Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008- 8

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 7 Caroline Hising 0709573771 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 4 Suzanne Elisabeth Debong 0706090066 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Fruängens IF 1 Fruängens IF(Föreningen) Vit/röd/Röd/Vit/röd
Gröndals IK Blå Pernilla Frank 0709989492 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 20 grön Sven Karl Erik Sellin Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 4 grön Jenny Hellqvist 0768537759 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 10 Christian Mannerstråle 0733732711 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Karlbergs BK 6 Massimiliano Sacco 0702916164 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Martin Wahlström 0706175398 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 2 Niklas Carlsson Grön/Vit/Grön
Sickla IF Svart 3 Frank Pelander Röd/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 2 Gert Forje 0707491113 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:00 Gröndals IK Blå - Sickla IF Svart 3 Gröndals BP 11
2020-04-18 11:30 Fruängens IF 1 - Boo FF 7 Fruängens BP 1
2020-04-18 13:30 Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 4 grön Tantolundens BP 12
2020-04-18 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - IF Brommapojkarna 10 Kärrtorps IP 32
2020-04-19 15:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Älvsjö IP 4
2020-04-25 10:30 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 4 Stora Mossens IP 3
2020-04-25 12:45 Boo FF 7 - Gröndals IK Blå Orminge BP 1
2020-04-26 09:00 Sickla IF Svart 3 - Reymersholms IK 2 Nacka IP 21
2020-04-26 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Karlbergs BK 6 Bredängs BP 12
2020-04-26 16:30 Hammarby IF FF 4 grön - Hammarby IF FF 20 grön Kärrtorps IP 32
Maj
2020-05-02 11:00 Gröndals IK Blå - Fruängens IF 1 Gröndals BP 11
2020-05-02 12:15 Reymersholms IK 2 - Boo FF 7 Tantolundens BP 12
2020-05-02 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 4 grön Östermalms IP 2
2020-05-02 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Sickla IF Svart 3 Kärrtorps IP 32
2020-05-03 13:15 Älvsjö AIK FF Svart 2 - IF Brommapojkarna 10 Älvsjö IP 4
2020-05-09 11:30 Fruängens IF 1 - Reymersholms IK 2 Fruängens BP 1
2020-05-09 12:45 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 20 grön Orminge BP 1
2020-05-09 13:00 IF Brommapojkarna 10 - Karlbergs BK 6 Stora Mossens IP 3
2020-05-10 09:00 Sickla IF Svart 3 - Djurgårdens IF FF 4 Nacka IP 21
2020-05-10 19:00 Hammarby IF FF 4 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2 Kärrtorps IP 32
2020-05-15 20:00 Karlbergs BK 6 - Hammarby IF FF 4 grön Stadshagens IP 22
2020-05-16 12:15 Reymersholms IK 2 - Gröndals IK Blå Tantolundens BP 12
2020-05-16 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - Boo FF 7 Östermalms IP 2
2020-05-17 15:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Sickla IF Svart 3 Älvsjö IP 4
2020-05-17 16:30 Hammarby IF FF 20 grön - Fruängens IF 1 Kärrtorps IP 32
2020-05-17 19:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 10 Bredängs BP 12
2020-05-30 11:30 Fruängens IF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Fruängens BP 1
2020-05-30 11:30 Boo FF 7 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Orminge BP 1
2020-05-30 15:00 Gröndals IK Blå - Hammarby IF FF 20 grön Kärrtorps IP 12
2020-05-31 09:00 Sickla IF Svart 3 - Karlbergs BK 6 Nacka IP 21
2020-05-31 17:45 Hammarby IF FF 4 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
Juni
2020-06-05 20:00 Karlbergs BK 6 - Boo FF 7 Stadshagens IP 22
2020-06-06 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sickla IF Svart 3 Bredängs BP 12
2020-06-07 10:15 Djurgårdens IF FF 4 - Gröndals IK Blå Östermalms IP 2
2020-06-07 15:15 Hammarby IF FF 20 grön - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 32
2020-06-07 15:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Fruängens IF 1 Älvsjö IP 4
Augusti
2020-08-20 18:00 Fruängens IF 1 - Karlbergs BK 6 Fruängens BP 1
2020-08-22 10:15 Gröndals IK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 2 Gröndals BP 11
2020-08-22 12:15 Reymersholms IK 2 - Djurgårdens IF FF 4 Tantolundens BP 12
2020-08-22 14:00 Boo FF 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Orminge BP 1
2020-08-23 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - IF Brommapojkarna 10 Kärrtorps IP 32
2020-08-28 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Reymersholms IK 2 Långbro BP 1
2020-08-29 11:30 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 20 grön Östermalms IP 2
2020-08-29 11:45 IF Brommapojkarna 10 - Sickla IF Svart 3 Stora Mossens IP 3
2020-08-30 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Fruängens IF 1 Bredängs BP 12
September
2020-09-05 11:00 Gröndals IK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Gröndals BP 11
2020-09-05 11:30 Boo FF 7 - IF Brommapojkarna 10 Orminge BP 1
2020-09-05 12:15 Reymersholms IK 2 - Karlbergs BK 6 Tantolundens BP 12
2020-09-05 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2 Gubbängens BP 12
2020-09-06 10:15 Sickla IF Svart 3 - Hammarby IF FF 4 grön Nacka IP 21
2020-09-11 18:45 Karlbergs BK 6 - Hammarby IF FF 20 grön Stadshagens IP 22
2020-09-11 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Djurgårdens IF FF 4 Älvsjö IP 4
2020-09-12 13:00 IF Brommapojkarna 10 - Fruängens IF 1 Stora Mossens IP 3
2020-09-13 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Reymersholms IK 2 Bredängs BP 12
2020-09-13 14:00 Karlbergs BK 6 - Gröndals IK Blå Stadshagens IP 22
2020-09-13 17:45 Hammarby IF FF 4 grön - Boo FF 7 Kärrtorps IP 32
2020-09-19 11:00 Gröndals IK Blå - IF Brommapojkarna 10 Gröndals BP 11
2020-09-19 11:30 Fruängens IF 1 - Hammarby IF FF 4 grön Fruängens BP 1
2020-09-19 11:30 Boo FF 7 - Sickla IF Svart 3 Orminge BP 1
2020-09-19 14:30 Djurgårdens IF FF 4 - Karlbergs BK 6 Långholmens BP 11
2020-09-20 15:15 Hammarby IF FF 20 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
2020-09-26 10:30 IF Brommapojkarna 10 - Reymersholms IK 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-26 16:00 Fruängens IF 1 - Sickla IF Svart 3 Fruängens BP 1
2020-09-26 16:30 Karlbergs BK 6 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Kämpetorps BP 11
2020-09-27 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Djurgårdens IF FF 4 Bredängs BP 12
2020-09-27 17:45 Hammarby IF FF 4 grön - Gröndals IK Blå Kärrtorps IP 32

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info