Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Nima Nowrouzi 0733456907 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 6 Elias Kokkinos 0708190093 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2:Gul Carl Joakim Sjöborg 0706746921 Blå/Blå/Blå
Essinge IK 1 Emil Didrikson Svart/Svart/Svart
IF Brommapojkarna 6 Giovanni San Martin Rojas 08367231 0760812357 Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna 9 Magnus Berg 0703292288 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 10 blå Maria Winbladh 0707672686 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK 3 Nimrod Badur 0760000024 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK svart 1 Emil Hellström 0705589787 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Alexander Amnéus Grön/Vit/Grön
Sollentuna FK 3 Mats Hovmöller 0725154524 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalunds IF Solna 2 Efrem Rhawi 019360960 0707310608 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Röd 1 Henrik Andlinger 0761170330 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:45 Karlbergs BK 3 - IFK Lidingö FK 10 blå Stadshagens IP 21
2020-04-18 14:30 AIK FF 4 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Råstasjön 12
2020-04-18 14:45 Reymersholms IK 1 - Vasalunds IF Solna 2 Tantolundens BP 12
2020-04-18 15:00 Sollentuna FK 3 - Ängby IF Röd 1 Helenelunds IP 2
2020-04-18 15:15 Bele Barkarby FF 6 - Norrtulls SK svart 1 Strömvallen 2
2020-04-19 10:15 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 6 Träkvistavallen 21
2020-04-19 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Essinge IK 1 Stora Mossens IP 2
2020-04-25 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - Sollentuna FK 3 Aspuddens IP 11
2020-04-25 14:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 9 Ängby IP 2
2020-04-25 15:15 Norrtulls SK svart 1 - Reymersholms IK 1 Bellevue BP 1
2020-04-25 15:15 IFK Lidingö FK 10 blå - Ekerö IK 2:Gul Hersby BP 1
2020-04-25 16:30 Ängby IF Röd 1 - Karlbergs BK 3 Ängby IP 2
2020-04-26 10:15 Essinge IK 1 - Bele Barkarby FF 6 Essinge IP 11
Maj
2020-05-01 18:15 Karlbergs BK 3 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Stadshagens IP 22
2020-05-02 10:00 AIK FF 4 - Norrtulls SK svart 1 Råsunda IP 11
2020-05-02 13:30 Reymersholms IK 1 - Essinge IK 1 Tantolundens BP 12
2020-05-02 15:15 IFK Lidingö FK 10 blå - IF Brommapojkarna 6 Hersby BP 1
2020-05-02 16:15 Sollentuna FK 3 - Vasalunds IF Solna 2 Helenelunds IP 2
2020-05-03 14:00 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Röd 1 Träkvistavallen 22
2020-05-03 17:00 Bele Barkarby FF 6 - IF Brommapojkarna 9 Strömvallen 11
2020-05-09 10:30 Essinge IK 1 - AIK FF 4 Essinge IP 11
2020-05-09 11:00 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - Ekerö IK 2:Gul Aspuddens IP 11
2020-05-09 15:15 Norrtulls SK svart 1 - Sollentuna FK 3 Bellevue BP 1
2020-05-09 15:15 Ängby IF Röd 1 - IFK Lidingö FK 10 blå Ängby IP 2
2020-05-09 15:30 IF Brommapojkarna 9 - Reymersholms IK 1 Stora Mossens IP 2
2020-05-09 16:30 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 6 Ängby IP 2
2020-05-09 17:00 Vasalunds IF Solna 2 - AIK FF 4 Råstasjön 11
2020-05-10 11:30 Vasalunds IF Solna 2 - Karlbergs BK 3 Råstasjön 12
2020-05-15 18:45 Karlbergs BK 3 - Norrtulls SK svart 1 Stadshagens IP 21
2020-05-16 13:30 Reymersholms IK 1 - Bele Barkarby FF 6 Tantolundens BP 12
2020-05-16 13:45 Sollentuna FK 3 - Essinge IK 1 Helenelunds IP 2
2020-05-16 16:30 IFK Lidingö FK 10 blå - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Hersby BP 1
2020-05-17 10:00 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 9 Råstasjön 12
2020-05-17 12:30 Ekerö IK 2:Gul - Vasalunds IF Solna 2 Träkvistavallen 22
2020-05-17 15:00 Ängby IF Röd 1 - IF Brommapojkarna 6 Ängby IP 2
2020-05-30 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - Ängby IF Röd 1 Aspuddens IP 11
2020-05-30 12:45 Bele Barkarby FF 6 - AIK FF 4 Strömvallen 2
2020-05-30 15:15 Norrtulls SK svart 1 - Ekerö IK 2:Gul Bellevue BP 1
2020-05-30 16:30 IF Brommapojkarna 6 - Reymersholms IK 1 Ängby IP 2
