Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-29

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Sofia Adolfi 0733141920 Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK Svart Andreas Johansson 0732400755 Svart/svart/svart
FK Bromma Grön Torbjörn Bäck Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 2 Göran Mattias Sjölander Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 20 Marcos Valenzuela Rivera Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Thomas Nyström 0761750049 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Karlbergs BK 2 Lars Fredrik Frank 0767869911 Röd/Vit/Röd
Råsunda IS Vit Markus Idegran 0736889106 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 1 Mats Hovmöller 0725154524 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Claes Stenfeldt 0707131161 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Röd Olga Isaakidou 0704933391 Grön/Vit/Grön
Täby FK 21 Fredrik Murén 0704883829 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Vit 1 Jonas Löfgren 0707726102 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön Johan Skogh Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Täby FK 21 - FK Bromma Grön Skarpäng 11
2020-04-18 10:15 Sundbybergs IK Röd - Spånga IS FK 3 Sundbybergs IP 21
2020-04-18 13:00 Råsunda IS Vit - IFK Viksjö 3 Råstasjön 12
2020-04-18 13:45 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 20 Hässelby IP 21
2020-04-18 14:00 Bele Barkarby FF 2 - Karlbergs BK 2 Strömvallen 2
2020-04-19 10:15 Bromstens IK Svart - Ursvik IK Vit 1 Bromstens IP 21
2020-04-19 17:30 Ängby IF Grön - Sollentuna FK 1 Ängby IP 2
2020-04-24 17:30 FK Bromma Grön - Bele Barkarby FF 2 Ängby Södra BP 12
2020-04-24 18:45 Karlbergs BK 2 - Ängby IF Grön Stadshagens IP 21
2020-04-25 14:00 Sollentuna FK 1 - Sundbybergs IK Röd Helenelunds IP 2
2020-04-26 10:15 IFK Viksjö 3 - Hässelby SK FF 2 Viksjövallen 22
2020-04-26 11:30 Spånga IS FK 3 - Råsunda IS Vit Nälsta BP 12
2020-04-26 11:30 IF Brommapojkarna 20 - Bromstens IK Svart Stora Mossens IP 3
2020-04-26 15:00 Ursvik IK Vit 1 - Täby FK 21 Ursviks IP 11
Maj
2020-05-02 09:00 Täby FK 21 - IF Brommapojkarna 20 Skarpäng 11
2020-05-02 10:15 Sundbybergs IK Röd - Karlbergs BK 2 Sundbybergs IP 21
2020-05-02 15:00 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 3 Hässelby IP 21
2020-05-03 10:00 Råsunda IS Vit - Sollentuna FK 1 Råstasjön 12
2020-05-03 11:00 Bromstens IK Svart - IFK Viksjö 3 Bromstens IP 21
2020-05-03 16:15 Ursvik IK Vit 1 - FK Bromma Grön Ursviks IP 11
2020-05-03 17:30 Ängby IF Grön - Bele Barkarby FF 2 Ängby IP 2
2020-05-08 17:30 FK Bromma Grön - Ängby IF Grön Ängby Södra BP 12
2020-05-08 18:45 Karlbergs BK 2 - Råsunda IS Vit Stadshagens IP 21
2020-05-09 14:00 Bele Barkarby FF 2 - Sundbybergs IK Röd Strömvallen 2
2020-05-09 14:00 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 2 Helenelunds IP 2
2020-05-09 14:15 IF Brommapojkarna 20 - Ursvik IK Vit 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-10 10:15 IFK Viksjö 3 - Täby FK 21 Viksjövallen 22
2020-05-10 11:30 Spånga IS FK 3 - Bromstens IK Svart Nälsta BP 12
2020-05-16 09:00 Täby FK 21 - Spånga IS FK 3 Skarpäng 11
2020-05-16 09:00 Sundbybergs IK Röd - Ängby IF Grön Sundbybergs IP 21
2020-05-16 13:00 IF Brommapojkarna 20 - FK Bromma Grön Stora Mossens IP 3
2020-05-16 15:00 Hässelby SK FF 2 - Karlbergs BK 2 Hässelby IP 21
2020-05-17 11:30 Råsunda IS Vit - Bele Barkarby FF 2 Råstasjön 12
2020-05-17 12:00 Bromstens IK Svart - Sollentuna FK 1 Bromstens IP 21
2020-05-17 17:30 Ursvik IK Vit 1 - IFK Viksjö 3 Ursviks IP 11
2020-05-29 17:30 FK Bromma Grön - Sundbybergs IK Röd Ängby Södra BP 12
2020-05-29 18:45 Karlbergs BK 2 - Bromstens IK Svart Stadshagens IP 21
2020-05-29 19:15 Ängby IF Grön - Råsunda IS Vit Ängby IP 2
