Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009- 6

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Helen Danielsson +46733529429 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK 1 Serhan Ayhan 0739138484 svart-röd/svart/svart
Bromstens IK Svart Lamin Singhateh Svart/svart/svart
Ekerö IK Jakob Hultkvist 0709846161 Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Caroline Caesar 0709880330 Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF Röd Helena Stenberg 0702055194 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 13 Carl Beyer 0706855590 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 blå Fredrik Bergenstråhle 0739883301 blåvit randig/blå/blå
Sollentuna FK 11 Tina Scherman 0769416942 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 17 Terry Potter 0725738805 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 6 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Mikael Engström 0722441938 Grön/Vit/Grön
Ängby IF 1 Peter Jupiter 0704563925 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Ekerö IK - Sollentuna FK 17 Träkvistavallen 226
2020-04-18 15:15 Sollentuna FK 11 - Sundbybergs IK Orange Helenelunds IP 125
2020-04-19 10:15 IFK Lidingö FK 13 blå - Apollon Solna FK 1 Högsätra BP 12
2020-04-19 11:30 Hässelby SK FF Röd - Ängby IF 1 Hässelby IP 21
2020-04-19 12:45 Spånga IS FK 6 - Bromstens IK Svart Nälsta BP 12
2020-04-19 16:15 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 13 Huvudstafältet 12
2020-04-25 09:00 Sundbybergs IK Orange - AIK FF 3 Sundbybergs IP 21
2020-04-25 15:15 Sollentuna FK 17 - Sollentuna FK 11 Helenelunds IP 125
2020-04-26 11:30 Bromstens IK Svart - IFK Lidingö FK 13 blå Bromstens IP 21
2020-04-26 12:45 IF Brommapojkarna 13 - Hässelby SK FF Röd Stora Mossens IP 2
2020-04-26 13:45 Ängby IF 1 - FK Bromma Svart Ängby IP 2
2020-04-26 17:30 Apollon Solna FK 1 - Ekerö IK Huvudstafältet 12
Maj
2020-05-02 09:00 Ekerö IK - Bromstens IK Svart Träkvistavallen 226
2020-05-02 09:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Spånga IS FK 6 Högsätra BP 12
2020-05-02 14:00 Sollentuna FK 11 - Apollon Solna FK 1 Helenelunds IP 125
2020-05-03 12:15 Hässelby SK FF Röd - Sundbybergs IK Orange Hässelby IP 21
2020-05-03 12:45 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 13 Ängby Södra BP 11
2020-05-03 17:30 AIK FF 3 - Sollentuna FK 17 Huvudstafältet 12
2020-05-09 09:00 Sundbybergs IK Orange - FK Bromma Svart Sundbybergs IP 21
2020-05-09 14:00 Sollentuna FK 17 - Hässelby SK FF Röd Helenelunds IP 125
2020-05-10 11:30 Bromstens IK Svart - Sollentuna FK 11 Bromstens IP 21
2020-05-10 15:15 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK Nälsta BP 12
2020-05-10 15:15 IF Brommapojkarna 13 - Ängby IF 1 Stora Mossens IP 2
2020-05-10 17:30 Apollon Solna FK 1 - AIK FF 3 Huvudstafältet 12
2020-05-15 18:45 FK Bromma Svart - Sollentuna FK 17 Ängby Södra BP 11
2020-05-16 09:00 Ekerö IK - IFK Lidingö FK 13 blå Träkvistavallen 226
2020-05-16 14:00 Sollentuna FK 11 - Spånga IS FK 6 Helenelunds IP 125
2020-05-16 16:15 AIK FF 3 - Bromstens IK Svart Huvudstafältet 12
2020-05-17 12:15 Hässelby SK FF Röd - Apollon Solna FK 1 Hässelby IP 21
2020-05-17 13:45 Ängby IF 1 - Sundbybergs IK Orange Ängby IP 2
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Sollentuna FK 11 Högsätra BP 12
2020-05-30 09:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 13 Sundbybergs IP 21
2020-05-30 14:00 Sollentuna FK 17 - Ängby IF 1 Helenelunds IP 125
