Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-24

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart 3 Fredric Gatu 0735062211 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Vit Cristian Lagos Vasquez 08272998 0735365528 Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF 5 Andreas Qvist 0739416500 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Martin Wahlström 0706175398 Röd/Vit/Röd
Norsborgs IF 2 Anas Abdeslam Chentouf Blå/Blå/Blå
Rågsveds IF Svart Anna Göras Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Rolf Peter Nyström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 5 Annika Ritzl Blåvitt/blå/blå
Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Kent Thudén 0736006850 Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 3 Joacim Lindvall 0709936661 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Kristian Wennerström Grön/Grön/Grön
Årsta FF 3 Stefan Bäckström Vougt 0702996091 Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart 1 Gert Forje 0707491113 vit/blå/vita
Örby IS P08 Gul Magnus Hjalmarsson Fogelström 0760005984 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Stuvsta IF 3 Bredängs BP 11
2020-04-18 12:30 Segeltorps IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 2
2020-04-18 14:00 Enskede IK Svart 3 - Rågsveds IF Svart Enskede IP 4
2020-04-18 15:15 Huddinge IF 5 - Norsborgs IF 2 Källbrinks IP 2
2020-04-19 12:15 Örby IS P08 Gul - Årsta FF 3 Örby BP 1
2020-04-19 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Brantbrinks IP 21
2020-04-19 13:15 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Svart 1 Broängsplan 12
2020-04-24 18:45 Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 5 Stuvsta IP 11
2020-04-25 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Enskede IK Svart 3 Nytorps Mosse IP 11
2020-04-25 10:15 Rågsveds IF Svart - Grödinge SK Vit Hagsätra IP 12
2020-04-25 11:15 Norsborgs IF 2 - Segeltorps IF 5 Brunna IP 21
2020-04-25 11:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Berga IP 11
2020-04-26 12:40 Årsta FF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Solberga BP 12
2020-04-26 17:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Örby IS P08 Gul Älvsjö IP 4
Maj
2020-05-02 09:00 Örby IS P08 Gul - Rågsveds IF Svart Örby BP 1
2020-05-02 12:30 Segeltorps IF 5 - Stuvsta IF 3 Segeltorps IP 2
2020-05-02 15:15 Enskede IK Svart 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 Enskede IP 4
2020-05-03 09:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Årsta FF 3 Älvsjö IP 4
2020-05-03 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Norsborgs IF 2 Brantbrinks IP 21
2020-05-03 12:45 Huddinge IF 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Källbrinks IP 2
2020-05-03 14:30 Grödinge SK Vit - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Broängsplan 12
2020-05-08 18:45 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 11
2020-05-09 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK Vit Berga IP 11
2020-05-09 10:15 Rågsveds IF Svart - Älvsjö AIK FF Svart 1 Hagsätra IP 12
2020-05-09 11:15 Norsborgs IF 2 - Enskede IK Svart 3 Brunna IP 21
2020-05-10 09:00 Årsta FF 3 - Huddinge IF 5 Solberga BP 11
2020-05-10 12:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Örby IS P08 Gul Nytorps Mosse IP 11
2020-05-10 17:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Segeltorps IF 5 Bredängs BP 11
2020-05-16 09:00 Örby IS P08 Gul - Rönninge Salem Fotboll 2 Örby BP 1
2020-05-16 10:15 Rågsveds IF Svart - Årsta FF 3 Hagsätra IP 12
2020-05-16 12:30 Segeltorps IF 5 - Huddinge IF 5 Segeltorps IP 2
2020-05-16 14:00 Enskede IK Svart 3 - Stuvsta IF 3 Enskede IP 4
2020-05-17 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Älvsjö IP 4
2020-05-17 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Brantbrinks IP 21
2020-05-17 14:30 Grödinge SK Vit - Norsborgs IF 2 Broängsplan 12
2020-05-29 18:45 Stuvsta IF 3 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 11
2020-05-30 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Rågsveds IF Svart Nytorps Mosse IP 11
2020-05-30 11:15 Norsborgs IF 2 - Örby IS P08 Gul Brunna IP 21
2020-05-30 11:30 Huddinge IF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinks IP 2