2020-05-30 13:45 Sollentuna FK 1 - Täby FK 21 Helenelunds IP 2
2020-05-30 14:00 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF 2 Strömvallen 2
2020-05-31 10:15 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 20 Viksjövallen 22
Juni
2020-06-06 09:00 Täby FK 21 - Karlbergs BK 2 Skarpäng 11
2020-06-06 13:00 Råsunda IS Vit - Sundbybergs IK Röd Råstasjön 12
2020-06-06 13:45 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF Grön Hässelby IP 21
2020-06-06 14:15 IF Brommapojkarna 20 - Spånga IS FK 3 Stora Mossens IP 3
2020-06-07 10:00 Bromstens IK Svart - Bele Barkarby FF 2 Bromstens IP 21
2020-06-07 10:15 IFK Viksjö 3 - FK Bromma Grön Viksjövallen 22
2020-06-07 15:30 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Vit 1 Örvallen 2
2020-06-07 17:30 Ursvik IK Vit 1 - Sollentuna FK 1 Ursviks IP 11
Augusti
2020-08-21 17:30 Karlbergs BK 2 - Ursvik IK Vit 1 Stadshagens IP 21
2020-08-21 18:45 FK Bromma Grön - Råsunda IS Vit Ängby Södra BP 12
2020-08-21 19:15 Ängby IF Grön - Bromstens IK Svart Ängby IP 2
2020-08-22 09:00 Sundbybergs IK Röd - Hässelby SK FF 2 Sundbybergs IP 21
2020-08-22 09:00 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 20 Helenelunds IP 2
2020-08-23 11:30 Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 12
2020-08-23 14:15 Bele Barkarby FF 2 - Täby FK 21 Strömvallen 2
2020-08-29 09:00 Täby FK 21 - Ängby IF Grön Skarpäng 11
2020-08-29 12:30 Hässelby SK FF 2 - Råsunda IS Vit Hässelby IP 21
2020-08-29 14:15 IF Brommapojkarna 20 - Karlbergs BK 2 Stora Mossens IP 3
2020-08-30 10:15 IFK Viksjö 3 - Sollentuna FK 1 Viksjövallen 22
2020-08-30 11:00 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK Röd Bromstens IP 21
2020-08-30 11:30 Spånga IS FK 3 - FK Bromma Grön Nälsta BP 12
2020-08-30 16:15 Ursvik IK Vit 1 - Bele Barkarby FF 2 Ursviks IP 11
September
2020-09-04 17:30 Karlbergs BK 2 - IFK Viksjö 3 Stadshagens IP 21
2020-09-04 18:45 FK Bromma Grön - Hässelby SK FF 2 Ängby Södra BP 12
2020-09-05 09:00 Sundbybergs IK Röd - Täby FK 21 Sundbybergs IP 21
2020-09-05 09:00 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 3 Helenelunds IP 2
2020-09-06 14:00 Råsunda IS Vit - Bromstens IK Svart Råstasjön 12
2020-09-06 14:15 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 20 Strömvallen 2
2020-09-06 16:15 Ängby IF Grön - Ursvik IK Vit 1 Ängby IP 2
2020-09-12 09:00 Täby FK 21 - Råsunda IS Vit Skarpäng 11
2020-09-12 11:30 Bromstens IK Svart - Hässelby SK FF 2 Bromstens IP 21
2020-09-12 14:15 IF Brommapojkarna 20 - Ängby IF Grön Stora Mossens IP 3
2020-09-12 16:15 Sollentuna FK 1 - FK Bromma Grön Helenelunds IP 2
2020-09-13 10:15 IFK Viksjö 3 - Bele Barkarby FF 2 Viksjövallen 22
2020-09-13 12:45 Spånga IS FK 3 - Karlbergs BK 2 Nälsta BP 12
2020-09-13 16:15 Ursvik IK Vit 1 - Sundbybergs IK Röd Ursviks IP 11
2020-09-18 18:45 Karlbergs BK 2 - Sollentuna FK 1 Stadshagens IP 21
2020-09-18 18:45 FK Bromma Grön - Bromstens IK Svart Ängby Södra BP 12
2020-09-19 10:15 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 20 Sundbybergs IP 21
2020-09-19 12:30 Hässelby SK FF 2 - Täby FK 21 Hässelby IP 21
2020-09-19 15:15 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 2
2020-09-20 10:00 Råsunda IS Vit - Ursvik IK Vit 1 Råstasjön 12
2020-09-20 16:15 Ängby IF Grön - IFK Viksjö 3 Ängby IP 2
2020-09-25 18:45 Karlbergs BK 2 - FK Bromma Grön Stadshagens IP 21
2020-09-26 09:00 Täby FK 21 - Bromstens IK Svart Skarpäng 11
2020-09-26 11:45 IF Brommapojkarna 20 - Råsunda IS Vit Stora Mossens IP 3
2020-09-26 16:15 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 2 Helenelunds IP 2
2020-09-27 10:15 IFK Viksjö 3 - Sundbybergs IK Röd Viksjövallen 22
2020-09-27 12:45 Spånga IS FK 3 - Ängby IF Grön Nälsta BP 12
2020-09-27 16:15 Ursvik IK Vit 1 - Hässelby SK FF 2 Ursviks IP 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info