2020-05-31 12:00 Bromstens IK Svart - Hässelby SK FF Röd Bromstens IP 21
2020-05-31 15:15 Spånga IS FK 6 - AIK FF 3 Nälsta BP 12
2020-05-31 17:30 Apollon Solna FK 1 - FK Bromma Svart Huvudstafältet 12
Juni
2020-06-05 18:45 FK Bromma Svart - Bromstens IK Svart Ängby Södra BP 11
2020-06-06 14:00 Sollentuna FK 11 - Ekerö IK Helenelunds IP 125
2020-06-07 11:00 Hässelby SK FF Röd - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 21
2020-06-07 11:30 IF Brommapojkarna 13 - Sollentuna FK 17 Stora Mossens IP 2
2020-06-07 13:45 Ängby IF 1 - Apollon Solna FK 1 Ängby IP 2
2020-06-07 16:15 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 13 blå Huvudstafältet 12
Augusti
2020-08-22 09:00 Ekerö IK - AIK FF 3 Träkvistavallen 226
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Hässelby SK FF Röd Högsätra BP 12
2020-08-22 15:15 Sollentuna FK 17 - Sundbybergs IK Orange Helenelunds IP 125
2020-08-23 11:30 Bromstens IK Svart - Ängby IF 1 Bromstens IP 21
2020-08-23 14:00 Spånga IS FK 6 - FK Bromma Svart Nälsta BP 12
2020-08-23 16:15 Apollon Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 13 Huvudstafältet 12
2020-08-28 18:45 FK Bromma Svart - IFK Lidingö FK 13 blå Ängby Södra BP 11
2020-08-29 09:00 Sundbybergs IK Orange - Apollon Solna FK 1 Sundbybergs IP 21
2020-08-30 11:00 Hässelby SK FF Röd - Ekerö IK Hässelby IP 21
2020-08-30 12:30 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 6 Ängby IP 2
2020-08-30 14:00 IF Brommapojkarna 13 - Bromstens IK Svart Stora Mossens IP 2
2020-08-30 17:30 AIK FF 3 - Sollentuna FK 11 Huvudstafältet 12
September
2020-09-05 09:00 Ekerö IK - FK Bromma Svart Träkvistavallen 226
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Ängby IF 1 Högsätra BP 12
2020-09-05 12:45 Sollentuna FK 11 - Hässelby SK FF Röd Helenelunds IP 125
2020-09-06 10:15 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK Orange Bromstens IP 21
2020-09-06 12:45 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 13 Nälsta BP 12
2020-09-06 16:15 Apollon Solna FK 1 - Sollentuna FK 17 Huvudstafältet 12
2020-09-11 18:45 FK Bromma Svart - Sollentuna FK 11 Ängby Södra BP 11
2020-09-12 09:00 Sundbybergs IK Orange - Spånga IS FK 6 Sundbybergs IP 21
2020-09-12 14:00 Ängby IF 1 - Ekerö IK Ängby IP 2
2020-09-12 15:15 Sollentuna FK 17 - Bromstens IK Svart Helenelunds IP 125
2020-09-12 16:15 Hässelby SK FF Röd - AIK FF 3 Hässelby IP 21
2020-09-13 11:30 IF Brommapojkarna 13 - IFK Lidingö FK 13 blå Stora Mossens IP 2
2020-09-19 09:00 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 13 Träkvistavallen 226
2020-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Sundbybergs IK Orange Högsätra BP 12
2020-09-19 12:45 Sollentuna FK 11 - Ängby IF 1 Helenelunds IP 125
2020-09-20 11:30 Bromstens IK Svart - Apollon Solna FK 1 Bromstens IP 21
2020-09-20 12:45 Spånga IS FK 6 - Sollentuna FK 17 Nälsta BP 12
2020-09-20 17:30 AIK FF 3 - FK Bromma Svart Huvudstafältet 12
2020-09-25 18:45 FK Bromma Svart - Hässelby SK FF Röd Ängby Södra BP 11
2020-09-26 09:00 Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK Sundbybergs IP 21
2020-09-26 14:00 Sollentuna FK 17 - IFK Lidingö FK 13 blå Helenelunds IP 125
2020-09-27 12:45 IF Brommapojkarna 13 - Sollentuna FK 11 Stora Mossens IP 2
2020-09-27 13:45 Ängby IF 1 - AIK FF 3 Ängby IP 2
2020-09-27 17:30 Apollon Solna FK 1 - Spånga IS FK 6 Huvudstafältet 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info