2020-05-30 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Enskede IK Svart 3 Bredängs BP 11
2020-05-30 17:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Berga IP 11
2020-05-31 11:20 Årsta FF 3 - Segeltorps IF 5 Årstagårdens BP 12
Juni
2020-06-06 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Årsta FF 3 Nytorps Mosse IP 11
2020-06-06 10:15 Rågsveds IF Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 Hagsätra IP 12
2020-06-06 14:00 Örby IS P08 Gul - Stuvsta IF 3 Örby BP 1
2020-06-06 14:00 Enskede IK Svart 3 - Huddinge IF 5 Enskede IP 4
2020-06-07 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Segeltorps IF 5 Brantbrinks IP 21
2020-06-07 13:15 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Norsborgs IF 2 Älvsjö IP 4
2020-06-07 14:30 Grödinge SK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Broängsplan 12
Augusti
2020-08-21 17:30 Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Stuvsta IP 11
2020-08-22 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Berga IP 11
2020-08-22 11:15 Norsborgs IF 2 - Rågsveds IF Svart Brunna IP 21
2020-08-22 13:45 Segeltorps IF 5 - Enskede IK Svart 3 Segeltorps IP 2
2020-08-23 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Örby IS P08 Gul Bredängs BP 11
2020-08-23 11:20 Årsta FF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Årstagårdens BP 12
2020-08-23 16:30 Huddinge IF 5 - Grödinge SK Vit Källbrinks IP 2
2020-08-29 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Årsta FF 3 Berga IP 11
2020-08-29 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Norsborgs IF 2 Nytorps Mosse IP 11
2020-08-29 10:15 Rågsveds IF Svart - Stuvsta IF 3 Hagsätra IP 12
2020-08-29 15:15 Enskede IK Svart 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Enskede IP 4
2020-08-30 14:30 Grödinge SK Vit - Segeltorps IF 5 Broängsplan 12
2020-08-30 14:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Älvsjö IP 4
2020-08-30 14:45 Örby IS P08 Gul - Huddinge IF 5 Örby BP 1
September
2020-09-04 18:45 Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Stuvsta IP 11
2020-09-05 09:00 Huddinge IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Källbrinks IP 2
2020-09-05 11:15 Norsborgs IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Brunna IP 21
2020-09-05 12:30 Segeltorps IF 5 - Örby IS P08 Gul Segeltorps IP 2
2020-09-06 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Rågsveds IF Svart Bredängs BP 11
2020-09-06 11:20 Årsta FF 3 - Enskede IK Svart 3 Årstagårdens BP 12
2020-09-06 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Grödinge SK Vit Brantbrinks IP 21
2020-09-12 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Nytorps Mosse IP 11
2020-09-12 10:15 Rågsveds IF Svart - Huddinge IF 5 Hagsätra IP 12
2020-09-12 11:15 Norsborgs IF 2 - Årsta FF 3 Brunna IP 21
2020-09-12 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 3 Berga IP 11
2020-09-13 13:15 Grödinge SK Vit - Enskede IK Svart 3 Broängsplan 12
2020-09-13 14:45 Örby IS P08 Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Örby BP 1
2020-09-13 15:45 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Segeltorps IF 5 Älvsjö IP 4
2020-09-18 18:45 Stuvsta IF 3 - Norsborgs IF 2 Stuvsta IP 11
2020-09-19 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 Bredängs BP 11
2020-09-19 13:45 Segeltorps IF 5 - Rågsveds IF Svart Segeltorps IP 2
2020-09-19 18:30 Enskede IK Svart 3 - Örby IS P08 Gul Enskede IP 4
2020-09-20 11:20 Årsta FF 3 - Grödinge SK Vit Årstagårdens BP 12
2020-09-20 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Älvsjö AIK FF Svart 1 Brantbrinks IP 21
2020-09-20 16:30 Huddinge IF 5 - Skogås-Trångsunds FF Lila 2 Källbrinks IP 2
2020-09-25 18:45 Stuvsta IF 3 - Årsta FF 3 Stuvsta IP 11
2020-09-25 18:45 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Enskede IK Svart 3 Älvsjö IP 4
2020-09-26 10:15 Skogås-Trångsunds FF Lila 2 - Segeltorps IF 5 Nytorps Mosse IP 11
2020-09-26 10:15 Rågsveds IF Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Hagsätra IP 12
2020-09-26 11:15 Norsborgs IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Brunna IP 21
2020-09-26 11:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 5 Berga IP 11
2020-09-26 12:45 Örby IS P08 Gul - Grödinge SK Vit Örby BP 1

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info