2020-05-31 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Sollentuna FK 3 Stora Mossens IP 2
2020-05-31 10:15 Essinge IK 1 - Karlbergs BK 3 Essinge IP 11
2020-05-31 10:15 Vasalunds IF Solna 2 - IFK Lidingö FK 10 blå Råstasjön 12
Juni
2020-06-05 20:00 Karlbergs BK 3 - IF Brommapojkarna 9 Stadshagens IP 21
2020-06-06 09:00 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - IF Brommapojkarna 6 Aspuddens IP 11
2020-06-06 14:00 Sollentuna FK 3 - Bele Barkarby FF 6 Helenelunds IP 2
2020-06-06 15:15 Ekerö IK 2:Gul - Essinge IK 1 Träkvistavallen 21
2020-06-06 15:15 IFK Lidingö FK 10 blå - Norrtulls SK svart 1 Hersby BP 1
2020-06-06 15:45 AIK FF 4 - Reymersholms IK 1 Råstasjön 12
2020-06-06 16:30 Ängby IF Röd 1 - Vasalunds IF Solna 2 Ängby IP 2
Augusti
2020-08-22 13:30 Reymersholms IK 1 - Sollentuna FK 3 Tantolundens BP 12
2020-08-22 15:15 Bele Barkarby FF 6 - Karlbergs BK 3 Strömvallen 2
2020-08-22 15:15 Norrtulls SK svart 1 - Ängby IF Röd 1 Bellevue BP 1
2020-08-23 10:00 Vasalunds IF Solna 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Råstasjön 12
2020-08-23 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Ekerö IK 2:Gul Stora Mossens IP 2
2020-08-23 10:15 Essinge IK 1 - IFK Lidingö FK 10 blå Essinge IP 11
2020-08-23 15:00 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 4 Ängby IP 2
2020-08-28 20:00 Karlbergs BK 3 - Reymersholms IK 1 Stadshagens IP 21
2020-08-29 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - Norrtulls SK svart 1 Aspuddens IP 11
2020-08-29 12:30 Sollentuna FK 3 - AIK FF 4 Helenelunds IP 2
2020-08-29 15:15 IFK Lidingö FK 10 blå - IF Brommapojkarna 9 Hersby BP 1
2020-08-29 16:30 Ängby IF Röd 1 - Essinge IK 1 Ängby IP 2
2020-08-30 10:00 Vasalunds IF Solna 2 - IF Brommapojkarna 6 Råstasjön 12
2020-08-30 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Bele Barkarby FF 6 Träkvistavallen 21
September
2020-09-05 13:30 Reymersholms IK 1 - Ekerö IK 2:Gul Tantolundens BP 12
2020-09-05 14:30 AIK FF 4 - Karlbergs BK 3 Råstasjön 12
2020-09-05 15:15 Bele Barkarby FF 6 - IFK Lidingö FK 10 blå Strömvallen 2
2020-09-05 16:30 Norrtulls SK svart 1 - Vasalunds IF Solna 2 Bellevue BP 1
2020-09-06 10:15 IF Brommapojkarna 9 - Ängby IF Röd 1 Stora Mossens IP 2
2020-09-06 15:00 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna FK 3 Ängby IP 2
2020-09-11 20:00 Karlbergs BK 3 - Sollentuna FK 3 Stadshagens IP 21
2020-09-12 10:15 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - IF Brommapojkarna 9 Aspuddens IP 11
2020-09-12 14:00 Norrtulls SK svart 1 - IF Brommapojkarna 6 Bellevue BP 1
2020-09-12 14:30 Vasalunds IF Solna 2 - Essinge IK 1 Råstasjön 12
2020-09-12 16:30 Ängby IF Röd 1 - Bele Barkarby FF 6 Ängby IP 2
2020-09-13 13:15 Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 4 Träkvistavallen 21
2020-09-13 17:15 IFK Lidingö FK 10 blå - Reymersholms IK 1 Hersby BP 1
2020-09-19 14:45 Reymersholms IK 1 - Ängby IF Röd 1 Tantolundens BP 12
2020-09-19 16:30 Sollentuna FK 3 - Ekerö IK 2:Gul Helenelunds IP 2
2020-09-19 16:45 IF Brommapojkarna 9 - Vasalunds IF Solna 2 Stora Mossens IP 2
2020-09-20 09:00 Essinge IK 1 - Norrtulls SK svart 1 Essinge IP 11
2020-09-20 10:00 IF Brommapojkarna 6 - Karlbergs BK 3 Vällingby BP 12
2020-09-20 14:15 Bele Barkarby FF 6 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Strömvallen 2
2020-09-25 19:15 Ängby IF Röd 1 - AIK FF 4 Ängby IP 2
2020-09-26 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 - Reymersholms IK 1 Aspuddens IP 11
2020-09-26 15:15 Norrtulls SK svart 1 - IF Brommapojkarna 9 Bellevue BP 1
2020-09-26 15:15 IFK Lidingö FK 10 blå - Sollentuna FK 3 Hersby BP 1
2020-09-27 10:00 AIK FF 4 - IFK Lidingö FK 10 blå Råsunda IP 11
2020-09-27 10:00 Vasalunds IF Solna 2 - Bele Barkarby FF 6 Råstasjön 12
2020-09-27 10:15 Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 6 Essinge IP 11
2020-09-27 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Karlbergs BK 3 Träkvistavallen 21
Oktober
2020-10-04 12:30 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 Gröndals BP 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info