Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-34

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Seydi Tas Gul/Röd/Röd/Röd
Fruängens IF 2 Fruängens IF(Föreningen) Vit/röd/Röd/Vit/röd
Huddinge IF 3 Mats Gunnar Fredrik Karlsson Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Rönninge Salem Fotboll 3 Daniel Ankargrund 0707173794 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Annika Ritzl Blåvitt/blå/blå
Tullinge BK Blå Andreas Johansson 0707742143 0707742143 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 2 Stefan Bäckström Vougt 0702996091 Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Orange 1 Rickard Ljunggren vit/blå/vita
Örby IS P08 Blå Magnus Hjalmarsson Fogelström 0760005984 Röd/Blå/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 3 Brunna IP 22
2020-04-19 10:45 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Fruängens IF 2 Älvsjö IP 4
2020-04-19 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Segeltorps IF 4 Alby BP 11
2020-04-19 11:20 Årsta FF 2 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Årstagårdens BP 12
2020-04-19 14:15 Tullinge BK Blå - Örby IS P08 Blå Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-04-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Konyaspor Kultur och IF Aspuddens IP 11
2020-04-25 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Årsta FF 2 Vårbergs IP 22
2020-04-25 11:30 Fruängens IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Fruängens BP 1
2020-04-25 15:00 Segeltorps IF 4 - Arameisk-Syrianska IF 1 Segeltorps IP 2
2020-04-26 16:30 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Källbrinks IP 2
Maj
2020-05-02 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Brunna IP 22
2020-05-02 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 3 Berga IP 11
2020-05-02 16:30 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Segeltorps IF 4 Älvsjö IP 4
2020-05-03 10:45 Årsta FF 2 - Örby IS P08 Blå Solberga BP 11
2020-05-03 11:15 Konyaspor Kultur och IF - IFK Stockholm FK Blå Alby BP 11
2020-05-09 08:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Aspuddens IP 11
2020-05-09 10:15 Örby IS P08 Blå - Konyaspor Kultur och IF Örby BP 1
2020-05-09 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Arameisk-Syrianska IF 1 Vårbergs IP 22
2020-05-09 11:30 Huddinge IF 3 - Fruängens IF 2 Källbrinks IP 2
2020-05-09 13:45 Segeltorps IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 3 Segeltorps IP 2
2020-05-10 13:00 Tullinge BK Blå - Årsta FF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-05-16 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Örby IS P08 Blå Brunna IP 22
2020-05-16 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Berga IP 11
2020-05-16 12:45 Fruängens IF 2 - Segeltorps IF 4 Fruängens BP 1
2020-05-17 10:45 Älvsjö AIK FF Orange 1 - IFK Stockholm FK Blå Älvsjö IP 4
2020-05-17 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Tullinge BK Blå Alby BP 11
2020-05-30 09:00 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Fruängens IF 2 Aspuddens IP 11
2020-05-30 10:15 Örby IS P08 Blå - Älvsjö AIK FF Orange 1 Örby BP 1
2020-05-30 11:30 IFK Stockholm FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 3 Vårbergs IP 22
2020-05-30 13:45 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF 3 Segeltorps IP 2
2020-05-31 13:00 Tullinge BK Blå - Arameisk-Syrianska IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
Juni
2020-06-06 11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Örby IS P08 Blå Berga IP 11
2020-06-06 12:45 Fruängens IF 2 - IFK Stockholm FK Blå Fruängens BP 1
2020-06-07 10:45 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Tullinge BK Blå Älvsjö IP 4
2020-06-07 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Årsta FF 2 Alby BP 11
2020-06-07 15:15 Huddinge IF 3 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Källbrinks IP 2
Augusti
2020-08-22 10:15 Örby IS P08 Blå - Fruängens IF 2 Örby BP 1
2020-08-22 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 3 Vårbergs IP 22
2020-08-22 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Segeltorps IF 4 Aspuddens IP 11
2020-08-23 12:40 Årsta FF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Årstagårdens BP 12
2020-08-23 13:00 Tullinge BK Blå - Rönninge Salem Fotboll 3 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-08-29 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Brunna IP 22
2020-08-29 11:30 Fruängens IF 2 - Tullinge BK Blå Fruängens BP 1
2020-08-29 13:45 Segeltorps IF 4 - IFK Stockholm FK Blå Segeltorps IP 2
2020-08-30 08:15 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Årsta FF 2 Älvsjö IP 4
2020-08-30 16:30 Huddinge IF 3 - Örby IS P08 Blå Källbrinks IP 2
September
2020-09-05 10:15 Örby IS P08 Blå - Segeltorps IF 4 Örby BP 1
2020-09-05 11:30 IFK Stockholm FK Blå - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Vårbergs IP 22
2020-09-06 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Älvsjö AIK FF Orange 1 Alby BP 11
2020-09-06 12:40 Årsta FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Årstagårdens BP 12
2020-09-06 15:30 Tullinge BK Blå - Huddinge IF 3 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-12 11:30 IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Örby IS P08 Blå Aspuddens IP 11
2020-09-12 11:30 Fruängens IF 2 - Årsta FF 2 Fruängens BP 1
2020-09-12 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Konyaspor Kultur och IF Berga IP 11
2020-09-12 12:30 Segeltorps IF 4 - Tullinge BK Blå Segeltorps IP 2
2020-09-13 13:15 Älvsjö AIK FF Orange 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Älvsjö IP 4
2020-09-19 11:15 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Brunna IP 22
2020-09-19 11:30 Örby IS P08 Blå - IFK Stockholm FK Blå Örby BP 1
2020-09-20 11:15 Konyaspor Kultur och IF - Fruängens IF 2 Alby BP 11
2020-09-20 12:40 Årsta FF 2 - Huddinge IF 3 Årstagårdens BP 12
2020-09-20 13:00 Tullinge BK Blå - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-26 10:15 IFK Stockholm FK Blå - Tullinge BK Blå Vårbergs IP 22
2020-09-26 12:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Berga IP 11
2020-09-26 12:45 Fruängens IF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Fruängens BP 1
2020-09-26 13:45 Segeltorps IF 4 - Årsta FF 2 Segeltorps IP 2
2020-09-27 16:30 Huddinge IF 3 - Konyaspor Kultur och IF Källbrinks IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info