Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-35

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 8 Mattias Ljungberg 0761777510 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Järfälla Grön Göran Andersson 0705143064 Vit/Svart/Svarta
Gröndals IK Vit Pernilla Frank Vit/Blå/Svart
IFK Viksjö 4 Thomas Nyström 0761750049 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Österåker FK 3 Carin Nygårds Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 4 Patrik Tirri 0702347277 0702347277 Gul/Svart/Gul
Karlbergs BK 8 Karlbergs BK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Norrtulls SK Gul 2 Isac Hagelberg 0725885060 Gul/Svart/Gul
Qaran IKF 1 Mohamed Yusuf 0737056126 Svart/Svart/Svart
Reymersholms IK 6 Petter Carlsson Grön/Vit/Grön
Värtans IK 1 Emil Östberg 0736423000 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Vit Håkan Åkesson 0700921264 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-25 11:15 Qaran IKF 1 - Reymersholms IK 6 Knutby BP 12
2020-04-25 11:15 Gröndals IK Vit - Karlbergs BK 8 Gröndals BP 11
2020-04-25 16:30 Djurgårdens IF FF 8 - IK Frej Täby FF 4 Östermalms IP 2
2020-04-26 09:00 IFK Viksjö 4 - Ängby IF Vit Viksjövallen 22
2020-04-26 09:30 Norrtulls SK Gul 2 - Värtans IK 1 Bellevue BP 1
2020-04-26 11:30 IFK Österåker FK 3 - FC Järfälla Grön Åkersberga IP 21
Maj
2020-05-01 19:30 Karlbergs BK 8 - IFK Österåker FK 3 Stadshagens IP 22
2020-05-02 12:15 Reymersholms IK 6 - IFK Viksjö 4 Tantolundens BP 11
2020-05-03 10:00 IK Frej Täby FF 4 - Norrtulls SK Gul 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2020-05-03 10:15 FC Järfälla Grön - Djurgårdens IF FF 8 Järfällavallen 21
2020-05-03 11:30 Värtans IK 1 - Qaran IKF 1 Östermalms IP 2
2020-05-03 15:00 Ängby IF Vit - Gröndals IK Vit Ängby IP 2
2020-05-09 11:00 Reymersholms IK 6 - Ängby IF Vit Tantolundens BP 11
2020-05-09 11:15 Qaran IKF 1 - IK Frej Täby FF 4 Knutby BP 12
2020-05-09 16:30 Norrtulls SK Gul 2 - FC Järfälla Grön Bellevue BP 1
2020-05-10 09:00 IFK Viksjö 4 - Värtans IK 1 Viksjövallen 22
2020-05-10 09:00 IFK Österåker FK 3 - Gröndals IK Vit Åkersberga IP 21
2020-05-10 10:15 Djurgårdens IF FF 8 - Karlbergs BK 8 Östermalms IP 2
2020-05-15 20:00 Karlbergs BK 8 - Norrtulls SK Gul 2 Stadshagens IP 21
2020-05-16 11:00 Gröndals IK Vit - Djurgårdens IF FF 8 Gröndals BP 11
2020-05-16 15:00 IK Frej Täby FF 4 - IFK Viksjö 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2020-05-16 16:30 Ängby IF Vit - IFK Österåker FK 3 Ängby IP 2
2020-05-17 10:15 FC Järfälla Grön - Qaran IKF 1 Järfällavallen 21
2020-05-17 12:45 Värtans IK 1 - Reymersholms IK 6 Östermalms IP 2
2020-05-30 10:00 Värtans IK 1 - Ängby IF Vit Östermalms IP 2
2020-05-30 12:15 Reymersholms IK 6 - IK Frej Täby FF 4 Tantolundens BP 11
2020-05-30 12:30 Qaran IKF 1 - Karlbergs BK 8 Knutby BP 12
