Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-30

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 9 Katrin Rova 0704931586 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 12 Rosen Guggenheimer Lindow 0704534759 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 25 vit Ergül Araz 0739534156 Vit/Grön/Vit
IF Söderkamraterna 1 Luis Santos Monteiro Ferreira 0736984624 Röd/Svart/Röd
IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 10 vit Maria Winbladh 0707672686 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK 1 Hamdi Ercan 0724674124 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Martin Wahlström 0706175398 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Gul 1 Isac Hagelberg 0725885060 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 4 Tobias Bergman Grön/Vit/Grön
Sickla IF Röd 2 Magnus Andersson Röd/Blå/Blå
Årsta FF 4 Stefan Bäckström Vougt 0702996091 Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit 1 Max Pantzar vit/blå/vita
Örby IS P08 Röd Magnus Hjalmarsson Fogelström 0760005984 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 20:00 Karlbergs BK 1 - Norrtulls SK Gul 1 Stadshagens IP 21
2020-04-18 09:00 Örby IS P08 Röd - Reymersholms IK 4 Örby BP 1
2020-04-18 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Bredängs BP 11
2020-04-18 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - Årsta FF 4 Aspuddens IP 11
2020-04-18 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Djurgårdens IF FF 12 Sofiaskolans BP 1
2020-04-18 15:15 Boo FF 9 - Hammarby IF FF 25 vit Orminge BP 1
2020-04-19 19:00 Sickla IF Röd 2 - IFK Lidingö FK 10 vit Sicklavallen 1
2020-04-25 12:15 Reymersholms IK 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Tantolundens BP 12
2020-04-25 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Östermalms IP 2
2020-04-25 16:30 Norrtulls SK Gul 1 - IF Söderkamraterna 1 Bellevue BP 1
2020-04-25 16:30 IFK Lidingö FK 10 vit - Örby IS P08 Röd Hersby BP 1
2020-04-26 11:20 Årsta FF 4 - Boo FF 9 Solberga BP 12
2020-04-26 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Sickla IF Röd 2 Kärrtorps IP 32
2020-04-26 15:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Karlbergs BK 1 Älvsjö IP 4
Maj
2020-05-01 19:30 Karlbergs BK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Stadshagens IP 21
2020-05-02 11:30 Boo FF 9 - Djurgårdens IF FF 12 Orminge BP 1
2020-05-02 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Sofiaskolans BP 1
2020-05-02 14:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Reymersholms IK 4 Hersby BP 1
2020-05-03 12:15 Örby IS P08 Röd - Hammarby IF FF 25 vit Örby BP 1
2020-05-03 16:30 Sickla IF Röd 2 - Årsta FF 4 Sicklavallen 1
2020-05-09 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - IF Söderkamraterna 1 Bredängs BP 11
2020-05-09 13:30 Reymersholms IK 4 - Karlbergs BK 1 Tantolundens BP 12
2020-05-09 14:00 Norrtulls SK Gul 1 - Boo FF 9 Bellevue BP 1
2020-05-09 16:30 Djurgårdens IF FF 12 - Sickla IF Röd 2 Östermalms IP 2
2020-05-10 10:30 Årsta FF 4 - Örby IS P08 Röd Solberga BP 11
2020-05-10 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - IFK Lidingö FK 10 vit Kärrtorps IP 32
2020-05-10 14:30 Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Älvsjö IP 4
2020-05-15 18:45 IFK Lidingö FK 10 vit - Årsta FF 4 Hersby BP 1
2020-05-16 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Aspuddens IP 11
2020-05-16 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Reymersholms IK 4 Kärrtorps IP 32
2020-05-16 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Karlbergs BK 1 Sofiaskolans BP 1
2020-05-16 15:15 Boo FF 9 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Orminge BP 1
2020-05-17 12:15 Örby IS P08 Röd - Djurgårdens IF FF 12 Örby BP 1
2020-05-17 19:00 Sickla IF Röd 2 - Norrtulls SK Gul 1 Sicklavallen 1
2020-05-24 12:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - Norrtulls SK Gul 1 Aspuddens IP 12
2020-05-29 17:30 Karlbergs BK 1 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Stadshagens IP 21
2020-05-30 14:00 Norrtulls SK Gul 1 - Örby IS P08 Röd Bellevue BP 1
2020-05-30 14:45 Reymersholms IK 4 - IF Söderkamraterna 1 Tantolundens BP 12
2020-05-31 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Boo FF 9 Bredängs BP 11
2020-05-31 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sickla IF Röd 2 Älvsjö IP 5
