekerö IK - IFK Lidingö FK 10 röd Träkvistavallen 21
2020-05-09 12:15 Reymersholms IK 7 - Ursvik IK Blå 2 Tantolundens BP 12
2020-05-09 12:45 IFK Lidingö FK 10 röd - Sollentuna FK 4 Hersby BP 1
2020-05-09 17:30 Karlbergs BK 5 - Ekerö IK Stora Mossens IP 11
2020-05-10 10:15 Spånga IS FK 2 - AIK FF 9 Nälsta BP 12
2020-05-10 14:30 Vasalunds IF U /1 - IF Brommapojkarna 13 Råstasjön 11
2020-05-16 11:15 Hässelby SK FF 8 - IFK Lidingö FK 10 röd Hässelby IP 21
2020-05-16 11:45 IF Brommapojkarna 13 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 3
2020-05-16 12:30 Sollentuna FK 4 - Karlbergs BK 5 Helenelunds IP 2
2020-05-16 13:00 AIK FF 9 - Reymersholms IK 7 Råstasjön 11
2020-05-17 12:30 Ursvik IK Blå 2 - Vasalunds IF U /1 Ursviks IP 12
2020-05-17 18:00 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 17 Träkvistavallen 21
2020-05-24 10:00 Djurgårdens IF FF 2 - Hässelby SK FF 8 Hjorthagens IP 2
2020-05-29 17:30 Karlbergs BK 5 - Hässelby SK FF 8 Stadshagens IP 22
2020-05-30 12:15 Reymersholms IK 7 - Spånga IS FK 2 Tantolundens BP 12
2020-05-30 13:00 Vasalunds IF U /1 - AIK FF 9 Råstasjön 12
2020-05-30 15:30 IF Brommapojkarna 17 - Sollentuna FK 4 Stora Mossens IP 2
2020-05-31 12:30 Djurgårdens IF FF 2 - Ursvik IK Blå 2 Östermalms IP 2
2020-05-31 16:00 IFK Lidingö FK 10 röd - IF Brommapojkarna 13 Hersby BP 1
Juni
2020-06-06 11:15 Hässelby SK FF 8 - IF Brommapojkarna 17 Hässelby IP 21
2020-06-06 12:45 Sollentuna FK 4 - Ekerö IK Helenelunds IP 2
2020-06-06 13:00 IF Brommapojkarna 13 - Karlbergs BK 5 Stora Mossens IP 3
2020-06-06 13:00 AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 2 Råstasjön 11
2020-06-07 10:15 Spånga IS FK 2 - Vasalunds IF U /1 Nälsta BP 12
2020-06-07 12:30 Ursvik IK Blå 2 - IFK Lidingö FK 10 röd Ursviks IP 12
Augusti
2020-08-21 18:45 Karlbergs BK 5 - Ursvik IK Blå 2 Stadshagens IP 22
2020-08-21 18:45 IFK Lidingö FK 10 röd - Djurgårdens IF FF 2 Hersby BP 1
2020-08-22 13:00 IF Brommapojkarna 17 - IF Brommapojkarna 13 Stora Mossens IP 2
2020-08-22 14:15 Djurgårdens IF FF 2 - Spånga IS FK 2 Östermalms IP 2
2020-08-23 08:30 Vasalunds IF U /1 - Reymersholms IK 7 Råstasjön 11
2020-08-23 12:00 Ekerö IK - Hässelby SK FF 8 Träkvistavallen 21
2020-08-23 16:00 IFK Lidingö FK 10 röd - AIK FF 9 Hersby BP 1
2020-08-29 13:00 AIK FF 9 - Karlbergs BK 5 Råstasjön 11
2020-08-30 10:15 Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK 10 röd Nälsta BP 12
2020-08-30 12:30 Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 17 Ursviks IP 12
2020-08-30 14:30 Hässelby SK FF 8 - Sollentuna FK 4 Hässelby Villastads BP 1
2020-08-30 16:00 IF Brommapojkarna 13 - Ekerö IK Blackeberg BP 11
September
2020-09-04 18:45 Karlbergs BK 5 - Spånga IS FK 2 Stadshagens IP 22
2020-09-05 12:45 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 13 Helenelunds IP 2
2020-09-05 14:15 IF Brommapojkarna 17 - AIK FF 9 Stora Mossens IP 2
2020-09-05 16:30 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalunds IF U /1 Östermalms IP 2
2020-09-06 13:15 Ekerö IK - Ursvik IK Blå 2 Träkvistavallen 22
2020-09-06 16:00 IFK Lidingö FK 10 röd - Reymersholms IK 7 Hersby BP 1
2020-09-12 11:30 Vasalunds IF U /1 - IFK Lidingö FK 10 röd Råstasjön 12
2020-09-12 12:15 Reymersholms IK 7 - Karlbergs BK 5 Tantolundens BP 12
2020-09-12 14:30 AIK FF 9 - Ekerö IK Råstasjön 11
2020-09-13 10:15 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 17 Nälsta BP 12
2020-09-13 12:00 IF Brommapojkarna 13 - Hässelby SK FF 8 Ängby IP 11
2020-09-13 12:30 Ursvik IK Blå 2 - Sollentuna FK 4 Ursviks IP 12
2020-09-18 18:45 Karlbergs BK 5 - Vasalunds IF U /1 Stadshagens IP 22
2020-09-19 12:45 Sollentuna FK 4 - AIK FF 9 Helenelunds IP 2
2020-09-19 15:15 Ekerö IK - Spånga IS FK 2 Träkvistavallen 21
2020-09-20 11:00 Hässelby SK FF 8 - Ursvik IK Blå 2 Hässelby IP 22
2020-09-20 19:00 IF Brommapojkarna 17 - Reymersholms IK 7 Stora Mossens IP 2
2020-09-25 16:45 Reymersholms IK 7 - Djurgårdens IF FF 2 Långholmens BP 11
2020-09-26 08:30 Vasalunds IF U /1 - IF Brommapojkarna 17 Råstasjön 12
2020-09-26 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Karlbergs BK 5 Östermalms IP 2
2020-09-27 10:15 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 4 Nälsta BP 12
2020-09-27 12:30 Ursvik IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 13 Ursviks IP 12
2020-09-27 15:30 Hässelby SK FF 8 - AIK FF 9 Hässelby IP 21
Oktober
2020-10-03 11:00 Reymersholms IK 7 - Ekerö IK Träkvistavallen 21

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info