2020-05-30 12:30 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Österåker FK 3 Östermalms IP 2
2020-05-30 16:30 Norrtulls SK Gul 2 - Gröndals IK Vit Bellevue BP 1
2020-05-31 09:00 IFK Viksjö 4 - FC Järfälla Grön Viksjövallen 22
Juni
2020-06-05 20:00 IK Frej Täby FF 4 - Värtans IK 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2020-06-06 09:00 Karlbergs BK 8 - IFK Viksjö 4 Stadshagens IP 21
2020-06-06 12:15 Gröndals IK Vit - Qaran IKF 1 Gröndals BP 11
2020-06-06 15:15 Ängby IF Vit - Djurgårdens IF FF 8 Ängby IP 2
2020-06-07 09:00 IFK Österåker FK 3 - Norrtulls SK Gul 2 Åkersberga IP 21
2020-06-07 10:15 FC Järfälla Grön - Reymersholms IK 6 Järfällavallen 21
Augusti
2020-08-22 11:15 Qaran IKF 1 - IFK Österåker FK 3 Knutby BP 12
2020-08-22 12:15 IK Frej Täby FF 4 - Ängby IF Vit Vikingavallen/Täby IP 3
2020-08-22 12:15 Reymersholms IK 6 - Karlbergs BK 8 Tantolundens BP 11
2020-08-22 16:30 Norrtulls SK Gul 2 - Djurgårdens IF FF 8 Bellevue BP 1
2020-08-23 09:00 IFK Viksjö 4 - Gröndals IK Vit Viksjövallen 22
2020-08-23 11:30 Värtans IK 1 - FC Järfälla Grön Östermalms IP 2
2020-08-28 20:00 Karlbergs BK 8 - Värtans IK 1 Stadshagens IP 22
2020-08-29 09:00 IFK Österåker FK 3 - IFK Viksjö 4 Åkersberga IP 21
2020-08-29 11:30 Gröndals IK Vit - Reymersholms IK 6 Gröndals BP 11
2020-08-29 15:15 Ängby IF Vit - Norrtulls SK Gul 2 Ängby IP 2
2020-08-29 16:30 Djurgårdens IF FF 8 - Qaran IKF 1 Östermalms IP 2
2020-08-30 10:15 FC Järfälla Grön - IK Frej Täby FF 4 Järfällavallen 21
September
2020-09-05 12:15 IK Frej Täby FF 4 - Karlbergs BK 8 Vikingavallen/Täby IP 3
2020-09-05 12:15 Reymersholms IK 6 - IFK Österåker FK 3 Tantolundens BP 11
2020-09-05 12:30 Qaran IKF 1 - Norrtulls SK Gul 2 Knutby BP 12
2020-09-06 09:00 IFK Viksjö 4 - Djurgårdens IF FF 8 Viksjövallen 22
2020-09-06 10:15 FC Järfälla Grön - Ängby IF Vit Järfällavallen 21
2020-09-06 11:30 Värtans IK 1 - Gröndals IK Vit Östermalms IP 2
2020-09-18 19:15 Ängby IF Vit - Qaran IKF 1 Ängby IP 2
2020-09-18 20:00 Karlbergs BK 8 - FC Järfälla Grön Stadshagens IP 21
2020-09-19 10:15 IFK Österåker FK 3 - Värtans IK 1 Åkersberga IP 21
2020-09-19 12:15 Gröndals IK Vit - IK Frej Täby FF 4 Gröndals BP 11
2020-09-20 10:45 Norrtulls SK Gul 2 - IFK Viksjö 4 Bellevue BP 1
2020-09-20 11:30 Djurgårdens IF FF 8 - Reymersholms IK 6 Östermalms IP 2
2020-09-25 20:00 Karlbergs BK 8 - Ängby IF Vit Stadshagens IP 21
2020-09-25 20:00 IK Frej Täby FF 4 - IFK Österåker FK 3 Vikingavallen/Täby IP 3
2020-09-26 11:00 Reymersholms IK 6 - Norrtulls SK Gul 2 Tantolundens BP 11
2020-09-27 09:00 IFK Viksjö 4 - Qaran IKF 1 Viksjövallen 22
2020-09-27 10:15 FC Järfälla Grön - Gröndals IK Vit Järfällavallen 21
2020-09-27 10:15 Värtans IK 1 - Djurgårdens IF FF 8 Östermalms IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info