2020-05-31 15:00 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Lidingö FK 10 vit Östermalms IP 2
2020-05-31 18:30 Årsta FF 4 - Hammarby IF FF 25 vit Årstagårdens BP 12
Juni
2020-06-06 09:00 Örby IS P08 Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1 Örby BP 1
2020-06-06 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - IF Söderkamraterna 1 Aspuddens IP 11
2020-06-06 11:30 IFK Lidingö FK 10 vit - Norrtulls SK Gul 1 Hersby BP 1
2020-06-06 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Djurgårdens IF FF 12 Kärrtorps IP 32
2020-06-06 15:15 Boo FF 9 - Karlbergs BK 1 Orminge BP 1
2020-06-07 12:40 Årsta FF 4 - Reymersholms IK 4 Årstagårdens BP 12
2020-06-07 19:00 Sickla IF Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Sicklavallen 1
Augusti
2020-08-22 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Örby IS P08 Röd Bredängs BP 11
2020-08-22 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Boo FF 9 Sofiaskolans BP 1
2020-08-22 14:00 Norrtulls SK Gul 1 - Hammarby IF FF 25 vit Bellevue BP 1
2020-08-22 14:45 Reymersholms IK 4 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Tantolundens BP 12
2020-08-23 10:15 Djurgårdens IF FF 12 - Årsta FF 4 Östermalms IP 2
2020-08-23 12:45 Karlbergs BK 1 - Sickla IF Röd 2 Sicklavallen 1
2020-08-23 13:15 Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Lidingö FK 10 vit Älvsjö IP 4
2020-08-29 09:00 Örby IS P08 Röd - Karlbergs BK 1 Örby BP 1
2020-08-29 12:45 Boo FF 9 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Orminge BP 1
2020-08-29 14:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Hersby BP 1
2020-08-29 15:15 Djurgårdens IF FF 12 - Reymersholms IK 4 Östermalms IP 2
2020-08-30 11:20 Årsta FF 4 - Norrtulls SK Gul 1 Årstagårdens BP 12
2020-08-30 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Älvsjö AIK FF Vit 1 Kärrtorps IP 32
2020-08-30 17:45 Sickla IF Röd 2 - IF Söderkamraterna 1 Sicklavallen 1
September
2020-09-04 18:45 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 10 vit Stadshagens IP 21
2020-09-05 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - Sickla IF Röd 2 Aspuddens IP 11
2020-09-05 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Hammarby IF FF 25 vit Bredängs BP 11
2020-09-05 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Örby IS P08 Röd Sofiaskolans BP 1
2020-09-05 14:45 Reymersholms IK 4 - Boo FF 9 Tantolundens BP 12
2020-09-05 15:15 Norrtulls SK Gul 1 - Djurgårdens IF FF 12 Bellevue BP 1
2020-09-06 15:45 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Årsta FF 4 Älvsjö IP 4
2020-09-12 12:45 Örby IS P08 Röd - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Örby BP 1
2020-09-12 12:45 Norrtulls SK Gul 1 - Reymersholms IK 4 Bellevue BP 1
2020-09-12 14:00 Djurgårdens IF FF 12 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Långholmens BP 11
2020-09-12 16:30 IFK Lidingö FK 10 vit - IF Söderkamraterna 1 Hersby BP 1
2020-09-13 12:40 Årsta FF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Årstagårdens BP 12
2020-09-13 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - Karlbergs BK 1 Kärrtorps IP 32
2020-09-13 19:00 Sickla IF Röd 2 - Boo FF 9 Sicklavallen 1
2020-09-18 17:30 Karlbergs BK 1 - Årsta FF 4 Stadshagens IP 21
2020-09-19 09:45 Reymersholms IK 4 - Sickla IF Röd 2 Tantolundens BP 12
2020-09-19 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Djurgårdens IF FF 12 Bredängs BP 11
2020-09-19 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 - IFK Lidingö FK 10 vit Aspuddens IP 11
2020-09-19 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Hammarby IF FF 25 vit Sofiaskolans BP 1
2020-09-19 16:30 Boo FF 9 - Örby IS P08 Röd Orminge BP 1
2020-09-20 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Norrtulls SK Gul 1 Älvsjö IP 4
2020-09-26 14:00 Norrtulls SK Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Bellevue BP 1
2020-09-26 16:30 Djurgårdens IF FF 12 - Karlbergs BK 1 Östermalms IP 2
2020-09-26 16:30 IFK Lidingö FK 10 vit - Boo FF 9 Hersby BP 1
2020-09-27 11:20 Årsta FF 4 - IF Söderkamraterna 1 Årstagårdens BP 12
2020-09-27 12:15 Örby IS P08 Röd - Sickla IF Röd 2 Örby BP 1
2020-09-27 12:45 Hammarby IF FF 25 vit - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 Kärrtorps IP 32
2020-09-27 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Reymersholms IK 4 Älvsjö IP 4

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info